Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 00:03:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Tomorrow, järgmine abistamine peaks olema tema koju selle asja koos temaga tegema minemine. Ma ei saa aru nüüd, mida sa urised.

Selge. Ehk siis annad poolikut nõu, et asi metsa läheks ja sina saad raha kasseerida abistamise eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2021 08:30:38 vasta tsitaadiga

Ma tegin täpselt nagu tolles õpetuses tehti: w10 installipulk oli, seadistasin edge näitamaks, et ta pole windowsis, laadisin alla w11 iso, asendasin sources kaustas install.wim ja upgradesin sellega kolm oma masinat w10 pealt w11 peale nii, et programmid ja draiverid jäid. Masinad: q6600 ja e8300 s775, i3-2100 1155s. Rohkem ei viitsinud. Tegin selleks, et kui tuuakse midagi jutuga: "tahaks w11 aga andmed sees" ei peaks leiutama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 13:27:36 vasta tsitaadiga

Mis te riidlete, tegelikult olete te ju toredad sellid siin koos thumbs_up.gif kuid niipea ma uut op. Süsteemi näppima ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 14:33:06 vasta tsitaadiga

Näppida tasub asju millest aru saad ja mille järele ka reaalselt vajadus on.
Hetkel ma saan aru pole õieti kumbagi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.11.2021 14:46:00 vasta tsitaadiga

bladerunner, nii ja naa... kui ei näpi uusi asju, siis jäädki igal alal võhikuks. Vigadest õpitakse.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 08.11.2021 16:03:59 vasta tsitaadiga

No see ka vana tarkus, et kui ikka näed, et uus asi on sitt, siis ei lähe seda käega katsuma.
win 11 puhul kuskil test masinas oma lõbuks võib katsetada ja arengut/parenemist jälgida, aga töömasinasse ei topiks veel mõnda aega , kuniks lapshaigused välja ravitud. ei tasu kiirustada sellega.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2021 18:44:34 vasta tsitaadiga

Masinaid ja virtukaid vedeleb nii palju, et mingi testkoha ikka leiab. Töömasinat hoiad nagu si.tta piöpa peal kloonides regulaarselt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 18:48:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Masinaid ja virtukaid vedeleb nii palju, et mingi testkoha ikka leiab. Töömasinat hoiad nagu si.tta piöpa peal kloonides regulaarselt.


Mida sa kloonid seal, töömasin on nagu terminal, töö käib pilves või mainframes.
Midagi juhtub, clean install, 15 min ja logid uuesti keskkondadesse sisse. icon_rolleyes.gif

Seda arvutusvõimsust, mis töö tegemiseks vajalik, ei ole nagunii mõistlik lauanurgal hoida.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 18:58:56 vasta tsitaadiga

Etz, isegi kõik töövahendid installida ja konfida on paras tüütus ja võtab koos OS installiga kindlasti rohkem kui 15min. Välja arvatud ehk juhul kui on clean install image tehtud kus kõik on installitud ja konfitud ehk lased lihtsalt imagest selga, ootad kuni windows ennast ära aktiveerib ja tuld.
Või noh, kui töö käib nii, et lähed RDP-ga terminal serverisse ehk midagi peale RDP kliendi vaja polegi, siis on muidugi teine teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2021 08:40:34 vasta tsitaadiga

Etz, mõni installib omale masinasse proged, mille litsentsimine on piisavalt tülikas.. mõni proge tuleb uuesti konfida jms. m6ni juba üles pandud asi uuesti ehitada..

https://www.cnet.com/reviews/asus-ul30a-review/
The dual-core Intel Core 2 Duo SU7300 processor clocked at 1.3GHz

sai w11 e selga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 13:27:13 vasta tsitaadiga

Täitsa toimiv lahendus lihtsalt ja kiirelt windows 11 all saada taskbar normaalseks, sellega saab sellest jaburast taskbari grupeerimisest lahti. Ma ei suuda aru saada, miks seda kombineerimist Microsoftil niivõrd peale suruda vaja on, mida see annab?
https://github.com/valinet/ExplorerPatcher

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 15:51:10 vasta tsitaadiga

Kas win 11 ei lasegi taskbari grupeerimist välja lülitada? See on küll siis suht BS. Aga ehk teevad veel korda enne kui win 10 EOL saabub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 20:29:25 vasta tsitaadiga

Ei lase jah, ilma selle programmita polegi võimalik, paar häcki veel netis olemas, aga see oli kõige mugavam lahendus. Õnneks laseb vasakusse nurka start nupu tõsta win11, kuigi ka see võimalus suhteliselt hästi ära peidetud settingute vahele. Vahepeal tundub, et arendajad-disainerid lihtsalt tahavad näidata, et neid on vaja ja palk ei lähe tühja kohta ning tõstavad nuppe ühest kohast teise, see ei käi ainult windowsi kohta.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 21:40:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas F2 enam ei toimi rename?


See oli lihtsalt üks näide, kõikide asjade jaoks pole keyboard shortcutte.
Lisaks on ära peidetud igasuguste rakenduste paremkilikk menüüd, 7-zip, Notepad++, jne...

Nõus, et see on loll muudatus. Ise aastaid Winaero Tweakerit kasutanud mis vanad kontekstimenüüd tagasi toob: https://winaero.com/download.php?view.1796
Selles mõttes võib muidugi vaielda, et miks mingit programmi kasutada aga fakt on see, et igas Win versioonis on asju mida tahaks enda käe järgi seada ja see on üks parimaid selleks.
Lisaks saab preset salvestada ja uuel masinal paari klikiga endale meelepärase seisu taastada. Lisaks lisada asju kontekstimenüüsse mida seal muidu poleks isegi kui see menüü oleks normaalne.


Tomorrow, suur tänu selle viite eest! Päris mitu asja sai käepärasemaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 21:54:59 vasta tsitaadiga

Windows 11 Patch Tuesday update fixes unusable apps, AMD performance, and more
https://www.xda-developers.com/windows-11-kb5007215-build-22000-318/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 21:55:45 vasta tsitaadiga

Oleks oodanud puugifestivali, aga panin win11 peale ja kõik toimib kenasti. Üllatavalt kiiresti harjusin uue UIga ka ära. Kui kõik bloatware välja kakkuda, siis on täiesti korralik asi. Lähebki daily driveriks.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 22:04:19 vasta tsitaadiga

Windows 11 build 22499 is out, and it comes with new ISOs
https://www.xda-developers.com/windows-11-build-22499-new-isos/

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.11.2021 13:40:50 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Oleks oodanud puugifestivali, aga panin win11 peale ja kõik toimib kenasti. Üllatavalt kiiresti harjusin uue UIga ka ära. Kui kõik bloatware välja kakkuda, siis on täiesti korralik asi. Lähebki daily driveriks.

Ok, OS töötab nagu peab.... aga on midagi head ka? Ise win10 20h2 peal. Neid hiina klaviatuuri uuendusi ei ole väga mõtet kakkuda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:00:43 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga visuaalne pool on piisavalt killer feature. Palju ilusam lihtsalt. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 11.11.2021 14:05:54 vasta tsitaadiga

Ei ole ainuke- ühes foorumis kirjutas üks kanadalane, et tal on üks tuttav argentiinlane, kellele ka meeldib, nii, et vähemalt kaks inimest on olemas.
Azatris kirjutas:
Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga visuaalne pool on piisavalt killer feature. Palju ilusam lihtsalt. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:46:27 vasta tsitaadiga

Azatris, Sa pole ainuke. Mulle meeldub kujundus rohkem kui Win10 kandiline flat 2D disain. Muidugi mulle meldis ka Vista/7 Aero Glass kah rohkem kui XP või hilisem 8/10 kujundus. 8 oli veel eriti kole.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:48:24 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:

Ok, OS töötab nagu peab.... aga on midagi head ka?

Nagu ma aru saan, siis MS store peaks tulema androidi äpid. Minu jaoks on see +, sest siis ma ei pea skeemitama, et oma android-only digilaud pc screeni peale kuvada ja ma ei pea kasutama emulatorit icon_exclaim.gif W10s oli jube nu.ss sellega.
Paljud kirjutavad, et w11 lägib vms, mulle tundub, et ta reageerib palju kiiremini võrreldes w10ga.

Ma ei ole seni mingi katastroofilise probleemi otsa sattunud. Kui raud kannatab, siis on hea upgrade. Näeb s.tax ilus välja btw icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 17:04:52 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga visuaalne pool on piisavalt killer feature. Palju ilusam lihtsalt. thumbs_up.gif

Minu arvates on Windows alates 7-ndast juba väga hea olnud. Pidevalt läheb veidi paremaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 20:05:27 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Kremka kirjutas:
RKsilver Miks sa clean intalliga otse W11 peale ei last siis?

Ka proovitud, natuke midagi teeb ja suht sama probleem boot loobis icon_smile.gif
Ei tea isegi mis juhtub, ketta probleemina proovisin ka konfis oleva 2tb hdd jätta primary installikana, et m2 välistada, pole sellise probleemiga kordagi kokku puutunud aga ma pole esimene ega ainus google järgi. icon_biggrin.gif
Hetkel lükkan beta testimise kaela ja ootame kuidas aeg haavad parandab.


Täna siis lõi uuesti update now ja tundub, et bugid tehtid korda, w11 seljas ja proovime ja katsetame.
Piisas vaid ootamisest. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 17:11:55 vasta tsitaadiga

Minuarust see nädal uuendati iso imaget kah uuemaks. Uus iso võib sisaldada vähem buge.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:29:12 vasta tsitaadiga

kas %appdata% kausta sisu on mõtet puhastada või parem mitte näppida, mulle soovitati aeg ajalt seda puhastada icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:34:39 vasta tsitaadiga

On keegi juba Win 11 serte ka uurinud, millal need tulevad?

https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/browse/?expanded=windows&products=windows
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:37:25 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
kas %appdata% kausta sisu on mõtet puhastada või parem mitte näppida, mulle soovitati aeg ajalt seda puhastada icon_rolleyes.gif


Ära torgi. Selleks pead üsna hästi teadma mida ja miks teed, muidu keerad asjad lihtsalt tuksi.
Seal kaustas on põhimõtteliselt programmide kasutajapõhised seaded jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 18:58:07 vasta tsitaadiga

Kui ära kustutad, siis saad uue kasutaja teha.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 19:06:15 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Muhekas kirjutas:
kas %appdata% kausta sisu on mõtet puhastada või parem mitte näppida, mulle soovitati aeg ajalt seda puhastada icon_rolleyes.gif


Ära torgi. Selleks pead üsna hästi teadma mida ja miks teed, muidu keerad asjad lihtsalt tuksi.
Seal kaustas on põhimõtteliselt programmide kasutajapõhised seaded jms.

+1

Selleks on vaja täpselt teada mis on mis. Kuna mina tean, siis aegajalt kustutan. Programmid ikkagi oska oma jäänukeid korralikult eemaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 19:16:19 vasta tsitaadiga

https://www.ccleaner.com/
Peaaegu kõik linnukesed peale ja lased kallale. Pole veel peeti keeranud. alates Win XP icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 19:22:54 vasta tsitaadiga

Hiid, Veel. Kõik linnukesed panna on väga halb mõte. Kasutan ise ja isegi mina panen väga selektiivseid linnukesi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 19:47:37 vasta tsitaadiga

Ai mul ccleaner Tomorrow abiga paigas. aga jah selle appdata kausta sisu jõudsin ma enne ära kustutada kui siia postituse tegin. OBS ja koik asjad olid nullitud ja tuli käsitsi seadistama hakata uuesti, aga õppetunni jagu rikkam jälle
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 20:01:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ul ccleaner Tomorrow abiga paigas

pange siia siis kahh juba, kuda õige on icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 20:27:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

ul ccleaner Tomorrow abiga paigas

pange siia siis kahh juba, kuda õige on icon_razz.gif


A see oli Betamaxi juhend

Custom Clean all Windows ja seal mul on Start Menu Shortcuts ning Desktop Shortcutsi eest linnukesed ära.
Applicationite puhul on mul kõigil linnukesed ees, välja arvatud põhibrauseril ehk Operal. Seal pole linnukest Internet History, Cookies, Session ja Saved passwords ees ilmselgetel põhjustel
Registry all on kõik linnukesed ees.


Custom Clean all Windows ja seal mul on Start Menu Shortcuts ning Desktop Shortcutsi eest linnukesed ära.
Applicationite puhul on mul kõigil linnukesed ees, välja arvatud põhibrauseril ehk Operal. Seal pole linnukest Internet History, Cookies, Session ja Saved passwords ees ilmselgetel põhjustel
Registry all on kõik linnukesed ees.

Optionsite alt võta maha Privacy linnukesed loomulikult.
Advanced alt võta maha Only delete files in Windows Temp folders older than 24 hours.
Updates alt kõik linnukesed maha.
Smart Cleaning lülita välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 15:34:36 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Täitsa toimiv lahendus lihtsalt ja kiirelt windows 11 all saada taskbar normaalseks, sellega saab sellest jaburast taskbari grupeerimisest lahti. Ma ei suuda aru saada, miks seda kombineerimist Microsoftil niivõrd peale suruda vaja on, mida see annab?
https://github.com/valinet/ExplorerPatcher

Esimest korda Win 11 proovides jäi ka see viga kohe silma. Selge oli ka see, et kui grupeerimist maha võtta ei saa, siis win 11 jääkski vahele. See patch tegi asja kohe märksa paremaks.

Win 11 üldmulje on täitsa hea. Meeldib uus juhtpaneel, kuigi osad seaded viivad endiselt tagasi eelmisele juhtpaneelile ning osadele seadetele saabki ligi ainult vanast juhtpaneelist. Seetõttu on nüüd kaks erinevat juhtpaneeli linki mul startmenüüs. Endiselt on võimalik tagasi tuua quick launch ja mis eriti veider - külgrea vidinad on tagasi tulnud. Win 8 ja win 10 polnud neist enam haisugi v.a üks kaust oli unustatud programmifailidesse. Ja mu lemmikvidin hakkas kenasti tööle.

Rohkem pole viitsinud seda testida ja programme peale panna, sest asub proovimise eesmärgil HDD peal ning seetõttu sigaaeglane. Lähiajal saan m.2 seadme ja sinna läheb peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2021 15:45:26 vasta tsitaadiga

vaatasin huvi pärast, kas süsteemitaaste on kasvõi pealt näha teisiti. ei. viizard on tuttav juba w7 ajast. vaikimisi on süsteemitaaste väljas ja ühtegi taastepunkti loodud pole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 15:53:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Videos palju viiteid programmidele mis muudavad Win11 välimust.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 15:18:01 vasta tsitaadiga

Veits hirmutav update oli. Algul black screen. Siis oli vaja force shutdownida boot ekraanil. Ütles, et UEFI boot oli korduvalt ebaõnnestunud, et kas soovid sätteid muuta...
Aga siis lasin tal lihtsalt muutmata edasi minna ja tuli üles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2021 15:53:19 vasta tsitaadiga

Azatris, milline? tahaks paari vana masina peal proovida kohe.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 16:19:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Azatris, milline? tahaks paari vana masina peal proovida kohe.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2021 14:03:37 vasta tsitaadiga

e8400/775 masinale läksid need KB d peale nii, et ei saanud aru kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 10:33:31 vasta tsitaadiga

Microsoft blocks tool that redirects Edge links in Windows 11, but there are alternative solutions
https://www.techspot.com/news/92219-microsoft-blocks-tool-redirects-edge-links-but-there.html

tsitaat:
To circumvent this annoyance, Daniel Aleksandersen created EdgeDeflector, a free tool that intercepts microsoft-edge:// links and changes them back to regular https:// that open in your default browser.
But it appears that Microsoft didn’t appreciate Aleksandersen’s efforts. The creator explains that Windows 11 build 22494, released on November 3, makes it impossible to set anything other than Edge as the protocol handler for the microsoft-edge:// protocol.


tsitaat:
a different developer, Robert Maehl, has stepped into the void with MSEdgeRedirect. He explains that the tool “filters and passes the command line arguments of Microsoft Edge processes into your default browser” instead of hijacking the microsoft-edge:// handler, which should stop future Windows updates from borking it.


Jumal hoidku selle eest, et keegi julgeb Edge'st mööda minna icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 01:21:24 vasta tsitaadiga

W11 peabki jama olema. W12 peaks järgmine hea tulema nagu ikka need üleühe käivad icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 02:58:11 vasta tsitaadiga

Avastasin täna, et VPN profiile ei saa enam valida võrguikoonile klikates, nagu W10 puhul. Google väidab, et quick settings kaudu peaks nüüd saama aga minul sellist valikut ei olnud ja ei leidnud kuskilt ka seadet, mida sisse lülitada. Paistab, et ainus viis on minna Settings > Network & Internet > VPN ja sealt siis sobiv profiil valida icon_confused.gif Ürita siis seda selgitada inimesele, kes vaevu alt kella juurest võrguikooni üles leiab.
Endiselt ei plaani kodust arvutit kindlasti uuendada enne 22H1 väljatulekut. Las lapivad veel. Hetkel pole ka ühtegi must have featuuri, mis uuendama paneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.11.2021 13:38:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
W11 peabki jama olema. W12 peaks järgmine hea tulema nagu ikka need üleühe käivad icon_wink.gif


Nii on thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 14:43:58 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 11:36:12 vasta tsitaadiga

kui windows 10 peal ja soov windows 11 peale minna aga tekib küsimus , kuidas . Kas sellest kontrollist mööda ei saa minna et installida peale windows 11 ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 12:37:29 vasta tsitaadiga

Saab, siin on mõned lehed tagasi juttu olnud, kuidas CPU ja TPM check ära keelata. Mitmeid võimalusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2021 13:41:08 vasta tsitaadiga

1. rufusega pulk teha. 2. w11 ja w10 installikas sources kaustas install.wim ära vahetada.. mis veel?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.