|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.10.2021 22:47:03
|
|
|
Vaatan, et nii siin foorumis kui okidokis müüakse valmis kaevureid hinnaga mis tänase päeva järgi oleks ROI minimaalselt 1.5a aga paljud on pigem pea 2a. Tõesti ostetakse? Miks? Difficulty ju tõuseb ja olgugi, et ETH peaks varsti 5100+ ära käima siis küll ta ka korraliku*t dipib. Lisaks Q2 22 lubatud POS. Elektri hind on ka küsitav muutuja.
Ostetakse siis lotopiletit teadlikult või usutakse midagi muud?
Mul on ROI tänaste hindadega täpselt 13 kuud ja mõtlen, et äkki liiga pikk. Yerba komplekti koju püsti paneks siis vähemalt 17.5 kuud tänase elektrihinnaga näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.10.2021 23:11:13
|
|
|
MRTO, ära olete hellitatud oma 3 kuud roid on okei asjaga.
Ma olen kolmveerand aega kaevandanud 9 aasta jooksul nii, et roi on 3-4 aastat.
Kaevandamine ongi selline kulukas hobi, millele tuleb ise kõvasti peale maksta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.10.2021 00:35:29
|
|
|
yerba paneb ikka kildu ka...aga eks jah, kõvasti tuleb ikka päristööd kõrvale teha kindlasti, et seda kaevandamishobi kuidagi ülal pidada saaks
MRTO, ma olen suhteliselt kindel, et eks praegu müüakse seda miningu värki ikka ja jälle puhtalt "ekstaasi" pealt. paljud uued ilmselt vaatavad, et ossa pauk milline hind ethil ja peab ka kiiresti kaevama hakkama.
küsimus, et kas tõesti ostetakse...no mina ei usu, et niiväga palju ostetakse. midagi kindlasti ostetakse ka aga viimase kuu ajaga vms vist umbes on tulnud ikka hirmus kogus kaevandamise kraami müüki, minumeelest üsna järsku. justnimelt ja konkreetselt KAEVANDAMISE kraami ja väga selgelt justnimelt selle jaoks tehtud ja kasutatud kraami siin järelturul. mida see näitab ja on alati näidanud? et vanad kalad tahavad oma kraamist kiiresti lahti saada. võibolla selleks, et uued hardware asemele hankida aga võibolla ka sellepärast, et vaikselt väljuma hakata...enne kõiki teisi
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
26.10.2021 00:38:34
|
|
|
kõik tahavad ,et panevad 1 eur sisse ja kolme kuu pärast ostavad Kuuba omandisse.
võta seda kui pasiivset tulu.kortrri yyriga teenid investitud pappi veel kauem tagasi.seal on hea juba kui 8% aastas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.10.2021 03:20:30
|
|
|
| Kui teaks milal osta või müüa, siis oleks mul rikkust nii uksest kui ka aknast!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
26.10.2021 08:54:55
|
|
|
Ma olen koguaeg vaadanud, et on mingi osa seltskonnast kes katab kaevandamisega koheselt ka elektri jms. kulud.
Nendel inimestel ma isiklikult üldse ei soovitakski sellega tegeleda. Ise olen vaikselt aktsiatega susserdanud ning tundus loogiline mingi osa steigist krüptosse lükata- meeldib mulle spekuleerida või mitte, siis hetkel on ta osa kapitalistlikust ühiskonnast. Kaalusin ostmise ja kaevamise vahel ning noh, kuna olen ju "kõva arvutimees", siis tundus mõistlik selle asjaga ka mässata.
Kui sa mingi sellise leveliga kaevad, et juba ammu värk tiksub ning praeguse hinnaga saab asjad siledaks + jääb ette, siis muidugi kuid kui täna panna 20k sisse ja siis hakata kohe välja tõmbama, siis see on pigem nagu lollus. Investeeringuna tuleks seda võtta ning paraku rahaga spekuleerimine ongi kohati loto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.10.2021 10:31:34
|
|
|
Pidevalt jooksvaid kulusid nullida mõttetu jah, ent mõne aja tagant vastavalt enda soovidele panust vähendada on okei. Eks hiljem saab kahetseda, et maksid elukallist elektrihinda
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.10.2021 11:32:31
|
|
|
Kevadel oli ka suur kaevurite müümine. Roi tuli nendel ära ~5 kuuga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.10.2021 12:37:12
|
|
|
Nii, et alati ei tähendagi kaevurite müümine seda, et kohe kukub taevas alla ja ostjad on lollid.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.10.2021 14:14:33
|
|
|
Nii, täna öösel hakkas kaevur iga 30min tagant töös pause tegema. Restarti vist ei tee, vähemalt hiveos näitab uptime koha peal pikemat aega. Enne seda olid pausid lyhemad ja paar tk päevas suvalisel ajal.
Milles võiks probleemi kahtlustada?
Edit: pool nagu ei näita hashrate langust ega masina maha minekut.
_________________
viimati muutis ffw 26.10.2021 14:40:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.10.2021 14:24:22
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Nii, et alati ei tähendagi kaevurite müümine seda, et kohe kukub taevas alla ja ostjad on lollid.  |
Vaatasin, et lähevad kui soojad said. Eiole ju võimalik, et kõik purulollid.
Ja ei olnudki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
26.10.2021 21:16:45
|
|
|
| ffw kirjutas: |
Nii, täna öösel hakkas kaevur iga 30min tagant töös pause tegema. Restarti vist ei tee, vähemalt hiveos näitab uptime koha peal pikemat aega. Enne seda olid pausid lyhemad ja paar tk päevas suvalisel ajal.
Milles võiks probleemi kahtlustada?
Edit: pool nagu ei näita hashrate langust ega masina maha minekut. |
sama siin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
26.10.2021 21:36:43
|
|
|
| hiljuti sai ka uuendatud vb sp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.10.2021 22:17:08
|
|
|
Vt lisaks masina uptime'ile ka mineri uptime'i.
Netikalad võivad ka tööhoo maha võtta, kuna uut ei tule peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.10.2021 22:24:36
|
|
|
Mis pool mis münt mis opsys, no see ei ole ju üldse oluline probleemi lahendamisel.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
27.10.2021 09:01:52
|
|
|
Hiveos telegrami chatist leidsin, et mingi hiveosi API probleem olevat olnud. Nyydseks korras.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander89
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.11.2015
|
27.10.2021 14:03:14
|
|
|
Kas keegi juba RTX A seeriat ka testinud kaevuris?
_________________ Teostan Võrumaal iPhone remonti (ekraani refurb, originaal akud koos vahetusega jne).
Paku müügiks oma iPhone alates mudelist 12, sobivad nii terved kui katkised. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.10.2021 14:25:24
|
|
|
https://github.com/NebuTech/NBMiner/releases
| tsitaat: |
optimize:ethash LHR mode significant improvement:
higher hashrate, more stable LHR unlocking for both -lhr-mode 1 and -lhr-mode 2
default LHR mode changes to -lhr-mode 1 for LHR GPUs
default values of LHR mode increased, -lhr-mode 1 -> 74, -lhr-mode 2 -> 71
added 3 new options for LHR auto-tuning control, at most cases you don't need to change:
-lhr-reduce-value: the amount to reduce -lhr value on a single -lhr tuning. defaults to 0.5.
-lhr-reduce-time: When LHR lock is detected, and the time since the last lock exceeds this value, the -lhr reduce will not perform. defaults to 15, which means 15 minutes.
-lhr-reduce-limit: the maximum number of times to reduce -lhr value, defaults to 6.
Typical hashrate: 3060Ti LHR on defaults options, 45.5 MH/s @ mem+1200 (win10)
feature: ergo also adapts the 3 new LHR options.
feature: add -cmd-output option to specify command line outpu to stdout or stderr, 1=stdout, 2=stderr, defaults to 2.
feature: disable SNI extension for ssl connections by default, can be enabled with -enable-sni option
delete: cuckatoo & cuckatoo32 support
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
31.10.2021 10:25:26
|
|
|
Kas keegi on kaevandamiseks katsetanud quadro a4000 kaarti ?
Andmete poolest tundub vägagi sarnane olema 3070 kaardiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
31.10.2021 10:43:26
|
|
|
| merk14 kirjutas: |
Kas keegi on kaevandamiseks katsetanud quadro a4000 kaarti ?
Andmete poolest tundub vägagi sarnane olema 3070 kaardiga. |
https://www.hashrate.no/
_________________ --------------- |
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmsme
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2006
|
03.11.2021 15:22:01
|
|
|
HOIATUS, rumal küsimus (ehk nulliga jagamine (doesn't exist))! Inspireerituna MRTO küsimusest ülevalpool, aga twistiga, miks keegi Antminer S19j-st ei räägi ega sellega ei tegele?
Ma täpsustan. Ma eeldasin, et eestikeelses ruumis on selle kohta paljugi kirjutatud. Stiilis minu bemm on palju kiirem kui sinu bemm. Või lihtsalt fantaseeritud, et küll oleks tore kui oleks. Ent guugeldamine (site:.ee ) ei anna ühtegi tulemust. Noh, peale nende Aliexpressile suunavate tulemuste.
Okei, proovisin HinnaVaatlust. Kindlasti siin on keegi soovitanud kellelegi teisele x-iga kaevandamise asemel 10k eur kõige kallimasse soojapuhurisse paigutada. Või teinud ettepaneku nelja peale see ära osta ja kasum-kahjum vastavalt jagada. Ühtegi arutelu ma ei leidnud, ei kõvatamist ega sisulist. Äkki ma ei oska otsida. Ma loodan, et ma ei oska otsida...
Miks keegi meist endale S19j Prod pole ostnud? Või on, aga need kes on, ei räägi? Või seda ei saa läbi tolli tuua? Kus konks on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.11.2021 15:28:44
|
|
|
Siiamaani on olnud nii, et need kõik dedigeitid minerid kui tsiviilkasutusse jõuavad on juba kasutu vanaraud. Ei usu, et see nüüd mingi erand peaks olema
Videokaartidel jääb vähemalt mingi väärtus alles, isegi siis kui krüpto peaks täiesti maamunalt kaduma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.11.2021 15:29:19
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Siiamaani on olnud nii, et need kõik dedigeitid minerid kui tsiviilkasutusse jõuavad on juba kasutu vanaraud. Ei usu, et see nüüd mingi erand peaks olema  |
Ühe mineriga mul ei läinudki nii - antminer L3+ masinaks. Ostsin kunagi, kui litecoini buum läbi sai, neid masinaid 20tk 500 euro eest. 25 eur tükist. Paar kuud kaevandasin, siis müüsin sama hinnaga minema. Suht mõttetu vanaraud tundus.
Siis läks pool aastat mööda ja sama masin maksis 2000 eurot tükist. Krt, ei võinud siis masinaid niisama kuuri alla visata ootele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ottenson
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2021
|
06.11.2021 13:23:52
|
|
|
| Keegi nanopoolis kaevab? Viimastel päevadel tundub nagu mingi jama, balance tõuseb liiga aeglaselt või siis üldse mitte. Viimase 4 tunniga pole mitte midagi juurde tulnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.11.2021 13:26:51
|
|
|
ottenson, üks tegelane siit kaevandab ka nanos ja kurtis anomaaliate üle.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
06.11.2021 13:59:57
|
|
|
| Sama jama siin ka. Payout limitiga ka tõmblevad pidevalt, peab vist mujale kolima. Soovitusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.11.2021 14:08:31
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
| Sama jama siin ka. Payout limitiga ka tõmblevad pidevalt, peab vist mujale kolima. Soovitusi? |
ethermine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ottenson
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2021
|
06.11.2021 14:08:32
|
|
|
| Nüüd just visati mingi 12 tunni jagu ETH kontole, ilmselt mingid bugid, loodetavasti ainult visuaalsed. See tagantjärgi suurem saldo tõus viitab pigem visuaalsele bugile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.11.2021 14:25:28
|
|
|
| ottenson kirjutas: |
| Nüüd just visati mingi 12 tunni jagu ETH kontole, ilmselt mingid bugid, loodetavasti ainult visuaalsed. See tagantjärgi suurem saldo tõus viitab pigem visuaalsele bugile. |
Paljudel kaevanduspoolidel front-end osa ( ehk siis sinu keeli visuaalne bugi ) jukerdab. Back-endis toimib asi kenasti ja sharesid vuriseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ottenson
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2021
|
07.11.2021 18:42:30
|
|
|
| ottenson kirjutas: |
| stalcer_x kirjutas: |
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas. |
ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT |
tulen selle juurde tagasi, 3080 non-LHR on liiga kuum. VRAM temp 108-110C, ventikas 100% peal. Isegi tehase seadetel (ja 60% power limit) on 100C. Alla 100C saan ainult siis, kui MHs ca 80
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.11.2021 20:07:37
|
|
|
| ottenson kirjutas: |
| ottenson kirjutas: |
| stalcer_x kirjutas: |
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas. |
ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT |
tulen selle juurde tagasi, 3080 non-LHR on liiga kuum. VRAM temp 108-110C, ventikas 100% peal. Isegi tehase seadetel (ja 60% power limit) on 100C. Alla 100C saan ainult siis, kui MHs ca 80  |
Mis Sa selle kaardi mälu põletad. Kirjuta miccerile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
09.11.2021 19:30:57
|
|
|
ottenson, Yerba info mõte oli, et vaheta GPU VRAM termopadjad ära ja näiteks kasutaja Miccer on selles teemas sinu sõber
Spoiler 
| yerba kirjutas: |
| ottenson kirjutas: |
| ottenson kirjutas: |
| stalcer_x kirjutas: |
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas. |
ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT |
tulen selle juurde tagasi, 3080 non-LHR on liiga kuum. VRAM temp 108-110C, ventikas 100% peal. Isegi tehase seadetel (ja 60% power limit) on 100C. Alla 100C saan ainult siis, kui MHs ca 80  |
Mis Sa selle kaardi mälu põletad. Kirjuta miccerile.  |
ps. Mina näiteks ei saa MSI Gaming Z ja ASUS TUF mudelitest koosnevate rigidega selliseid "labida" tulemusi nagu nemad (Yerba ja Miccer)
Ma isegi tellisin praegu USA sõprade käest 500 USD eest Thermal Grizzly termopatju erineva paksusega. Meie marketingis on lootusetu otsida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
09.11.2021 21:04:26
|
|
|
Gelid ultimate padjad ka suht head. Amazonist peaks saama. Tõenäoliselt saab igaüks vahetusega hakkama kes oskab netist patjade paksuse leida või neid mõõta.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ottenson
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2021
|
09.11.2021 22:35:46
|
|
|
| liiv, Sain aru jah, pean nüüd sobiva aja leidma, et kaart saaks tartu-reisil ära käia, eks siis näis, mis see 3080 välja puhub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
10.11.2021 02:13:36
|
|
|
| ffw, Gelid ei pidavat sobima, liiga jäigad, muutuvad "küpsisepuruks". Samas mina pole proovinud ja ei rõhu absoluutsele tõele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
10.11.2021 09:19:53
|
|
|
Redditis ja evga foorumites kiideti neid patju. Aga eeldan, et koos küpsistumisega lähevad temperatuurid kõrgemaks. Hetkel kuu aega on vastu pidanud 3080 ja 3080ti sees.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
10.11.2021 14:33:41
|
|
|
Vaheta ikka millegi mõistlikuma peale. Flexpool, ethermine, crazypool vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
10.11.2021 19:04:22
|
|
|
Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
10.11.2021 19:21:08
|
|
|
Saatusin ühe iidvana, 2012 aasta kaevandamise softi otsa, kus nagu programmidel ikka on About sektsioonis ka annetamise kohta info. Tänasel ajastul tegi nalja, et sinna oli kirjutatud:
| tsitaat: |
| "Even a single Bitcoin is appreciated and helps motivate further work on this software" |
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2021 20:02:52
|
|
|
60 000€ motiveeriks küll jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
10.11.2021 20:04:47
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.
 |
mis sa valad soola oma haavale
pizza tüüp ikka kõige kuulsam vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ozbot
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
11.11.2021 14:38:05
|
|
|
| oleks-polex-schmolex ...Rolex
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
11.11.2021 16:57:12
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
Täiesti muud asja otsides leidsin sellise pildi. Tehtud 2011. aasta jaanipäeval. Masin kaevas algul vist 2-3 BTC ööpäevas.
Kas ma neid kaarte Tallinna pealt sõbrale kokku ostes mõtlesin, et sõber on ära pööranud? Muidugi. Ma olin just 600 euri eest endale 1997. aasta Saab 900 ostnud ja tema siin ostab kaarte kokku...
Hinnasilt on karbil, tehke omad arvutused ja tundke koos minuga valu.
 |
Mis sõber täna teeb?
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.11.2021 17:00:54
|
|
|
Kahetseb samamoodi
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
11.11.2021 17:30:21
|
|
|
Maja sai ostetud, paar "saaks palgatöö eest ka" klassi autot ka. Lambot mitte. Esimesed paarsada BTC läksid elektriarvete maksmiseks.
Peab täna ikkagi tööl käima.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.11.2021 18:06:55
|
|
|
2013 aastal sai mõnedele HV kasutajatele doget sellise kursiga müüdud:
Näiteks ühe kasutaja PS:
Näiteks 1M DOGE 300.- eur eest.
Panustan sellele, et kui hetkel on ralli lahti läinud siis tulevikus vast kasvab veelgi. Jumal seda teab muidugi mis õige on aga olen valmis riskima."
Võin juurde lubada, et kui kunagi nendega teenin siis maksan teise samapalju juurde. Kui hävin siis vähemalt oled sina hetke turuhinna kätte saanud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
duffman500
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.11.2021 19:58:56
|
|
|
Vana tõde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|