Võiks ju aru saada, et on vaja teha sama asja, ent paremini. Oleks BF3 remake, oleks rahvas sillas. Sisuliselt tehtaks overhaul mängule, olulised osad samaks jättes, lisades featuure ja asju... nagu vanasti tehti, a'la CoD ja CoD:UO oli lisapakk... teistel ju oli sarnaselt.. _________________
No kaua sa ikka liugu lased selle kaubamärgi seljas, eks need ideed hakkavad vaikselt ammenduma
Võiks isegi nõustuda, ainult et PUBG tõi täitsa uue mängustiili lauale. 1mees pmst vedas selle käima ju? Ja tal järgmised projektid juba käsil, uuendusmeelsed.
Ja siis on teisel pool EA jms korpid kes ainult toodavad cash grab FPSSHOOTER ver20...
Seal see probleem ongi, et kui oled kuskil asja sees ja Läänelikult buustid end ja liikumist selle suunas, et see parim asi maailmas, kriitikat pigem eirad ja üritad pumbata aina enam ja enam vägevaks, siis tõenäoliselt suundud tilu-liluga tegelema.
Selleks, et midagi uut luua, pead täiesti väljastpoolt vaatama asju. Ja kohati on täiesti uue loomine, millegi vana uuena tegemine, st. korralik remaster.
Ma võin kihla vedada, et korralik BF3 remaster, kus lisapakid tulevad korralikud nagu CoD-ile tuli CoD UO... see paneks rahva hulluma küll. _________________
On siin midagi üldse veel kommeteerida? Mängitavuse parandamise või millegi unikaalse leiutamise asemel otsitakse pükstest midagi, mida seal nagunii ei ole. _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
On siin midagi üldse veel kommeteerida? Mängitavuse parandamise või millegi unikaalse leiutamise asemel otsitakse pükstest midagi, mida seal nagunii ei ole.
No tõesti mängijad olid ju olemas, miks peletada vanu ja üritada juurde tuua mingi üli väikest %. Või omast arust neil über marketing.... _________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kas muidu saab klassidele skine ka valida ilma lisatasudeta? Või olen sunnitud teatud spetsialistide puhul mängima vaimuhaige nais karakteri kiljete taustal, kes ei saa aru kas on mees või naine?
Kõik tegelased rulevad naiskarakterina ja muuta midagi ei saa
Peab mainima, et BF2042 marketing on väga halb. Kui võrrelda neid trailereid ja klippe eelmiste tiitlitega, siis puudub temaatika, põnevus ja kaasahaaravus (no hype). Informatsioon mängust on väga lakooniline. Vähem kui 2 nädala pärast on täismäng saadaval, mis peaks sisaldama baasmängu, Hazard zone ja Portalit. Nende kahe viimase osa kohta pole absull infot, rääkimata Portalist, mis on tegelikult üks enim oodatud lisasid. Minu meelest Portal oli see, mis tõmbas nii mitmeid veterane uudistama ja kõnelema uuest BF2042-st.
Ma olen väga skeptiline, mida 12. novembril täismäng suudab pakkuda. Kardan, et day 1 ajal saame ainult 1-2 mäppi Portalis ja ülejäänud content tuleb hooajaliselt. Kuigi Dice tegi suure otsuse lõpetada BFV support ja pühendada nii mitmete stuudiotega oma energia uuele BF-le, siis ei tundu ka see tiitel nii poleeritud kui peaks. Nad isegi algul teatasid, et on ajakavast eest. Ning ausalt öeldes, igasugune COVID vabandus peaks juba olema iganenud.
Peab mainima, et BF2042 marketing on väga halb. Kui võrrelda neid trailereid ja klippe eelmiste tiitlitega, siis puudub temaatika, põnevus ja kaasahaaravus (no hype). Informatsioon mängust on väga lakooniline. Vähem kui 2 nädala pärast on täismäng saadaval, mis peaks sisaldama baasmängu, Hazard zone ja Portalit. Nende kahe viimase osa kohta pole absull infot, rääkimata Portalist, mis on tegelikult üks enim oodatud lisasid. Minu meelest Portal oli see, mis tõmbas nii mitmeid veterane uudistama ja kõnelema uuest BF2042-st.
Ma olen väga skeptiline, mida 12. novembril täismäng suudab pakkuda. Kardan, et day 1 ajal saame ainult 1-2 mäppi Portalis ja ülejäänud content tuleb hooajaliselt. Kuigi Dice tegi suure otsuse lõpetada BFV support ja pühendada nii mitmete stuudiotega oma energia uuele BF-le, siis ei tundu ka see tiitel nii poleeritud kui peaks. Nad isegi algul teatasid, et on ajakavast eest. Ning ausalt öeldes, igasugune COVID vabandus peaks juba olema iganenud.
Mõtlesin, et mis selle Portali juures ei tõmba.
Kunagisest Enemy Territory(Wolfenstein) meenus, et seal oli server konfis võimalik igasugu mode korraldada: snipet mode, HS mode, knife mode, no gravity mode ning kõik soovitud kombinatsioonid.
Sai tehtud neid mode pidupäevadel ja siis ka osad mängisid ikka põhiservus edasi. Paljud adminid isegi ei viitsinud korra läbi käia. Selle põhjal suurt edu ei ennustaks.
Vb keegi paneb püsti BF3/4 täisservud, vb on edukad. Algul niisama lollitada nende mode-ga vüib lõbus olla, aga lõpus loeb ikkagi baasmäng...
See Portali trailer pani mind nii käima, et ostan Goldi ära
Minu meelest Ultimate nagu otseselt midagi nii palju juurde ei anna, et oleks seda lisaraha väärt
See Portali trailer pani mind nii käima, et ostan Goldi ära
Minu meelest Ultimate nagu otseselt midagi nii palju juurde ei anna, et oleks seda lisaraha väärt
Gold on juba küsitav . Kannatan nädala oodata küll 30 euri on karm vahe
Tegn 6 roundi conquesti just. PS5 peal küll aga kuna crossplay nagunii, siis vast võib ka siia postitada. Jooksis kenasti, ühtegi bugi ei olnud peale selle et üks enemy rippus õhus kui ta parachutemise ajal maha lasti
Scoreboardist kusjuures puudust ei tundnudki. Relvade valik oleks võind juba algusest vähe suurem olla. Aga no 128 mängijaga on ikka korralik madin mis toimub. Enamjaolt jooksin infantryna ringi aga korra kutsusin tanki ka endale ja tanki gameplay tundus lihtsam kui BF4’s. Kille tuli nagu Vändrast saelaudu.
Specialistid pigem ei häirinud, vähemalt need keda proovisin. Sundancega oli päris cool wingsuitiga ringi lennata.
Portalit ei proovinud aga korra kiikasin server browserisse ja PS5 jaoks oli seal ikka rahvast tajooba. Enamus serverid muidugi olid mingi XP farm 1hp bot teemad v Zombied.
Minu kui casual gameri jaoks on esmamulje positiivne igatahes. Vähemalt üle pika aja mängida midagi jälle _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Portal hetkel suht inimtühi (PC), aga breakthrough muidu oli vahva. Tahaks Portalis Rushi teha...
Performance on parem, aga tundub, et 5600x enam välja ei vea. 1440P-s (low) tihti dropid 50fpsle.
5600x + 3080. 1440p ultra, 80-110fps conquestis. Vahest viskab korraks 60-70 kanti, selles mõttes võiks alati parem olla, aga betaga võrreldes palju parem.
Portal hetkel suht inimtühi (PC), aga breakthrough muidu oli vahva. Tahaks Portalis Rushi teha...
Performance on parem, aga tundub, et 5600x enam välja ei vea. 1440P-s (low) tihti dropid 50fpsle.
5600x + 3080. 1440p ultra, 80-110fps conquestis. Vahest viskab korraks 60-70 kanti, selles mõttes võiks alati parem olla, aga betaga võrreldes palju parem.
Mul RX6800. Bf5s oli fps 150-200 (high), nüüd 50-130 (low), suht korralik drop.
Ausalt öelda jättis mäng kohutava elamuse, need elektroonilised muusikad siis see kriipiv menüü heli, Battlefieldi muusika oli ka nii ära soditud, et anna olla. Commo rose on tehtud neljakandiliseks....no milleks, selleks, et visata meediku ravikast käes pead selle koigepealt valima ja siis hiirekliki tegema, miks ei võiks olla automaatne viskamine. Tanki ja turretite sihikud on mingit kritseldisi ja joonekesi täis....milleks? miks ei võik see olla puhas ja selge, aga ei topime mingit huinjaad juurde mis reaalsuses midagi juurde ei anna. Ausalt öelda olen ma pettunud selles mängus ja peale Beta proovimist ma väga ei oodanud ka sellest midagi. Caspian Border ja Valparaisio olid minu jaoks hea meenutus BF-ist. Graafilise koha pealt ei ole minu arust mingisugust arengut, aus olla siis BF4 ja BF5 tunduvad ka graafiliselt ilusamad, aga see on kõigest minu arvamus. ja milleks on topitud mingi vanamutt sinna meedikuna mängu, hea veel, et päris pensinäre pole visuaalselt sinna lisatud. Hetke seisuga võiks see mäng puhas Beta olla ja veel aasta arenduses, äkki siis oleks midagi mida ooddata kuid kahtlen
Ca 6h nüüd selja taga. Visuaalne pool vist häirib kõige enam. Ma nagu reaalselt ei näe, et oleks parem kui BF5. Kõik üpriski segane ning visibility veel hullem. Ma mõistaks perfi kadu, kui graafiliselt oleks next gen, aga ei ole. Destruction pmslt üldse kadunud. Ärme räägi üldse movementist. Nagu 3 mängu oleks ajas tagasi läinud. BF5 sai juba movementi osa päris heaks ning nüüd otsustati paneme Ctrl+A ja Delete kõigele.
Ma ei kujuta ette, kuidas asi mid-range kastil jookseb? A la 3600 + RTX3060 vms. Mingi 40-60fps?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.