|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.10.2021 08:30:37
|
|
|
Ei näe enam mingi püsilitsentsi ostmisel mõtet. Isegi eraisikuna. Kuu/aastatasuline värk on ikka ülimugav ja alati uusim versioon.
| Bilderberg kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid. |
LibreOffice ja OpenOffice on samuti tasuta ning märksa kaasaegsemad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.10.2021 10:14:43
|
|
|
kes täna w10 masinad kolmeks aastaks renti võtavad, saavad need aasta enne w11 lavale astumist tagasi anda. ma ei muretseks. ATM ides ja asjades võib veel xp d ki tiksuda. metsatööstuses olen ka dos 6.2 pealt käivaid asju näinud viimase aasta jooksul. (maxi)
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.10.2021 11:24:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ei näe enam mingi püsilitsentsi ostmisel mõtet. Isegi eraisikuna. Kuu/aastatasuline värk on ikka ülimugav ja alati uusim versioon.
| Bilderberg kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid. |
LibreOffice ja OpenOffice on samuti tasuta ning märksa kaasaegsemad. |
Sõltub tarkvarast ja kasutajast ikkagi. Eraisikul oleks absurdne maksta kuu või aaastatasu ühe litsentsi eest ühele masinale a'la Windows. uusi Windowsi versioone ei tule niii tihti, et see end ära tasuks. Ainult Vistaga oleks ehk plussi jäänud (2006-2009). Win7-ga enam mitte: 2009-2015. Sama ka Win10-ga 2015-2021. Win8 parem üritame unustada...
Kui selline 6 aasta graafik paika peab tuleb Win12 aastal 2027 ehk enne kümnendi lõppu võime saada veel ühe nuhtluse.
Samas on kohti kus kuutasuline asi toimib. Näiteks teenusepakkuja ruuterid vahetuvad piisavalt tihedalt, et kuutasuga rentimine on rahaliselt mõistlikum kui iga mudeli väljaostmine.
Office osas ei tea. Kasutan LibreOffice ja enne seda OpenOffice ja ei tunne puudust millestki. Võibolla firmades Office õigustab ennast aga eraisikul ühel arvutil ma arvan, et mitte.
Muide panin täna hommiku VM käima ja paistab, et Microsoft hirmutab hetkel niisama, et nõuetele mittevastavale rauale paigaldatud (või nn häkitud) installid uuendusi ei saa justkui. Saab küll:
Ühtlasi lasin huvi pärast Home versiooni installi käima. Paistab, et installi alguses on internetiühendus vajalik. Vastasel korral edasi ei saa. Kui aga enne kasutaja loomist võrk eemaldada, siis saab ka Home versiooniga edukalt lokaalse konto teha. Tuiasin ka veidi ringi ja hetkel vähemalt VM-is näägutama ei hakatud, et miks ei ole MS kontot. Seega mingeid lisapiiranguid silma ei hakanud võrreldes Pro versiooni lokaalse kontoga.
Juhul kui võrk on olemas, siis saate sellise pildi ja Sign-in options all on lisavalikud ainult turvavõtmega sisselogimiseks või MS konto salasõna taastamiseks kui olete unustanud. Pro versioonil saab Sign-in options alt ka lokaalse konto teha:
Ühtlasi peale Editioni valimist registrifaili laadimine toimib kah väga kergesti. Valite oma Home/Pro vms. SHIFT+F10 ja sisestada regedit. Sealt import ja vastav registrifail importida läheb install kenasti edasi sõltumata sellest kui halvasti raud nõuetele vastab. Virtuaalmasinasse paigaldamiseks on see hetkel pmst ainus viis. Siin on täpsemalt kirjas: https://www.techpowerup.com/287584/windows-11-tpm-requirement-bypass-it-in-5-minutes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
13.10.2021 15:09:27
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ei näe enam mingi püsilitsentsi ostmisel mõtet. Isegi eraisikuna. Kuu/aastatasuline värk on ikka ülimugav ja alati uusim versioon.
| Bilderberg kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid. |
LibreOffice ja OpenOffice on samuti tasuta ning märksa kaasaegsemad. |
Kuidagi ära harjunud teisega, võib-olla sellepärast, et töö juures Lotus Notes
Jälle tuli üks Win11 uuendus:
October 12, 2021—KB5006674 (OS Build 22000.258)
https://support.microsoft.com/en-gb/topic/october-12-2021-kb5006674-os-build-22000-258-32255bb8-6b25-4265-934c-74fdb25f4d35
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.10.2021 18:00:09
|
|
|
| Bilderberg kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Ei näe enam mingi püsilitsentsi ostmisel mõtet. Isegi eraisikuna. Kuu/aastatasuline värk on ikka ülimugav ja alati uusim versioon.
| Bilderberg kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid. |
LibreOffice ja OpenOffice on samuti tasuta ning märksa kaasaegsemad. |
Kuidagi ära harjunud teisega, võib-olla sellepärast, et töö juures Lotus Notes
Jälle tuli üks Win11 uuendus:
October 12, 2021—KB5006674 (OS Build 22000.258)
https://support.microsoft.com/en-gb/topic/october-12-2021-kb5006674-os-build-22000-258-32255bb8-6b25-4265-934c-74fdb25f4d35 |
Ma officit pigem tahtnud just seda outlooki pärast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.10.2021 18:03:31
|
|
|
ja mis tulilinnul viga? kontor on hea pigem domeenis. kalendrid jutud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.10.2021 18:39:56
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ja mis tulilinnul viga? kontor on hea pigem domeenis. kalendrid jutud. |
Ma ei suutnud tulilinnuga sinasõbraks saada kuidagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.10.2021 19:09:55
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Tulilinnul on omad probleemid mistõttu eksisteerib betterbird fork: https://www.betterbird.eu/#featuretable
Aga no outlooki kasutamine meilide jaoks on umbes nagu adobe readeri kasutamine PDF vaatamiseks kui sama töö suudavavad ära teha isegi brauserid juba rääkimata siis väikestest progedest a'la sumatra pdf. Piltlikult öeldes kärbse jahtimine kahuriga.
Võibolla firmades jah kus päevas liigub sadu või tuhandeid meile Outlook õigustab ennast aga tavainimesel ma küll pointi ei näe. |
Tavainimene siis käib brauseriga sees?
bettertbird is blocked because it could harm your device a sain selle peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
13.10.2021 19:24:38
|
|
|
Millised on riistvara nõuded W11 jaoks?
Kui mul praegu lauaarvutis on Windows 10 peal ja kõik on korras,
kas on võimalik siis W11 peale lasta ilma probleemideta?
Mul sinna uuenduste juurde tekkis küll kiri, et " Teie arvuti ei pruugi olla
W11 nõuetele vastav "...
See hoiatus on vist pigem tarkvaraliste mittesobimiste kohta, näiteks
mõned draiverid või midagi sellist...
Kas on mõtet pigem oodata w11 paigaldusega - tehakse draiveritele
automaatsed uuendused jne.? Või selline hoiatus jääbki kehtima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.10.2021 20:42:28
|
|
|
Ametlikult tahab tpm 2.0, 7700k prose, gpt mbr asemele ja uefibooti.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.10.2021 21:41:45
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Tavainimene siis käib brauseriga sees? |
mitte ei käi sees, vaid avab/loeb. pole samuti viimased clean installid mingit readerit paigaldand ja chromet pdf lugemiseks kasutand. adobe readeril masendavalt bloated gui, võrreldav sajandi alguse IE'ga millele kõikvõimalikud tol ajal hüpermoodsad toolbarid paigaldatud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.10.2021 05:39:17
|
|
|
ei ole hea.
Spoiler 
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.10.2021 10:41:11
|
|
|
Kas päriselt Ka 11's on mingi aasta aega vanad Nvidia driverid? mul näitas kuupäevaks 30.09.20 ja uuendust ei pakkunud.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2021 11:21:01
|
|
|
Renq, Vaatasin ja vähemalt eestikeelses .194 buildis ei näe et oleks kaasas ühtegi Nvidia draiverit.
Ja aasta vana ei saagi olla, kuna Nvidia lisas Win11 toe alles eelmine kuu ja aasta tagasi ei teadnud keegi veel, et Win11 üldse tuleb.
Läbi mille sa seda vaatasid ja mis sulle näitas, et uuendusi pole? Hetkel kahtlustaks selle programmi bugi millega sa vaatad.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.10.2021 16:20:36
|
|
|
sain ka 4790k peal tööle ilusti ja pakub ka uuendusi, seega täitsa tehtav ja kasutatav see win11
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.10.2021 18:47:40
|
|
|
Lasin just win 11-e masinale milles i3-5010U (Zotaci Zbox mini aastast 2015). Töötab nii nagu vaja ja uuendused ka paigaldas ära.
See reg faili kohendus toimis küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.10.2021 20:37:14
|
|
|
ma kasutasin win11 iso ja rufus beta2 varianti, ilusti töötab jah. Äge värk ikka. MS progejad püüavad asja ää rikkuda ja Rufuse tüübid teevad asja korda. On ikka elu selles it maailmas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2021 21:25:23
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
ma kasutasin win11 iso ja rufus beta2 varianti, ilusti töötab jah. Äge värk ikka. MS progejad püüavad asja ää rikkuda ja Rufuse tüübid teevad asja korda. On ikka elu selles it maailmas  |
Indeed:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.10.2021 00:02:42
|
|
|
Tomorrow, just see variant jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.10.2021 23:20:21
|
|
|
Ugradesin 10 pealt 11 peale e8400, ddr2, 9400gt.. näib töötavat.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002

|
16.10.2021 23:25:11
|
|
|
Vaja arvutile puhas OS install teha varsti ja nüüd dilemma- kas win 10 või 11. AMD jõudlusprobleemiga olen kursis ning saan aru, et oktoobri jooksul see arvatavasti lahendatakse. On veel põhjuseid miks seda mitte teha?
Teine küsimus, et kui lasen win11 esimest korda peale otse USB pulgalt, kas siis aktiveerib automaatselt või on mingit jamamist vaja läbi viia (kasutan Windowsi kontot). Ehk on kogemusi kellelgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.10.2021 08:55:29
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Lasin just win 11-e masinale milles i3-5010U (Zotaci Zbox mini aastast 2015). Töötab nii nagu vaja ja uuendused ka paigaldas ära.
See reg faili kohendus toimis küll. |
| olafsand kirjutas: |
ma kasutasin win11 iso ja rufus beta2 varianti, ilusti töötab jah. Äge värk ikka. MS progejad püüavad asja ää rikkuda ja Rufuse tüübid teevad asja korda. On ikka elu selles it maailmas  |
Rääkige lähemalt.
Poisil Intel 7600 prose ja 1070 videokaart.
Leiab, et peaks Win 11 peale ajama.
Kust, mida ja kuda?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
17.10.2021 10:46:15
|
|
|
Admini õigustega CMD:powercfg -h on+ restart ja siis tekib valik:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.10.2021 10:53:21
|
|
|
algatuseks vaadake dev. manager üle, tuleb ehk ajureid paigaldada siiski.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.10.2021 12:25:09
|
|
|
kas mänguarvutile seda selga ajada on üldse mõistlik?
Või pigem Win XP?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.10.2021 13:01:22
|
|
|
Hiid, seda ma ei tea.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.10.2021 13:04:14
|
|
|
Dx12 vajab w10 t.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.10.2021 14:36:36
|
|
|
fortnite ja minecraft
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
17.10.2021 21:21:37
|
|
|
Kinnitan, et asi toimib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.10.2021 21:47:01
|
|
|
Vana x-fi pci, millele juba w7 mitteametlik oli, jäi tööle. W11=w10.1
E8400 sai, q6600 sai, i3-2100 sai.. boot on tatisem natuke.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.10.2021 21:47:13
|
|
|
null pole number
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
18.10.2021 10:20:54
|
|
|
Misasja te seal häkite oma Rufustega? Kinnitan et "mittetoetava" protsessoriga masinale ametliku Microsofti installikaga Win kümnele selga aetud Win 11 ja Microsofti poolt pakutud ja registrisse lisatud
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup]
"AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU"=dword:00000001 |
toimib ja kui vana starti, toolbari, menüüsid jne tagasi tahad, siis lisaks veel selline pisike programm nagu Startallback ja kõik, laseb Win 10 pealt Win 11 peale uuendada ja töötab iga normaalse protsessoroga. TPM peab aga olema vähemalt 1.2, aga see on ju igal vähegi arvestataval protsessoril juba rauas.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.10.2021 10:58:36
|
|
|
| Vondur, minul aitaski ainult Rufus, sest TPM on üldse puudu 4790k prosel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
18.10.2021 11:06:58
|
|
|
olafsand, nojah, sel juhul on asi õigustatud... aga kas poleks põnevam kasutada uue Windowsi puhul veidi värskemat protsessorit? Las vanake müttab kümnenda Windowsi peal edasi.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.10.2021 11:15:16
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
Misasja te seal häkite oma Rufustega? Kinnitan et "mittetoetava" protsessoriga masinale ametliku Microsofti installikaga Win kümnele selga aetud Win 11 ja Microsofti poolt pakutud ja registrisse lisatud
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup]
"AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU"=dword:00000001 |
toimib ja kui vana starti, toolbari, menüüsid jne tagasi tahad, siis lisaks veel selline pisike programm nagu Startallback ja kõik, laseb Win 10 pealt Win 11 peale uuendada ja töötab iga normaalse protsessoroga. TPM peab aga olema vähemalt 1.2, aga see on ju igal vähegi arvestataval protsessoril juba rauas. |
Booditava USB pulga pead ju niikuinii tegema. Rufuse variant on kõige kiirem ja ei nõua kasutajalt ise käsitsi registri muutmist/importimist või muid häkke. Ma saaks aru kui Rufus oleks eraldi programm millega peaks häkkima aga ise kasutan seda nii või naa booditava meedia tegemiseks. Rääkimata platvormidest mis TPM üldse ei toeta ja kus sinu mainitud registrisäte pole piisav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
18.10.2021 11:45:45
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| olafsand, nojah, sel juhul on asi õigustatud... aga kas poleks põnevam kasutada uue Windowsi puhul veidi värskemat protsessorit? Las vanake müttab kümnenda Windowsi peal edasi. |
mida põnevat veidi värskem protsessor endaga kaasa toob kah peale rahakotti tekkinud vaakumi?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
|