|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
09.10.2021 13:59:59
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)? |
Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.
Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
09.10.2021 20:09:25
|
|
|
| LKits kirjutas: |
EDIT: Kimovil.com on okei leht telefonide leidmiseks, seal piisavalt head filtrid, näiteks otsin veekindlat juhtmevaba laadimisega head telefoni, järjestatud Antutu tulemuse järgi, mõned filtrid veel (sõrmejäljelugeja ees, ekraani sees või kõrval, 5G/4G sagedused, NFC):
|
Sealne filter on kummaline, näiteks Dimensions > Notch and frames - mitte midagi pole valitud, st loogika järgi ei saa pakkuda ühtegi notch -ga telefoni aga vastupidi, kõik "augulised" on tulemuses..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.10.2021 01:26:54
|
|
|
| JRISETH kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)? |
Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.
Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel  |
Miks just need telefonid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
10.10.2021 01:58:16
|
|
|
Sest Pro Plus Max Mega
Õuna Pro Max kutsuti koju.
viimati muutis tofay 10.10.2021 02:01:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
10.10.2021 02:01:17
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| JRISETH kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)? |
Tavaliselt mõnes EU amazoni (de, it, fr või es) kaudu saadaval kui Oppo/Vivo lasevad global versioone välja.
Ise ootan Pixel 6 esimesed ülevaated ära ja siis otsustan Pixeli, X70 Pro Plus Max Mega ja 11 Pro/11 Ultra vahel  |
Miks just need telefonid |
Üllatas kui hästi teeb 10T Pro videot ja tahaks võtta veel parema järgmiseks. GN1/2 sensorid tunduvad üsna head.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
14.10.2021 12:53:40
|
|
|
| Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
14.10.2021 21:11:38
|
|
|
| ohooloom kirjutas: |
| Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg. |
Kaamera 10T pro'l pole küll tõrkunud aga tarkvara on ikka puhas crap tõesti. Ise otsustab mis päev tahab teated läbi lasta ja millal mitte. Kõik vajalikud app'id on isegi ärkvele meelega pandud, et asi funkaks aga ei funka.
Raudvara võib neil hea olla aga software on pask mis pask. Kõige haigem asi on see, et 120hz on ka läbi ussimu**i saavutatud, 5 app'i lahti siis viskab 60hz peale nagu telefon hanguks. Juhtub päevas mingi 4x kindlasti.Viimane hiinakas, see ka selgitab miks neil hind uuena nii odav on.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
14.10.2021 21:16:06
|
|
|
| poco f3 sama lugu spec on okay aga softipool on ...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
14.10.2021 21:19:44
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix. |
Hiinakate müügiargument paberil ongi vinge riistvara, mis praktikas on kehva softi kuidagimoodi toimimise eelduseks, sest hea softiarendus on kallis, odavam ja lihtsam on riistvara toota.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.10.2021 22:08:25
|
|
|
| Apple on jälle skaala teine pool. Riistvara suht lahja, aga tarkvara väga hästi arendatud, nii et numbriliselt lahja telo jookseb tarvaraliselt nagu siidi. 0 üllatust.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
14.10.2021 22:34:00
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Apple on jälle skaala teine pool. Riistvara suht lahja, aga tarkvara väga hästi arendatud, nii et numbriliselt lahja telo jookseb tarvaraliselt nagu siidi. 0 üllatust. |
Native vs Java. OSX vs Windows. Tootja, mis toodab ise tarkvara ja riistvara vs suvaline tarkvara suvalise riistvara peal.
Ja lisaks Java õgib ressursse mühinal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
15.10.2021 09:59:59
|
|
|
| Arvatavasti pikaajalisele iphone kasutajale tõesti üllatusi ehk pole. Minule tundub aga mõni asi veider. Iphone 12 ehk ei ole igivana juust. Muude telefonidega mul on niiviisi, et keegi helistab ja kui ma ei saa miskipärast poole kõne pealt rääkida, siis ütlen, et helistan kohe tagasi ja katkestan kõne. Teen oma asjad ära ja helistan tagasi. Iphonel on teisiti. Algus sama, aga kui kõne katkestan, siis saan tagasi helistada alles poole päeva pärast, sest kõnelogi ei ole ja ma ei tea, kui nimbrit mälus pole, kellele tagasi helistada, sest see kõne ilmub kõnelogisse alles poole päeva pärast. Kõikmõeldavates settingutes surfamine pole aidanud. Kõnelogi ikka poolepäevase nihkega. Õnneks tegu teise telefoniga ja tööasju ajan Androidiga, nii, et ei midagi hullu, aga loogika mulle ikkagi arusaadav pole. Ilmselt peabki asi selle telefoni väljamõtleja arvates niiviisi olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.10.2021 10:06:47
|
|
|
| triu kirjutas: |
| Arvatavasti pikaajalisele iphone kasutajale tõesti üllatusi ehk pole. Minule tundub aga mõni asi veider. Iphone 12 ehk ei ole igivana juust. Muude telefonidega mul on niiviisi, et keegi helistab ja kui ma ei saa miskipärast poole kõne pealt rääkida, siis ütlen, et helistan kohe tagasi ja katkestan kõne. Teen oma asjad ära ja helistan tagasi. Iphonel on teisiti. Algus sama, aga kui kõne katkestan, siis saan tagasi helistada alles poole päeva pärast, sest kõnelogi ei ole ja ma ei tea, kui nimbrit mälus pole, kellele tagasi helistada, sest see kõne ilmub kõnelogisse alles poole päeva pärast. Kõikmõeldavates settingutes surfamine pole aidanud. Kõnelogi ikka poolepäevase nihkega. Õnneks tegu teise telefoniga ja tööasju ajan Androidiga, nii, et ei midagi hullu, aga loogika mulle ikkagi arusaadav pole. Ilmselt peabki asi selle telefoni väljamõtleja arvates niiviisi olema. |
Paistab, et sa pole üksi oma murega:
https://macreports.com/iphone-not-showing-recent-and-missed-calls/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
15.10.2021 13:19:28
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| ohooloom kirjutas: |
| Mina pettusin xiaomi mi 10T-s, kiire ja võimas oli ta küll, aga originaal kaamera ei kannatanud väga kriitikat. Kaamera vahel ei hakanud kohe tööle, ütles, et ei saa ühendust. Väga nõme kui just tahad last pildistada või poes toodet scannida. Notificationid töötasid ka nii kuidas tahtsid. Viimane piisk oli see kui ei saanud pilte arvutisse lasta, ütles, et need on katki vms. Isegi vaadata ei saanud neid arvuti ekraanil, telefonist. Lõpuks kuidagi sain pildid arvutisse, aga kindlasti ei viitsiks nii jamada kogu aeg. |
Kaamera 10T pro'l pole küll tõrkunud aga tarkvara on ikka puhas crap tõesti. Ise otsustab mis päev tahab teated läbi lasta ja millal mitte. Kõik vajalikud app'id on isegi ärkvele meelega pandud, et asi funkaks aga ei funka.
Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix. Kõige haigem asi on see, et 120hz on ka läbi ussimu**i saavutatud, 5 app'i lahti siis viskab 60hz peale nagu telefon hanguks. Juhtub päevas mingi 4x kindlasti.Viimane hiinakas, see ka selgitab miks neil hind uuena nii odav on. |
10T Pro ka mul ja ei ole ühtegi muret notificationitega.. nii sotsiaalmeedia kui emailid pushib alati õigel ajal. Kõik battery optimizationid defaulti peal ja 144Hz jookseb pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.10.2021 13:59:57
|
|
|
Mi10t Pro mul ka. Kõik uuendused tuleb peale lasta, ka sealt süsteemi rakenduste alt notification uuendused, siis sai toimima. Kõned ikkagi normaalselt sisse ei tule, inimesed helistavad, telefon väriseb aga kõnele vastata ei saa, ei tule kõne vastu võtmis kohta ette, peab mingi 30sek-1min ootama.
Nädalas korra vajab restarti ka.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
15.10.2021 18:09:51
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
Raudvara võib neil hea olla aga software on piix mis piix. |
Hiinakate müügiargument paberil ongi vinge riistvara, mis praktikas on kehva softi kuidagimoodi toimimise eelduseks, sest hea softiarendus on kallis, odavam ja lihtsam on riistvara toota. |
Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.10.2021 18:42:47
|
|
|
Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
15.10.2021 21:27:40
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga. ;) |
Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga.
| salatoimik kirjutas: |
Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid :roll:
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes :lol: |
Samsungi soft on jah olnud saast ja aina hullemaks läheb. Aga kui sa väidad, et Su telefon on kasutatav, siis milleks remontida töötavat asja? Lineage kasutamisel loodad kellegi teise "mulle tundub" softi peale, mis samas Sulle ei pruugi üldse sobida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.10.2021 21:56:36
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
imik"]Ei tea, ma ei kurda. Mu 200€ maksnud xiaomi on ikka hulga kasutatavam hetkel kui samsungi samast hinnaklassist telod peale paari aastat olid
Pean võtma viitsimise telo sisu arvutisse ära tirida siis saaks seda lineage os-i ka proovida, vb saab sujuvamaks ja läheb mõte üle uue telo suhtes  |
Samsungi soft on jah olnud saast ja aina hullemaks läheb. Aga kui sa väidad, et Su telefon on kasutatav, siis milleks remontida töötavat asja? Lineage kasutamisel loodad kellegi teise "mulle tundub" softi peale, mis samas Sulle ei pruugi üldse sobida. |
Kui ei sobi lasen originaali tagasi peale. No problems
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
15.10.2021 22:00:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kui ei sobi lasen originaali tagasi peale. No problems |
Kas bootloader -i unlock ei kustuta enam DRM võtmeid?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
15.10.2021 22:31:50
|
|
|
Hiljuti oli vaja üks kodumasin üle wifi suhtlema saada - kasutasin selleks ühte vana Samsungi millele oli peale lastud Lineage. Kahjuks kõik katsed neid omavahel ühendada jooksid viimase sammu 99% peal kokku. Ei teagi milles asi oli aga mulle jäi mulje, et justnimelt see Lineage ei saanud neti jagamisega hakkama. Praegu on üks vana Xiaomi oma originaal MIUI-ga ja probleeme ei ole. Korra oli majapidamises elekter ära aga Xiaomi aku pidas seni vastu ning elu läks edasi.
Ma igapäevaselt kasutan samuti Xiaomit ja igasugune helistamine on sellel kasutajaliidesel ikka kohutav, ma mõtlen nii kontaktihaldus kui konkreetne kõne, helistamise ajal aga sisuliselt on minu u. 3 aastat vana Xiaomi lipulaev veel siiani kordades üle tänapäevastest iphonedest. Ega siin head lahendust vist ei olegi. Tuleb ise pidevalt kombineerida ja mingeid alternatiive otsida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
15.10.2021 22:36:18
|
|
|
| stents kirjutas: |
Ma igapäevaselt kasutan samuti Xiaomit ja igasugune helistamine on sellel kasutajaliidesel ikka kohutav, ma mõtlen nii kontaktihaldus kui konkreetne kõne, helistamise ajal aga sisuliselt on minu u. 3 aastat vana Xiaomi lipulaev veel siiani kordades üle tänapäevastest iphonedest. Ega siin head lahendust vist ei olegi. Tuleb ise pidevalt kombineerida ja mingeid alternatiive otsida. |
Proovi custom dialer -t, minuarust siiani parim/muudetav mille olen leidnud - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free&hl=et&gl=US
Ja mis sest vingest riistvarast, kui selle potentsiaali kasutada ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 12:05:46
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga.  |
Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga. |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
16.10.2021 13:12:37
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| ksuuk kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga.  |
Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga. |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid. |
Kas tasub muidu teha ja on nad turvalised? Panga värgid jooksevad kõik läbi telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.10.2021 13:24:14
|
|
|
Rohkem kui mingi Hiinas kokkukompileeritud kood
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 14:05:45
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
| ksuuk kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Seepärast ongi mõistlik osta hiina telefon, millele on olemas näiteks Lineage OS ja viimane pillile peale surada. Saad hea raua koos hea softiga.  |
Ei pruugi, kui just just keegi fanaatik pole konkreetsele telefonile oma kiikse lisamata softi optimeerinud. Viimati ühele Sony -le katsetasin CyanogenMod -i ja enamvähem sobiva otsimine oli tükk tööd, sellist puhast versiooni ei leidnudki, igaüks üritas vinti üle keerata igasugu juraga. |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid. |
Kas tasub muidu teha ja on nad turvalised? Panga värgid jooksevad kõik läbi telefoni. |
Tasub-tasub. Endal puhtam tunne kasutades, mingi hiina nuhkvara täis soft on kadunud ja loomulikult kõik asjad toimivad.
Kõik on parem, kui orig. softi puhul.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2021 16:47:25
|
|
|
The bestest
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
16.10.2021 17:21:01
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid. |
Uue telefoni ostmise eeldus on LineageOS olemasolu? Ole nüüd ikka.
Uuele telefonile reeglina LineageOS -i pole, sest selle eelduseks source code avalikustamine, mida hiinakad teha ei taha või keegi fanaatik, kes mingi teise source code ja/või reverse engineering -u abil kas vajalikud driverid kirjutab/kohandab.
Vbl siis kui osta vana hiinakas ja sellele LineageOS selga lasta aga see jälle läheb vastuollu siin kõlanud tarbimisharjumusele, et kaks aastat ja uus hiinakas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 20:13:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| LineageOS SmartID toetab? |
Mul SmartID'd pole tehtud. See peaks ju lihtsalt üks äpp olema?
MobiilID töötab küll.
| ksuuk kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid. |
Uue telefoni ostmise eeldus on LineageOS olemasolu? Ole nüüd ikka. |
Ole ise. Headele telefonidele on väga kiirelt soft olemas. Ei pea alati launch päeval telefoni ostma, võib paar kuud oodata ka.
Kui sulle meeldib viriseda hiinakate üle, siis nii ütlegi. Aga kui keegi teine näitab, et tegelt on päris okei asi, siis ole oma väljendustes konkreetne ja ütle, et eelistad selles teemas silmaklappe.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
16.10.2021 20:21:06
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Ole ise. Headele telefonidele on väga kiirelt soft olemas. Ei pea alati launch päeval telefoni ostma, võib paar kuud oodata ka.
Kui sulle meeldib viriseda hiinakate üle, siis nii ütlegi. Aga kui keegi teine näitab, et tegelt on päris okei asi, siis ole oma väljendustes konkreetne ja ütle, et eelistad selles teemas silmaklappe. |
Keegi pole näidanud, et tegelt on päris ok asi ja "mulle tundub" arvamus on niiehknaa subjektiivne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2021 20:39:12
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| LineageOS SmartID toetab? |
Mul SmartID'd pole tehtud. See peaks ju lihtsalt üks äpp olema?
MobiilID töötab küll.
| ksuuk kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Selle researchi teed enne, kui telefoni ostad. Pealegi, ametlik LineageOS (endine Cyanogen OS) pole kunagi kelli ja vilesid täis topitud. Need on unofficial suvalised asjad, millega sa mängisid. |
Uue telefoni ostmise eeldus on LineageOS olemasolu? Ole nüüd ikka. |
Ole ise. Headele telefonidele on väga kiirelt soft olemas. Ei pea alati launch päeval telefoni ostma, võib paar kuud oodata ka.
Kui sulle meeldib viriseda hiinakate üle, siis nii ütlegi. Aga kui keegi teine näitab, et tegelt on päris okei asi, siis ole oma väljendustes konkreetne ja ütle, et eelistad selles teemas silmaklappe. |
Miks peaks heale telefonile mingit custom softi peale hakkama panema?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.10.2021 20:41:18
|
|
|
| Sest hiinakate oma on paras porno ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.10.2021 20:47:58
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Sest hiinakate oma on paras porno ? |
Puudulik, aga jookseb nagu siidi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 20:53:50
|
|
|
Sold OUT, sest softi pool jätab kõvasti soovida tavaliselt. Mulle meeldib see ühelt poolt puhas ja teiselt poolt konfitav olemus, mida Lineage OS'i kasutuskogemus on.
Olen ka vähem poppe hiinakaid ja sellest tulenevalt ka "huvitavamate" nimedega ROMe kasutanud, aga kui natukenegi valida, mida peale lased, on tulemus alati olnud mul tõsine edasiminek originaal-softist.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
16.10.2021 21:08:05
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Sold OUT, sest softi pool jätab kõvasti soovida tavaliselt. Mulle meeldib see ühelt poolt puhas ja teiselt poolt konfitav olemus, mida Lineage OS'i kasutuskogemus on.
Olen ka vähem poppe hiinakaid ja sellest tulenevalt ka "huvitavamate" nimedega ROMe kasutanud, aga kui natukenegi valida, mida peale lased, on tulemus alati olnud mul tõsine edasiminek originaal-softist. |
Aga too siis konkreetseid fakte, stock vs custom, mis on rohkem konfitav, mis on tõsine edasiminek, kuidas tulemust mõõtsid jms, sest ilma faktideta on kõik ju taas "mulle tundub" subjektiivne arvamus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 21:10:49
|
|
|
ksuuk, Täna daily-drive'in Pocophone F1 telefoni. Varem on olnud igasugu Oukitel ja Ulephone telefone. Kõik on paremini toimetama hakanud, kui softi välja olen vahetanud.
Aga pole minu asi kedagi siin internetis veenma hakata. Kannata kehva softi all või maksa oma telefonide eest üle, kui tahad. Pole minu asi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2021 21:26:38
|
|
|
Need ei ole ju head telefonid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.10.2021 21:29:45
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Need ei ole ju head telefonid |
Need on võimsate numbritega odavad telefonid.
Kui on veel soove, siis peab juurde maksma.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.10.2021 21:44:45
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Need ei ole ju head telefonid |
Need on võimsate numbritega odavad telefonid.
Kui on veel soove, siis peab juurde maksma. |
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
16.10.2021 22:15:45
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Need ei ole ju head telefonid |
Need on võimsate numbritega odavad telefonid.
Kui on veel soove, siis peab juurde maksma. |
Millised on selliste võimsate numbritega telefonide kasutamise peamised eesmärgid? Ehk milleks seda jõudlust on vaja ja mida ilma selleta teha ei saa? Ja mida nad siis veel ei sisalda, ehk milliste soovide eest on vaja juurde maksta?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.10.2021 22:21:20
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Need ei ole ju head telefonid |
Need on võimsate numbritega odavad telefonid.
Kui on veel soove, siis peab juurde maksma. |
Millised on selliste võimsate numbritega telefonide kasutamise peamised eesmärgid? Ehk milleks seda jõudlust on vaja ja mida ilma selleta teha ei saa? Ja mida nad siis veel ei sisalda, ehk milliste soovide eest on vaja juurde maksta? |
Ei oska sulle täpselt vastata. Apple telefonid on alati olnud nõrgema riistvaraga, aga töötavad tõrkevabamalt, kui suuremate numbritega hiinakad. Ma arvan et tarkvara arendusel on oluline teada ka riistvara.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.10.2021 23:47:14
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Need ei ole ju head telefonid |
Need on võimsate numbritega odavad telefonid.
Kui on veel soove, siis peab juurde maksma. |
Millised on selliste võimsate numbritega telefonide kasutamise peamised eesmärgid? Ehk milleks seda jõudlust on vaja ja mida ilma selleta teha ei saa? Ja mida nad siis veel ei sisalda, ehk milliste soovide eest on vaja juurde maksta? |
Mida võimsam on seda kauem kannatab kasutada enne kui tuleb välja vahetada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.10.2021 12:10:15
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Ei oska sulle täpselt vastata. Apple telefonid on alati olnud nõrgema riistvaraga, aga töötavad tõrkevabamalt, kui suuremate numbritega hiinakad. Ma arvan et tarkvara arendusel on oluline teada ka riistvara. |
Nagu korra mainisin, siis native vs java, üks tarkvara ja riistavara tootja vs suvaline tarkvara tootja ja suvaline riistvara tootja, nii lihtne see asi ongi. Ehk Android -i puhul tootja, mis panustab palju tarkvara ja riistvara koostöösse, aitaks kaasa. Ja kui Android saaks ka java -st lahti, siis oleks pidu.
| salatoimik kirjutas: |
| Mida võimsam on seda kauem kannatab kasutada enne kui tuleb välja vahetada (b) |
Nagu korra mainisin, siis mulle tundub, et võimas hiinlane = praktikas tavaline nonhiinlane, sest kuigi nonhiinlase riistvara pole nii vinge, siis on selle soft sellele riistvarale oprimeeritud. Võimas hiinlane aga kulutab ressursse, et telefoni üldse töös hoida, ehk suurema akut on vaja võimsama CPU käitamiseks, mis omakorda tekitab jahutuse probleemi millest johtuvalt hiinakad on suuremad ja raskemad.
Võtaks isegi võimsa, väikese (max 6"), kerge (max 160G) veekindla hiinlase, millel pole notch -i, millel on 5G tugi, 3,5 mm pesa, kas ekraanialune või küljepealne sõrmejäljelugeja ja kohalik support, community jms olemas, ajaks sellele Lineage OS -i selga ning elu oleks lill. Sellist aga siiani leidnud pole.
Arvustustes antakse alati tuld riistvara spec -i pihta, samas põhjendamata, milleks seda võimusust siis on vaja? Mida ilma selleta teha ei saa? See on ju ikkagi telefon. Tahad häid pilte, osta fotokas. Tahad head sound -i, osta player, tahad mängida, osta playstation, tahad veebis surfata, osta läppar, jne. Asi mis kõike teeb, ei tee midagi hästi ja tulemuseks ongi helistamisvõimekusega pluss mõningate mugavuslisadega kompromissseade.
Ehk tore on ju V8/12 mootoriga autot omada aga praktikas reeglina tööle/koju sellega ikka kiiremini ei saa. Ehk va erijuhtumid, kõlab see võimsus nagu tilli pikendamise teema...
viimati muutis ksuuk 17.10.2021 13:34:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.10.2021 12:35:57
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
Võtaks isegi võimsa, väikese (max 6"), kerge (max 160G) veekindla hiinlase, millel pole notch -i, millel on 5G tugi, 3,5 mm pesa, kas ekraanialune või küljepealne sõrmejäljelugeja ja kohalik support, community jms olemas, ajaks sellele Lineage OS -i selga ning elu oleks lill. Sellist aga siiani leidnud pole.
|
Pole veel aru saanud miks paljudele see notch ei meeldi ning mille jaoks seda 3,5mm pesa veel vaja on... Kui nagunii juhtmega klappe kasutatakse siis võib sinna otsa juba lühikese usb-c to 3,5mm jubina pista.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.10.2021 13:34:08
|
|
|
Pole veel aru saanud miks paljudele see notch ei meeldi ning mille jaoks seda 3,5mm pesa veel vaja on... Kui nagunii juhtmega klappe kasutatakse siis võib sinna otsa juba lühikese usb-c to 3,5mm jubina pista.[/quote]
Nõus, usb-c > 3,5mm adapter või kvaliteesed lagfree LDAC toega BT klapid on abiks aga see notch, maitseasi aga mulle tundub nagu keegi oleks oksendanud ekraanile, õnneks seoses ekraanialuse selfie kaamera levikuga, see jõledus kaob niiehknaa.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
17.10.2021 19:14:24
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
Võtaks isegi võimsa, väikese (max 6"), kerge (max 160G) veekindla hiinlase, millel pole notch -i, millel on 5G tugi, 3,5 mm pesa, kas ekraanialune või küljepealne sõrmejäljelugeja ja kohalik support, community jms olemas, ajaks sellele Lineage OS -i selga ning elu oleks lill. Sellist aga siiani leidnud pole.
|
Kui sellist telefoni pole üldse olemas, mis sa siin hiina telefonidele spetsialiseerunud teemas virised.
Kunagi oli mingi teema siin (äkki siiani alles), mille nimi oli midagi "Südamelt ära" vmt. Kurda seal oma kurba elu, et keegi ei tooda sinule sobivat telefoni terves maailmas.
NB! Ka minul on ettekujutus mingist telefonist, mida ma sooviks, kuid keegi sellist ei tooda. Aga ma ei tule siia teemasse absoluutselt kõigile vastu vaidlema ja teemat sisuliselt täis "pasandama", et nad eksivad, kui väidavad, et hiinakat kannatab edukalt kasutada, eriti tarkvara vahetusega. Sa oled sellega ikka väga viltu siin läinud...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.10.2021 19:43:23
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Kui sellist telefoni pole üldse olemas, mis sa siin hiina telefonidele spetsialiseerunud teemas virised.
Kunagi oli mingi teema siin (äkki siiani alles), mille nimi oli midagi "Südamelt ära" vmt. Kurda seal oma kurba elu, et keegi ei tooda sinule sobivat telefoni terves maailmas.
NB! Ka minul on ettekujutus mingist telefonist, mida ma sooviks, kuid keegi sellist ei tooda. Aga ma ei tule siia teemasse absoluutselt kõigile vastu vaidlema ja teemat sisuliselt täis "pasandama", et nad eksivad, kui väidavad, et hiinakat kannatab edukalt kasutada, eriti tarkvara vahetusega. Sa oled sellega ikka väga viltu siin läinud... |
Isiklikuks minnakse siis kui argumendid otsa saavad. Ei teadnud, et Sinu luba on siin sõnavõtmiseks vaja, või, et see siin on Sinu kanal, või, et siin on mingid partei reeglid, et peab kellegi arvamusega alati nõus olema, või muidu visatakse parteist välja.
Mitmed kurtsid tarkvara probleemide üle. Sina kiitsid oma custom tarkvara eksperimente, et ilma tarkvara vahetamata ei kannata hiinakat kasutada aga samas keeldusid kirjeldamast mis siis täpselt ja millega paremaks sai. Selline jutt on lahmimine ja see ei aita teisi kasutajaid. Minuarust on siin väga asjalik suhtlemine aga kui Sinu hiinaka eksperimentide kohta Sulle küsimuste esitamine Sul silme eest mustaks lööb, siis rahune maha, võta nüüd algatuseks paar tabletti Prozac -t ja siis loe tekstid uuesti läbi ja kui üldse, siis vasta sisuliselt, mitte teemaväliselt, eks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
17.10.2021 19:50:29
|
|
|
ksuuk, keeldusin toomast näiteid? Sulle toodi neid juba teistegi poolt küllaga ju. Su silmaklappide armastus on hämmastav.
Aga näed, võta minult ka üks lihtne väike näide: Xiaomi MIUI tarkvara näitab mitmes kohas lisa-reklaame, s.h. näiteks peale igat äppi installi.
Üks veel - aastaid-aastaid tagasi, kui nimi oli veel cyanogen mod, tegin samsung galaxy gio telefonist, mis oli täiesti kasutamatu oma originaal android kahega, android 4 baasil cyanogen mod'i abil kiirelt toimetava telefoni, mis mind ka veel mõnda aega teenis.
Aga jah, ma pean endalt küsima, miks ma internetis mingi vennaga vaidlen, kes meeleheitlikult soovib lihtsalt contrarian olla. Sisuliselt trollimine ju.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.10.2021 20:01:07
|
|
|
| jnt kirjutas: |
ksuuk, keeldusin toomast näiteid? Sulle toodi neid juba teistegi poolt küllaga ju. Su silmaklappide armastus on hämmastav.
Aga näed, võta minult ka üks lihtne väike näide: Xiaomi MIUI tarkvara näitab mitmes kohas lisa-reklaame, s.h. näiteks peale igat äppi installi.
Üks veel - aastaid-aastaid tagasi, kui nimi oli veel cyanogen mod, tegin samsung galaxy gio telefonist, mis oli täiesti kasutamatu oma originaal android kahega, android 4 baasil cyanogen mod'i abil kiirelt toimetava telefoni, mis mind ka veel mõnda aega teenis.
Aga jah, ma pean endalt küsima, miks ma internetis mingi vennaga vaidlen, kes meeleheitlikult soovib lihtsalt contrarian olla. Sisuliselt trollimine ju. |
Minu küsimus oli - "Aga too siis konkreetseid fakte, stock vs custom, mis on rohkem konfitav, mis on tõsine edasiminek, kuidas tulemust mõõtsid jms, sest ilma faktideta on kõik ju taas "mulle tundub" subjektiivne arvamus?"
Sinu vastus oli - "Täna daily-drive'in Pocophone F1 telefoni. Varem on olnud igasugu Oukitel ja Ulephone telefone. Kõik on paremini toimetama hakanud, kui softi välja olen vahetanud.
Aga pole minu asi kedagi siin internetis veenma hakata. Kannata kehva softi all või maksa oma telefonide eest üle, kui tahad. Pole minu asi."
Kuidas Sinu vastus vastas mu küsimustele? Kuidas Sinu vastus aitas kasutajatel otsustada kas kasutada custom softi või mitte?
See, et Xiaomi MIUI reklaame näitab on ju teada fakt, tasuta lõunaid pole, ega muidu Xiaomi poleks nii odav.
Seekord räägid Sa kunagi tehtud Samsung -st, mis pole hiinakas ja Cyanogen mod -st mida enam pole olemas, taaskord mainimata detailsellt, et mis osas see oli kasutamatu ja mis osas see siis custom softiga kasutavaks sai?
Ja jälle lähed isiklikuks. Nõme.
Räägi detailidest või ole vait.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|