Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 23:04:04 vasta tsitaadiga

Ma olen 2 tooli siit võtnud:
https://ee-2ndhnd.glopalstore.com/search?type=article%2Cpage%2Cproduct&q=gesture*

Peatuge küsi neilt eraldi, enamasti nad pakuvad, isegi kui väljas ei ole.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2021 13:50:54 vasta tsitaadiga

Leos, vt. ka: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10520417#10520417
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastahh
HV kasutaja
Mastahh

liitunud: 07.05.2005




sõnum 21.09.2021 10:47:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab NeueChair SecretLab?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leos
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 18:10:26 vasta tsitaadiga

valisin siit https://www.adp-officedesign.de/ saatmine Eestisse online shopis olemas ( The shipping costs will be 49,95 €.), Täna pandi teele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tilikum
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2014




sõnum 06.10.2021 11:30:54 vasta tsitaadiga

Ostsin sellise: https://www.ajtooted.ee/buroomoobel/kontorimoobel/kontoritoolid/kontoritool/463903-31841401.wf?productId=31841400
Väga hea tool on. Olen ise ligi 2m, 150kg ja selle tooliga saan terve tööpäeva sirge seljaga istuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 14:32:32 vasta tsitaadiga

tilikum, kandejõud toolil 120kg. 150kg mõjub vist amordile kõige rohkem, mitte toolile endale?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 12.10.2021 01:31:15 vasta tsitaadiga

Olen siin mingi aeg ka toole vaadanud. Oleks vaja diivanilt ära kolida sülearvutiga. Sattusin mingi hetk sellise brandi otsa nagu Kulik Systems. Eestis müüb seda nt https://common.ee/e-pood/moobel/kontor/kulik-systems
Kellelgi on kommentaare? Näevad üsna omapärased välja. Aga internetist just palju infot ei ole õnnestunud leida (mis ei oleks lihtsalt promo materjal)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.10.2021 12:37:06 vasta tsitaadiga

Kes keegi juba Ikea geimeri-seeria tooli on proovinud?
Klassoni junn hakkab ära väsima, tahaks head (hinna-kasutusmugavuse suhtes) asendust.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 20:45:44 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et need Thulema toolid pole ka üldse paha valik https://thulema.ee/kontorimoobel-tooted/#.toolid.tootoolid

3.60 ja KINEO on väga korralikud toolid, aga jah hind on 500.- (KINEO) ja 3.60 veel kallim, vahe on ainult pööratava mehanismi lukustuses... Muidu täitsa meeldisid, käisin proovimas...

Tõin siis selle Steelcase Gesture nüüd siis koju ära, täielik rahamaitse on suus ja üldse ei jaga teie vaimustust sellest toolist...eriti häirivad käetoed mis iga tooli edasi-tagasi liigutamise peale oma asendit kipuvad muutma (ei tea miks neid ei saa lukku panna) ja kõige suurem probleem on kiigemehanismi puudumine, see et see seljatugi sind järgib on hoopis midagi muud...kaldun arvama, et razeri iskur oleks olnud parem valik...tagumik väsib samuti nagu eelmisel toolil, hakka jälle mingit patja alla aretama. Jah kvaliteet on kindlasti parem ja välimus ilusam, aga seda raha see küll väärt ei ole...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 11:36:00 vasta tsitaadiga

Kohalikud hinnapakkumised on ikka päris sõgedad, embody 1480 eur ja gesture 1380 icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 12:28:32 vasta tsitaadiga

Meie HV jeesukese sõnade järgi: "Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 13:30:46 vasta tsitaadiga

No kui saksamaal poole odavam siis ma parem tellin sealt, pole m6tet neid agm ja interat nuumata, neil siin mingi ulme pikk tarneaeg ka.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 02.11.2021 15:01:27 vasta tsitaadiga

Kus kohas need poole odavamalt saadaval on? Võrdled uute toolide hindu refurbished toolide hindadega?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 15:06:20 vasta tsitaadiga

Gesture toolist jutt jah embody on maybe 10 or 20% odavam aga gesture algab sealt 700 juurest.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 15:09:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Gesture toolist jutt jah embody on maybe 10 or 20% odavam aga gesture algab sealt 700 juurest.


Minimum 100.- on transport

Interast sain 960.- ja oli kohapeal olemas ka, mine poodi ja räägi inimestega...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 15:32:50 vasta tsitaadiga

Kui nad kohapeal 960 eest myyvad siis milleks selline klounaad, et vaja 1380 pakkumisi teha, neil puudub huvi kaupa myya vōi milles probleem, nad ei myy mingit one off lux kaupa vaid masstoodangut...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 15:41:15 vasta tsitaadiga

Miks sa minult seda küsid, võib-olla mul vedas lihtsalt ja nagu ma kirjutasin, pole see nagu nii seda raha väärt toode...

Müüvad nagu WW-d kus iga vidina eest küsitakse raha juurde ja kui mingeid oma värve tahad jne jäädki ootama

Isegi Thulemas oli mingid muudatused min kuu aega ootamist...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 15:41:47 vasta tsitaadiga

Tagumikud on erinevad jah, lähen ja proovin enne kui tellin, kui neist muud kasu pole siis hea vâhemalt saab proovidagi enne ja siis tellida kuskilt mujalt.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 16:01:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Tagumikud on erinevad jah, lähen ja proovin enne kui tellin, kui neist muud kasu pole siis hea vâhemalt saab proovidagi enne ja siis tellida kuskilt mujalt.


No ma läksin sama mõttega sinna icon_biggrin.gif ja tagumiku suhtes on see tool suht universaalne, ruumi on ja reguleerida saab ka, samas ei olnud sellel odavamal steelcase leap 2-l ka midagi viga, aga rääkisid mu ikka ära...

aa ja peatuge mul ei ole, see ainult segab VR-ga
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 16:55:46 vasta tsitaadiga

Ma käisin kohapeal ja sain hiljem meilile pakkumise - alla küsisin, siis kopikaid tilkus allapoole ning otsin mujalt.

m8markus, kas ostsid ise konfitud variandi või neil laos olevatest mingisuguse?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 11:16:30 vasta tsitaadiga

m8markus, kas ostsid ise konfitud variandi või neil laos olevatest mingisuguse?[/quote]

võtsin selle mis laos olemas oli, mulle sobis...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 12:36:15 vasta tsitaadiga

Mhmh, ma arvan, et seal on suur vahe selles, kas müüvad laojääki või peab eraldi tellima. Laojäägi hind paindlikum ilmselt.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 01:24:44 vasta tsitaadiga

https://degaming.hermanmiller.com/collections/gaming-chairs

Embody paistab hetkel jälle 1400 asemel 1190 olema, kui siin eelmise lehe postitajat uskuda siis ostaeu kaudu saab 50 eest kulleriga koju ka.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 10.11.2021 22:16:16 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Käisin Standardis, ei tundunud ükski väga mõnus ~600 piires.

Tool&Tool kogu valik suhteliselt mõnus alates soodsamast ~300 kuni 600ni välja.

Seisukis sai kõik läbi istutud, Wau oli kitsas istumise all ja Spinellyl reguleerimisvõimalusi minu maitse jaoks vähe. Wau seljatugi ja Spinelly istumisalus sobiksid hästi.

Valituks osutus ikkagi Tool&Tooli pakutav Profim Accis Pro - https://www.tool.ee/toode-2-10-t-2542-accis-pro-150sfl-hall.html . Nimmetoe kõrgus reguleeritav, pinge kahes astmes. Seljatugi ja istumisalus kalduvad küljelt küljele, istumisalus liigub ette-taha, käetoed väga mitmes suunas reguleeritavad. Eks näis mõningase kasutamise järel, et kuidas on.


Sai ka käidud vaatamas antud tooli. Jättis väga positiivse mulje, ainukese asjana natuke kahtlen nimmetoe osas - on küll olemas, aga nö ainult külgede pealt, kas see on piisav? Kuidas nüüd mõningase kasutamise järel kogemus on?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastahh
HV kasutaja
Mastahh

liitunud: 07.05.2005




sõnum 12.11.2021 15:30:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
https://degaming.hermanmiller.com/collections/gaming-chairs

Embody paistab hetkel jälle 1400 asemel 1190 olema, kui siin eelmise lehe postitajat uskuda siis ostaeu kaudu saab 50 eest kulleriga koju ka.


Kas tallinnas meil saab provida, Herman Miller Embody ja Aeron?
www.agm.ee - ainult siin?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 17:20:26 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Käisin Standardis, ei tundunud ükski väga mõnus ~600 piires.

Tool&Tool kogu valik suhteliselt mõnus alates soodsamast ~300 kuni 600ni välja.

Seisukis sai kõik läbi istutud, Wau oli kitsas istumise all ja Spinellyl reguleerimisvõimalusi minu maitse jaoks vähe. Wau seljatugi ja Spinelly istumisalus sobiksid hästi.

Valituks osutus ikkagi Tool&Tooli pakutav Profim Accis Pro - https://www.tool.ee/toode-2-10-t-2542-accis-pro-150sfl-hall.html . Nimmetoe kõrgus reguleeritav, pinge kahes astmes. Seljatugi ja istumisalus kalduvad küljelt küljele, istumisalus liigub ette-taha, käetoed väga mitmes suunas reguleeritavad. Eks näis mõningase kasutamise järel, et kuidas on.


Sai ka käidud vaatamas antud tooli. Jättis väga positiivse mulje, ainukese asjana natuke kahtlen nimmetoe osas - on küll olemas, aga nö ainult külgede pealt, kas see on piisav? Kuidas nüüd mõningase kasutamise järel kogemus on?


See külgede pealt lahendus tõmbab keskelt kanga trimmi. Mõnda aega on ta mul nüüd olnud ja siiamaani mugav ning mõnus.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 21:32:13 vasta tsitaadiga

Mastahh kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
https://degaming.hermanmiller.com/collections/gaming-chairs

Embody paistab hetkel jälle 1400 asemel 1190 olema, kui siin eelmise lehe postitajat uskuda siis ostaeu kaudu saab 50 eest kulleriga koju ka.


Kas tallinnas meil saab provida, Herman Miller Embody ja Aeron?
www.agm.ee - ainult siin?


Ei tea küll muid kohti aga äkki keegi teab paremini.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 13.11.2021 14:15:53 vasta tsitaadiga

On keegi pikemalt kasutanud Järve keskuses müügil olevat Samurai S-1 või S-3 tooli, kuidas kogemus on? Tegemist Vene toodanguga, kaalupiirang 150kg, hind 350 euro kandis.
Manus

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 14:24:23 vasta tsitaadiga

Välimuse järgi tavaline lõka-lõka tool.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 22:30:36 vasta tsitaadiga

Aasta kasutanud, siiani kõik ok.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 23:21:14 vasta tsitaadiga

Otsiks ka toolisoovitusi. Umbes 20a olen istunud ENSV aegse metallist tooli peal
Väike pehmendus perse alla pandud ja thats about it. Ta on madal ja tal pole rattaid ja see mulle meelib.
Niipalju kui olen poodides igast office v gaming toole proovinud, või tuttavate juures mänginud mõnes, see et rattad on, tõmbab kuidagi pingesse, tirib tahapoole vms.
Võibolla ma pole harjunud, aga kas on ~200-300e kandis mugavaid toetavaid toole mis pole ratastel ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 13:44:25 vasta tsitaadiga

Corwin kirjutas:
Otsiks ka toolisoovitusi. Umbes 20a olen istunud ENSV aegse metallist tooli peal
Väike pehmendus perse alla pandud ja thats about it. Ta on madal ja tal pole rattaid ja see mulle meelib.
Niipalju kui olen poodides igast office v gaming toole proovinud, või tuttavate juures mänginud mõnes, see et rattad on, tõmbab kuidagi pingesse, tirib tahapoole vms.
Võibolla ma pole harjunud, aga kas on ~200-300e kandis mugavaid toetavaid toole mis pole ratastel ?

Rattad saab asendada selliste asjandustega: link
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:23:58 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:

Rattad saab asendada selliste asjandustega: link


Well shiver me timbers, miks ma isegi näinud pole selliseid asju, ty ty icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 05:42:19 vasta tsitaadiga

Keegi seda on kunagi proovinud?

https://seisuk.ee/products/ergonoomiline-tool-nez

Kardan, et äkki liiga kitsas?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 16:38:37 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Keegi seda on kunagi proovinud?

https://seisuk.ee/products/ergonoomiline-tool-nez

Kardan, et äkki liiga kitsas?


Maru nõka tundus peale istudes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:55:47 vasta tsitaadiga

Kellelgi Secretlabsi uue 2022 mudeliga kogemusi? Eestis vist neid ei müüda?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 02.12.2021 03:05:58 vasta tsitaadiga

Secretlabs on siin nii maha tehtud, et selle kohta sa siit midagi head teada ilmselt ei saa. Kõik "gaming" pidi saast olema.

devilman kirjutas:
Kellelgi Secretlabsi uue 2022 mudeliga kogemusi? Eestis vist neid ei müüda?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 20:27:05 vasta tsitaadiga

Kui mugav saab selline reguleerimatu junn olla ? Iga uus mudel on täpselt samasugune nagu eelmine erineva värvilahenduse, uue uhke nime ja vingema hinnasildiga ? icon_lol.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2021 22:26:24 vasta tsitaadiga

Mini1, Ei ole siis või? Seninähtu põhjal on need kõik ühe disainiga ja samade puudustega. Pikemaks istumiseks ei kõlba.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 15:43:58 vasta tsitaadiga

Gaming toolid on küll ühe disainiga, kuid mis need puudused siis on, et ei kõlba?

Tooli kõrgust saab muuta.
Seljatoe nurka saab muuta.
Käetugede kõrgust saab muuta.
Alaselja tugi olemas.
Kukla tugi olemas.

Olen nüüd aasta ühel sarnasel istunud ja tööd teinud. Ei ole ühtegi pretensiooni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2021 01:54:43 vasta tsitaadiga

SKG, No kui sa loed mingeid padjakesi tugedeks siis jah. Reaalsuses need ei ole ergonoomilised. Rääkimata sellest, et gaming toolid ei oma isegi suurt rahalist eelist ergonoomiliste kontoritoolide vastu. Kui me just kallite Herman Milleri mudelitega ei võrdne...
Lisaks pole gaming toolid hingavad. Suvel on väga ebamugav istuda sellise peal. Neid puudusi on veel nagu näiteks kehv kvaliteedikontroll jne.

GN video toob hästi välja erinevad puudused kuigi nad ei testi toole.

Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.12.2021 07:52:17 vasta tsitaadiga

Oleneb milleks kasutada, kui kasutada meelelahutuseks, siis gaming chair siiski parem ja mugavam. Ja ei pea nahast tooli võtma, saab ka riidest materjali valida, kuigi puhas raurest hingab rohkem aga siiski.

Puhtalt (kodu)kontoritooliks ja töötegemiseks on vb kontoritool tõesti parem.

Rataste koha pealt nii palju, et rattad tuleb iga kord all "õigeks" lükata, muidu hakkab tool jah ära sõitma ja keha pingesse tõmbama...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2021 15:48:48 vasta tsitaadiga

Ei saa hästi aru, kuidas oleneb kasutusotstarbest. Oleneb ikka kui kaua tooli kasutada, st. kui gaming kestab pikalt, siis on ka parem ergonoomilisem tool...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 00:25:22 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SKG, No kui sa loed mingeid padjakesi tugedeks siis jah. Reaalsuses need ei ole ergonoomilised. Rääkimata sellest, et gaming toolid ei oma isegi suurt rahalist eelist ergonoomiliste kontoritoolide vastu. Kui me just kallite Herman Milleri mudelitega ei võrdne...
Lisaks pole gaming toolid hingavad. Suvel on väga ebamugav istuda sellise peal. Neid puudusi on veel nagu näiteks kehv kvaliteedikontroll jne.

GN video toob hästi välja erinevad puudused kuigi nad ei testi toole.
Spoiler Spoiler Spoiler

Seda videot olen eelnevalt näinud, mingid eriti jubedad tudisevad nõkatsid sinna valitud. Juba näha kuidas tool väriseb kui peale istutakse. Isegi seljatuge pole vaevutud kõigil võrreldavatel toolidel sama nurga alla panna icon_smile.gif Ei tundu eriti tõsiselt võetav test.

Ei oma rahalist eelist? Vaata mõned postid tagasi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10924843#10924843

Jah, kui ruumis on palav, siis võib nahk vastik olla, samas gaming toole saab eri kattega tellida.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2021 04:20:51 vasta tsitaadiga

SKG, Sellised nõkatsid on nad kõik ju, kuna disain on copy-paste. Tulevad enamvähem samadest Hiina tehastest ja ainus vahe on enamasti värvides/brandingus.
See 100€ ei ole kindlasti tavaline mida gaming toolide eest makstakse. Kiire vaade geizhals.de näitab, et odavaim on 75€ aga selle raha eest ei saa mingeid alaseljatugesid ega liigutatavaid käetugesid isegi.
Kasutatav kunstnahk on paari aasta pärast ribadeks ja gaasilift väsinud.

Pealegi vähekasutud asjalikke kontoritoole saab täpselt samamoodi poehinnast odavamalt väljamüükidest.
Tavaline gaming chair on ikka kuskil 200-250 kandis ja seal ei ole neil mingit eelist kontoritoolide ees.

Mis kasu sellest kattest on kui materjal pole hingav. Ega see ei lahenda probleemi.
Lühemaks istumiseks gaming toolid kõlbavad aga pikemaks istumiseks on kontoritool mugavam.

Muidugi ka kontroritoolide osas tuleb uurimistööd teha, kuna ka seal üritatakse mingit jama müüa.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.12.2021 17:25:21 vasta tsitaadiga

Ma rõhutaks siinkohal sõna meelelahutus. Ehk lebos filmivaatamised lähevad ka siia alla. Rauast võrega kontoritoolis seda ette ei kujuta. Samuti puldiga mingit "2d scroll mängud" jne.
Tõsi, et gaming chairid on ebamugavad ja läbimõtlemata istmikuosaga. Samas meelelahutuseks/mängimiseks muud paremat võtta ei ole ka.
Tekstiil toolil on täitsa paras. Norm tempil ei higista selg. 30C juures oleks jah kontoritooli taudvõre hingavam, aga siis enam suurt vahet pole ka, saun on saun.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 17:59:17 vasta tsitaadiga

Kas mina olen juhm või ... erm... mis vahe on toolil istumises kui teed exeli tabelit vs kui mängid RTS? FPSi?
Või miks ma ei võiks ennast hästi tunda puldiga mängides kontori tooli peal vs gamingchairis?
Kui sa mängid mingi 8h järjest, siis on sul kindlasti oluliselt mugavam seda teha "päris toolis".

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.12.2021 18:01:27 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Rauast võrega kontoritoolis seda ette ei kujuta.


Mis rauast võre? Mis toolidega sul kokkupuuted on?
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2021 22:26:51 vasta tsitaadiga

Vael, Vastupidi. Kui on kontoritool millel rohkem seadistusvõimalusi, siis võib ka meelelahutus ja lebotamine olla hoopis mugavam. Mõned muidugi arvavad, et seljatoe allalaskmine on justkui mingi seadistus.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 12:42:15 vasta tsitaadiga

Normaalse "töötooli" eelis ongi, et kui tahad, saad veits lebotada ja samas ka täiesti viisakates asendites istuda. Nende 100euroste "kvaliteet-mängutoolide" peal hakkab selg ja tagumik esimesel tunnil valutama. Lased seljatoe leboasendisse ja kasutad kui taburetti, nii on tal mõte olemas, tõesti.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.