Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 09.10.2021 13:59:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?


Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.

Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 09.10.2021 20:09:25 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

EDIT: Kimovil.com on okei leht telefonide leidmiseks, seal piisavalt head filtrid, näiteks otsin veekindlat juhtmevaba laadimisega head telefoni, järjestatud Antutu tulemuse järgi, mõned filtrid veel (sõrmejäljelugeja ees, ekraani sees või kõrval, 5G/4G sagedused, NFC):


Sealne filter on kummaline, näiteks Dimensions > Notch and frames - mitte midagi pole valitud, st loogika järgi ei saa pakkuda ühtegi notch -ga telefoni aga vastupidi, kõik "augulised" on tulemuses..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.10.2021 01:26:54 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?


Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.

Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel icon_biggrin.gif


Miks just need telefonid

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 10.10.2021 01:58:16 vasta tsitaadiga

Sest Pro Plus Max Mega doh.gif
Õuna Pro Max kutsuti koju.


viimati muutis tofay 10.10.2021 02:01:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 10.10.2021 02:01:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
JRISETH kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?


Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.

Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel icon_biggrin.gif


Miks just need telefonid


Üllatas kui hästi teeb 10T Pro videot ja tahaks võtta veel parema järgmiseks. GN1/2 sensorid tunduvad üsna head.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2021 12:53:40 vasta tsitaadiga

Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 14.10.2021 21:11:38 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg.

Kaamera 10T pro'l pole küll tõrkunud aga tarkvara on ikka puhas crap tõesti. Ise otsustab mis päev tahab teated läbi lasta ja millal mitte. Kõik vajalikud app'id on isegi ärkvele meelega pandud, et asi funkaks aga ei funka.

Raudvara võib neil hea olla aga software on pask mis pask. Kõige haigem asi on see, et 120hz on ka läbi ussimu**i saavutatud, 5 app'i lahti siis viskab 60hz peale nagu telefon hanguks. Juhtub päevas mingi 4x kindlasti.Viimane hiinakas, see ka selgitab miks neil hind uuena nii odav on.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 14.10.2021 21:16:06 vasta tsitaadiga

poco f3 sama lugu spec on okay aga softipool on ...
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 14.10.2021 21:19:44 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:


Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix.


Hiinakate müügiargument paberil ongi vinge riistvara, mis praktikas on kehva softi kuidagimoodi toimimise eelduseks, sest hea softiarendus on kallis, odavam ja lihtsam on riistvara toota.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2021 22:08:25 vasta tsitaadiga

Apple on jälle skaala teine pool. Riistvara suht lahja, aga tarkvara väga hästi arendatud, nii et numbriliselt lahja telo jookseb tarvaraliselt nagu siidi. 0 üllatust.
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 14.10.2021 22:34:00 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Apple on jälle skaala teine pool. Riistvara suht lahja, aga tarkvara väga hästi arendatud, nii et numbriliselt lahja telo jookseb tarvaraliselt nagu siidi. 0 üllatust.


Native vs Java. OSX vs Windows. Tootja, mis toodab ise tarkvara ja riistvara vs suvaline tarkvara suvalise riistvara peal.

Ja lisaks Java õgib ressursse mühinal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 15.10.2021 09:59:59 vasta tsitaadiga

Arvatavasti pikaajalisele iphone kasutajale tõesti üllatusi ehk pole. Minule tundub aga mõni asi veider. Iphone 12 ehk ei ole igivana juust. Muude telefonidega mul on niiviisi, et keegi helistab ja kui ma ei saa miskipärast poole kõne pealt rääkida, siis ütlen, et helistan kohe tagasi ja katkestan kõne. Teen oma asjad ära ja helistan tagasi. Iphonel on teisiti. Algus sama, aga kui kõne katkestan, siis saan tagasi helistada alles poole päeva pärast, sest kõnelogi ei ole ja ma ei tea, kui nimbrit mälus pole, kellele tagasi helistada, sest see kõne ilmub kõnelogisse alles poole päeva pärast. Kõikmõeldavates settingutes surfamine pole aidanud. Kõnelogi ikka poolepäevase nihkega. Õnneks tegu teise telefoniga ja tööasju ajan Androidiga, nii, et ei midagi hullu, aga loogika mulle ikkagi arusaadav pole. Ilmselt peabki asi selle telefoni väljamõtleja arvates niiviisi olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 10:06:47 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
Arvatavasti pikaajalisele iphone kasutajale tõesti üllatusi ehk pole. Minule tundub aga mõni asi veider. Iphone 12 ehk ei ole igivana juust. Muude telefonidega mul on niiviisi, et keegi helistab ja kui ma ei saa miskipärast poole kõne pealt rääkida, siis ütlen, et helistan kohe tagasi ja katkestan kõne. Teen oma asjad ära ja helistan tagasi. Iphonel on teisiti. Algus sama, aga kui kõne katkestan, siis saan tagasi helistada alles poole päeva pärast, sest kõnelogi ei ole ja ma ei tea, kui nimbrit mälus pole, kellele tagasi helistada, sest see kõne ilmub kõnelogisse alles poole päeva pärast. Kõikmõeldavates settingutes surfamine pole aidanud. Kõnelogi ikka poolepäevase nihkega. Õnneks tegu teise telefoniga ja tööasju ajan Androidiga, nii, et ei midagi hullu, aga loogika mulle ikkagi arusaadav pole. Ilmselt peabki asi selle telefoni väljamõtleja arvates niiviisi olema.


Paistab, et sa pole üksi oma murega:
https://macreports.com/iphone-not-showing-recent-and-missed-calls/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.10.2021 13:19:28 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
ohooloom kirjutas:
Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg.

Kaamera 10T pro'l pole küll tõrkunud aga tarkvara on ikka puhas crap tõesti. Ise otsustab mis päev tahab teated läbi lasta ja millal mitte. Kõik vajalikud app'id on isegi ärkvele meelega pandud, et asi funkaks aga ei funka.

Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix. Kõige haigem asi on see, et 120hz on ka läbi ussimu**i saavutatud, 5 app'i lahti siis viskab 60hz peale nagu telefon hanguks. Juhtub päevas mingi 4x kindlasti.Viimane hiinakas, see ka selgitab miks neil hind uuena nii odav on.


10T Pro ka mul ja ei ole ühtegi muret notificationitega.. nii sotsiaalmeedia kui emailid pushib alati õigel ajal. Kõik battery optimizationid defaulti peal ja 144Hz jookseb pidevalt.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 15.10.2021 13:59:57 vasta tsitaadiga

Mi10t Pro mul ka. Kõik uuendused tuleb peale lasta, ka sealt süsteemi rakenduste alt notification uuendused, siis sai toimima. Kõned ikkagi normaalselt sisse ei tule, inimesed helistavad, telefon väriseb aga kõnele vastata ei saa, ei tule kõne vastu võtmis kohta ette, peab mingi 30sek-1min ootama.
Nädalas korra vajab restarti ka.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 18:09:51 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Kevvare kirjutas:


Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix.


Hiinakate müügiargument paberil ongi vinge riistvara, mis praktikas on kehva softi kuidagimoodi toimimise eelduseks, sest hea softiarendus on kallis, odavam ja lihtsam on riistvara toota.


Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga. icon_wink.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 18:42:47 vasta tsitaadiga

Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid icon_rolleyes.gif
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.10.2021 21:27:40 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:

Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga. ;)


Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga.


salatoimik kirjutas:
Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid :roll:
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes :lol:


Samsungi soft on jah olnud saast ja aina hullemaks läheb. Aga kui sa väidad, et Su telefon on kasutatav, siis milleks remontida töötavat asja? Lineage kasutamisel loodad kellegi teise "mulle tundub" softi peale, mis samas Sulle ei pruugi üldse sobida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2021 21:56:36 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
salatoimik kirjutas:
imik"]Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid icon_rolleyes.gif
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes icon_lol.gif


Samsungi soft on jah olnud saast ja aina hullemaks läheb. Aga kui sa väidad, et Su telefon on kasutatav, siis milleks remontida töötavat asja? Lineage kasutamisel loodad kellegi teise "mulle tundub" softi peale, mis samas Sulle ei pruugi üldse sobida.
Kui ei sobi lasen originaali tagasi peale. No problems
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.10.2021 22:00:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui ei sobi lasen originaali tagasi peale. No problems


Kas bootloader -i unlock ei kustuta enam DRM võtmeid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 15.10.2021 22:31:50 vasta tsitaadiga

Hiljuti oli vaja üks kodumasin üle wifi suhtlema saada - kasutasin selleks ühte vana Samsungi millele oli peale lastud Lineage. Kahjuks kõik katsed neid omavahel ühendada jooksid viimase sammu 99% peal kokku. Ei teagi milles asi oli aga mulle jäi mulje, et justnimelt see Lineage ei saanud neti jagamisega hakkama. Praegu on üks vana Xiaomi oma originaal MIUI-ga ja probleeme ei ole. Korra oli majapidamises elekter ära aga Xiaomi aku pidas seni vastu ning elu läks edasi.

Ma igapäevaselt kasutan samuti Xiaomit ja igasugune helistamine on sellel kasutajaliidesel ikka kohutav, ma mõtlen nii kontaktihaldus kui konkreetne kõne, helistamise ajal aga sisuliselt on minu u. 3 aastat vana Xiaomi lipulaev veel siiani kordades üle tänapäevastest iphonedest. Ega siin head lahendust vist ei olegi. Tuleb ise pidevalt kombineerida ja mingeid alternatiive otsida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.10.2021 22:36:18 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:

Ma igapäevaselt kasutan samuti Xiaomit ja igasugune helistamine on sellel kasutajaliidesel ikka kohutav, ma mõtlen nii kontaktihaldus kui konkreetne kõne, helistamise ajal aga sisuliselt on minu u. 3 aastat vana Xiaomi lipulaev veel siiani kordades üle tänapäevastest iphonedest. Ega siin head lahendust vist ei olegi. Tuleb ise pidevalt kombineerida ja mingeid alternatiive otsida.


Proovi custom dialer -t, minuarust siiani parim/muudetav mille olen leidnud - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free&hl=et&gl=US

Ja mis sest vingest riistvarast, kui selle potentsiaali kasutada ei saa?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2021 12:05:46 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
jnt kirjutas:

Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga. icon_wink.gif


Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga.


Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 16.10.2021 13:12:37 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
ksuuk kirjutas:
jnt kirjutas:

Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga. icon_wink.gif


Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga.


Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid.

Kas tasub muidu teha ja on nad turvalised? Panga värgid jooksevad kõik läbi telefoni.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.10.2021 13:24:14 vasta tsitaadiga

Rohkem kui mingi Hiinas kokkukompileeritud kood
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.