Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 17:40:57 vasta tsitaadiga

No kaua sa ikka liugu lased selle kaubamärgi seljas, eks need ideed hakkavad vaikselt ammenduma
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 00:02:51 vasta tsitaadiga

Võiks ju aru saada, et on vaja teha sama asja, ent paremini. Oleks BF3 remake, oleks rahvas sillas. Sisuliselt tehtaks overhaul mängule, olulised osad samaks jättes, lisades featuure ja asju... nagu vanasti tehti, a'la CoD ja CoD:UO oli lisapakk... teistel ju oli sarnaselt..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.10.2021 15:18:22 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
No kaua sa ikka liugu lased selle kaubamärgi seljas, eks need ideed hakkavad vaikselt ammenduma

Võiks isegi nõustuda, ainult et PUBG tõi täitsa uue mängustiili lauale. 1mees pmst vedas selle käima ju? Ja tal järgmised projektid juba käsil, uuendusmeelsed.
Ja siis on teisel pool EA jms korpid kes ainult toodavad cash grab FPSSHOOTER ver20...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 23:34:26 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 01:00:17 vasta tsitaadiga

Seal see probleem ongi, et kui oled kuskil asja sees ja Läänelikult buustid end ja liikumist selle suunas, et see parim asi maailmas, kriitikat pigem eirad ja üritad pumbata aina enam ja enam vägevaks, siis tõenäoliselt suundud tilu-liluga tegelema.
Selleks, et midagi uut luua, pead täiesti väljastpoolt vaatama asju. Ja kohati on täiesti uue loomine, millegi vana uuena tegemine, st. korralik remaster.

Ma võin kihla vedada, et korralik BF3 remaster, kus lisapakid tulevad korralikud nagu CoD-ile tuli CoD UO... see paneks rahva hulluma küll.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:14:16 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/battlefield-2042-introduces-non-binary-character-a-first-for-the-series/

On siin midagi üldse veel kommeteerida? Mängitavuse parandamise või millegi unikaalse leiutamise asemel otsitakse pükstest midagi, mida seal nagunii ei ole.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 26.10.2021 16:27:26 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
https://www.pcgamer.com/battlefield-2042-introduces-non-binary-character-a-first-for-the-series/

On siin midagi üldse veel kommeteerida? Mängitavuse parandamise või millegi unikaalse leiutamise asemel otsitakse pükstest midagi, mida seal nagunii ei ole.


No tõesti kopp.gif mängijad olid ju olemas, miks peletada vanu ja üritada juurde tuua mingi üli väikest %. Või omast arust neil über marketing....

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 19:13:40 vasta tsitaadiga

Mina pean enda sooks apache ründehelikopterit, õnneks on see mängus olemas kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 14:41:37 vasta tsitaadiga

Enam pole palju jäänud siis saab brokenfieldi mängida😝
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 15:15:47 vasta tsitaadiga

Kas muidu saab klassidele skine ka valida ilma lisatasudeta? Või olen sunnitud teatud spetsialistide puhul mängima vaimuhaige nais karakteri kiljete taustal, kes ei saa aru kas on mees või naine? icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:21:48 vasta tsitaadiga


Link

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 14:21:49 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas muidu saab klassidele skine ka valida ilma lisatasudeta? Või olen sunnitud teatud spetsialistide puhul mängima vaimuhaige nais karakteri kiljete taustal, kes ei saa aru kas on mees või naine? icon_biggrin.gif


Kõik tegelased rulevad naiskarakterina ja muuta midagi ei saa
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.11.2021 13:51:45 vasta tsitaadiga

Uus Nvidia trailer Battlefield 2042-le

https://youtu.be/Lj9LLUUuKqg

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 14:17:59 vasta tsitaadiga

Peab mainima, et BF2042 marketing on väga halb. Kui võrrelda neid trailereid ja klippe eelmiste tiitlitega, siis puudub temaatika, põnevus ja kaasahaaravus (no hype). Informatsioon mängust on väga lakooniline. Vähem kui 2 nädala pärast on täismäng saadaval, mis peaks sisaldama baasmängu, Hazard zone ja Portalit. Nende kahe viimase osa kohta pole absull infot, rääkimata Portalist, mis on tegelikult üks enim oodatud lisasid. Minu meelest Portal oli see, mis tõmbas nii mitmeid veterane uudistama ja kõnelema uuest BF2042-st.

Ma olen väga skeptiline, mida 12. novembril täismäng suudab pakkuda. Kardan, et day 1 ajal saame ainult 1-2 mäppi Portalis ja ülejäänud content tuleb hooajaliselt. Kuigi Dice tegi suure otsuse lõpetada BFV support ja pühendada nii mitmete stuudiotega oma energia uuele BF-le, siis ei tundu ka see tiitel nii poleeritud kui peaks. Nad isegi algul teatasid, et on ajakavast eest. Ning ausalt öeldes, igasugune COVID vabandus peaks juba olema iganenud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:19:59 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Peab mainima, et BF2042 marketing on väga halb. Kui võrrelda neid trailereid ja klippe eelmiste tiitlitega, siis puudub temaatika, põnevus ja kaasahaaravus (no hype). Informatsioon mängust on väga lakooniline. Vähem kui 2 nädala pärast on täismäng saadaval, mis peaks sisaldama baasmängu, Hazard zone ja Portalit. Nende kahe viimase osa kohta pole absull infot, rääkimata Portalist, mis on tegelikult üks enim oodatud lisasid. Minu meelest Portal oli see, mis tõmbas nii mitmeid veterane uudistama ja kõnelema uuest BF2042-st.

Ma olen väga skeptiline, mida 12. novembril täismäng suudab pakkuda. Kardan, et day 1 ajal saame ainult 1-2 mäppi Portalis ja ülejäänud content tuleb hooajaliselt. Kuigi Dice tegi suure otsuse lõpetada BFV support ja pühendada nii mitmete stuudiotega oma energia uuele BF-le, siis ei tundu ka see tiitel nii poleeritud kui peaks. Nad isegi algul teatasid, et on ajakavast eest. Ning ausalt öeldes, igasugune COVID vabandus peaks juba olema iganenud.


Nõustun 100%
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 18:45:32 vasta tsitaadiga

Lõpuks tuli ikka Portali trailer ka ära. See küll juba tekitas hype thumbs_up.gif

Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 03.11.2021 18:59:09 vasta tsitaadiga

kuidas postitada youtube link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.11.2021 19:01:01 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et mis selle Portali juures ei tõmba.
Kunagisest Enemy Territory(Wolfenstein) meenus, et seal oli server konfis võimalik igasugu mode korraldada: snipet mode, HS mode, knife mode, no gravity mode ning kõik soovitud kombinatsioonid.

Sai tehtud neid mode pidupäevadel ja siis ka osad mängisid ikka põhiservus edasi. Paljud adminid isegi ei viitsinud korra läbi käia. Selle põhjal suurt edu ei ennustaks.
Vb keegi paneb püsti BF3/4 täisservud, vb on edukad. Algul niisama lollitada nende mode-ga vüib lõbus olla, aga lõpus loeb ikkagi baasmäng...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:22:03 vasta tsitaadiga

rauli24 kirjutas:
kuidas postitada youtube link

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 20:00:35 vasta tsitaadiga

See Portal tõmbas ikka värina sisse küll. Vanad uued mapid segamini. Ülivinge.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 21:37:08 vasta tsitaadiga

See Portali trailer pani mind nii käima, et ostan Goldi ära icon_lol.gif
Minu meelest Ultimate nagu otseselt midagi nii palju juurde ei anna, et oleks seda lisaraha väärt
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 20:43:33 vasta tsitaadiga

tux.gif

viimati muutis Stabby 23.05.2023 15:01:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.11.2021 10:57:05 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
See Portali trailer pani mind nii käima, et ostan Goldi ära icon_lol.gif
Minu meelest Ultimate nagu otseselt midagi nii palju juurde ei anna, et oleks seda lisaraha väärt

Gold on juba küsitav . Kannatan nädala oodata küll 30 euri on karm vahe icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 11:16:40 vasta tsitaadiga

Varem mängida tahad siis mõistlikum EA play pro üheks kuuks võtta. Lisaks varem mängimisele saad 10% mängult allahindlust, seega maksad 9 euri lisaks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 15:56:21 vasta tsitaadiga

Millal pre-load PCle algab? Early accessile.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 15:57:05 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Millal pre-load PCle algab? Early accessile.


Homme
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 15:59:47 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Varem mängida tahad siis mõistlikum EA play pro üheks kuuks võtta. Lisaks varem mängimisele saad 10% mängult allahindlust, seega maksad 9 euri lisaks.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.11.2021 18:49:47 vasta tsitaadiga

Hetkel vist EA Pro hea mõte,EDIT
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 13:20:41 vasta tsitaadiga

Miks just pro? Tavalisega ei saa 10h mängida? Tavaline mul jälle kuuks olemas kuna unustasin canceldada peale betat icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.11.2021 13:54:09 vasta tsitaadiga

Ega see Ultimate pakett kaob vist jah pärast ära kui Pro lõpeb. Samas 10h on ka vähevõitu. 5€ lisa eest saab jällegi 1kuu Ultimate nautida...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 21:19:12 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Miks just pro? Tavalisega ei saa 10h mängida? Tavaline mul jälle kuuks olemas kuna unustasin canceldada peale betat icon_biggrin.gif


Ea Play - 10h mänguaega alates 12 November
Ea Play Pro - Unlimited periood as long as subscription aktiivne, alates 12 November

Preload algas ka
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 00:33:19 vasta tsitaadiga



icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:16:49 vasta tsitaadiga

Tundub et tavalise EA Play peale ikka ei tulnud, vähemalt preloadida ei saa. EA pro peale suunab sujuvalt.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 15:18:38 vasta tsitaadiga

Säästukaardi 10 tunni paketiga ei saagi preload teha
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 15:46:41 vasta tsitaadiga

Tänud. Asi pole säästus, tahan lihtsalt enne kohe saabuvat pikemat lõuna ameerika reisi selle 10h ära proovida kuna play naguinii olemas. Kui meeldib siis ostan, kui ei meeldi ei osta.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 19:51:38 vasta tsitaadiga

Plaanis siis sõbraga koos hakata uut BF-i mängima ja striimima. Rohkem contenti hakkab siin nägema https://www.twitch.tv/pooleneviin
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 21:26:37 vasta tsitaadiga

Battlefield 2042 Gameplay - Hazard Zone, Portal, Conquest.


Link


Pole paha!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 23:07:13 vasta tsitaadiga

Siit livestreamist saab esimese pildi ette, endal ka esimene round (PS5) Breakthrough tehtud ja seni kõik thumbs_up.gif

Link
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 13:03:27 vasta tsitaadiga

Portal hetkel suht inimtühi (PC), aga breakthrough muidu oli vahva. Tahaks Portalis Rushi teha...

Performance on parem, aga tundub, et 5600x enam välja ei vea. 1440P-s (low) tihti dropid 50fpsle.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 14:29:38 vasta tsitaadiga

Tegn 6 roundi conquesti just. PS5 peal küll aga kuna crossplay nagunii, siis vast võib ka siia postitada. Jooksis kenasti, ühtegi bugi ei olnud peale selle et üks enemy rippus õhus kui ta parachutemise ajal maha lasti icon_lol.gif

Scoreboardist kusjuures puudust ei tundnudki. Relvade valik oleks võind juba algusest vähe suurem olla. Aga no 128 mängijaga on ikka korralik madin mis toimub. Enamjaolt jooksin infantryna ringi aga korra kutsusin tanki ka endale ja tanki gameplay tundus lihtsam kui BF4’s. Kille tuli nagu Vändrast saelaudu.

Specialistid pigem ei häirinud, vähemalt need keda proovisin. Sundancega oli päris cool wingsuitiga ringi lennata.

Portalit ei proovinud aga korra kiikasin server browserisse ja PS5 jaoks oli seal ikka rahvast tajooba. Enamus serverid muidugi olid mingi XP farm 1hp bot teemad v Zombied.

Minu kui casual gameri jaoks on esmamulje positiivne igatahes. Vähemalt üle pika aja mängida midagi jälle thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 14:48:47 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Portal hetkel suht inimtühi (PC), aga breakthrough muidu oli vahva. Tahaks Portalis Rushi teha...

Performance on parem, aga tundub, et 5600x enam välja ei vea. 1440P-s (low) tihti dropid 50fpsle.


5600x + 3080. 1440p ultra, 80-110fps conquestis. Vahest viskab korraks 60-70 kanti, selles mõttes võiks alati parem olla, aga betaga võrreldes palju parem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 16:29:54 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
ampsu kirjutas:
Portal hetkel suht inimtühi (PC), aga breakthrough muidu oli vahva. Tahaks Portalis Rushi teha...

Performance on parem, aga tundub, et 5600x enam välja ei vea. 1440P-s (low) tihti dropid 50fpsle.


5600x + 3080. 1440p ultra, 80-110fps conquestis. Vahest viskab korraks 60-70 kanti, selles mõttes võiks alati parem olla, aga betaga võrreldes palju parem.

Mul RX6800. Bf5s oli fps 150-200 (high), nüüd 50-130 (low), suht korralik drop.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.11.2021 17:05:48 vasta tsitaadiga

ampsu, prosa?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 17:53:47 vasta tsitaadiga

Ausalt öelda jättis mäng kohutava elamuse, need elektroonilised muusikad siis see kriipiv menüü heli, Battlefieldi muusika oli ka nii ära soditud, et anna olla. Commo rose on tehtud neljakandiliseks....no milleks, selleks, et visata meediku ravikast käes pead selle koigepealt valima ja siis hiirekliki tegema, miks ei võiks olla automaatne viskamine. Tanki ja turretite sihikud on mingit kritseldisi ja joonekesi täis....milleks? miks ei võik see olla puhas ja selge, aga ei topime mingit huinjaad juurde mis reaalsuses midagi juurde ei anna. Ausalt öelda olen ma pettunud selles mängus ja peale Beta proovimist ma väga ei oodanud ka sellest midagi. Caspian Border ja Valparaisio olid minu jaoks hea meenutus BF-ist. Graafilise koha pealt ei ole minu arust mingisugust arengut, aus olla siis BF4 ja BF5 tunduvad ka graafiliselt ilusamad, aga see on kõigest minu arvamus. ja milleks on topitud mingi vanamutt sinna meedikuna mängu, hea veel, et päris pensinäre pole visuaalselt sinna lisatud. Hetke seisuga võiks see mäng puhas Beta olla ja veel aasta arenduses, äkki siis oleks midagi mida ooddata kuid kahtlen
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 18:22:32 vasta tsitaadiga

Vael, 5600x

Ca 6h nüüd selja taga. Visuaalne pool vist häirib kõige enam. Ma nagu reaalselt ei näe, et oleks parem kui BF5. Kõik üpriski segane ning visibility veel hullem. Ma mõistaks perfi kadu, kui graafiliselt oleks next gen, aga ei ole. Destruction pmslt üldse kadunud. Ärme räägi üldse movementist. Nagu 3 mängu oleks ajas tagasi läinud. BF5 sai juba movementi osa päris heaks ning nüüd otsustati paneme Ctrl+A ja Delete kõigele.

Ma ei kujuta ette, kuidas asi mid-range kastil jookseb? A la 3600 + RTX3060 vms. Mingi 40-60fps?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 18:34:34 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga 1660ti puhul ei tasuks ligi võttagi veel?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 18:38:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ühesõnaga 1660ti puhul ei tasuks ligi võttagi veel?


Mul 3060ti koik seaded max ja 144 fps
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 19:31:04 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Ühesõnaga 1660ti puhul ei tasuks ligi võttagi veel?


Mul 3060ti koik seaded max ja 144 fps

Krr kuidas? icon_biggrin.gif 3090 pole benchmarkide järgi nii palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 20:31:54 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Muhekas kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Ühesõnaga 1660ti puhul ei tasuks ligi võttagi veel?


Mul 3060ti koik seaded max ja 144 fps

Krr kuidas? icon_biggrin.gif 3090 pole benchmarkide järgi nii palju icon_biggrin.gif


3080ti +9900k @5ghz 4k peal ikka suht mängimatu haige saast pask on see ikka.. graafiliselt on tagasi mindud ja fps on kohutav ikka täis huumor
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 20:53:16 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Muhekas kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Ühesõnaga 1660ti puhul ei tasuks ligi võttagi veel?


Mul 3060ti koik seaded max ja 144 fps

Krr kuidas? icon_biggrin.gif 3090 pole benchmarkide järgi nii palju icon_biggrin.gif



Minu paha 116 oli stabiilselt natuke kõikus siia sinna a mitte väga palju
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.