|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
15.10.2021 10:05:07
|
|
|
Vaatasin siin seda asja ja seda samsungi ei hakka kindlasti ostma.Kuna paistab piisavalt probleemne monitor olevat.
Kujundab selle ruumi väheke siis ümber ja mahutab oledi sinna ära.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
15.10.2021 11:27:41
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Vaatasin siin seda asja ja seda samsungi ei hakka kindlasti ostma.Kuna paistab piisavalt probleemne monitor olevat.
Kujundab selle ruumi väheke siis ümber ja mahutab oledi sinna ära. |
Sellest oleks pidanud alustama
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati65
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.10.2021 12:00:02
|
|
|
| SKG kirjutas: |
OK, tänud vastamast, ostan ära  |
Proovitud nüüd väheke, tõesti vähemalt GTA V mängidas bluetooth lag-i küll ei tunne
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
26.10.2021 15:24:45
|
|
|
Puldi vasak joystick hakkas driftima peale 6kuulist kasutust. Mõtlesin saata MS garantiisse, aga ohh üllatust - puldil on garantii 3 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
29.10.2021 10:24:40
|
|
|
Poolast ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
29.10.2021 20:45:30
|
|
|
Kellel on kogemusi MS garantiiga?
On vahet, millisesse regiooni series X registreerida?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
29.10.2021 23:05:31
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
Kellel on kogemusi MS garantiiga?
On vahet, millisesse regiooni series X registreerida? |
Oluline on silmas pidada, et email millega konto teha ei oleks Eestisse registreeritud.
https://account.microsoft.com/profile > Country or region > US (või UK).
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
29.10.2021 23:58:26
|
|
|
MS Konto on juba olemas, hetkel on regiooni valitud Brasiilia.
Gmail, mis toimib kasutajana, on Eesti regioonis.
Huvitaval kombel ei tekkinud probleeme XBL ja gamepass koodide aktiveerimisel (1,5 aastat tagasi).
Samas konsool on ostetud Poolast. Kui ma tahan euroopa garantii seadusi ja euroopa teeninduskeskust kasutada, siis kas seal ei või konflikti tekkida kui konsool regatud Brasiilia, UK või USA regiooni?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
30.10.2021 00:07:11
|
|
|
Keegi ei ole nii vaene, et kuskil Braziilis kontot hoida. Varti MS vaatab, et raha tuleb tuleb kuidagi vähe ja hakkab teenuste hindu tõstma
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
30.10.2021 08:11:44
|
|
|
Ega seal EU garantiiga muud teha ei ole kui tuua oma MS konto ala soome/UK..
Konsool ja konto peab olema seotud...ja siis saad MS kontolt EU garantii algatada...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
30.10.2021 09:20:42
|
|
|
| virx kirjutas: |
Keegi ei ole nii vaene, et kuskil Braziilis kontot hoida. Varti MS vaatab, et raha tuleb tuleb kuidagi vähe ja hakkab teenuste hindu tõstma  |
Seal pikalt ikka odavad hinnad olnud.Ainult türgi hinnad veel odavamad aga neid kaarte vapsee pole saada.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
01.11.2021 01:04:48
|
|
|
| Laifstaile kirjutas: |
Ega seal EU garantiiga muud teha ei ole kui tuua oma MS konto ala soome/UK..
Konsool ja konto peab olema seotud...ja siis saad MS kontolt EU garantii algatada... |
Kuna teemaks on stick drift, siis ilmselt odavam ja kiirem lasta kohapeal see kellelgi parandada kui hakata pulti kuhugi euroopasse saatma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
05.11.2021 12:02:34
|
|
|
| Mis kanaleid peamiselt tuleks jälgida, et leiaks infot millal on võimalik mõistliku rahaga tellida XBOX Series X? Et amazonist saaks osta v mujalt. Selge on see, et igapäev amazoni erinevaid lehti õigel ajal üle käia ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
05.11.2021 14:20:20
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
| Mis kanaleid peamiselt tuleks jälgida, et leiaks infot millal on võimalik mõistliku rahaga tellida XBOX Series X? Et amazonist saaks osta v mujalt. Selge on see, et igapäev amazoni erinevaid lehti õigel ajal üle käia ei jõua. |
Vast väga vahet pole, xbox pole ka asi mis koheselt Amazonist kaob. Pigem otsida kohta mis ka toetab endale sobilikku platformi mida jälgida. Kui nt alertid ainult Twitteris aga selle notificationeid pole reaalajas võimalik jälgida, siis vähe kasu ju. Kui nt Discord või Telegram rohkem istuvad, siis pigem otsida kes neis teada annab.
Ühe toote puhul pigem panna Distill plugin Chrome ja las see kontrollib xboxi tootelehte nt iga minuti tagant. See pole PS5, ei lähe kohe sekunditega ära. Liiga tihti mitte panna kontrollima, saad ajutise bänni Amazoni käest. Eelmise nädala lõpus ja ka selle nädala alguses oli võimalik mõnel korral Amazonist võtta. Paremat hinda kui seal vast ei leia, 499€+post paarikümne euri ringis.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo18
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
06.11.2021 22:15:28
|
|
|
| Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
06.11.2021 22:38:48
|
|
|
| Margo18 kirjutas: |
| Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X? |
Eestis on ikka päris käest ära läinud need hinnad. Kui aasta alguses ma sain Klickist vist 550-ga Series X'i, siis nüüd näen, et hinnad pushitud 770-ni
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.11.2021 10:00:14
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Margo18 kirjutas: |
| Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X? |
Eestis on ikka päris käest ära läinud need hinnad. Kui aasta alguses ma sain Klickist vist 550-ga Series X'i, siis nüüd näen, et hinnad pushitud 770-ni |
Ma sain veel 650-ga kätte
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
08.11.2021 11:21:01
|
|
|
| Okidoki-s liigub ka 550-600 euroga. Ei pea ilmtingimata tutikas olema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
08.11.2021 11:25:28
|
|
|
| Ja Amazonis liiguvad tutikad 499€. Suvalisi kahtlasi kuulutusi okidokis usaldame aga Amazonist mitte?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
09.11.2021 21:39:16
|
|
|
Digital Foundry PC versiooni tehniline analüüs, huvitavaks teeb video tõik, et arendaja saatis XsX seaded PC jaoks.
Ehk siis 15min paiku saab aimu kui võimas GPU konsoolis on...
Spoiler 
OMG, Digital Foundry kanal võeti maha?:O Fk YT
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3wb0y
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2009
|
09.11.2021 21:54:01
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| OMG, Digital Foundry kanal võeti maha?:O Fk YT |
"our YouTube channel was temporarily hijacked. Everything is in hand and we're recovering it - sorry for the disruption!"
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.11.2021 12:44:39
|
|
|
Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?
Kuidagi väga segane ja puine on see. Game pass ultimate on olemas, regiooniks soome, mängima asudes (forza horizon 5) aga xcloud annab mingeid kummalisi erroreid ükskõik mis platvormil. On seal mingid fix asjad mida järgida?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
10.11.2021 12:55:50
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?
Kuidagi väga segane ja puine on see. Game pass ultimate on olemas, regiooniks soome, mängima asudes (forza horizon 5) aga xcloud annab mingeid kummalisi erroreid ükskõik mis platvormil. On seal mingid fix asjad mida järgida? |
See värk segane jah, endal on ka soome game pass pandud, aga kontod kõik nii segamini, kuvab et siin mängida ei sa PC peal, samas mängud töötavad..., xbox peal töötab ka kõik siidi, ainult viskab ette, et ei toeta regiooni arvutis.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
10.11.2021 12:59:43
|
|
|
Ei ole ise katsetanud, aga võimalik, et Xcloudi saab ainult VPN-i kasutades proovida. Xcloud pole momendil vist isegi kõikides Xboxi ametlikes regioonides toetatud (Eestist rääkimata). Sarnane lugu MS Rewards süsteemiga, mis meil ei toimi, kuigi konto võib registreeritud olla riiki, kus see teenus on toetatud.
Tavaline oma konsoolilt moblasse/PC-sse striimimine peaks toimima.
Ei tea, millal ükskord jõuab kätte see päev, kui oma konto saab Eestisse registreerida ja kõiki teenuseid ilma hookuspookuseta kasutama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.11.2021 20:16:41
|
|
|
HPN, see keerati mingihetk kinni, vahepeal oli kõigile lahti
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
14.11.2021 22:26:34
|
|
|
Mõni aeg tagasi osad foorumlased kirjutasid, et said Gamepassi aastaks-kaheks endale suhteliselt soodsalt osta. Kas seda diili saab endiselt teha või need võimalused läinud?
Kui läinud, siis kuhu regiooni oleks mõttekas xboxi kasutaja teha, et game passi võimalikult soodsana hoida?
Edit: täpsustan küsimust.
Kas need trikid endiselt töötavad?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10803968#10803968
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
25.11.2021 14:04:14
|
|
|
Päris huvitav virtuaalne muuseum püsti pandud: https://museum.xbox.com/
Igaüks saab enda kohta samuti läbi aastate korjatud statistikat vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander193
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2019
|
25.11.2021 16:06:33
|
|
|
| Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
25.11.2021 18:37:59
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Päris huvitav virtuaalne muuseum püsti pandud: https://museum.xbox.com/
Igaüks saab enda kohta samuti läbi aastate korjatud statistikat vaadata. |
ma uudis nuppu nägin aga ei süüvinud...
Minul kõike infot ei olnud...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
26.11.2021 07:31:49
|
|
|
| Sander193 kirjutas: |
| Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul... |
Ma just eile sain kätte Amazonist. Lugesin ka, et probleemid kvaliteediga. Samas ma eile õhtul midagi ei täheldanud, et midagi viga oleks. Pult on ise väga aus!
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
26.11.2021 13:45:02
|
|
|
| Sander193 kirjutas: |
| Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul... |
Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander193
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2019
|
26.11.2021 16:00:09
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Sander193 kirjutas: |
| Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul... |
Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA |
Kas siis üks või mõlemad kangid driftivad? RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
26.11.2021 16:13:39
|
|
|
| Sander193 kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| Sander193 kirjutas: |
| Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul... |
Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA |
Kas siis üks või mõlemad kangid driftivad? RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda. |
Oleneb puhtalt juhtumitest - on üksikud mõlema kangi driftid. Enamjaolt ikka vasak kang - vahet pole kelle pult, sama drifti jama kõigil: X1, SX, Elite V2, PS4, PS5, Nacon, Switch jne
ainukene kus ma pole drifti veel näinud on Switchi pro pult.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.11.2021 16:47:57
|
|
|
| tsitaat: |
RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.
|
See ongi reeglina eelpool viidatud puhastamise teema.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
28.11.2021 16:13:22
|
|
|
| Marek114, toimib endiselt. Hetkel oli kõige soodsam Eneba's.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
29.11.2021 16:49:16
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.
|
See ongi reeglina eelpool viidatud puhastamise teema. |
Siiamaani olen kõik korda saanud, mis on LB/RB veaga - et kas ei toimi enam üldse või tomivad vaid raskelt vajutades - IPA-ga puhastad ära ja peale seda toimivad ilusti. V1 elitel seda probleemi ei olnud, pigem kippus V1-l kummi ääred lahti kooruma + RB/LB plastik osa füüsiliselt katki minema (see oli suht tüüpiline viga neil)
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander193
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2019
|
29.11.2021 17:15:34
|
|
|
| Tellisin puldi ära, eks ole näha, kuidas vastu peab...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.12.2021 16:55:38
|
|
|
puldi vasak stick hakkas driftima, IPAga pealt puhastamine ei aidanud. mis nippe veel on? peab puldi lahti võtma või on lootustetu ja peab uue ostma?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.12.2021 12:40:31
|
|
|
Series S vaja ruumi juurde saada. 200€ 1TB Seagate laienduskaarti ei raatsi osta.
Aliexpressis selline lahendus link
Või alist 10-15€ adapter ja Western digitali sobiv ssd ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
25.12.2021 12:44:23
|
|
|
sinu lingilt ainult adapter 50, 512gb 150 ja 1tb 200 euri, kuidas see originaalist odavam on?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.12.2021 13:00:22
|
|
|
Ai kurja, vaatasin et 1tb 50€
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
25.12.2021 13:02:08
|
|
|
mina ostaks juba ainuüksi ühilduvuse ja garantii pärast originaali
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
25.12.2021 17:46:33
|
|
|
Kõige soodsam lahendus on kui paned läbi USB tavalise välise HDD/SSD.
Konsooli sisemälu ja välise ketta vahel mänge liigutada ei võta teab mis kaua aega
Ja kõik mängud mis optimiseerimata hoia välise ketta peal.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
07.01.2022 18:45:29
|
|
|
| Kas keegi on viimasel ajal XBOX kontot loonud Gamepassi jaoks? Mul mitu aastat tagasi sai UK regiooni tehtud, aga nüüd sõber soovib ka Gamepassiga liituda. Äkki on soovitusi, et millisesse regiooni teha selleks et võimalikult vähe jändamist oleks maksevahendite jms.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|