Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 10:05:07 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin seda asja ja seda samsungi ei hakka kindlasti ostma.Kuna paistab piisavalt probleemne monitor olevat.
Kujundab selle ruumi väheke siis ümber ja mahutab oledi sinna ära.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 11:27:41 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Vaatasin siin seda asja ja seda samsungi ei hakka kindlasti ostma.Kuna paistab piisavalt probleemne monitor olevat.
Kujundab selle ruumi väheke siis ümber ja mahutab oledi sinna ära.


Sellest oleks pidanud alustama
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 14:17:22 vasta tsitaadiga

Pole küll S-i teema aga infoks, et MS-i lehel hetkel S soodushinnaga 265.-
https://www.xbox.com/de-de/configure/942J774TP9JN
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 12:00:02 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
OK, tänud vastamast, ostan ära thumbs_up.gif

Proovitud nüüd väheke, tõesti vähemalt GTA V mängidas bluetooth lag-i küll ei tunne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 26.10.2021 15:24:45 vasta tsitaadiga

Puldi vasak joystick hakkas driftima peale 6kuulist kasutust. Mõtlesin saata MS garantiisse, aga ohh üllatust - puldil on garantii 3 kuud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 18:41:31 vasta tsitaadiga

Xen0n, kust ostetud?
EU seaduste järgi on pretensiooni esitamise aeg 2 aastat:
https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_et.htm#shortcut-3

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 29.10.2021 10:24:40 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Xen0n, kust ostetud?
EU seaduste järgi on pretensiooni esitamise aeg 2 aastat:
https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_et.htm#shortcut-3

Poolast ostetud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.10.2021 20:45:30 vasta tsitaadiga

Kellel on kogemusi MS garantiiga?

On vahet, millisesse regiooni series X registreerida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2021 23:05:31 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
Kellel on kogemusi MS garantiiga?

On vahet, millisesse regiooni series X registreerida?


Oluline on silmas pidada, et email millega konto teha ei oleks Eestisse registreeritud.

https://account.microsoft.com/profile > Country or region > US (või UK).
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.10.2021 23:58:26 vasta tsitaadiga

MS Konto on juba olemas, hetkel on regiooni valitud Brasiilia.
Gmail, mis toimib kasutajana, on Eesti regioonis.

Huvitaval kombel ei tekkinud probleeme XBL ja gamepass koodide aktiveerimisel (1,5 aastat tagasi).

Samas konsool on ostetud Poolast. Kui ma tahan euroopa garantii seadusi ja euroopa teeninduskeskust kasutada, siis kas seal ei või konflikti tekkida kui konsool regatud Brasiilia, UK või USA regiooni?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2021 00:07:11 vasta tsitaadiga

Keegi ei ole nii vaene, et kuskil Braziilis kontot hoida. Varti MS vaatab, et raha tuleb tuleb kuidagi vähe ja hakkab teenuste hindu tõstma doh.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 08:11:44 vasta tsitaadiga

Ega seal EU garantiiga muud teha ei ole kui tuua oma MS konto ala soome/UK..
Konsool ja konto peab olema seotud...ja siis saad MS kontolt EU garantii algatada...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 09:20:42 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Keegi ei ole nii vaene, et kuskil Braziilis kontot hoida. Varti MS vaatab, et raha tuleb tuleb kuidagi vähe ja hakkab teenuste hindu tõstma doh.gif

Seal pikalt ikka odavad hinnad olnud.Ainult türgi hinnad veel odavamad aga neid kaarte vapsee pole saada.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 01.11.2021 01:04:48 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Ega seal EU garantiiga muud teha ei ole kui tuua oma MS konto ala soome/UK..
Konsool ja konto peab olema seotud...ja siis saad MS kontolt EU garantii algatada...


Kuna teemaks on stick drift, siis ilmselt odavam ja kiirem lasta kohapeal see kellelgi parandada kui hakata pulti kuhugi euroopasse saatma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 05.11.2021 12:02:34 vasta tsitaadiga

Mis kanaleid peamiselt tuleks jälgida, et leiaks infot millal on võimalik mõistliku rahaga tellida XBOX Series X? Et amazonist saaks osta v mujalt. Selge on see, et igapäev amazoni erinevaid lehti õigel ajal üle käia ei jõua.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 05.11.2021 12:47:31 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Mis kanaleid peamiselt tuleks jälgida, et leiaks infot millal on võimalik mõistliku rahaga tellida XBOX Series X? Et amazonist saaks osta v mujalt. Selge on see, et igapäev amazoni erinevaid lehti õigel ajal üle käia ei jõua.

Poolast saab kahe puldiga variandi hetkel täitsa mõistliku summa eest - https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x-1tb-dodatkowy-kontroler-xbox-series-carbon-black-ladowarka-pdp-gaming-dual-ultra-slim-charge-
Ca 590 + saatmine(eshopwedrop.ee)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2021 12:56:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2021 14:20:20 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Mis kanaleid peamiselt tuleks jälgida, et leiaks infot millal on võimalik mõistliku rahaga tellida XBOX Series X? Et amazonist saaks osta v mujalt. Selge on see, et igapäev amazoni erinevaid lehti õigel ajal üle käia ei jõua.

Vast väga vahet pole, xbox pole ka asi mis koheselt Amazonist kaob. Pigem otsida kohta mis ka toetab endale sobilikku platformi mida jälgida. Kui nt alertid ainult Twitteris aga selle notificationeid pole reaalajas võimalik jälgida, siis vähe kasu ju. Kui nt Discord või Telegram rohkem istuvad, siis pigem otsida kes neis teada annab.
Ühe toote puhul pigem panna Distill plugin Chrome ja las see kontrollib xboxi tootelehte nt iga minuti tagant. See pole PS5, ei lähe kohe sekunditega ära. Liiga tihti mitte panna kontrollima, saad ajutise bänni Amazoni käest. Eelmise nädala lõpus ja ka selle nädala alguses oli võimalik mõnel korral Amazonist võtta. Paremat hinda kui seal vast ei leia, 499€+post paarikümne euri ringis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 22:15:28 vasta tsitaadiga

Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 06.11.2021 22:38:48 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?


Eestis on ikka päris käest ära läinud need hinnad. Kui aasta alguses ma sain Klickist vist 550-ga Series X'i, siis nüüd näen, et hinnad pushitud 770-ni
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 21:39:35 vasta tsitaadiga

Ega PS5 seis parem pole. Varsti on ka jöulud.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 10:00:14 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Margo18 kirjutas:
Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?


Eestis on ikka päris käest ära läinud need hinnad. Kui aasta alguses ma sain Klickist vist 550-ga Series X'i, siis nüüd näen, et hinnad pushitud 770-ni


Ma sain veel 650-ga kätte icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 11:21:01 vasta tsitaadiga

Okidoki-s liigub ka 550-600 euroga. Ei pea ilmtingimata tutikas olema.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 11:25:28 vasta tsitaadiga

Ja Amazonis liiguvad tutikad 499€. Suvalisi kahtlasi kuulutusi okidokis usaldame aga Amazonist mitte?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.11.2021 21:39:16 vasta tsitaadiga

Digital Foundry PC versiooni tehniline analüüs, huvitavaks teeb video tõik, et arendaja saatis XsX seaded PC jaoks.
Ehk siis 15min paiku saab aimu kui võimas GPU konsoolis on...

Spoiler Spoiler Spoiler


OMG, Digital Foundry kanal võeti maha?:O Fk YT
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 21:54:01 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
OMG, Digital Foundry kanal võeti maha?:O Fk YT


"our YouTube channel was temporarily hijacked. Everything is in hand and we're recovering it - sorry for the disruption!"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 12:44:39 vasta tsitaadiga

Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?

Kuidagi väga segane ja puine on see. Game pass ultimate on olemas, regiooniks soome, mängima asudes (forza horizon 5) aga xcloud annab mingeid kummalisi erroreid ükskõik mis platvormil. On seal mingid fix asjad mida järgida?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 12:55:50 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?

Kuidagi väga segane ja puine on see. Game pass ultimate on olemas, regiooniks soome, mängima asudes (forza horizon 5) aga xcloud annab mingeid kummalisi erroreid ükskõik mis platvormil. On seal mingid fix asjad mida järgida?


See värk segane jah, endal on ka soome game pass pandud, aga kontod kõik nii segamini, kuvab et siin mängida ei sa PC peal, samas mängud töötavad..., xbox peal töötab ka kõik siidi, ainult viskab ette, et ei toeta regiooni arvutis.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 12:59:43 vasta tsitaadiga

Ei ole ise katsetanud, aga võimalik, et Xcloudi saab ainult VPN-i kasutades proovida. Xcloud pole momendil vist isegi kõikides Xboxi ametlikes regioonides toetatud (Eestist rääkimata). Sarnane lugu MS Rewards süsteemiga, mis meil ei toimi, kuigi konto võib registreeritud olla riiki, kus see teenus on toetatud.

Tavaline oma konsoolilt moblasse/PC-sse striimimine peaks toimima.

Ei tea, millal ükskord jõuab kätte see päev, kui oma konto saab Eestisse registreerida ja kõiki teenuseid ilma hookuspookuseta kasutama hakata. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 20:16:41 vasta tsitaadiga

HPN, see keerati mingihetk kinni, vahepeal oli kõigile lahti icon_sad.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 14.11.2021 22:26:34 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi osad foorumlased kirjutasid, et said Gamepassi aastaks-kaheks endale suhteliselt soodsalt osta. Kas seda diili saab endiselt teha või need võimalused läinud?
Kui läinud, siis kuhu regiooni oleks mõttekas xboxi kasutaja teha, et game passi võimalikult soodsana hoida?
Edit: täpsustan küsimust.

Kas need trikid endiselt töötavad?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10803968#10803968
virx kirjutas:
entusiast, 12 kuud = 34.15€ (Shield maha ja sooduskood A3KS).
https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-us?glv=kiwhuamu&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

sinna otsa Game Pass Ultimate (1 month) = 7.69€
https://www.electronicfirst.com/xbox-game-pass-ultimate-1-month/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

ja kombineerige lisatud kullad Game Pass Ultimate'ks...ei pea jamama mingite eesti kaartidega, mis ei toimi maksmisel.

110.14€ = 3 aastat Ultimate'i.

(VPN-i kasutades peab ka email olema toetatud riikidesse registreeritud...endal on UK). Saate muuta seda läbi xbox.com
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 14:04:14 vasta tsitaadiga

Päris huvitav virtuaalne muuseum püsti pandud: https://museum.xbox.com/

Igaüks saab enda kohta samuti läbi aastate korjatud statistikat vaadata.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 25.11.2021 16:06:33 vasta tsitaadiga

Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 18:37:59 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Päris huvitav virtuaalne muuseum püsti pandud: https://museum.xbox.com/

Igaüks saab enda kohta samuti läbi aastate korjatud statistikat vaadata.


ma uudis nuppu nägin aga ei süüvinud... thumbs_up.gif

Minul kõike infot ei olnud... icon_cry.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 07:31:49 vasta tsitaadiga

Sander193 kirjutas:
Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...


Ma just eile sain kätte Amazonist. Lugesin ka, et probleemid kvaliteediga. Samas ma eile õhtul midagi ei täheldanud, et midagi viga oleks. Pult on ise väga aus!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 13:45:02 vasta tsitaadiga

Sander193 kirjutas:
Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...


Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 26.11.2021 16:00:09 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Sander193 kirjutas:
Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...


Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA


Kas siis üks või mõlemad kangid driftivad? RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 16:13:39 vasta tsitaadiga

Sander193 kirjutas:
Shade kirjutas:
Sander193 kirjutas:
Kellelgi isikliku kogemust on Elite 2 puldiga? Kas on vastu pidanud ilma probleemideta? Oleks soov osta, aga erinevates foorumites loen, kuidas kvaliteet on üsna kesine selle puldi puhul...


Mul on üle aasta olnud ja saab korralikult vatti (Series X on põhikonsool). Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Aga eks see drifti teema ole kõigil pultidel probleemiks. Lisaks ka RB/LB kipub mustaks minema ja siis ei toimi korralikult - selle vastu aitab IPA


Kas siis üks või mõlemad kangid driftivad? RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.


Oleneb puhtalt juhtumitest - on üksikud mõlema kangi driftid. Enamjaolt ikka vasak kang - vahet pole kelle pult, sama drifti jama kõigil: X1, SX, Elite V2, PS4, PS5, Nacon, Switch jne
ainukene kus ma pole drifti veel näinud on Switchi pro pult.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 16:47:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.

See ongi reeglina eelpool viidatud puhastamise teema.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2021 16:13:22 vasta tsitaadiga

Marek114, toimib endiselt. Hetkel oli kõige soodsam Eneba's.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 16:49:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

RB/LB kohta olen lugenud, et peab mõnikord tugevamalt vajutama või et registeerib ühe vajutusega kaks korda.

See ongi reeglina eelpool viidatud puhastamise teema.


Siiamaani olen kõik korda saanud, mis on LB/RB veaga - et kas ei toimi enam üldse või tomivad vaid raskelt vajutades - IPA-ga puhastad ära ja peale seda toimivad ilusti. V1 elitel seda probleemi ei olnud, pigem kippus V1-l kummi ääred lahti kooruma + RB/LB plastik osa füüsiliselt katki minema (see oli suht tüüpiline viga neil)

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 29.11.2021 17:15:34 vasta tsitaadiga

Tellisin puldi ära, eks ole näha, kuidas vastu peab...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2021 16:55:38 vasta tsitaadiga

puldi vasak stick hakkas driftima, IPAga pealt puhastamine ei aidanud. mis nippe veel on? peab puldi lahti võtma või on lootustetu ja peab uue ostma?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 12:40:31 vasta tsitaadiga

Series S vaja ruumi juurde saada. 200€ 1TB Seagate laienduskaarti ei raatsi osta.
Aliexpressis selline lahendus link
Või alist 10-15€ adapter ja Western digitali sobiv ssd ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 12:44:23 vasta tsitaadiga

sinu lingilt ainult adapter 50, 512gb 150 ja 1tb 200 euri, kuidas see originaalist odavam on?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 13:00:22 vasta tsitaadiga

Ai kurja, vaatasin et 1tb 50€ icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 13:02:08 vasta tsitaadiga

mina ostaks juba ainuüksi ühilduvuse ja garantii pärast originaali icon_smile.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 17:46:33 vasta tsitaadiga

Kõige soodsam lahendus on kui paned läbi USB tavalise välise HDD/SSD.
Konsooli sisemälu ja välise ketta vahel mänge liigutada ei võta teab mis kaua aega
Ja kõik mängud mis optimiseerimata hoia välise ketta peal.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 21:41:23 vasta tsitaadiga

Must-see thumbs_up.gif

Power On: The Story of Xbox
https://www.imdb.com/title/tt16383352/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 07.01.2022 18:45:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi on viimasel ajal XBOX kontot loonud Gamepassi jaoks? Mul mitu aastat tagasi sai UK regiooni tehtud, aga nüüd sõber soovib ka Gamepassiga liituda. Äkki on soovitusi, et millisesse regiooni teha selleks et võimalikult vähe jändamist oleks maksevahendite jms.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.