Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 11:38:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
bastard, päris nii ka pole, 15 coini mul mis praegu 0.1-2$ peal, alguses sai neid võetud ka 50$ eest igat.


Kuidas see siis päriselt on?

Pornrocketil devid on doxxed?
Toodet ka pole.

Nifty graafikut jälle icon_wink.gif https://poocoin.app/tokens/0x9daaa05946e486add2c81e0d32d936866b8449d9

Kes küsis krüptogruppe, siis eelmisel lehel kirjutasin neist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 11:53:35 vasta tsitaadiga

bastard, no neil app tulemas. PR sai lihtsalt 100$ eest ostetud, las tiksub. Mul põhiliselt LRC peal raha, viimase nädalaga ikka väga vinge tõusu teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 17:53:45 vasta tsitaadiga

Kaua see app neil tuleb juba?
Peale lubaduste nagu pole seni suurt midagi tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 18:08:48 vasta tsitaadiga

bastard, ei tea ja ausalt ei huvita ka. Jutt oli lambi shitcoinidest kuhu sisse midagi visata. Ja muide see sama PR käis eile +40% peal ära.

All in ei pista elus mingi porno mündi peale. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 00:31:10 vasta tsitaadiga

Sain LRC’le suht okeil ajal vist jaole icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2021 02:20:02 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Eloni koerte presale käimas, võib hea lotopilet olla icon_smile.gif
Hiljemalt 15. nov saab läbi ja tahavad kohe mõnda CEXi launchida. Korralik reklaam ka taga CMC poolt, üle 1mln jälgija juba icon_eek.gif Ilmselt küll vaid airdropi pärast aga siiski väga suur nr.


Keegi veel osa võttis ja õnnestus Elon saada? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 08:59:10 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Janis kirjutas:
Eloni koerte presale käimas, võib hea lotopilet olla icon_smile.gif
Hiljemalt 15. nov saab läbi ja tahavad kohe mõnda CEXi launchida. Korralik reklaam ka taga CMC poolt, üle 1mln jälgija juba icon_eek.gif Ilmselt küll vaid airdropi pärast aga siiski väga suur nr.


Keegi veel osa võttis ja õnnestus Elon saada? icon_biggrin.gif


Linki ja muud vajalikku jagasid presalele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2021 09:27:14 vasta tsitaadiga

Kogu info jagasin, mis vaja. DYOR. Seda polnud võimalik mitte näha kui cmc külastad
https://dogsofelon.io/
Ilmselt tuleb binance ka kohevarsti kuna nii suur cmc promo taga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 11:32:30 vasta tsitaadiga

Ma ei saand isegi aru mis mündiga tegemist. Kuna eriti ei huvitand siis ei hakand researchi ka tegema, ELON nimeline münt pole väga uus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10785951#10785951
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 12:07:52 vasta tsitaadiga

See on $DOE
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 21:45:06 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Sain LRC’le suht okeil ajal vist jaole icon_lol.gif

Mis hinnaga sisse said?

Ise jõudsin Shibaga ainult +55% sõita ja siis eile hommikul vahetasin LRC vastu kõik. See nüüd omakorda +71%. Kaua võib kõik rohelises olla?!?!?
Edit: +80%

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 22:28:30 vasta tsitaadiga

Lrc paneb hullu jah, ise panin all in 98 sendi peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 23:44:16 vasta tsitaadiga

Miks keegi mulle ei öelnud, et LRC-d tuleb võtta?

Also: mis lotopilet sõidetav tundub hetkel?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 00:06:48 vasta tsitaadiga

Launger, mul LRC praegu 100% ja nõksa peale. Ostsin suurema portsu 1.20 pealt ja lisasin 1.04’ga juurde kui hind veel sealmaal oli. Et noh paljudega võrreldes suht hilja sisenesin aga ma rahul.

Ei kujuta ette muidugi mis siis juhtub kui offial GME announcment peaks tulema.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 00:07:56 vasta tsitaadiga

Ei imesta kui käib 5-10$ tk ära. Ise vähemalt hoian pikemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 01:30:42 vasta tsitaadiga

Ma ka müüma veel ei kipu. Usun, et kerib veel korralikult.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 21:44:07 vasta tsitaadiga

Sai naljapärast natuke LIME võetud ühe sendiga. Oleks tädil rattad all oleks rohkem võt icon_evil.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 23:20:03 vasta tsitaadiga

FCF coin paneb ka normilt, +200% thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 00:11:40 vasta tsitaadiga

Mille peal TP on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 10:33:57 vasta tsitaadiga

Igav Bitcoin:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 17:05:38 vasta tsitaadiga

Stablecoin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 21:57:17 vasta tsitaadiga

DVDRW,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 06:14:44 vasta tsitaadiga

Kui ETH kaevamine sureb kas siis loogiliselt peaks ju ETC; RVN jne hakkama tõusma kuna kõik lähevad nende kaevamise peale üle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 10:47:38 vasta tsitaadiga

Ei peaks, krüpto ei ole plaanimajandus ja mündi hind pole kulupõhine. Küll aga on seda kaevandamine nii et diff tõuseb tasuvuspiirini. Eetriga pole seda juhtunud sest maailmas pole nii palju rauda.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 10:48:22 vasta tsitaadiga

Näis kuda siis alternatiivide kasumlikkus olema hakkab.
Ma ennustan, et ca 3 kuud peale PoS saab mängimiseks juba veidi mõistlikuma hinnaga kaardi osta. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 13.11.2021 10:50:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 10:50:07 vasta tsitaadiga

100% on päris suur number icon_lol.gif Tahad kihla vedada 1/100 vastu? Sest kaotada pole võimalik.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 10:50:57 vasta tsitaadiga

elukaz, ma ei pidanud hinda silmas. Sain aru, et küsis kaevandamise kohta. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:18:48 vasta tsitaadiga

Lugesin 2 lehte seda teemat icon_redface.gif nimetage see ümber "Sita-petu-koinikute kasiinoteema" vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:33:44 vasta tsitaadiga

Teema nimi katab selle ilusti ära ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 19:37:21 vasta tsitaadiga

Riskantsetest võtsin https://www.coingecko.com/en/coins/paribus
Eks näis...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.11.2021 23:43:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Keegi on saanud vist kõvasti pikku kotikuid teema vihjete põhjal.. icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2021 00:07:29 vasta tsitaadiga

Väike õhu väljalaskmine käis ja just. Nifty oma -40%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 01:10:58 vasta tsitaadiga

Viskan siis mõned shit coinid veel siia icon_lol.gif
Lil floki, luna ja fcf normilt kasvanud. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.11.2021 01:23:15 vasta tsitaadiga

Fcf on juba paari päevaga +30
Gmr ka tore
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 12:03:09 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Väike õhu väljalaskmine käis ja just. Nifty oma -40%


Teades mis kulisside taga toimub, siis jõuluks pakun MC 100m icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 15:10:18 vasta tsitaadiga

bastard, misasi?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:08:50 vasta tsitaadiga

Päris kehv päev täna, korralik langus turul. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:26:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Päris kehv päev täna, korralik langus turul. thumbs_down.gif
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:27:27 vasta tsitaadiga

200 pealt oleks okei eetrit osta. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:31:27 vasta tsitaadiga

Aga btc-s on koti väärtus tõusnud thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:38:32 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Päris kehv päev täna, korralik langus turul. thumbs_down.gif


Kehv päev? Fantastiline päev, veel paar sellist ja saab uuesti osta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 19:43:54 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Päris kehv päev täna, korralik langus turul. thumbs_down.gif
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda.


Eelmise aasta ameerika Musta Reede jaoks trükiti vist bitcoine juurde ja hind langes too päev -5%, selleks et ostumõllus odavalt osta saaks. Järgneval päeval hind taastus.
Samas kuu viimasel reedel toimub bitcoinil ka igatsugu optsioonide aegumine......
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 19:44:48 vasta tsitaadiga

ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.11.2021 22:53:02 vasta tsitaadiga

ipp kirjutas:
M@x kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Päris kehv päev täna, korralik langus turul. thumbs_down.gif
Alati hoia fiati kontol selliseks "black friday sale" jaoks ning jälgi turgu millal siseneda.


Eelmise aasta ameerika Musta Reede jaoks trükiti vist bitcoine juurde ja hind langes too päev -5%, selleks et ostumõllus odavalt osta saaks. Järgneval päeval hind taastus.
Samas kuu viimasel reedel toimub bitcoinil ka igatsugu optsioonide aegumine......


Kuidas sa trükid juurde kui on olemas 21 miljonit ja kogu lugu? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 19:56:16 vasta tsitaadiga

BTC kukub sinna 51000-53000$ vahele ära. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 20:55:23 vasta tsitaadiga

Bullish november my ass! icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.11.2021 20:57:37 vasta tsitaadiga

Homme täiskuu, siis minek.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.11.2021 00:39:52 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde...

Mismõttes trükiti juurde, seleta paari sõnaga lähemalt? Bitcoini teoreetiline piir pidi ju 21 milj olema. Teine võimalus pidi olema lähtekoodi muuta, et juurde saada, aga siis kaotaks asi mõtte ja bitcoin muutuks samasuguseks inflatsioonis vaevlevaks rämpsuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 02:16:57 vasta tsitaadiga

Njh BTC 19. veebruari hind hetkel. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 19.11.2021 10:19:39 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
yerba kirjutas:
ipp, mõnus. Bitcoini trükiti juurde...

Mismõttes trükiti juurde, seleta paari sõnaga lähemalt? Bitcoini teoreetiline piir pidi ju 21 milj olema. Teine võimalus pidi olema lähtekoodi muuta, et juurde saada, aga siis kaotaks asi mõtte ja bitcoin muutuks samasuguseks inflatsioonis vaevlevaks rämpsuks.


Need kolm punkti lõpus tähendasid irooniat. Bitcoini ei ole võimalik juurde trükkida, selles on sul õigus BTC supply on 21 miljonit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.