|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
07.11.2021 11:53:35
|
|
|
| bastard, no neil app tulemas. PR sai lihtsalt 100$ eest ostetud, las tiksub. Mul põhiliselt LRC peal raha, viimase nädalaga ikka väga vinge tõusu teinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
07.11.2021 17:53:45
|
|
|
Kaua see app neil tuleb juba?
Peale lubaduste nagu pole seni suurt midagi tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
07.11.2021 18:08:48
|
|
|
bastard, ei tea ja ausalt ei huvita ka. Jutt oli lambi shitcoinidest kuhu sisse midagi visata. Ja muide see sama PR käis eile +40% peal ära.
All in ei pista elus mingi porno mündi peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
09.11.2021 00:31:10
|
|
|
Sain LRC’le suht okeil ajal vist jaole
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.11.2021 02:20:02
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Eloni koerte presale käimas, võib hea lotopilet olla
Hiljemalt 15. nov saab läbi ja tahavad kohe mõnda CEXi launchida. Korralik reklaam ka taga CMC poolt, üle 1mln jälgija juba Ilmselt küll vaid airdropi pärast aga siiski väga suur nr. |
Keegi veel osa võttis ja õnnestus Elon saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
09.11.2021 08:59:10
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
Eloni koerte presale käimas, võib hea lotopilet olla
Hiljemalt 15. nov saab läbi ja tahavad kohe mõnda CEXi launchida. Korralik reklaam ka taga CMC poolt, üle 1mln jälgija juba Ilmselt küll vaid airdropi pärast aga siiski väga suur nr. |
Keegi veel osa võttis ja õnnestus Elon saada?  |
Linki ja muud vajalikku jagasid presalele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.11.2021 09:27:14
|
|
|
Kogu info jagasin, mis vaja. DYOR. Seda polnud võimalik mitte näha kui cmc külastad
https://dogsofelon.io/
Ilmselt tuleb binance ka kohevarsti kuna nii suur cmc promo taga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.11.2021 12:07:52
|
|
|
See on $DOE
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
09.11.2021 21:45:06
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
Sain LRC’le suht okeil ajal vist jaole  |
Mis hinnaga sisse said?
Ise jõudsin Shibaga ainult +55% sõita ja siis eile hommikul vahetasin LRC vastu kõik. See nüüd omakorda +71%. Kaua võib kõik rohelises olla?!?!?
Edit: +80%
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.11.2021 22:28:30
|
|
|
| Lrc paneb hullu jah, ise panin all in 98 sendi peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.11.2021 23:44:16
|
|
|
Miks keegi mulle ei öelnud, et LRC-d tuleb võtta?
Also: mis lotopilet sõidetav tundub hetkel?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
10.11.2021 00:06:48
|
|
|
Launger, mul LRC praegu 100% ja nõksa peale. Ostsin suurema portsu 1.20 pealt ja lisasin 1.04’ga juurde kui hind veel sealmaal oli. Et noh paljudega võrreldes suht hilja sisenesin aga ma rahul.
Ei kujuta ette muidugi mis siis juhtub kui offial GME announcment peaks tulema.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.11.2021 00:07:56
|
|
|
| Ei imesta kui käib 5-10$ tk ära. Ise vähemalt hoian pikemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
10.11.2021 01:30:42
|
|
|
Ma ka müüma veel ei kipu. Usun, et kerib veel korralikult.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.11.2021 21:44:07
|
|
|
Sai naljapärast natuke LIME võetud ühe sendiga. Oleks tädil rattad all oleks rohkem võt
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.11.2021 23:20:03
|
|
|
FCF coin paneb ka normilt, +200%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.11.2021 00:11:40
|
|
|
| Mille peal TP on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.11.2021 10:33:57
|
|
|
Igav Bitcoin:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.11.2021 17:05:38
|
|
|
| Stablecoin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.11.2021 21:57:17
|
|
|
DVDRW,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.11.2021 06:14:44
|
|
|
| Kui ETH kaevamine sureb kas siis loogiliselt peaks ju ETC; RVN jne hakkama tõusma kuna kõik lähevad nende kaevamise peale üle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.11.2021 10:47:38
|
|
|
Ei peaks, krüpto ei ole plaanimajandus ja mündi hind pole kulupõhine. Küll aga on seda kaevandamine nii et diff tõuseb tasuvuspiirini. Eetriga pole seda juhtunud sest maailmas pole nii palju rauda.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.11.2021 10:50:07
|
|
|
100% on päris suur number Tahad kihla vedada 1/100 vastu? Sest kaotada pole võimalik.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
13.11.2021 18:18:48
|
|
|
Lugesin 2 lehte seda teemat nimetage see ümber "Sita-petu-koinikute kasiinoteema" vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
13.11.2021 18:33:44
|
|
|
| Teema nimi katab selle ilusti ära ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
13.11.2021 23:43:45
|
|
|
Spoiler 
| Catfish kirjutas: |
Lugesin 2 lehte seda teemat nimetage see ümber "Sita-petu-koinikute kasiinoteema" vms. |
Keegi on saanud vist kõvasti pikku kotikuid teema vihjete põhjal..
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2021 00:07:29
|
|
|
| Väike õhu väljalaskmine käis ja just. Nifty oma -40%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.11.2021 01:10:58
|
|
|
Viskan siis mõned shit coinid veel siia
Lil floki, luna ja fcf normilt kasvanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2021 01:23:15
|
|
|
Fcf on juba paari päevaga +30
Gmr ka tore
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
15.11.2021 12:03:09
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| Väike õhu väljalaskmine käis ja just. Nifty oma -40% |
Teades mis kulisside taga toimub, siis jõuluks pakun MC 100m
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.11.2021 15:10:18
|
|
|
bastard, misasi?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.11.2021 13:08:50
|
|
|
Päris kehv päev täna, korralik langus turul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
16.11.2021 13:26:17
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Päris kehv päev täna, korralik langus turul.  |
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.11.2021 13:27:27
|
|
|
200 pealt oleks okei eetrit osta.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.11.2021 13:31:27
|
|
|
Aga btc-s on koti väärtus tõusnud
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2010
|
16.11.2021 13:38:32
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Päris kehv päev täna, korralik langus turul.  |
Kehv päev? Fantastiline päev, veel paar sellist ja saab uuesti osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
16.11.2021 19:43:54
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Päris kehv päev täna, korralik langus turul.  |
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda. |
Eelmise aasta ameerika Musta Reede jaoks trükiti vist bitcoine juurde ja hind langes too päev -5%, selleks et ostumõllus odavalt osta saaks. Järgneval päeval hind taastus.
Samas kuu viimasel reedel toimub bitcoinil ka igatsugu optsioonide aegumine......
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.11.2021 19:44:48
|
|
|
ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde...
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2021 22:53:02
|
|
|
| ipp kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Päris kehv päev täna, korralik langus turul.  |
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda. |
Eelmise aasta ameerika Musta Reede jaoks trükiti vist bitcoine juurde ja hind langes too päev -5%, selleks et ostumõllus odavalt osta saaks. Järgneval päeval hind taastus.
Samas kuu viimasel reedel toimub bitcoinil ka igatsugu optsioonide aegumine...... |
Kuidas sa trükid juurde kui on olemas 21 miljonit ja kogu lugu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.11.2021 19:56:16
|
|
|
BTC kukub sinna 51000-53000$ vahele ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.11.2021 20:55:23
|
|
|
Bullish november my ass!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.11.2021 20:57:37
|
|
|
| Homme täiskuu, siis minek.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
19.11.2021 00:39:52
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde... |
Mismõttes trükiti juurde, seleta paari sõnaga lähemalt? Bitcoini teoreetiline piir pidi ju 21 milj olema. Teine võimalus pidi olema lähtekoodi muuta, et juurde saada, aga siis kaotaks asi mõtte ja bitcoin muutuks samasuguseks inflatsioonis vaevlevaks rämpsuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.11.2021 02:16:57
|
|
|
Njh BTC 19. veebruari hind hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
19.11.2021 10:19:39
|
|
|
| Longero kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde... |
Mismõttes trükiti juurde, seleta paari sõnaga lähemalt? Bitcoini teoreetiline piir pidi ju 21 milj olema. Teine võimalus pidi olema lähtekoodi muuta, et juurde saada, aga siis kaotaks asi mõtte ja bitcoin muutuks samasuguseks inflatsioonis vaevlevaks rämpsuks. |
Need kolm punkti lõpus tähendasid irooniat. Bitcoini ei ole võimalik juurde trükkida, selles on sul õigus BTC supply on 21 miljonit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|