|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.09.2021 07:57:57
|
|
|
| Ja olenevalt regioonist saab selle aastase psplus subi key 20-25 euri eest, ei pea otse ps kaudu ostma 2x kallimalt.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
30.09.2021 10:46:59
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
| Ise ka sain juhuslikult telefonis netis olles euronicsist disc editioni suvel kätte. Mängisin mingi 10 tundi ja nüüd seisab niisama ja ootab mänge. Hetkel ütleks küll , et oleks võinud ostmata jätta ja oodata mingit hitt mängu. Ehk ehk tuleb uncharted 5 aga kurat seda teab. |
Mis asja? Häid mänge on ju olnud juba meeletult:
Demon Souls, Spiderman Miles Morales, Returnal, Ratchet & Clank - need ainult eksklusiivid.
Ja jutud kiidavad praegu just välja tulnud Deathloopi.
Multiplate veel enam, ntks Kena: Bridge of spirits oli üllatavalt hea.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
30.09.2021 11:17:02
|
|
|
| Ega kellelgi infot ei ole, mis ajal võiks Euronicsis, Telias jms uus kogus konsoole tulla? Vaatasin, et vahepeal siin mõned ikka teavad umbkaudset aega.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
03.10.2021 17:19:23
|
|
|
Kas keegi PS5'e peal Plexi ka edukalt kasutab kohalikust võrgust kraami striimimiseks?
Mul keeldub Plex Synology serveriga suhtlemast ($serverName is Currently Unavailable. Please verify that the server is running and has a network connection).
See on parajalt tüütu, sest erinevalt PS4jast ei ole PS5l sisse ehitatud võimalust kohalikust serverist asjade vaatamiseks, lootsin et Plex lahendab selle, aga tuhkagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
03.10.2021 19:45:59
|
|
|
Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.10.2021 08:01:21
|
|
|
| tomb kirjutas: |
| Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal. |
Võimalik, et probleem on Syno NASis. Samas siiani pole ma nende foorumitest midagi selle kohta leidnud.
Kust sina oma sisu striimid?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
04.10.2021 08:50:29
|
|
|
Saan aru, et PS5 peal Plex serveri rakendust pole ehk siis server ikka jookseb NAS'i pealja konsoolis ainult player mis sisu striimib. Ma saaks veel aru kui konsoolis on server ja see ei saa NAS'i ketastele ligi aga praegune olukord võiks ju üsna murevaba olla. Telekas ei ole piisavalt uus, et seal Plex appi korra proovida kas seal toimib?
Endal on sisu kah Syno peal aga serveriks on PC või Shield, niiet pole päris samasugust seadistust võtta, ei viitsi hetkel Syno peale serverit installida.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
04.10.2021 10:48:01
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| tomb kirjutas: |
| Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal. |
Võimalik, et probleem on Syno NASis. Samas siiani pole ma nende foorumitest midagi selle kohta leidnud.
Kust sina oma sisu striimid? |
Striimin ikka samas võrgus olevast serverist.
Ma ise otsiks viga kohalikust võrgust, kui PS5 ei leia serverit üles. Arvutist saab ka testida, kas PLEX kohalikust võrgust ligipääsetav.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.10.2021 11:00:37
|
|
|
PS5 "näeb" serverit, aga ühendust ei loo (ka veateates on serveri nimi ilusti olemas).
Telekal Plexi äppi pole, aga telefonis mul on ja see töötab kohalikus võrgus.
Aga tundub, et ega PS5 poolt eriti midagi seadistada ei anna, see kas töötab või mitte, nii et üritan siis Syno poolt torkida, lihtsalt mõtsin, et kellelgi siin on sama setup (Synology => Plex => PS5).
Selle kohta vist uudiseid pole, kas Sony kohalikus võrgus serveritega ühenduse lubab tulevikus, PS4ja peal oli see olemas, aga eks Sonyl ongi kombeks kraane vaikselt kinni keerata ja kasutajaid tasuliste teenuste suunas juhatada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
04.10.2021 11:15:31
|
|
|
| Installisin ka ise Synosse Plex serveri, PS5 peal polnud probleemi sealt sisu esitamisega.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.10.2021 11:24:13
|
|
|
OK, järelikult tuleb veel serveri või ruuteri seadetes tuhnida, aga hea teada et asi iseenesest töötab
Samas tean, et ma pole oma hädaga üksi, Plexi foorumis on selleteemaline thread täitsa olemas, seni küll lahenduseta.
Aga OK, PS5 osas võib teema lõpetatuks lugeda
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
04.10.2021 12:40:26
|
|
|
| euforia, Kui näeb, siis tundub, et probleem võiks olla, et server nõuab userit ja parooli mida PS5 app ei suuda välja käia. Ma nikerdasin mingi aeg Kodiga android boxi peal, et SMB tööle saada, andis ka täiesti arusaamatuid erroreid, lõpuks selgus, et oli vaja windowsi eraldi user luua millega sisse logida. Plex kindlasti ka võimaldab mingit autentimist, kui emb-kumb annab valed detailid, siis ei töötagi.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
10.10.2021 13:39:03
|
|
|
Plexi jaoks pidi seadetes Remote Acessi sisse lülitama.
Peale seda ühendas ps5 peal ilusti ära.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
14.10.2021 19:14:33
|
|
|
See ongi uus normaalsus, et paned amazon.de's ps5 ostukorvi ja kui maksma hakkad, siis shipping on 495eur ?
Proovisin Eesti ja Saksa aadressiga.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
14.10.2021 19:27:10
|
|
|
vaata kes müüb
Dispatches from
PLAY konsolen & spiele
Sold by
PLAY konsolen & spiele
kus juures sama firma müüb
mingi kirve hinnaga plaadiga 2puldiga 1120 oli shipping 89€
selle firma pakkumine veel
xbox series x 529€ + 390€ transa...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
17.10.2021 22:07:10
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Plexi jaoks pidi seadetes Remote Acessi sisse lülitama.
Peale seda ühendas ps5 peal ilusti ära. |
Pead silmas PS5 alt Remote Play'd?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
18.10.2021 08:39:52
|
|
|
| "Remote Access" Plexi seadetes.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.10.2021 10:30:17
|
|
|
| Kui just Plex ja PS5 pole eraldi võrkudes, siis pole seda kindlasti selleks vaja. Siis kui ma testisin Syno ja PS5 ja mõned postitused tagasi kirjutasin, et toimib oli mul kindlasti remote access seal väljas kuna see sai ka üle kontrollitud. Niiet kui see aitas, siis viga ikka võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
18.10.2021 11:46:31
|
|
|
Mul on samas võrgus ja mul oli vaja see enableda.
Google on samuti täis postitusi selle kohta.
Endal jooksis Syno server arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.10.2021 12:26:56
|
|
|
Ju siis arvuti seadistused polnud korras. Nt võrk pole privaatseks määratud ja siis igasugune dicoverability lokaalses võrgus maas vms.
Plex server oli testiks installitud nii arvutisse, Synology NAS'i kui ka Nvidia Shield'i, mitte ühegi puhul polnud vaja remote access sisse lülitada, et PS5 saaks seda kätte ning by default on remote access väljas.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2021 15:44:15
|
|
|
Nüüd tuleb reedel Brittidele külla nädalaks minna. Mis arvate, kas tasub kohalikke elektroonikapoode külastada kohapeal, et oleks suurem lootus mõni PS5 saada kui internetist?
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
18.10.2021 16:07:58
|
|
|
| rauli kirjutas: |
| Nüüd tuleb reedel Brittidele külla nädalaks minna. Mis arvate, kas tasub kohalikke elektroonikapoode külastada kohapeal, et oleks suurem lootus mõni PS5 saada kui internetist? |
Kui õnne on siis võimalik aga lihtsalt niisama lootes, et seal riiulis msrp hinnaga on, siis kindlalt ei. Müüvad siiamaani seal ka kohalikul turul minutitega restockid poodides ära.
Eks haiseb asi sellejärgi, et kuniks gpu turg on metsas tuleb neid konsooli soetajaid ka järjest aina enam ja enam juurde, sest varsti tahta uusi mänge mängida ongi sul 2 varianti ainult. Kas ostad endale uue konsooli või siis soetad 4-5 ps5 hinnaga gpu endale.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.10.2021 16:28:32
|
|
|
ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga
viimati muutis pots4t4j4 18.10.2021 16:29:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
18.10.2021 16:29:34
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kuhu seesama 3060ti on paras overkill. |
Kui neid 600 nagu soojasid saiu saada on, siis miks nt Kasutaja Liiv kaardid lendavad 750 paugust nagu soe sai letilt minema?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.10.2021 16:30:07
|
|
|
| Hoia eu poodidel silm peal
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
18.10.2021 16:33:17
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Hoia eu poodidel silm peal |
Me räägime ikka sellest elust mis toimub otse Eestis ja letis. Enamus inimesi ei viitsi isegi amazonist tellida ammugi kuskilt kolka poest.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
18.10.2021 18:12:05
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Mul on samas võrgus ja mul oli vaja see enableda.
Google on samuti täis postitusi selle kohta.
Endal jooksis Syno server arvutis. |
Sama tulemus. Läbi veebi lingi pääsen nüüd servu sisule ligi. PS5 näitab ikka et ei ühenda. Ilmselt pean hakkama ruuteri seadete poole vaatama?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.10.2021 18:39:45
|
|
|
| Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
18.10.2021 19:06:45
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha? |
Jep, istuvad kaabliga sama ruuteri küljes. Eelnevalt PS4 ja DS212j töötasid koos probleemideta samade kaablite otsas. Kahjuks tegin ülemineku nii konsooli kui NASi osas suht samal ajal seega on nüüd tagantjärgi raske öelda, kumb seade suhtlemast keeldub.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.10.2021 19:17:06
|
|
|
| Mõnda arvutisse ei saa installida ajutiselt Plex Serveri? (Sinna ei pea tervet oma kataloogi ette söötma, mingi üks kaust nt ühe videoga, et kiirem oleks) ja siis PS5's uuesti Plex'i sisse logides vali see uus server ja vaata kas saab ühendust. Siis tead otsida Syno poolt probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
18.10.2021 20:51:28
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha? |
Jep, istuvad kaabliga sama ruuteri küljes. Eelnevalt PS4 ja DS212j töötasid koos probleemideta samade kaablite otsas. Kahjuks tegin ülemineku nii konsooli kui NASi osas suht samal ajal seega on nüüd tagantjärgi raske öelda, kumb seade suhtlemast keeldub. |
Unusta ära see Plex.
Pane Serviio ja asjad toimivad.
Julgen soovitada sest olen seda kasutanud oma 10a. Olen paaril korral ka ikka Plexi uuesti proovinud kui ikka tagasi Serviiole läinud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
19.10.2021 02:54:15
|
|
|
Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
19.10.2021 13:48:45
|
|
|
Juba otsas.
Ei tea mis selle järsu hinnatõusu põhjustas? Praegu oli 600€ kas järgmine sats juba 650? Kui nii võtta siis Euronicsil arenguruumi on, müüakse ka 750€+
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.10.2021 14:01:08
|
|
|
| Ju vaatasid, et miks mitte, Telia müüs ju varem kah 600'ga.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riotks
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2010
|
19.10.2021 16:38:28
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast. |
980 pro 1tb toimib, heatsink osta eraldi. Ekwb oma sobis.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
19.10.2021 17:08:10
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Mõnda arvutisse ei saa installida ajutiselt Plex Serveri? (Sinna ei pea tervet oma kataloogi ette söötma, mingi üks kaust nt ühe videoga, et kiirem oleks) ja siis PS5's uuesti Plex'i sisse logides vali see uus server ja vaata kas saab ühendust. Siis tead otsida Syno poolt probleemi. |
Mõnus paradoks
Installisin läpakasse Plexi, konsool seda näeb aga ei ühenda, AGA nüüd ühendab konsool Synology serveriga ilusti ära ja jooksutab sisu. Ei tea, mis võrgus muutus selle peale, kui läpakasse Plexi panin, aga midagi seal muutus, seega probleem lahendatud.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
20.10.2021 12:48:16
|
|
|
Praegu on hea aeg osta kasvõi 600ga, jõulude ajal saab rahulikult tuhandega maha müüa, nagu eelmine aasta oli. Ega scalperid ei maga
Endal on xbox ja olen suht rahul, pole nii suurt tunglemist ja saab mõistliku hinnaga kätte. Olin eelnevalt ps4 peal, aga tänu sellel jamale, mis siin toimub siis võtsin xboxi+game passi.
_________________ JÖUDU!
viimati muutis entusiast 20.10.2021 12:48:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
20.10.2021 12:48:36
|
|
|
oleks neid siis võtta selle 600aga. See ju hea hind, mitte virisemishind
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
20.10.2021 13:33:56
|
|
|
Kas mitte eile ei loosinud Prisma ostuõigusi, Euronicsis olid mõned. Mujalgi piisavalt vaikus olnud, et vast lähiajal tuleb ports. Seega lähinädalatel turg üleujutatud nendega, saate kaubelda hinda allapoole
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
21.10.2021 00:01:09
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga |
See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enzo79
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2021
|
21.10.2021 10:59:28
|
|
|
23.10.20 panin ennast Miterassa järjekorda, 19.10.21 sain teavituse, et kaup kohal. Ei läinud aastatki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.10.2021 11:03:52
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga |
See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb  |
Hetkel kâis jutt ainult graafikast ja ülejáánud jupid saad teise ps5 raha eest ikka ei tule kuidagi 4-5x hinda...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
21.10.2021 11:45:19
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Foxxx kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga |
See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb  |
Hetkel kâis jutt ainult graafikast ja ülejáánud jupid saad teise ps5 raha eest ikka ei tule kuidagi 4-5x hinda... |
Ega ikka läheb küll. Gpu saad 750 siit foorumist, poest kallimalt. See jätab 850 kasti tarbeks. et saada enamvähem normaalne kast läheb see nagu lupsti ära. Ärme hakka siin jahuma, et poel vaja 1 terast ssd- saab 250ga ka hakkama ja mälu vb visata 8 ainult sisse. Fakt on see ,et normaalne arvuti mis kestab sul vähemalt 5 aastat läheb 1,5 kilo vähemalt maksma tänu graafika lollusele. Paratamatult see 3060ti on juba 2 aastapärast vanaraud aga PS5 saab ikka oma juustu sisuga optimeerituid mänge mis jookseb ka hiljem tunduvalt paremini kui nt see 3060ti arvutis 2 aasta pärast
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
22.10.2021 11:17:09
|
|
|
Konsool on hetkel laias laastus 700€ (foorumi müügid...jne muud hea pakkumised mitte scalper) tegemist on ka siis tutika asjaga...
Kui vaadata PC juppe siis peaks olema uued jupid...sealt tulebki kõrgem hind...
Kasutatud asjade hind vs tutikas on nati imelik võrdlus...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2021 11:24:28
|
|
|
Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga, kes sul kasutatud juppidest ráàkis?
viimati muutis pots4t4j4 22.10.2021 11:25:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
22.10.2021 11:24:45
|
|
|
Seda ma ei tea... Lihtsalt vester1, ütles, et gpu foorumist saad...see ei päde...seal peaks olema ala arvutitark.ee seal saad gpu selle hinnaga...
kui midagi võrrelda ps5 vs pc siis juppide/komplekti alg hinnad olgu uue hind...foorumi hindadega saad jah raha kokku hoida...aga ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
22.10.2021 11:29:28
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga. |
3060TI on low end ju. Aasta tagasi oleks sinu partei irvitanud kõigi üle, kes XX60 seeriat osta tahtnuks. Vaatasin Arvutitargast, kõige odavam RTX 3080 on üle 1500€, 3080TI on 2000€. Ja nii tulebki 2500€ arvuti kohta ülikergelt kätte. Mängutootjatele tähendab see, et high end PC-gaming on hetkel surnud mis surnud. PS5 on samas müüdud 10+ miljonit. Need ostjad tahavad mänge osta. Krüptotreialid ei taha.
viimati muutis sukelduja 22.10.2021 11:31:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
22.10.2021 11:30:29
|
|
|
| 3060TI on oluliselt võimsam kui PS5.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2021 11:45:18
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga. |
3060TI on low end ju. Aasta tagasi oleks sinu partei irvitanud kõigi üle, kes XX60 seeriat osta tahtnuks. Vaatasin Arvutitargast, kõige odavam RTX 3080 on üle 1500€, 3080TI on 2000€. Ja nii tulebki 2500€ arvuti kohta ülikergelt kätte. Mängutootjatele tähendab see, et high end PC-gaming on hetkel surnud mis surnud. PS5 on samas müüdud 10+ miljonit. Need ostjad tahavad mänge osta. Krüptotreialid ei taha. |
Mis táhendab low end? 3060ti peal mángid kôik ára 1440p peal ka 144hz monitoril on tihti fps way körgem kui 100, kui sul on vajadust osta 4k monitor siis palju ônne maksa kaardi eest 1500€+ aga reaalselt pole mingit olulist vahet ja 1440p peal saad tihti parema elamuse kui 4k monitori ja 3080ti kaardiga sest isegi see kombo ei saa 4k resoga notmsalselt hakkama, 3060ti on kordi odavam ja 99% kasutajate jaoks tàiesti piisav ja vága hea elamus, seda enam kui kasutaja on aru saanud, et ultra ei ole tihti mõistlik ja high peal jookseb asi way paremini ja kui mingeid screenshote kõrvuti ei põrnitse siis neil seadetel vahet teha on raske.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|