|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.10.2021 00:41:59
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
BT-l parem klikk ei toimi?
Ja mis sel volüümil ikka väärtusi näha vaja? |
Ei toimi. Ei leia kuskilt, kus oleks kiirelt ja lihtsalt manuaalselt BT klappe ühendada. Võimalik, et uues kohas.
Kuna kasutan kõrvaklappe ja kõlareid tihti vaheldumisi, siis sooviks veenduda, mis tasemel heli on, enne kui midagi mängima panen.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 08:29:20
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Mis vahet sel on? Pole põhjust veel uuendada suurem osa inimestel  |
paneks varuläpakale peale ja saaks ka teada, millest inimesed räägivad.
Ma ei kasuta seal muud, kui brauserit. seda vast ikka jooksutab
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
09.10.2021 11:09:52
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
BT-l parem klikk ei toimi?
Ja mis sel volüümil ikka väärtusi näha vaja? |
Ei toimi. Ei leia kuskilt, kus oleks kiirelt ja lihtsalt manuaalselt BT klappe ühendada. Võimalik, et uues kohas.
Kuna kasutan kõrvaklappe ja kõlareid tihti vaheldumisi, siis sooviks veenduda, mis tasemel heli on, enne kui midagi mängima panen. |
Helitaseme jaoks liigu hiirega kõlari ikoonile ja näitab protsenti. Erinevate bluetooth seadmete puhul jätab ju igaühe volüümi eraldi meelde.
Aktiivsete vahel valimiseks on volüümi liuguri kõrval nooleke.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 13:16:36
|
|
|
11 läks peale. Ei tõrkunud kuidagi. Juu siis kõik sobis
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
09.10.2021 13:43:52
|
|
|
| kas kellelgi veel DEV versioon cräshib? nädalas teeb vähemalt 2 uuendust, aga heast peast lihtsalt kiilub kinni ja viskab pildi kotti suvalisel ajal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.10.2021 14:07:37
|
|
|
| tofay kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
BT-l parem klikk ei toimi?
Ja mis sel volüümil ikka väärtusi näha vaja? |
Ei toimi. Ei leia kuskilt, kus oleks kiirelt ja lihtsalt manuaalselt BT klappe ühendada. Võimalik, et uues kohas.
Kuna kasutan kõrvaklappe ja kõlareid tihti vaheldumisi, siis sooviks veenduda, mis tasemel heli on, enne kui midagi mängima panen. |
Helitaseme jaoks liigu hiirega kõlari ikoonile ja näitab protsenti. Erinevate bluetooth seadmete puhul jätab ju igaühe volüümi eraldi meelde.
Aktiivsete vahel valimiseks on volüümi liuguri kõrval nooleke. |
Jah, tõesti, mouse hover töötab, tämud
BT seadmete puhul on kahjuks siiski nii, et kui ma kuulan klappidega telefoni taga 100% volüümiga, siis klapid jätavad selle volüümitaseme meelde ja arvuti taha ühendades on ka 100%, mis on juba ohtlik kõrvade tervisele 40-50% on arvuti taga paras. Sellepärast tuleb seda pidevalt manuaalselt sättida, kahjuks.
Avastasin veel uue asja - MUTE tuleb eraldi maha võtta. Enne piisas kui volüümi tõsta ja MUTE tuli automaatselt ise maha. Win 11 puhul aga nii, et tõmba volüüm kasvõi 100% peale ja mute jääb ikka peale, kummaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 14:34:47
|
|
|
kas tänapäeval enam ilma kontota ei saa olla, et arvutil on lihtsalt Win peal?
Ma ei leidnud võimalust, et ei oleks omale Microsoft kontot loonud, ilma et saaks Win11 lõpuni peale lasta.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.10.2021 14:45:28
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Avastasin veel uue asja - MUTE tuleb eraldi maha võtta. Enne piisas kui volüümi tõsta ja MUTE tuli automaatselt ise maha. Win 11 puhul aga nii, et tõmba volüüm kasvõi 100% peale ja mute jääb ikka peale, kummaline  |
Mul läheb küll heli valjemaks keerates hääletu pealt ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.10.2021 14:52:46
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
kas tänapäeval enam ilma kontota ei saa olla, et arvutil on lihtsalt Win peal?
Ma ei leidnud võimalust, et ei oleks omale Microsoft kontot loonud, ilma et saaks Win11 lõpuni peale lasta.  |
Kui üritasid Home paigaldada, sii nii peabki olema. Kui Pro, siis valik on täiesti olemas aga ära peidetud ühe teise kirjelduse taha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.10.2021 14:57:37
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Avastasin veel uue asja - MUTE tuleb eraldi maha võtta. Enne piisas kui volüümi tõsta ja MUTE tuli automaatselt ise maha. Win 11 puhul aga nii, et tõmba volüüm kasvõi 100% peale ja mute jääb ikka peale, kummaline  |
Mul läheb küll heli valjemaks keerates hääletu pealt ära. |
Proovisin uuesti. Klappidel läheb, kõlaritel mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 16:09:09
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kas tänapäeval enam ilma kontota ei saa olla, et arvutil on lihtsalt Win peal?
Ma ei leidnud võimalust, et ei oleks omale Microsoft kontot loonud, ilma et saaks Win11 lõpuni peale lasta.  |
Kui üritasid Home paigaldada, sii nii peabki olema. Kui Pro, siis valik on täiesti olemas aga ära peidetud ühe teise kirjelduse taha. |
vana oli Home jahh
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.10.2021 16:46:58
|
|
|
Installimisel ära teda netti luba, siis saad lokaalse konto teha.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 16:51:48
|
|
|
Ei saanud mitte lubada. Ta nägi, et wifi on ja ei lasknud skippida
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.10.2021 17:02:03
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Installimisel ära teda netti luba, siis saad lokaalse konto teha. |
Ma pole täpsemalt uurinud kas see Win11 Home puhul enam toimib või on lokaalse konto loomine seal nii kinni keeratud, et isegi võrguühenduse katkestamine enam ei loe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 18:18:53
|
|
|
ja kui ma seda müüa tahan, siis teen ''Hard Reseti'' ja ulatan ostjale?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
09.10.2021 21:11:32
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Installimisel ära teda netti luba, siis saad lokaalse konto teha. |
Ma pole täpsemalt uurinud kas see Win11 Home puhul enam toimib või on lokaalse konto loomine seal nii kinni keeratud, et isegi võrguühenduse katkestamine enam ei loe. |
ei tohiks toimida, muidu M$ plaan lumpeni arvutitest klient-server süsteemi ehitada ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
09.10.2021 21:15:29
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Ma pole täpsemalt uurinud kas see Win11 Home puhul enam toimib või on lokaalse konto loomine seal nii kinni keeratud, et isegi võrguühenduse katkestamine enam ei loe. |
Pro puhul toimis, ei ühendanud wifit ära ja sai skip panna.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
09.10.2021 21:20:24
|
|
|
| Pro ja Pro Educationi puhul saab ka niisama sellest mööda minna, kui internet taga. Lihtsalt MS püüab seda iga nurga pealt peale suruda. Home puhul paraku ei tea, pole proovinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.10.2021 21:20:40
|
|
|
peab vist uuesti installile minema, siis näeb ise järele
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
09.10.2021 21:33:52
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Installimisel ära teda netti luba, siis saad lokaalse konto teha. |
Ma pole täpsemalt uurinud kas see Win11 Home puhul enam toimib või on lokaalse konto loomine seal nii kinni keeratud, et isegi võrguühenduse katkestamine enam ei loe. |
ei tohiks toimida, muidu M$ plaan lumpeni arvutitest klient-server süsteemi ehitada ei tööta. |
Kuule, lõpeta ära oma rumal jutt mingist klient-server süsteemist. See lihtsalt ei ole tõene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
09.10.2021 22:35:09
|
|
|
erko, kui sa oled sellist süsteemi natukenegi nuusutanud oskad paralleele tõmmata.
pagan võtaks, miks on vaja peale suruda M$ kontot, miks on vaja unixi partitabeleid, miks on vaja peale suruda TPM'i, miks on vaja soovitada M$ store't ainsa tarkvara allikana?
kui see ei ole klient-server süsteemi loomine, siis mis see on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
09.10.2021 22:51:37
|
|
|
Eile oli vajadus safe mode minna. Küsib sajakohalist koodi, mis kuidagi ei meenu, et installi käigus oleks palutud. MS lehel kolistades leian koodid, aga toimiv on kolm arvutit tagasi 10a vanune numbrijada.
Peale seda võtsin sätetest bitlockeri maha. Kes lubas selle üldse peale panna..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.10.2021 23:18:38
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Ma pole täpsemalt uurinud kas see Win11 Home puhul enam toimib või on lokaalse konto loomine seal nii kinni keeratud, et isegi võrguühenduse katkestamine enam ei loe. |
Pro puhul toimis, ei ühendanud wifit ära ja sai skip panna. |
| argo1 kirjutas: |
| Pro ja Pro Educationi puhul saab ka niisama sellest mööda minna, kui internet taga. Lihtsalt MS püüab seda iga nurga pealt peale suruda. Home puhul paraku ei tea, pole proovinud. |
Täpselt. Pro puhul peab lihtsalt teadma kuhu vajutada. Pole vaja võrguühendust katkestada.
| LKits kirjutas: |
| Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite? |
Neid kontosid niigi juba liiga palju. Jälle üks konto juures mis kogub andmeid või mille andmed võivad mingi hetk jalutama minna. Rääkimata paroolihaldusest.
| tofay kirjutas: |
Eile oli vajadus safe mode minna. Küsib sajakohalist koodi, mis kuidagi ei meenu, et installi käigus oleks palutud. MS lehel kolistades leian koodid, aga toimiv on kolm arvutit tagasi 10a vanune numbrijada.
Peale seda võtsin sätetest bitlockeri maha. Kes lubas selle üldse peale panna.. |
Esimest korda kuulen, et Safe Mode nõuaks salasõna. Iseasi kui üritada kasutada sisseehitatud (ja vaikimisi kinni keeratud) administraatori kontot mis tõesti nõuab administrator sisestamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.10.2021 00:10:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite? |
Minul kui kodukasutajal täiesti ebavajalik siduda OS mingi online kontoga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2021 01:01:36
|
|
|
| Parem võiks küsida miks seda vaja on ehk mille see minu jaoks paremaks muudab. Ei koti kui kord mitme aasta tagant peab võtit sisestama. Storest pole kunagi midagi sikutanud. Oma sõpru tean ise ka ehk pole vaja, et M$ mulle neid soovitaks. Midagi veel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
10.10.2021 01:44:20
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Esimest korda kuulen, et Safe Mode nõuaks salasõna. Iseasi kui üritada kasutada sisseehitatud (ja vaikimisi kinni keeratud) administraatori kontot mis tõesti nõuab administrator sisestamist. |
Tavaline shift klahv all restart. Administraatori parooli ma muidugi tean, aga tähemärke ei lubanud sisestada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
10.10.2021 03:06:59
|
|
|
napoleon, Mul on nagu meelde jäänud, et mingid sätted pidi meelde jätma. Et siis kuskil clean installi tehes ja kontoga sisse logides peaks sätted "kaasa tooma" vms. Samas desktop tausta kaasatoomine keerati miskipärast kinni. Ei tea palju meuidki asju sealt kaasa võtaks.
Kui see hoiaks kõvasti aega kokku peale clean installi tegemist, siis isegi kaaluks seda aga hetkel ei tundu eriti kasulik olevat.
tofay, Sülearvuti? Arvuti tootja äkki Safe Mode parooli alla pannud?
Võibolla ka Bitlockeri tõttu. Ei tea. Ma ei kasutada siseehitatud ketta krüpteerimisvahendeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.10.2021 08:42:06
|
|
|
napoleon, Tomorrow, m$ konto peaks olema vajalik selleks. et see tooks kõik seadistused ja rakendused ning pooleli olevad tööd olenemata seadmest, millelt sisselogid. kõik mis sa lood, see salvestub netti, sinule eraldatud (tasulisse) ketta quotasse (kõik tippadminni lähemad sõbrad ja "kolme tähelised asutused" saavad sealt su mõtteid ja kavatsusi lugeda ning ideid varastada, kõik neist madalamad sellid saavad näha ainult sinu avalikku kausta ülejäänud asjade nähtavus sõltub juba grupi õigustest)
Ja kui rõõmus sa sellejuures oled, sõltub sellest kas tippadmin on psühhopaat (ja saab seksuaalse rahulduse just sinu kiusamisest) või ei ole. võid olla väga ahistatud ja piiratud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.10.2021 08:46:15
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite? |
lihtsalt selleks luua veel üks konto, et OpSys peale saada?
Tõesti? Milleks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.10.2021 09:02:56
|
|
|
| Hiid, sa ei loo "veel ühte kontot", vaid lood oma ainsa M$ konto või kasutad juba olemas olevat. //nii peaks olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
10.10.2021 09:27:57
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
napoleon, Tomorrow, m$ konto peaks olema vajalik selleks. et see tooks kõik seadistused ja rakendused ning pooleli olevad tööd olenemata seadmest, millelt sisselogid. kõik mis sa lood, see salvestub netti, sinule eraldatud (tasulisse) ketta quotasse (kõik tippadminni lähemad sõbrad ja "kolme tähelised asutused" saavad sealt su mõtteid ja kavatsusi lugeda ning ideid varastada, kõik neist madalamad sellid saavad näha ainult sinu avalikku kausta ülejäänud asjade nähtavus sõltub juba grupi õigustest)
Ja kui rõõmus sa sellejuures oled, sõltub sellest kas tippadmin on psühhopaat (ja saab seksuaalse rahulduse just sinu kiusamisest) või ei ole. võid olla väga ahistatud ja piiratud. |
See on pehmelt öeldes ikka järgmise taseme vandenõuteooria. Mitte nii pehmelt öeldes, korralik luulu.
Sa vist ajad Onedrive pilveteenuse ja MS konto seaded korralikult segamini. Ei salvestu sul mingid pooleli olevad tööd kuhugi netti kui sa neid ise sinna ei pane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoy
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
10.10.2021 10:41:21
|
|
|
Kas mitte hotmail.com ja msn kontod ei ole MS kontod?...
Kui need kunagi loodud siis on ka teil MS konto...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
10.10.2021 11:16:24
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Jätkuvalt - mis MS kontol viga on? Miks te seda nii väga väldite? |
lihtsalt selleks luua veel üks konto, et OpSys peale saada?
Tõesti? Milleks?  |
Minu arust küll mugav, kui seadistused ja andmed näiteks automaatselt sünkroniseeruvad.
Arvuti läheb katki? Osta uus, logi sisse ja automaagiliselt ilmub kõik tagasi.
Aga no mul on ka MS 365 perepakett, 1TB per face OneDrive päris hea
Rääkige parem, kuidas saab TPM nõudmisest mööda, kui soov Windowsi upgradeda mitte clean install teha? Lihtsalt selle registry muutmisega minul ei tööta. Peab mingi häkk ISO leidma?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.10.2021 11:26:43
|
|
|
erko, sa ei ole kordagi unixit õigesti kasutanud ja see tõttu sa ei suuda hoomata, et sellised asjad on üldse olemas?
Võta teatavaks, ma olen taolisi süsteeme kasutanud, adminninud ja mõningad ehitamise kogemusedki on olemas
Minu kõige paremad juhendajad on selle valdkonna profid: SUN, Oracle, Fujitsu. Viimase mainframe adminnid olid kõige sõbralikumad tüübid üldse, kellega suheldud (vähemalt see oli, kes messengeri tekkis, kui ma läbi PuTTY nende äsja ülespandud terminaliserverisse sisse marssisin ja vaatasin, mida seal pakutakse). Anti mõista, et Jaapan ja seejärel kogu maailm läheb aegamööda järjekindlalt mainframede põhiseks. Lumpen saab tulevikus poest osta vaid terminale. Suurriikidele ja suurettevõtetele meeldib nii. Mida lumpen arvab, see pole oluline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
10.10.2021 11:28:44
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Rääkige parem, kuidas saab TPM nõudmisest mööda, kui soov Windowsi upgradeda mitte clean install teha? Lihtsalt selle registry muutmisega minul ei tööta. Peab mingi häkk ISO leidma? |
Esialgu peab BETA-ga rahul olema, arvatavasti kuu lõpuks saab ka 05.10.2021 väljalaske peale panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2021 16:57:36
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
napoleon, Mul on nagu meelde jäänud, et mingid sätted pidi meelde jätma. Et siis kuskil clean installi tehes ja kontoga sisse logides peaks sätted "kaasa tooma" vms. Samas desktop tausta kaasatoomine keerati miskipärast kinni. Ei tea palju meuidki asju sealt kaasa võtaks.
Kui see hoiaks kõvasti aega kokku peale clean installi tegemist, siis isegi kaaluks seda aga hetkel ei tundu eriti kasulik olevat.
|
Noh seda ma nüüd küll ei usu, et kõik kolmanda osapoole rakendused ja seaded kaasa tulevad mis installinud olen. Ilmselt ainult win enda seaded pluss võib-olla storest sikutatud programmid.
Aga kui nüüd arutleda selle üle miks üldse clean install tehakse, siis ilmselt enamasti juhul kui miski on katki. Aga siis ei tahagi vist neid vanu seadeid kaasa lohistada kuna sel juhul võib clean install samamoodi katki olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
10.10.2021 17:07:06
|
|
|
napoleon, Jep ilmselt MS enda seaded. Ainus viis kuidas MS saaks tuua kolmanda osapoole seaded kaasa oleks kopeerida terve AppData kataloog aga see on gigadesse ulatuv ettevõtmine tavaliselt. Minul on see üle 9GB, üle 75000 faili ja 3800 kausta.
Lisaks jätkuvalt on palju programme mis topivad oma seadistusi kas registrisse või Program Files kataloogi kuigi alates Vistast saadik on olnud best practice kasutada AppData't.
Mis puutub katki olemist, siis lahendus oleks MS kontol seadistada ise nn default seaded mida clean install kasutaks mitte tuua üle potentsiaalselt katkised asjad vanast installist.
Aga ma küsin ilmselt liiga keerukat asja. MS on väike tarkvarafirma. Neil pole ressurssi ega ajusid millegi nii keeruka tegemiseks. Vaatavad, et elementaarsed asjad toimiks
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.10.2021 19:04:38
|
|
|
sisuliselt on see ms konto sul ka onedrive jaoks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
10.10.2021 19:47:37
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
erko, sa ei ole kordagi unixit õigesti kasutanud ja see tõttu sa ei suuda hoomata, et sellised asjad on üldse olemas?
Võta teatavaks, ma olen taolisi süsteeme kasutanud, adminninud ja mõningad ehitamise kogemusedki on olemas
Minu kõige paremad juhendajad on selle valdkonna profid: SUN, Oracle, Fujitsu. Viimase mainframe adminnid olid kõige sõbralikumad tüübid üldse, kellega suheldud (vähemalt see oli, kes messengeri tekkis, kui ma läbi PuTTY nende äsja ülespandud terminaliserverisse sisse marssisin ja vaatasin, mida seal pakutakse). Anti mõista, et Jaapan ja seejärel kogu maailm läheb aegamööda järjekindlalt mainframede põhiseks. Lumpen saab tulevikus poest osta vaid terminale. Suurriikidele ja suurettevõtetele meeldib nii. Mida lumpen arvab, see pole oluline. |
Cool story, bro. Aga mismoodi see sinu Unixi kasutuskogemus põhjendab või selgitab su praegust luulut MS konto kasutamisel klient-server süsteemi sattumisega? Hirmul on suured silmad, öeldi vanasti. Aga selle baasilt foorumis jutlustada on ikka veidi liiga eksteem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.10.2021 20:24:10
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Avastasin veel uue asja - MUTE tuleb eraldi maha võtta. Enne piisas kui volüümi tõsta ja MUTE tuli automaatselt ise maha. Win 11 puhul aga nii, et tõmba volüüm kasvõi 100% peale ja mute jääb ikka peale, kummaline  |
Mul läheb küll heli valjemaks keerates hääletu pealt ära. |
Proovisin uuesti. Klappidel läheb, kõlaritel mitte  |
Kõlaritel ka siiski.
Ei tea, kas bug või feature, kuid kui kõlarid on mute peal, miskit mängima panna ja siis volüümi lisada, ei tule mute automaatselt maha.
Nagu näha, helitugevus on "1", aga mute on peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.10.2021 16:59:47
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Parem võiks küsida miks seda vaja on ehk mille see minu jaoks paremaks muudab. Ei koti kui kord mitme aasta tagant peab võtit sisestama. Storest pole kunagi midagi sikutanud. Oma sõpru tean ise ka ehk pole vaja, et M$ mulle neid soovitaks. Midagi veel? |
Kui lisaks kasutad Officet ja Onedrive, siis on sedasi arvuti vahetamine lihtne. Kuna vaikimisi on Onedrives töölaud, dokumendid ja pildid, siis näiteks abikaasa arvutivahetus võttis täpselt nii palju aega, kui kulus uue arvuti ülesseadmiseks. Ei pidanud eraldi midagi kuhugi kopeerima.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.10.2021 17:41:04
|
|
|
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
12.10.2021 17:55:45
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
12.10.2021 17:55:51
|
|
|
| Esimesed katsetused latitude d630 peal on vilja kandnud. Ei saa kurta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.10.2021 18:13:10
|
|
|
ma pole viitsind. korra oli umbes samasugune plaan, d620 oli masinaks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.10.2021 07:40:56
|
|
|
| Bilderberg kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kas nüüd ongi ainult office kuumakse ja aastamakse põhiselt ainult saada? |
Office 2021 tasud ainult ostes ja üks kord. Office 365 on pideva tasuga.
Muide hea uudis on see, et tasuta ja iidne IBM Lotus Symphony avab ka täna vabalt Office 2021 või 365 failid. |
Tänan
Kolasin hallil turul ringi ja leidsin Officce 2019 võtmeid küll 5 euri väärtuses a 2021 polnud kuskil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|