Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 11:35:58 vasta tsitaadiga

Ma mäletan, et keegi lastest jooksis 3km kaugusele, et kiirabisse helistada.

Vanakooli bussimehel tol ajal mobiili küll ei olnud. Veel vähem lastel. 1999-2000 läksid mobiilid põhikoolis moodi.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 11:38:27 vasta tsitaadiga

Loe: õnnetuse pealtnägijal polnud telefoni taskus. Laiem levik tuli alles 97-99 kui mobiil jõudis matsirahva kasutusse.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 08.10.2021 11:40:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Loe: õnnetuse pealtnägijal polnud telefoni taskus. Laiem levik tuli alles 97-99 kui mobiil jõudis matsirahva kasutusse.

Minul oli mobiil taskus juba 95-ndal aastal. Ka mu lähiringkonnas.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 11:45:40 vasta tsitaadiga

Järelikult kuulud eliiti.

95 pidi suur tasku ka olema ja õnnetuspaigas ei pruukind levi olla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 08.10.2021 11:47:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 08.10.2021 11:46:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Järelikult kuulud eliiti.

me_noot.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2021 13:27:56 vasta tsitaadiga

96. aastal sai hakatud rekkajuhiks. Et rekkajuhiks saada, pidi klots taskus olema. Philips Fizz.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 15:17:59 vasta tsitaadiga

https://sakala.postimees.ee/7357559/viljandis-vaksali-tanaval-toimus-kahe-soiduauto-raske-kokkuporge
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2021 15:46:05 vasta tsitaadiga

Seal on "tore rohepesu" tänava ääres. Lilled.
Kanadele süüa ostnuna või siksile mingit varuosa otsinuna, ei näe ma siksi aknast peatänaval sõitvaid autosi. Lilled varjavad vaatevälja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.10.2021 16:23:33 vasta tsitaadiga

Paneme lillede asemele asfalti. Tallinnas umbes nii tehakse. Pead siksile periskoobi katusele panema vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.10.2021 18:35:29 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Paneme lillede asemele asfalti. Tallinnas umbes nii tehakse. Pead siksile periskoobi katusele panema vms icon_lol.gif
tallinnas kasvatatakse kivimüürid ja tihedad plankaiad ette.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 09.10.2021 19:43:10 vasta tsitaadiga

Jälle täis või juhtimisõiguseta?
https://www.delfi.ee/artikkel/94812165/fotod-ja-video-juht-kihutas-bolt-drive-iga-vastu-tanavavalgustuse-posti-tanavad-mattusid-pimedusse

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 19:45:32 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
https://sakala.postimees.ee/7357559/viljandis-vaksali-tanaval-toimus-kahe-soiduauto-raske-kokkuporge


Piltide järgi ei saa aru - kas õnnetus juhtus siis Tehnikast või Itaaliast välja keerates?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 20:13:55 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Järelikult kuulud eliiti.

95 pidi suur tasku ka olema ja õnnetuspaigas ei pruukind levi olla.

Jah. Eliiti ei kuulund. 1994a. augustis ostsin kasutatud motorola 3200
See oli mu esimene mobla. NMT ostmisel ma ei näinud mõtet. Kuigi jah, nendega sai Tallinnas mingi ime antenniga läbi soome kasutaja helistada. Aga ma ei viitsind jebida selle piraatlusega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 09.10.2021 20:43:07 vasta tsitaadiga

Alguses käiski EMT side läbi soome. Sest kohapeal keskust ei olnud. Radiolinjal oli 1994 keskus kohapeal olemas. Siiani Ädala uulitsas ja varukeskus teletorni keldris.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2021 21:03:55 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
maty kirjutas:
https://sakala.postimees.ee/7357559/viljandis-vaksali-tanaval-toimus-kahe-soiduauto-raske-kokkuporge


Piltide järgi ei saa aru - kas õnnetus juhtus siis Tehnikast või Itaaliast välja keerates?


Ei - ei. Mõlemad olid peatänaval, oopel püüdis teha vasakpööret Itaalia tänavasse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.10.2021 18:10:58 vasta tsitaadiga

Õhtul mingi Renaulti vend vilgutas hoolega, et politsei mõõdab kiirust. Ma vilgutasin veel vingemini vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 21:36:29 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1045638/tartus-pargivad-autod-jalgrattatee-tottu-keset-tanavat
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 12.10.2021 09:45:15 vasta tsitaadiga

Järjekordne BMW töll.
https://tartu.postimees.ee/7358996/omanik-viis-bmw-ilupildiks-kergliiklustunnelisse#_ga=2.100768583.79724945.1633717179-533427851.1632405481

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 09:49:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei mahtunud lapsevankriga mööda või millest selline ruigamine?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 12.10.2021 09:50:08 vasta tsitaadiga

Ju siis...
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2021 11:19:50 vasta tsitaadiga

Kui emmed tuleks lapsevankritega autoteedele jalutama, kes siis ruigab?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 11:27:47 vasta tsitaadiga

Tibi tahtis algatuseks tagurdades külje maha sõita ja tuli hiljem abisema, et oioi, avariiiiii oleks juhtunud.."
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2021 11:35:47 vasta tsitaadiga

Ilus pilt ju
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 11:40:02 vasta tsitaadiga

Kust otsast ilus pilt, mingi bemmiront pildil.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 11:40:58 vasta tsitaadiga

mille järgi otsustasid et ront on
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.10.2021 12:04:36 vasta tsitaadiga

Halloo, see on E61 ju. Omanik tahtis autost viimased mälestuspildid teha enne kui roim täitsa laiali lendab.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 13:03:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/1045638/tartus-pargivad-autod-jalgrattatee-tottu-keset-tanavat


Kas nii tohib parkida, keset teed?
E61 rõve juu, tagant eriti. Isegi see 7ne on ilusam...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 13.10.2021 12:44:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 13:25:55 vasta tsitaadiga

Bussijuht viibutas sõrme mulle, kui üle sebra tahtsin minna, isegi hoogu ei võtnud raibe maha icon_confused.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2021 14:06:34 vasta tsitaadiga

näpuvibutus tähendas, et sõida bussiga icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 17:52:32 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Bussijuht viibutas sõrme mulle, kui üle sebra tahtsin minna, isegi hoogu ei võtnud raibe maha icon_confused.gif


Brake checki tuleb sellisele teha
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 17:57:08 vasta tsitaadiga

ota, ma saan praegu aru nii, et " ilusa" autoga võib jalakäijate tunnelisse ja maarjamäe memoriaali onakat panema minna aga koledaga ei või? st. seadus kehtib vaid koledatele?

kui su naine on "ilus" kulmineerub see mingitel hetkedel ejakulatsiooniga aga kui sa mingit autot "ilusaks " pead, kas siis peab ka mingeid riideesemeid vahetama?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 12.10.2021 18:14:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ota, ma saan praegu aru nii, et " ilusa" autoga võib jalakäijate tunnelisse ja maarjamäe memoriaali onakat panema minna aga koledaga ei või? st. seadus kehtib vaid koledatele?

kui su naine on "ilus" kulmineerub see mingitel hetkedel ejakulatsiooniga aga kui sa mingit autot "ilusaks " pead, kas siis peab ka mingeid riideesemeid vahetama?

icon_lol.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 18:14:47 vasta tsitaadiga

Maarjamäel pildistamine lõi ka isikliku moraalimeetri punasesse aga keset ööd kuskile jalakäijatetunnelisse ronimises küll mingit ilget kuritööd ei näe. Ise seda ei teeks aga kui kellelegi see tõesti niiii ilus pilt tundub, siis andku minna (kui sinna saamisega mingit haljasalade üles kündmist ei kaasne).

Aga laurx, kes ütles, et ilusa autoga võib ja koledaga ei või?
Ja minul isiklikult küll iga ilusa naise nägemine ejakulatsiooniga ei kulmineeru. Sama ka ilusate autodega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 18:49:19 vasta tsitaadiga

Vanaks hakkad jääma. Ma SI süsteemis defineeriks seda ilusat kuidagi. Ja nende tunnelite kohta võiks siiski mingi eetika säilida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 00:36:04 vasta tsitaadiga

Järsku ilmus välja nagu kummitus icon_eek.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 00:44:14 vasta tsitaadiga

Ma olen paar õhtut soojuskaameraga autoga ringi sõitnud. Päris palju näeb sealt jalakäijaid, keda muidu tähele ei panekski, kui kaamerapildile kastikesi ümber ei tekiks. Õnneks enamus ei jaluta tee peal.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.10.2021 01:04:45 vasta tsitaadiga

Just soojuskaamera, mitte IR?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 01:07:37 vasta tsitaadiga

Audi kasutab FLIR kaamerapõhjasid, tootjaks Autoliv. Samad kaamerad ka BMW'del.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 01:09:50 vasta tsitaadiga

Jep - mul ka miski selline asi olemas. Ei ole kindel kas on soojus või infrapuna. Vast ikka IR (2014 BMW). Uuematel soojus siis äkki? Seda pilti mida saab ekraanile näidata küll sõidu ajal ei jõua jälgida. Aga inimeste/metsloomade tuvastus käib minu teada sama süsteemi pealt ja see on ühe kitsepaugu mul kenasti ära hoidnud thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 01:16:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Just soojuskaamera, mitte IR?
IR ehk infrapunane ehk soojuskiirgus? icon_smile.gif
tsitaat:
The night vision assistant is an assistance system for the larger model series from Audi. The heart of this system is a thermal imaging camera at the front of the vehicle. It has an angle of view of 24 degrees, and its protective window is cleaned by a separate nozzle and heated when cold. As a far infrared system (FIR), the camera reacts to the heat radiated by objects in the recorded scene. A computer transforms the information from the camera into black-and-white images and displays them on the central display located between the instruments.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 02:02:31 vasta tsitaadiga

Soojuskaamerad. Tavaline IR öövaatlus ei näitaks suurt midagi kui vähegi mingit muud valgust kaadris on.

Spoileris pilt Audi kaamerapildist Vana-Tartu mnt/Tartu mnt ristmikul ninaga lennujaama poole. Nähtav korsten peaks olema Iru ~8.5km eemal. Selgelt näha ka köetava õhusõidukite remondi/hooldusangaari soojad uksed.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.10.2021 06:46:23 vasta tsitaadiga

Jalakäijate puhul on sellest kaamerast abi küll.


Link
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 06:57:28 vasta tsitaadiga

mu jahimehest sõber avastab oma mersu kaameraga põtru icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 07:31:53 vasta tsitaadiga

Üks asi, millest lollide suitsideerujate vastu abi on. Seeaasta on helkureid ja asju palju vähem kui eelmistel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2021 08:15:33 vasta tsitaadiga

Too tont vihmavarjuga oli vaktsineeritud /s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.10.2021 10:31:58 vasta tsitaadiga

Kavalpea
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:04:15 vasta tsitaadiga

mikk36, kaval endaarust küll aga vahele jäi
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 13.10.2021 12:20:48 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Järsku ilmus välja nagu kummitus icon_eek.gif


Link

Üks asi on jah jalakäija, kes võiks natuke vaadata ja kanda helkurit pimedal ajal, eriti halvasti valgustatud kohas ja tumedate riietega. Aga see vastu sõitev auto...sellist tulede näkku laskmist ikka ei teeks ju, reguleerigu oma esituled ära, sest antud juhul see ju pimestas icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:57:29 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Aga laurx, kes ütles, et ilusa autoga võib ja koledaga ei või?
Ja minul isiklikult küll iga ilusa naise nägemine ejakulatsiooniga ei kulmineeru. Sama ka ilusate autodega.


Kui juba pelgalt nägemisest purskama hakkab, siis https://naudikauem.ee


viimati muutis mcmudakäkk 13.10.2021 12:58:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:57:57 vasta tsitaadiga

Mitu hommikut on üks hall Mazda 3 kanalis ja linnas oma kultuuriga silma jäänud...
Täna oli Liivalaias maha võetud
icon_lol.gif
Jube tahtmine oli minna neid pollareid tänada.
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.