Peatuge küsi neilt eraldi, enamasti nad pakuvad, isegi kui väljas ei ole. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Olen siin mingi aeg ka toole vaadanud. Oleks vaja diivanilt ära kolida sülearvutiga. Sattusin mingi hetk sellise brandi otsa nagu Kulik Systems. Eestis müüb seda nt https://common.ee/e-pood/moobel/kontor/kulik-systems
Kellelgi on kommentaare? Näevad üsna omapärased välja. Aga internetist just palju infot ei ole õnnestunud leida (mis ei oleks lihtsalt promo materjal)
Kes keegi juba Ikea geimeri-seeria tooli on proovinud?
Klassoni junn hakkab ära väsima, tahaks head (hinna-kasutusmugavuse suhtes) asendust. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
3.60 ja KINEO on väga korralikud toolid, aga jah hind on 500.- (KINEO) ja 3.60 veel kallim, vahe on ainult pööratava mehanismi lukustuses... Muidu täitsa meeldisid, käisin proovimas...
Tõin siis selle Steelcase Gesture nüüd siis koju ära, täielik rahamaitse on suus ja üldse ei jaga teie vaimustust sellest toolist...eriti häirivad käetoed mis iga tooli edasi-tagasi liigutamise peale oma asendit kipuvad muutma (ei tea miks neid ei saa lukku panna) ja kõige suurem probleem on kiigemehanismi puudumine, see et see seljatugi sind järgib on hoopis midagi muud...kaldun arvama, et razeri iskur oleks olnud parem valik...tagumik väsib samuti nagu eelmisel toolil, hakka jälle mingit patja alla aretama. Jah kvaliteet on kindlasti parem ja välimus ilusam, aga seda raha see küll väärt ei ole...
Meie HV jeesukese sõnade järgi: "Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Kui nad kohapeal 960 eest myyvad siis milleks selline klounaad, et vaja 1380 pakkumisi teha, neil puudub huvi kaupa myya vōi milles probleem, nad ei myy mingit one off lux kaupa vaid masstoodangut...
Tagumikud on erinevad jah, lähen ja proovin enne kui tellin, kui neist muud kasu pole siis hea vâhemalt saab proovidagi enne ja siis tellida kuskilt mujalt.
Tagumikud on erinevad jah, lähen ja proovin enne kui tellin, kui neist muud kasu pole siis hea vâhemalt saab proovidagi enne ja siis tellida kuskilt mujalt.
No ma läksin sama mõttega sinna ja tagumiku suhtes on see tool suht universaalne, ruumi on ja reguleerida saab ka, samas ei olnud sellel odavamal steelcase leap 2-l ka midagi viga, aga rääkisid mu ikka ära...
Käisin Standardis, ei tundunud ükski väga mõnus ~600 piires.
Tool&Tool kogu valik suhteliselt mõnus alates soodsamast ~300 kuni 600ni välja.
Seisukis sai kõik läbi istutud, Wau oli kitsas istumise all ja Spinellyl reguleerimisvõimalusi minu maitse jaoks vähe. Wau seljatugi ja Spinelly istumisalus sobiksid hästi.
Valituks osutus ikkagi Tool&Tooli pakutav Profim Accis Pro - https://www.tool.ee/toode-2-10-t-2542-accis-pro-150sfl-hall.html . Nimmetoe kõrgus reguleeritav, pinge kahes astmes. Seljatugi ja istumisalus kalduvad küljelt küljele, istumisalus liigub ette-taha, käetoed väga mitmes suunas reguleeritavad. Eks näis mõningase kasutamise järel, et kuidas on.
Sai ka käidud vaatamas antud tooli. Jättis väga positiivse mulje, ainukese asjana natuke kahtlen nimmetoe osas - on küll olemas, aga nö ainult külgede pealt, kas see on piisav? Kuidas nüüd mõningase kasutamise järel kogemus on?
Käisin Standardis, ei tundunud ükski väga mõnus ~600 piires.
Tool&Tool kogu valik suhteliselt mõnus alates soodsamast ~300 kuni 600ni välja.
Seisukis sai kõik läbi istutud, Wau oli kitsas istumise all ja Spinellyl reguleerimisvõimalusi minu maitse jaoks vähe. Wau seljatugi ja Spinelly istumisalus sobiksid hästi.
Valituks osutus ikkagi Tool&Tooli pakutav Profim Accis Pro - https://www.tool.ee/toode-2-10-t-2542-accis-pro-150sfl-hall.html . Nimmetoe kõrgus reguleeritav, pinge kahes astmes. Seljatugi ja istumisalus kalduvad küljelt küljele, istumisalus liigub ette-taha, käetoed väga mitmes suunas reguleeritavad. Eks näis mõningase kasutamise järel, et kuidas on.
Sai ka käidud vaatamas antud tooli. Jättis väga positiivse mulje, ainukese asjana natuke kahtlen nimmetoe osas - on küll olemas, aga nö ainult külgede pealt, kas see on piisav? Kuidas nüüd mõningase kasutamise järel kogemus on?
See külgede pealt lahendus tõmbab keskelt kanga trimmi. Mõnda aega on ta mul nüüd olnud ja siiamaani mugav ning mõnus.
On keegi pikemalt kasutanud Järve keskuses müügil olevat Samurai S-1 või S-3 tooli, kuidas kogemus on? Tegemist Vene toodanguga, kaalupiirang 150kg, hind 350 euro kandis.
Otsiks ka toolisoovitusi. Umbes 20a olen istunud ENSV aegse metallist tooli peal
Väike pehmendus perse alla pandud ja thats about it. Ta on madal ja tal pole rattaid ja see mulle meelib.
Niipalju kui olen poodides igast office v gaming toole proovinud, või tuttavate juures mänginud mõnes, see et rattad on, tõmbab kuidagi pingesse, tirib tahapoole vms.
Võibolla ma pole harjunud, aga kas on ~200-300e kandis mugavaid toetavaid toole mis pole ratastel ?
Otsiks ka toolisoovitusi. Umbes 20a olen istunud ENSV aegse metallist tooli peal
Väike pehmendus perse alla pandud ja thats about it. Ta on madal ja tal pole rattaid ja see mulle meelib.
Niipalju kui olen poodides igast office v gaming toole proovinud, või tuttavate juures mänginud mõnes, see et rattad on, tõmbab kuidagi pingesse, tirib tahapoole vms.
Võibolla ma pole harjunud, aga kas on ~200-300e kandis mugavaid toetavaid toole mis pole ratastel ?
Kui mugav saab selline reguleerimatu junn olla ? Iga uus mudel on täpselt samasugune nagu eelmine erineva värvilahenduse, uue uhke nime ja vingema hinnasildiga ?
SKG, No kui sa loed mingeid padjakesi tugedeks siis jah. Reaalsuses need ei ole ergonoomilised. Rääkimata sellest, et gaming toolid ei oma isegi suurt rahalist eelist ergonoomiliste kontoritoolide vastu. Kui me just kallite Herman Milleri mudelitega ei võrdne...
Lisaks pole gaming toolid hingavad. Suvel on väga ebamugav istuda sellise peal. Neid puudusi on veel nagu näiteks kehv kvaliteedikontroll jne.
GN video toob hästi välja erinevad puudused kuigi nad ei testi toole.
Oleneb milleks kasutada, kui kasutada meelelahutuseks, siis gaming chair siiski parem ja mugavam. Ja ei pea nahast tooli võtma, saab ka riidest materjali valida, kuigi puhas raurest hingab rohkem aga siiski.
Puhtalt (kodu)kontoritooliks ja töötegemiseks on vb kontoritool tõesti parem.
Rataste koha pealt nii palju, et rattad tuleb iga kord all "õigeks" lükata, muidu hakkab tool jah ära sõitma ja keha pingesse tõmbama...
Ei saa hästi aru, kuidas oleneb kasutusotstarbest. Oleneb ikka kui kaua tooli kasutada, st. kui gaming kestab pikalt, siis on ka parem ergonoomilisem tool... _________________
SKG, No kui sa loed mingeid padjakesi tugedeks siis jah. Reaalsuses need ei ole ergonoomilised. Rääkimata sellest, et gaming toolid ei oma isegi suurt rahalist eelist ergonoomiliste kontoritoolide vastu. Kui me just kallite Herman Milleri mudelitega ei võrdne...
Lisaks pole gaming toolid hingavad. Suvel on väga ebamugav istuda sellise peal. Neid puudusi on veel nagu näiteks kehv kvaliteedikontroll jne.
GN video toob hästi välja erinevad puudused kuigi nad ei testi toole.
Seda videot olen eelnevalt näinud, mingid eriti jubedad tudisevad nõkatsid sinna valitud. Juba näha kuidas tool väriseb kui peale istutakse. Isegi seljatuge pole vaevutud kõigil võrreldavatel toolidel sama nurga alla panna Ei tundu eriti tõsiselt võetav test.
SKG, Sellised nõkatsid on nad kõik ju, kuna disain on copy-paste. Tulevad enamvähem samadest Hiina tehastest ja ainus vahe on enamasti värvides/brandingus.
See 100€ ei ole kindlasti tavaline mida gaming toolide eest makstakse. Kiire vaade geizhals.de näitab, et odavaim on 75€ aga selle raha eest ei saa mingeid alaseljatugesid ega liigutatavaid käetugesid isegi.
Kasutatav kunstnahk on paari aasta pärast ribadeks ja gaasilift väsinud.
Pealegi vähekasutud asjalikke kontoritoole saab täpselt samamoodi poehinnast odavamalt väljamüükidest.
Tavaline gaming chair on ikka kuskil 200-250 kandis ja seal ei ole neil mingit eelist kontoritoolide ees.
Mis kasu sellest kattest on kui materjal pole hingav. Ega see ei lahenda probleemi.
Lühemaks istumiseks gaming toolid kõlbavad aga pikemaks istumiseks on kontoritool mugavam.
Ma rõhutaks siinkohal sõna meelelahutus. Ehk lebos filmivaatamised lähevad ka siia alla. Rauast võrega kontoritoolis seda ette ei kujuta. Samuti puldiga mingit "2d scroll mängud" jne.
Tõsi, et gaming chairid on ebamugavad ja läbimõtlemata istmikuosaga. Samas meelelahutuseks/mängimiseks muud paremat võtta ei ole ka.
Tekstiil toolil on täitsa paras. Norm tempil ei higista selg. 30C juures oleks jah kontoritooli taudvõre hingavam, aga siis enam suurt vahet pole ka, saun on saun.
Kas mina olen juhm või ... erm... mis vahe on toolil istumises kui teed exeli tabelit vs kui mängid RTS? FPSi?
Või miks ma ei võiks ennast hästi tunda puldiga mängides kontori tooli peal vs gamingchairis?
Kui sa mängid mingi 8h järjest, siis on sul kindlasti oluliselt mugavam seda teha "päris toolis". _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Normaalse "töötooli" eelis ongi, et kui tahad, saad veits lebotada ja samas ka täiesti viisakates asendites istuda. Nende 100euroste "kvaliteet-mängutoolide" peal hakkab selg ja tagumik esimesel tunnil valutama. Lased seljatoe leboasendisse ja kasutad kui taburetti, nii on tal mõte olemas, tõesti.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.