Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 106, 107, 108  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 00:10:46 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite?

Minul kui kodukasutajal täiesti ebavajalik siduda OS mingi online kontoga.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 01:01:36 vasta tsitaadiga

Parem võiks küsida miks seda vaja on ehk mille see minu jaoks paremaks muudab. Ei koti kui kord mitme aasta tagant peab võtit sisestama. Storest pole kunagi midagi sikutanud. Oma sõpru tean ise ka ehk pole vaja, et M$ mulle neid soovitaks. Midagi veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 10.10.2021 01:44:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Esimest korda kuulen, et Safe Mode nõuaks salasõna. Iseasi kui üritada kasutada sisseehitatud (ja vaikimisi kinni keeratud) administraatori kontot mis tõesti nõuab administrator sisestamist.

Tavaline shift klahv all restart. Administraatori parooli ma muidugi tean, aga tähemärke ei lubanud sisestada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 03:06:59 vasta tsitaadiga

napoleon, Mul on nagu meelde jäänud, et mingid sätted pidi meelde jätma. Et siis kuskil clean installi tehes ja kontoga sisse logides peaks sätted "kaasa tooma" vms. Samas desktop tausta kaasatoomine keerati miskipärast kinni. Ei tea palju meuidki asju sealt kaasa võtaks.
Kui see hoiaks kõvasti aega kokku peale clean installi tegemist, siis isegi kaaluks seda aga hetkel ei tundu eriti kasulik olevat.

tofay, Sülearvuti? Arvuti tootja äkki Safe Mode parooli alla pannud?
Võibolla ka Bitlockeri tõttu. Ei tea. Ma ei kasutada siseehitatud ketta krüpteerimisvahendeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.10.2021 08:42:06 vasta tsitaadiga

napoleon, Tomorrow, m$ konto peaks olema vajalik selleks. et see tooks kõik seadistused ja rakendused ning pooleli olevad tööd olenemata seadmest, millelt sisselogid. kõik mis sa lood, see salvestub netti, sinule eraldatud (tasulisse) ketta quotasse (kõik tippadminni lähemad sõbrad ja "kolme tähelised asutused" saavad sealt su mõtteid ja kavatsusi lugeda ning ideid varastada, kõik neist madalamad sellid saavad näha ainult sinu avalikku kausta ülejäänud asjade nähtavus sõltub juba grupi õigustest)

Ja kui rõõmus sa sellejuures oled, sõltub sellest kas tippadmin on psühhopaat (ja saab seksuaalse rahulduse just sinu kiusamisest) või ei ole. võid olla väga ahistatud ja piiratud.
tagasi üles
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 08:46:15 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite?

lihtsalt selleks luua veel üks konto, et OpSys peale saada?
Tõesti? Milleks? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.10.2021 09:02:56 vasta tsitaadiga

Hiid, sa ei loo "veel ühte kontot", vaid lood oma ainsa M$ konto või kasutad juba olemas olevat. //nii peaks olema
tagasi üles
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 09:27:57 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
napoleon, Tomorrow, m$ konto peaks olema vajalik selleks. et see tooks kõik seadistused ja rakendused ning pooleli olevad tööd olenemata seadmest, millelt sisselogid. kõik mis sa lood, see salvestub netti, sinule eraldatud (tasulisse) ketta quotasse (kõik tippadminni lähemad sõbrad ja "kolme tähelised asutused" saavad sealt su mõtteid ja kavatsusi lugeda ning ideid varastada, kõik neist madalamad sellid saavad näha ainult sinu avalikku kausta ülejäänud asjade nähtavus sõltub juba grupi õigustest)

Ja kui rõõmus sa sellejuures oled, sõltub sellest kas tippadmin on psühhopaat (ja saab seksuaalse rahulduse just sinu kiusamisest) või ei ole. võid olla väga ahistatud ja piiratud.

See on pehmelt öeldes ikka järgmise taseme vandenõuteooria. Mitte nii pehmelt öeldes, korralik luulu.
Sa vist ajad Onedrive pilveteenuse ja MS konto seaded korralikult segamini. Ei salvestu sul mingid pooleli olevad tööd kuhugi netti kui sa neid ise sinna ei pane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoy
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 09:55:01 vasta tsitaadiga

Saab ka Home versiooni peale lasta nii, et ei pea MS kontoga sisse logima. Proovisin. Toimib thumbs_up.gif
https://www.youtube.com/watch?v=i3NPilpkC8M
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 10:41:21 vasta tsitaadiga

Kas mitte hotmail.com ja msn kontod ei ole MS kontod?... icon_rolleyes.gif
Kui need kunagi loodud siis on ka teil MS konto...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.10.2021 11:16:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
LKits kirjutas:
Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite?

lihtsalt selleks luua veel üks konto, et OpSys peale saada?
Tõesti? Milleks? icon_lol.gif
Minu arust küll mugav, kui seadistused ja andmed näiteks automaatselt sünkroniseeruvad.
Arvuti läheb katki? Osta uus, logi sisse ja automaagiliselt ilmub kõik tagasi.

Aga no mul on ka MS 365 perepakett, 1TB per face OneDrive päris hea icon_smile.gif


Rääkige parem, kuidas saab TPM nõudmisest mööda, kui soov Windowsi upgradeda mitte clean install teha? Lihtsalt selle registry muutmisega minul ei tööta. Peab mingi häkk ISO leidma?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 10.10.2021 11:26:43 vasta tsitaadiga

erko, sa ei ole kordagi unixit õigesti kasutanud ja see tõttu sa ei suuda hoomata, et sellised asjad on üldse olemas?

Võta teatavaks, ma olen taolisi süsteeme kasutanud, adminninud ja mõningad ehitamise kogemusedki on olemas icon_smile.gif

Minu kõige paremad juhendajad on selle valdkonna profid: SUN, Oracle, Fujitsu. Viimase mainframe adminnid olid kõige sõbralikumad tüübid üldse, kellega suheldud (vähemalt see oli, kes messengeri tekkis, kui ma läbi PuTTY nende äsja ülespandud terminaliserverisse sisse marssisin ja vaatasin, mida seal pakutakse). Anti mõista, et Jaapan ja seejärel kogu maailm läheb aegamööda järjekindlalt mainframede põhiseks. Lumpen saab tulevikus poest osta vaid terminale. Suurriikidele ja suurettevõtetele meeldib nii. Mida lumpen arvab, see pole oluline.
tagasi üles
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 10.10.2021 11:28:44 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Rääkige parem, kuidas saab TPM nõudmisest mööda, kui soov Windowsi upgradeda mitte clean install teha? Lihtsalt selle registry muutmisega minul ei tööta. Peab mingi häkk ISO leidma?

Esialgu peab BETA-ga rahul olema, arvatavasti kuu lõpuks saab ka 05.10.2021 väljalaske peale panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 16:57:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
napoleon, Mul on nagu meelde jäänud, et mingid sätted pidi meelde jätma. Et siis kuskil clean installi tehes ja kontoga sisse logides peaks sätted "kaasa tooma" vms. Samas desktop tausta kaasatoomine keerati miskipärast kinni. Ei tea palju meuidki asju sealt kaasa võtaks.
Kui see hoiaks kõvasti aega kokku peale clean installi tegemist, siis isegi kaaluks seda aga hetkel ei tundu eriti kasulik olevat.


Noh seda ma nüüd küll ei usu, et kõik kolmanda osapoole rakendused ja seaded kaasa tulevad mis installinud olen. Ilmselt ainult win enda seaded pluss võib-olla storest sikutatud programmid.
Aga kui nüüd arutleda selle üle miks üldse clean install tehakse, siis ilmselt enamasti juhul kui miski on katki. Aga siis ei tahagi vist neid vanu seadeid kaasa lohistada kuna sel juhul võib clean install samamoodi katki olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 17:07:06 vasta tsitaadiga

napoleon, Jep ilmselt MS enda seaded. Ainus viis kuidas MS saaks tuua kolmanda osapoole seaded kaasa oleks kopeerida terve AppData kataloog aga see on gigadesse ulatuv ettevõtmine tavaliselt. Minul on see üle 9GB, üle 75000 faili ja 3800 kausta.
Lisaks jätkuvalt on palju programme mis topivad oma seadistusi kas registrisse või Program Files kataloogi kuigi alates Vistast saadik on olnud best practice kasutada AppData't.

Mis puutub katki olemist, siis lahendus oleks MS kontol seadistada ise nn default seaded mida clean install kasutaks mitte tuua üle potentsiaalselt katkised asjad vanast installist.
Aga ma küsin ilmselt liiga keerukat asja. MS on väike tarkvarafirma. Neil pole ressurssi ega ajusid millegi nii keeruka tegemiseks. Vaatavad, et elementaarsed asjad toimiks icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 19:04:38 vasta tsitaadiga

sisuliselt on see ms konto sul ka onedrive jaoks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 19:47:37 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
erko, sa ei ole kordagi unixit õigesti kasutanud ja see tõttu sa ei suuda hoomata, et sellised asjad on üldse olemas?

Võta teatavaks, ma olen taolisi süsteeme kasutanud, adminninud ja mõningad ehitamise kogemusedki on olemas icon_smile.gif

Minu kõige paremad juhendajad on selle valdkonna profid: SUN, Oracle, Fujitsu. Viimase mainframe adminnid olid kõige sõbralikumad tüübid üldse, kellega suheldud (vähemalt see oli, kes messengeri tekkis, kui ma läbi PuTTY nende äsja ülespandud terminaliserverisse sisse marssisin ja vaatasin, mida seal pakutakse). Anti mõista, et Jaapan ja seejärel kogu maailm läheb aegamööda järjekindlalt mainframede põhiseks. Lumpen saab tulevikus poest osta vaid terminale. Suurriikidele ja suurettevõtetele meeldib nii. Mida lumpen arvab, see pole oluline.

Cool story, bro. Aga mismoodi see sinu Unixi kasutuskogemus põhjendab või selgitab su praegust luulut MS konto kasutamisel klient-server süsteemi sattumisega? Hirmul on suured silmad, öeldi vanasti. Aga selle baasilt foorumis jutlustada on ikka veidi liiga eksteem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2021 20:24:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
HPN kirjutas:
SKG kirjutas:
Avastasin veel uue asja - MUTE tuleb eraldi maha võtta. Enne piisas kui volüümi tõsta ja MUTE tuli automaatselt ise maha. Win 11 puhul aga nii, et tõmba volüüm kasvõi 100% peale ja mute jääb ikka peale, kummaline icon_confused.gif


Mul läheb küll heli valjemaks keerates hääletu pealt ära.

Proovisin uuesti. Klappidel läheb, kõlaritel mitte icon_biggrin.gif

Kõlaritel ka siiski.

Ei tea, kas bug või feature, kuid kui kõlarid on mute peal, miskit mängima panna ja siis volüümi lisada, ei tule mute automaatselt maha.

Nagu näha, helitugevus on "1", aga mute on peal.


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.10.2021 16:59:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Parem võiks küsida miks seda vaja on ehk mille see minu jaoks paremaks muudab. Ei koti kui kord mitme aasta tagant peab võtit sisestama. Storest pole kunagi midagi sikutanud. Oma sõpru tean ise ka ehk pole vaja, et M$ mulle neid soovitaks. Midagi veel?


Kui lisaks kasutad Officet ja Onedrive, siis on sedasi arvuti vahetamine lihtne. Kuna vaikimisi on Onedrives töölaud, dokumendid ja pildid, siis näiteks abikaasa arvutivahetus võttis täpselt nii palju aega, kui kulus uue arvuti ülesseadmiseks. Ei pidanud eraldi midagi kuhugi kopeerima.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.10.2021 17:41:04 vasta tsitaadiga

Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2021 17:50:38 vasta tsitaadiga

Paistab et ikka saab kui tahad https://ordi.eu/rakendustarkvara-microsoft-t5d-03183-office-home-and-busi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 12.10.2021 17:55:45 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada?

Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
Kreisi kasutaja
Oraff

liitunud: 04.09.2002




sõnum 12.10.2021 17:55:51 vasta tsitaadiga

Esimesed katsetused latitude d630 peal on vilja kandnud. Ei saa kurta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2021 18:13:10 vasta tsitaadiga

ma pole viitsind. korra oli umbes samasugune plaan, d620 oli masinaks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.10.2021 07:40:56 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada?

Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid.


Tänan

Kolasin hallil turul ringi ja leidsin Officce 2019 võtmeid küll 5 euri väärtuses a 2021 polnud kuskil.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 106, 107, 108  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.