Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 07:57:57 vasta tsitaadiga

Ja olenevalt regioonist saab selle aastase psplus subi key 20-25 euri eest, ei pea otse ps kaudu ostma 2x kallimalt.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 30.09.2021 10:46:59 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Ise ka sain juhuslikult telefonis netis olles euronicsist disc editioni suvel kätte. Mängisin mingi 10 tundi ja nüüd seisab niisama ja ootab mänge. Hetkel ütleks küll , et oleks võinud ostmata jätta ja oodata mingit hitt mängu. Ehk ehk tuleb uncharted 5 aga kurat seda teab.

Mis asja? Häid mänge on ju olnud juba meeletult:
Demon Souls, Spiderman Miles Morales, Returnal, Ratchet & Clank - need ainult eksklusiivid.
Ja jutud kiidavad praegu just välja tulnud Deathloopi.
Multiplate veel enam, ntks Kena: Bridge of spirits oli üllatavalt hea.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 30.09.2021 11:17:02 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi infot ei ole, mis ajal võiks Euronicsis, Telias jms uus kogus konsoole tulla? Vaatasin, et vahepeal siin mõned ikka teavad umbkaudset aega.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.10.2021 17:19:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi PS5'e peal Plexi ka edukalt kasutab kohalikust võrgust kraami striimimiseks?
Mul keeldub Plex Synology serveriga suhtlemast ($serverName is Currently Unavailable. Please verify that the server is running and has a network connection).
See on parajalt tüütu, sest erinevalt PS4jast ei ole PS5l sisse ehitatud võimalust kohalikust serverist asjade vaatamiseks, lootsin et Plex lahendab selle, aga tuhkagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 03.10.2021 19:45:59 vasta tsitaadiga

Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal.
_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.10.2021 08:01:21 vasta tsitaadiga

tomb kirjutas:
Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal.
Võimalik, et probleem on Syno NASis. Samas siiani pole ma nende foorumitest midagi selle kohta leidnud.
Kust sina oma sisu striimid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 08:50:29 vasta tsitaadiga

Saan aru, et PS5 peal Plex serveri rakendust pole ehk siis server ikka jookseb NAS'i pealja konsoolis ainult player mis sisu striimib. Ma saaks veel aru kui konsoolis on server ja see ei saa NAS'i ketastele ligi aga praegune olukord võiks ju üsna murevaba olla. Telekas ei ole piisavalt uus, et seal Plex appi korra proovida kas seal toimib?
Endal on sisu kah Syno peal aga serveriks on PC või Shield, niiet pole päris samasugust seadistust võtta, ei viitsi hetkel Syno peale serverit installida.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 04.10.2021 10:48:01 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
tomb kirjutas:
Mul toimib PS5 peal PLEX kenasti, oluliselt uuem versioon, kui vanas smart tv's. Tõenäoliselt on probleem mujal.
Võimalik, et probleem on Syno NASis. Samas siiani pole ma nende foorumitest midagi selle kohta leidnud.
Kust sina oma sisu striimid?

Striimin ikka samas võrgus olevast serverist.
Ma ise otsiks viga kohalikust võrgust, kui PS5 ei leia serverit üles. Arvutist saab ka testida, kas PLEX kohalikust võrgust ligipääsetav.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.10.2021 11:00:37 vasta tsitaadiga

PS5 "näeb" serverit, aga ühendust ei loo (ka veateates on serveri nimi ilusti olemas).
Telekal Plexi äppi pole, aga telefonis mul on ja see töötab kohalikus võrgus.
Aga tundub, et ega PS5 poolt eriti midagi seadistada ei anna, see kas töötab või mitte, nii et üritan siis Syno poolt torkida, lihtsalt mõtsin, et kellelgi siin on sama setup (Synology => Plex => PS5).
Selle kohta vist uudiseid pole, kas Sony kohalikus võrgus serveritega ühenduse lubab tulevikus, PS4ja peal oli see olemas, aga eks Sonyl ongi kombeks kraane vaikselt kinni keerata ja kasutajaid tasuliste teenuste suunas juhatada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:15:31 vasta tsitaadiga

Installisin ka ise Synosse Plex serveri, PS5 peal polnud probleemi sealt sisu esitamisega.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.10.2021 11:24:13 vasta tsitaadiga

OK, järelikult tuleb veel serveri või ruuteri seadetes tuhnida, aga hea teada et asi iseenesest töötab thumbs_up.gif
Samas tean, et ma pole oma hädaga üksi, Plexi foorumis on selleteemaline thread täitsa olemas, seni küll lahenduseta.
Aga OK, PS5 osas võib teema lõpetatuks lugeda icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 12:40:26 vasta tsitaadiga

euforia, Kui näeb, siis tundub, et probleem võiks olla, et server nõuab userit ja parooli mida PS5 app ei suuda välja käia. Ma nikerdasin mingi aeg Kodiga android boxi peal, et SMB tööle saada, andis ka täiesti arusaamatuid erroreid, lõpuks selgus, et oli vaja windowsi eraldi user luua millega sisse logida. Plex kindlasti ka võimaldab mingit autentimist, kui emb-kumb annab valed detailid, siis ei töötagi.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 13:39:03 vasta tsitaadiga

Plexi jaoks pidi seadetes Remote Acessi sisse lülitama.

Peale seda ühendas ps5 peal ilusti ära.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 19:14:33 vasta tsitaadiga

See ongi uus normaalsus, et paned amazon.de's ps5 ostukorvi ja kui maksma hakkad, siis shipping on 495eur icon_eek.gif ?
Proovisin Eesti ja Saksa aadressiga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 19:27:10 vasta tsitaadiga

vaata kes müüb
Dispatches from
PLAY konsolen & spiele
Sold by
PLAY konsolen & spiele

kus juures sama firma müüb
mingi kirve hinnaga plaadiga 2puldiga 1120 oli shipping 89€ icon_rolleyes.gif

selle firma pakkumine veel
xbox series x 529€ + 390€ transa... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.10.2021 22:07:10 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Plexi jaoks pidi seadetes Remote Acessi sisse lülitama.

Peale seda ühendas ps5 peal ilusti ära.
Pead silmas PS5 alt Remote Play'd?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 08:39:52 vasta tsitaadiga

"Remote Access" Plexi seadetes.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 10:30:17 vasta tsitaadiga

Kui just Plex ja PS5 pole eraldi võrkudes, siis pole seda kindlasti selleks vaja. Siis kui ma testisin Syno ja PS5 ja mõned postitused tagasi kirjutasin, et toimib oli mul kindlasti remote access seal väljas kuna see sai ka üle kontrollitud. Niiet kui see aitas, siis viga ikka võrgus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 11:46:31 vasta tsitaadiga

Mul on samas võrgus ja mul oli vaja see enableda.

Google on samuti täis postitusi selle kohta.

Endal jooksis Syno server arvutis.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 12:26:56 vasta tsitaadiga

Ju siis arvuti seadistused polnud korras. Nt võrk pole privaatseks määratud ja siis igasugune dicoverability lokaalses võrgus maas vms.
Plex server oli testiks installitud nii arvutisse, Synology NAS'i kui ka Nvidia Shield'i, mitte ühegi puhul polnud vaja remote access sisse lülitada, et PS5 saaks seda kätte ning by default on remote access väljas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 15:44:15 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb reedel Brittidele külla nädalaks minna. Mis arvate, kas tasub kohalikke elektroonikapoode külastada kohapeal, et oleks suurem lootus mõni PS5 saada kui internetist?
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 16:07:58 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Nüüd tuleb reedel Brittidele külla nädalaks minna. Mis arvate, kas tasub kohalikke elektroonikapoode külastada kohapeal, et oleks suurem lootus mõni PS5 saada kui internetist?


Kui õnne on siis võimalik aga lihtsalt niisama lootes, et seal riiulis msrp hinnaga on, siis kindlalt ei. Müüvad siiamaani seal ka kohalikul turul minutitega restockid poodides ära.

Eks haiseb asi sellejärgi, et kuniks gpu turg on metsas tuleb neid konsooli soetajaid ka järjest aina enam ja enam juurde, sest varsti tahta uusi mänge mängida ongi sul 2 varianti ainult. Kas ostad endale uue konsooli või siis soetad 4-5 ps5 hinnaga gpu endale.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 16:28:32 vasta tsitaadiga

ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga

viimati muutis pots4t4j4 18.10.2021 16:29:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 16:29:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kuhu seesama 3060ti on paras overkill.


Kui neid 600 nagu soojasid saiu saada on, siis miks nt Kasutaja Liiv kaardid lendavad 750 paugust nagu soe sai letilt minema?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 16:30:07 vasta tsitaadiga

Hoia eu poodidel silm peal
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 16:33:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Hoia eu poodidel silm peal


Me räägime ikka sellest elust mis toimub otse Eestis ja letis. Enamus inimesi ei viitsi isegi amazonist tellida ammugi kuskilt kolka poest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.10.2021 18:12:05 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Mul on samas võrgus ja mul oli vaja see enableda.

Google on samuti täis postitusi selle kohta.

Endal jooksis Syno server arvutis.
Sama tulemus. Läbi veebi lingi pääsen nüüd servu sisule ligi. PS5 näitab ikka et ei ühenda. Ilmselt pean hakkama ruuteri seadete poole vaatama?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 18:39:45 vasta tsitaadiga

Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.10.2021 19:06:45 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha?
Jep, istuvad kaabliga sama ruuteri küljes. Eelnevalt PS4 ja DS212j töötasid koos probleemideta samade kaablite otsas. Kahjuks tegin ülemineku nii konsooli kui NASi osas suht samal ajal seega on nüüd tagantjärgi raske öelda, kumb seade suhtlemast keeldub.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 19:17:06 vasta tsitaadiga

Mõnda arvutisse ei saa installida ajutiselt Plex Serveri? (Sinna ei pea tervet oma kataloogi ette söötma, mingi üks kaust nt ühe videoga, et kiirem oleks) ja siis PS5's uuesti Plex'i sisse logides vali see uus server ja vaata kas saab ühendust. Siis tead otsida Syno poolt probleemi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 20:51:28 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Clover kirjutas:
Kui võrdled mõlema seadme võrgusätteid, on ikka sama subnet ja puha?
Jep, istuvad kaabliga sama ruuteri küljes. Eelnevalt PS4 ja DS212j töötasid koos probleemideta samade kaablite otsas. Kahjuks tegin ülemineku nii konsooli kui NASi osas suht samal ajal seega on nüüd tagantjärgi raske öelda, kumb seade suhtlemast keeldub.


Unusta ära see Plex.
Pane Serviio ja asjad toimivad.
Julgen soovitada sest olen seda kasutanud oma 10a. Olen paaril korral ka ikka Plexi uuesti proovinud kui ikka tagasi Serviiole läinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 02:54:15 vasta tsitaadiga

Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 13:21:02 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 13:48:45 vasta tsitaadiga

Juba otsas.
Ei tea mis selle järsu hinnatõusu põhjustas? Praegu oli 600€ kas järgmine sats juba 650? Kui nii võtta siis Euronicsil arenguruumi on, müüakse ka 750€+ icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 14:01:08 vasta tsitaadiga

Ju vaatasid, et miks mitte, Telia müüs ju varem kah 600'ga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riotks
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 16:38:28 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast.

980 pro 1tb toimib, heatsink osta eraldi. Ekwb oma sobis.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.10.2021 17:08:10 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Mõnda arvutisse ei saa installida ajutiselt Plex Serveri? (Sinna ei pea tervet oma kataloogi ette söötma, mingi üks kaust nt ühe videoga, et kiirem oleks) ja siis PS5's uuesti Plex'i sisse logides vali see uus server ja vaata kas saab ühendust. Siis tead otsida Syno poolt probleemi.
Mõnus paradoks icon_smile.gif
Installisin läpakasse Plexi, konsool seda näeb aga ei ühenda, AGA nüüd ühendab konsool Synology serveriga ilusti ära ja jooksutab sisu. Ei tea, mis võrgus muutus selle peale, kui läpakasse Plexi panin, aga midagi seal muutus, seega probleem lahendatud.
Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 12:48:16 vasta tsitaadiga

Praegu on hea aeg osta kasvõi 600ga, jõulude ajal saab rahulikult tuhandega maha müüa, nagu eelmine aasta oli. Ega scalperid ei maga icon_biggrin.gif

Endal on xbox ja olen suht rahul, pole nii suurt tunglemist ja saab mõistliku hinnaga kätte. Olin eelnevalt ps4 peal, aga tänu sellel jamale, mis siin toimub siis võtsin xboxi+game passi.

_________________
JÖUDU!


viimati muutis entusiast 20.10.2021 12:48:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 12:48:36 vasta tsitaadiga

oleks neid siis võtta selle 600aga. See ju hea hind, mitte virisemishind icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 13:33:56 vasta tsitaadiga

Kas mitte eile ei loosinud Prisma ostuõigusi, Euronicsis olid mõned. Mujalgi piisavalt vaikus olnud, et vast lähiajal tuleb ports. Seega lähinädalatel turg üleujutatud nendega, saate kaubelda hinda allapoole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 00:01:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga


See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enzo79
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2021




sõnum 21.10.2021 10:59:28 vasta tsitaadiga

23.10.20 panin ennast Miterassa järjekorda, 19.10.21 sain teavituse, et kaup kohal. Ei läinud aastatki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 11:03:52 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga


See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb icon_lol.gif


Hetkel kâis jutt ainult graafikast ja ülejáánud jupid saad teise ps5 raha eest ikka ei tule kuidagi 4-5x hinda...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 11:45:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Foxxx kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea mis loll jutt, 3060ti 600-700 eest saada pole issue kus see 4-5x ps5 hind on? Kui ainus kaart mis videokaardiks kvalifitseerub on 3090 strix siis on sul küll õigus ja kui steami hw survey tôsiselt vōtta siis pea 70% istub siiani 1080p otsad kus seesama 3060ti on paras overkill ja saab hakkama ka odavama 3060 mudeliga


See on hea, et arvuti ainult graafikakaardist koosneb icon_lol.gif


Hetkel kâis jutt ainult graafikast ja ülejáánud jupid saad teise ps5 raha eest ikka ei tule kuidagi 4-5x hinda...


Ega ikka läheb küll. Gpu saad 750 siit foorumist, poest kallimalt. See jätab 850 kasti tarbeks. et saada enamvähem normaalne kast läheb see nagu lupsti ära. Ärme hakka siin jahuma, et poel vaja 1 terast ssd- saab 250ga ka hakkama ja mälu vb visata 8 ainult sisse. Fakt on see ,et normaalne arvuti mis kestab sul vähemalt 5 aastat läheb 1,5 kilo vähemalt maksma tänu graafika lollusele. Paratamatult see 3060ti on juba 2 aastapärast vanaraud aga PS5 saab ikka oma juustu sisuga optimeerituid mänge mis jookseb ka hiljem tunduvalt paremini kui nt see 3060ti arvutis 2 aasta pärast
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:17:09 vasta tsitaadiga

Konsool on hetkel laias laastus 700€ (foorumi müügid...jne muud hea pakkumised mitte scalper) tegemist on ka siis tutika asjaga...
Kui vaadata PC juppe siis peaks olema uued jupid...sealt tulebki kõrgem hind...
Kasutatud asjade hind vs tutikas on nati imelik võrdlus...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:24:28 vasta tsitaadiga

Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga, kes sul kasutatud juppidest ráàkis?

viimati muutis pots4t4j4 22.10.2021 11:25:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:24:45 vasta tsitaadiga

Seda ma ei tea... Lihtsalt vester1, ütles, et gpu foorumist saad...see ei päde...seal peaks olema ala arvutitark.ee seal saad gpu selle hinnaga...
kui midagi võrrelda ps5 vs pc siis juppide/komplekti alg hinnad olgu uue hind...foorumi hindadega saad jah raha kokku hoida...aga ikkagi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:29:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga.

3060TI on low end ju. Aasta tagasi oleks sinu partei irvitanud kõigi üle, kes XX60 seeriat osta tahtnuks. Vaatasin Arvutitargast, kõige odavam RTX 3080 on üle 1500€, 3080TI on 2000€. Ja nii tulebki 2500€ arvuti kohta ülikergelt kätte. Mängutootjatele tähendab see, et high end PC-gaming on hetkel surnud mis surnud. PS5 on samas müüdud 10+ miljonit. Need ostjad tahavad mänge osta. Krüptotreialid ei taha.


viimati muutis sukelduja 22.10.2021 11:31:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:30:29 vasta tsitaadiga

3060TI on oluliselt võimsam kui PS5.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:45:18 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ja kus on see 3500 eurine arvuti mis härra sönul tuleks ainult videokaardi eest maksta? Kôik muud jupid peale video on normaalse hinnaga.

3060TI on low end ju. Aasta tagasi oleks sinu partei irvitanud kõigi üle, kes XX60 seeriat osta tahtnuks. Vaatasin Arvutitargast, kõige odavam RTX 3080 on üle 1500€, 3080TI on 2000€. Ja nii tulebki 2500€ arvuti kohta ülikergelt kätte. Mängutootjatele tähendab see, et high end PC-gaming on hetkel surnud mis surnud. PS5 on samas müüdud 10+ miljonit. Need ostjad tahavad mänge osta. Krüptotreialid ei taha.


Mis táhendab low end? 3060ti peal mángid kôik ára 1440p peal ka 144hz monitoril on tihti fps way körgem kui 100, kui sul on vajadust osta 4k monitor siis palju ônne maksa kaardi eest 1500€+ aga reaalselt pole mingit olulist vahet ja 1440p peal saad tihti parema elamuse kui 4k monitori ja 3080ti kaardiga sest isegi see kombo ei saa 4k resoga notmsalselt hakkama, 3060ti on kordi odavam ja 99% kasutajate jaoks tàiesti piisav ja vága hea elamus, seda enam kui kasutaja on aru saanud, et ultra ei ole tihti mõistlik ja high peal jookseb asi way paremini ja kui mingeid screenshote kõrvuti ei põrnitse siis neil seadetel vahet teha on raske.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.