Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.10.2021 22:47:03 vasta tsitaadiga

Vaatan, et nii siin foorumis kui okidokis müüakse valmis kaevureid hinnaga mis tänase päeva järgi oleks ROI minimaalselt 1.5a aga paljud on pigem pea 2a. Tõesti ostetakse? Miks? Difficulty ju tõuseb ja olgugi, et ETH peaks varsti 5100+ ära käima siis küll ta ka korraliku*t dipib. Lisaks Q2 22 lubatud POS. Elektri hind on ka küsitav muutuja.
Ostetakse siis lotopiletit teadlikult või usutakse midagi muud?

Mul on ROI tänaste hindadega täpselt 13 kuud ja mõtlen, et äkki liiga pikk. Yerba komplekti koju püsti paneks siis vähemalt 17.5 kuud tänase elektrihinnaga näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 23:11:13 vasta tsitaadiga

MRTO, ära olete hellitatud oma 3 kuud roid on okei asjaga. icon_smile.gif
Ma olen kolmveerand aega kaevandanud 9 aasta jooksul nii, et roi on 3-4 aastat.
Kaevandamine ongi selline kulukas hobi, millele tuleb ise kõvasti peale maksta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 00:35:29 vasta tsitaadiga

yerba paneb ikka kildu ka...aga eks jah, kõvasti tuleb ikka päristööd kõrvale teha kindlasti, et seda kaevandamishobi kuidagi ülal pidada saaks icon_lol.gif

MRTO, ma olen suhteliselt kindel, et eks praegu müüakse seda miningu värki ikka ja jälle puhtalt "ekstaasi" pealt. paljud uued ilmselt vaatavad, et ossa pauk milline hind ethil ja peab ka kiiresti kaevama hakkama.
küsimus, et kas tõesti ostetakse...no mina ei usu, et niiväga palju ostetakse. midagi kindlasti ostetakse ka aga viimase kuu ajaga vms vist umbes on tulnud ikka hirmus kogus kaevandamise kraami müüki, minumeelest üsna järsku. justnimelt ja konkreetselt KAEVANDAMISE kraami ja väga selgelt justnimelt selle jaoks tehtud ja kasutatud kraami siin järelturul. mida see näitab ja on alati näidanud? icon_biggrin.gif et vanad kalad tahavad oma kraamist kiiresti lahti saada. võibolla selleks, et uued hardware asemele hankida aga võibolla ka sellepärast, et vaikselt väljuma hakata...enne kõiki teisi icon_razz.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 00:38:34 vasta tsitaadiga

kõik tahavad ,et panevad 1 eur sisse ja kolme kuu pärast ostavad Kuuba omandisse.
võta seda kui pasiivset tulu.kortrri yyriga teenid investitud pappi veel kauem tagasi.seal on hea juba kui 8% aastas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 03:20:30 vasta tsitaadiga

Kui teaks milal osta või müüa, siis oleks mul rikkust nii uksest kui ka aknast!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2021 08:54:55 vasta tsitaadiga

Ma olen koguaeg vaadanud, et on mingi osa seltskonnast kes katab kaevandamisega koheselt ka elektri jms. kulud.
Nendel inimestel ma isiklikult üldse ei soovitakski sellega tegeleda. Ise olen vaikselt aktsiatega susserdanud ning tundus loogiline mingi osa steigist krüptosse lükata- meeldib mulle spekuleerida või mitte, siis hetkel on ta osa kapitalistlikust ühiskonnast. Kaalusin ostmise ja kaevamise vahel ning noh, kuna olen ju "kõva arvutimees", siis tundus mõistlik selle asjaga ka mässata.

Kui sa mingi sellise leveliga kaevad, et juba ammu värk tiksub ning praeguse hinnaga saab asjad siledaks + jääb ette, siis muidugi kuid kui täna panna 20k sisse ja siis hakata kohe välja tõmbama, siis see on pigem nagu lollus. Investeeringuna tuleks seda võtta ning paraku rahaga spekuleerimine ongi kohati loto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 10:31:34 vasta tsitaadiga

Pidevalt jooksvaid kulusid nullida mõttetu jah, ent mõne aja tagant vastavalt enda soovidele panust vähendada on okei. Eks hiljem saab kahetseda, et maksid elukallist elektrihinda icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 11:32:31 vasta tsitaadiga

Kevadel oli ka suur kaevurite müümine. Roi tuli nendel ära ~5 kuuga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 12:37:12 vasta tsitaadiga

Nii, et alati ei tähendagi kaevurite müümine seda, et kohe kukub taevas alla ja ostjad on lollid. icon_rolleyes.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 14:14:33 vasta tsitaadiga

Nii, täna öösel hakkas kaevur iga 30min tagant töös pause tegema. Restarti vist ei tee, vähemalt hiveos näitab uptime koha peal pikemat aega. Enne seda olid pausid lyhemad ja paar tk päevas suvalisel ajal.
Milles võiks probleemi kahtlustada?

Edit: pool nagu ei näita hashrate langust ega masina maha minekut.

_________________


viimati muutis ffw 26.10.2021 14:40:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 14:24:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Nii, et alati ei tähendagi kaevurite müümine seda, et kohe kukub taevas alla ja ostjad on lollid. icon_rolleyes.gif

Vaatasin, et lähevad kui soojad said. Eiole ju võimalik, et kõik purulollid.
Ja ei olnudki. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 21:16:45 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
Nii, täna öösel hakkas kaevur iga 30min tagant töös pause tegema. Restarti vist ei tee, vähemalt hiveos näitab uptime koha peal pikemat aega. Enne seda olid pausid lyhemad ja paar tk päevas suvalisel ajal.
Milles võiks probleemi kahtlustada?

Edit: pool nagu ei näita hashrate langust ega masina maha minekut.


sama siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 21:36:43 vasta tsitaadiga

hiljuti sai ka uuendatud vb sp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 22:17:08 vasta tsitaadiga

Vt lisaks masina uptime'ile ka mineri uptime'i.

Netikalad võivad ka tööhoo maha võtta, kuna uut ei tule peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 22:24:36 vasta tsitaadiga

Mis pool mis münt mis opsys, no see ei ole ju üldse oluline probleemi lahendamisel.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 09:01:52 vasta tsitaadiga

Hiveos telegrami chatist leidsin, et mingi hiveosi API probleem olevat olnud. Nyydseks korras.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander89
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2021 14:03:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba RTX A seeriat ka testinud kaevuris?
_________________
Teostan Võrumaal iPhone remonti (ekraani refurb, originaal akud koos vahetusega jne).
Paku müügiks oma iPhone alates mudelist 12, sobivad nii terved kui katkised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 14:25:24 vasta tsitaadiga

https://github.com/NebuTech/NBMiner/releases

tsitaat:

optimize:ethash LHR mode significant improvement:

higher hashrate, more stable LHR unlocking for both -lhr-mode 1 and -lhr-mode 2
default LHR mode changes to -lhr-mode 1 for LHR GPUs
default values of LHR mode increased, -lhr-mode 1 -> 74, -lhr-mode 2 -> 71
added 3 new options for LHR auto-tuning control, at most cases you don't need to change:
-lhr-reduce-value: the amount to reduce -lhr value on a single -lhr tuning. defaults to 0.5.
-lhr-reduce-time: When LHR lock is detected, and the time since the last lock exceeds this value, the -lhr reduce will not perform. defaults to 15, which means 15 minutes.
-lhr-reduce-limit: the maximum number of times to reduce -lhr value, defaults to 6.
Typical hashrate: 3060Ti LHR on defaults options, 45.5 MH/s @ mem+1200 (win10)
feature: ergo also adapts the 3 new LHR options.

feature: add -cmd-output option to specify command line outpu to stdout or stderr, 1=stdout, 2=stderr, defaults to 2.

feature: disable SNI extension for ssl connections by default, can be enabled with -enable-sni option

delete: cuckatoo & cuckatoo32 support
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 31.10.2021 10:25:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kaevandamiseks katsetanud quadro a4000 kaarti ?
Andmete poolest tundub vägagi sarnane olema 3070 kaardiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 31.10.2021 10:43:26 vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
Kas keegi on kaevandamiseks katsetanud quadro a4000 kaarti ?
Andmete poolest tundub vägagi sarnane olema 3070 kaardiga.

https://www.hashrate.no/

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 11:13:28 video vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
Kas keegi on kaevandamiseks katsetanud quadro a4000 kaarti ?
Andmete poolest tundub vägagi sarnane olema 3070 kaardiga.


https://www.youtube.com/watch?v=xz2HXx3Z8rI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmsme
HV vaatleja
mmsme

liitunud: 17.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:22:01 vasta tsitaadiga

HOIATUS, rumal küsimus (ehk nulliga jagamine (doesn't exist))! Inspireerituna MRTO küsimusest ülevalpool, aga twistiga, miks keegi Antminer S19j-st ei räägi ega sellega ei tegele?

Ma täpsustan. Ma eeldasin, et eestikeelses ruumis on selle kohta paljugi kirjutatud. Stiilis minu bemm on palju kiirem kui sinu bemm. Või lihtsalt fantaseeritud, et küll oleks tore kui oleks. Ent guugeldamine (site:.ee ) ei anna ühtegi tulemust. Noh, peale nende Aliexpressile suunavate tulemuste.

Okei, proovisin HinnaVaatlust. Kindlasti siin on keegi soovitanud kellelegi teisele x-iga kaevandamise asemel 10k eur kõige kallimasse soojapuhurisse paigutada. Või teinud ettepaneku nelja peale see ära osta ja kasum-kahjum vastavalt jagada. Ühtegi arutelu ma ei leidnud, ei kõvatamist ega sisulist. Äkki ma ei oska otsida. Ma loodan, et ma ei oska otsida...

Miks keegi meist endale S19j Prod pole ostnud? Või on, aga need kes on, ei räägi? Või seda ei saa läbi tolli tuua? Kus konks on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:28:44 vasta tsitaadiga

Siiamaani on olnud nii, et need kõik dedigeitid minerid kui tsiviilkasutusse jõuavad on juba kasutu vanaraud. Ei usu, et see nüüd mingi erand peaks olema icon_rolleyes.gif
Videokaartidel jääb vähemalt mingi väärtus alles, isegi siis kui krüpto peaks täiesti maamunalt kaduma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:29:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Siiamaani on olnud nii, et need kõik dedigeitid minerid kui tsiviilkasutusse jõuavad on juba kasutu vanaraud. Ei usu, et see nüüd mingi erand peaks olema icon_rolleyes.gif


Ühe mineriga mul ei läinudki nii - antminer L3+ masinaks. Ostsin kunagi, kui litecoini buum läbi sai, neid masinaid 20tk 500 euro eest. 25 eur tükist. Paar kuud kaevandasin, siis müüsin sama hinnaga minema. Suht mõttetu vanaraud tundus.
Siis läks pool aastat mööda ja sama masin maksis 2000 eurot tükist. Krt, ei võinud siis masinaid niisama kuuri alla visata ootele. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 13:23:52 vasta tsitaadiga

Keegi nanopoolis kaevab? Viimastel päevadel tundub nagu mingi jama, balance tõuseb liiga aeglaselt või siis üldse mitte. Viimase 4 tunniga pole mitte midagi juurde tulnud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 13:26:51 vasta tsitaadiga

ottenson, üks tegelane siit kaevandab ka nanos ja kurtis anomaaliate üle.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 13:59:57 vasta tsitaadiga

Sama jama siin ka. Payout limitiga ka tõmblevad pidevalt, peab vist mujale kolima. Soovitusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 14:08:31 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Sama jama siin ka. Payout limitiga ka tõmblevad pidevalt, peab vist mujale kolima. Soovitusi?
ethermine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 14:08:32 vasta tsitaadiga

Nüüd just visati mingi 12 tunni jagu ETH kontole, ilmselt mingid bugid, loodetavasti ainult visuaalsed. See tagantjärgi suurem saldo tõus viitab pigem visuaalsele bugile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 14:25:28 vasta tsitaadiga

ottenson kirjutas:
Nüüd just visati mingi 12 tunni jagu ETH kontole, ilmselt mingid bugid, loodetavasti ainult visuaalsed. See tagantjärgi suurem saldo tõus viitab pigem visuaalsele bugile.


Paljudel kaevanduspoolidel front-end osa ( ehk siis sinu keeli visuaalne bugi ) jukerdab. Back-endis toimib asi kenasti ja sharesid vuriseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 08:49:58 vasta tsitaadiga

Ma loobusin Nanopoolist kuskil augusti alguses selliste trikkide pärast.
See on nende latest saavutus.

https://twitter.com/nanopool_org/status/1454086641442775050

Olen praegu Hiveon poolis. 0,1 ETH saab täis, siis see kantakse üle su kontole automaatselt kord päevas. Ülekande tasu pole, pool fee on 0%.

https://hiveon.net/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 18:42:30 vasta tsitaadiga

ottenson kirjutas:
stalcer_x kirjutas:
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas.


ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT


tulen selle juurde tagasi, 3080 non-LHR on liiga kuum. VRAM temp 108-110C, ventikas 100% peal. Isegi tehase seadetel (ja 60% power limit) on 100C. Alla 100C saan ainult siis, kui MHs ca 80 icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 20:07:37 vasta tsitaadiga

ottenson kirjutas:
ottenson kirjutas:
stalcer_x kirjutas:
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas.


ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT


tulen selle juurde tagasi, 3080 non-LHR on liiga kuum. VRAM temp 108-110C, ventikas 100% peal. Isegi tehase seadetel (ja 60% power limit) on 100C. Alla 100C saan ainult siis, kui MHs ca 80 icon_sad.gif


Mis Sa selle kaardi mälu põletad. Kirjuta miccerile. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 19:30:57 vasta tsitaadiga

ottenson, Yerba info mõte oli, et vaheta GPU VRAM termopadjad ära ja näiteks kasutaja Miccer on selles teemas sinu sõber

Spoiler Spoiler Spoiler


ps. Mina näiteks ei saa MSI Gaming Z ja ASUS TUF mudelitest koosnevate rigidega selliseid "labida" tulemusi nagu nemad (Yerba ja Miccer)
Ma isegi tellisin praegu USA sõprade käest 500 USD eest Thermal Grizzly termopatju erineva paksusega. Meie marketingis on lootusetu otsida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 21:04:26 vasta tsitaadiga

Gelid ultimate padjad ka suht head. Amazonist peaks saama. Tõenäoliselt saab igaüks vahetusega hakkama kes oskab netist patjade paksuse leida või neid mõõta.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 22:35:46 vasta tsitaadiga

liiv, Sain aru jah, pean nüüd sobiva aja leidma, et kaart saaks tartu-reisil ära käia, eks siis näis, mis see 3080 välja puhub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 02:13:36 vasta tsitaadiga

ffw, Gelid ei pidavat sobima, liiga jäigad, muutuvad "küpsisepuruks". Samas mina pole proovinud ja ei rõhu absoluutsele tõele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 09:19:53 vasta tsitaadiga

Redditis ja evga foorumites kiideti neid patju. Aga eeldan, et koos küpsistumisega lähevad temperatuurid kõrgemaks. Hetkel kuu aega on vastu pidanud 3080 ja 3080ti sees.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 14:33:41 vasta tsitaadiga

djmulder kirjutas:
Ma loobusin Nanopoolist kuskil augusti alguses selliste trikkide pärast.
See on nende latest saavutus.

https://twitter.com/nanopool_org/status/1454086641442775050

Olen praegu Hiveon poolis. 0,1 ETH saab täis, siis see kantakse üle su kontole automaatselt kord päevas. Ülekande tasu pole, pool fee on 0%.

https://hiveon.net/


Vaheta ikka millegi mõistlikuma peale. Flexpool, ethermine, crazypool vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 19:04:22 vasta tsitaadiga

Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.


_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2021 19:21:08 vasta tsitaadiga

Saatusin ühe iidvana, 2012 aasta kaevandamise softi otsa, kus nagu programmidel ikka on About sektsioonis ka annetamise kohta info. Tänasel ajastul tegi nalja, et sinna oli kirjutatud:
tsitaat:
"Even a single Bitcoin is appreciated and helps motivate further work on this software"

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 20:02:52 vasta tsitaadiga

60 000€ motiveeriks küll jah. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 20:04:47 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.



mis sa valad soola oma haavale icon_biggrin.gif
pizza tüüp ikka kõige kuulsam vist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozbot
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:38:05 vasta tsitaadiga

oleks-polex-schmolex ...Rolex
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 16:57:12 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.



Mis sõber täna teeb?

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 17:00:54 vasta tsitaadiga

Kahetseb samamoodi icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 17:30:21 vasta tsitaadiga

Maja sai ostetud, paar "saaks palgatöö eest ka" klassi autot ka. Lambot mitte. Esimesed paarsada BTC läksid elektriarvete maksmiseks.
Peab täna ikkagi tööl käima.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 18:06:55 vasta tsitaadiga

2013 aastal sai mõnedele HV kasutajatele doget sellise kursiga müüdud:

Näiteks ühe kasutaja PS:

Näiteks 1M DOGE 300.- eur eest.
Panustan sellele, et kui hetkel on ralli lahti läinud siis tulevikus vast kasvab veelgi. Jumal seda teab muidugi mis õige on aga olen valmis riskima."
Võin juurde lubada, et kui kunagi nendega teenin siis maksan teise samapalju juurde. Kui hävin siis vähemalt oled sina hetke turuhinna kätte saanud.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duffman500
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 19:56:45 vasta tsitaadiga

Jagan ühte kasuliku artiklit kaevuritele, mis seletab lahti riserite toite probleemidest.
Ohutud kaevamist!
https://www.nicehash.com/blog/post/why-should-you-not-power-usb-risers-with-sata-power-connectors
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 19:58:56 vasta tsitaadiga

duffman500 kirjutas:
Jagan ühte kasuliku artiklit kaevuritele, mis seletab lahti riserite toite probleemidest.
Ohutud kaevamist!
https://www.nicehash.com/blog/post/why-should-you-not-power-usb-risers-with-sata-power-connectors


Vana tõde. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.