|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
19.09.2021 00:05:50
|
|
|
kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.
Mul enda X50 pro-l veel alles.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
20.09.2021 14:48:13
|
|
|
Android 11 tulekuga kadus X2-lt ja muutus inglikeelseks. Edasised updated Anroid 11 peal enam tagasi ei toonud.
| C1rca kirjutas: |
kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.
Mul enda X50 pro-l veel alles. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
22.09.2021 17:40:45
|
|
|
Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.09.2021 18:55:25
|
|
|
| Probleem on pigem selles, et "head ja sõbralikud" jäävad nendestsamadest andmetest ilma, "pahad" vaid saavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.09.2021 22:23:53
|
|
|
| mryx kirjutas: |
Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed? |
Noh, kui Su telefoni kasutatakse BOT -na, siis võid igasugu süüdistusi kaela saada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
22.09.2021 22:28:47
|
|
|
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.09.2021 22:33:56
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. :-| |
Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada. :)
Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente.
viimati muutis ksuuk 22.09.2021 22:44:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
22.09.2021 22:39:05
|
|
|
Vaadake selline Norralaste dok ära. Väga huvitav ja kaasahaarav, facebook ja google näiteks keeldusid ütlusi andma neile.
https://www.imdb.com/title/tt11279794/ Läheb otse teemasse.
Aga suuremal või vähemal määral luuravad nad kõik meie järel, sest data loeb tänapäeval.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
22.09.2021 22:40:06
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud hiinas. |
Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.09.2021 22:45:11
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad. |
Samsungist ei arva midagi aga Sony toodab oma telefone ainult Jaapanis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
22.09.2021 23:35:38
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast.  |
Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada.
Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente. |
Is HMD Global Chinese?
HMD Global is again Chinese and most of their phones are also made in China.
suures plaanis kõik üks hiina osad vist tõesti toodavad koreas/taiwanis jms
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.09.2021 12:24:50
|
|
|
Lõpuks
| tsitaat: |
| The proposal will require all manufacturers to harmonize the charging points on devices — using a USB-C charging point — and to make their software protocol for fast charging interoperable between brands and devices. |
https://www.politico.eu/article/brussels-wants-apple-to-fall-in-line-with-common-charging-solution-by-2024/
Täiesti absurd on olukord kui sul on ühe tootja võimas kiirlaadija ja teise brändi telefoni laeb üliaeglaselt - aeglasemalt kui selle teise brändi tavaline laadija
Apple pushib vastu muidugi juba
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 00:01:36
|
|
|
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.10.2021 00:35:48
|
|
|
| Kui täpne see näit on üldse, saab usaldada?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 07:26:26
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.
|
Mis ajavahemikust jutt käib?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 10:16:57
|
|
|
| Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 10:28:49
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud. |
Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 10:36:30
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud. |
Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel... |
Sony ostsin eelmine aasta oktoober, kevadeks oli 85% akut järgi. Õnneks garantii kaudu osteti tagasi, lagunes.
Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 10:38:05
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul. (y) |
No oleks ka ime kui 5 kuuga aku oleks küpse. Aga ei usu, et see 5 aastat vastu peab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 11:05:23
|
|
|
| ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 11:15:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud. |
Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.
Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu :).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 11:24:44
|
|
|
ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.
Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.
Kõnede jaoks võid sa ka nupu telefoni osta.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 11:37:47
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.
Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.
|
Klassikalize tilulilu some puhul, saab vast tõesti nii hakkama aga ise kasutan spets app -e, milledel pole export/import tuge ja ilma root -ta ei too nende baase mingi nipiga üle. Ja uuema Androidi peale minnes (kui app siis üldse tööle hakkab) on veel vaja db migra ka.
Kui korralik telefon maksab min 1K, siis siinses hiinakate teemas korralikust telefonist vist pole üldse mõtet rääkida, ehk siin on kõik juustud :).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.10.2021 11:48:18
|
|
|
Ise elad oma elu raskeks siis ju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.10.2021 11:48:28
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud. |
Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.
Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu . |
Kas siin pole küsimus selles, et Apple puhul sa lihtsalt ei saa nii paljusid asju oma käe järgi seada kui androidi puhul oled harjunud seadistama?
Tavakasutaja jaoks on androidilt androidile liikumine üsnagi sama lihtne, tuuakse vanast telefonist asjad üle (minu kogemused Samsung > Samsung, Samsung > Sony ning Sony > Samsung).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
04.10.2021 16:07:53
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.
 |
Mis äpist juttu?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.10.2021 16:14:50
|
|
|
| AccuBattery
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.10.2021 18:29:22
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud. |
Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.
Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu . |
Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime
| tsitaat: |
Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu . |
Võib muutuda
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.10.2021 19:19:25
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime
|
Vahetasin telefone - xiaomi asemele sony - ei saanud arugi kui kõik oli automaatkonfitud. Kõik mida enne olin paika pannud oli uues telefonis kohe olemas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 20:37:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime :D |
Üks asi on Google Play app -d, need jah sikutab alla aga Sa väidad, et lisaks kõigi telefonis olevate app -de (siis mitte ainult Google, vaid kõigi) seadistused, storage sisu, logid jms tuuakse ka üle 1:1 -le?
| Osiris kirjutas: |
Vahetasin telefone - xiaomi asemele sony - ei saanud arugi kui kõik oli automaatkonfitud. Kõik mida enne olin paika pannud oli uues telefonis kohe olemas.
|
Sama küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.10.2021 20:44:48
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime |
Üks asi on Google Play app -d, need jah sikutab alla aga Sa väidad, et lisaks kõigi telefonis olevate app -de (siis mitte ainult Google, vaid kõigi) seadistused, storage sisu, logid jms tuuakse ka üle 1:1 -le?
|
See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 20:53:47
|
|
|
See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik.[/quote]
Seega ei tee Google backup siiski 1:1 -le seisu. Mul on ca 200 mitte google app -i, millede igaühe uuesti seadistamine on ropp töö, lisaks kaotan kõik app -de logid, statistika, ajaloo jms.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 21:00:09
|
|
|
Ja siis tood võrdluseks Apple. Endal häkitud ja muud imeliku kraami telefon täis. Apple puhul sa seda kraami tõenäoliselt ei saagi telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 21:04:35
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Ja siis tood võrdluseks Apple. Endal häkitud ja muud imeliku kraami telefon täis. Apple puhul sa seda kraami tõenäoliselt ei saagi telefoni. :lol: |
Stock Android, ei mingit häkkimist + erinevad app -d, mis siin imelikku on? Või on Sul telefonis vaid Google app -id?
Ja kui Sa veel ei teadnud, siis Android -i app -e jah ei saagi Apple telefoni. Või noh, saab tegelt need sinna salvestada aga kasutada ei saa :).
viimati muutis ksuuk 04.10.2021 21:10:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.10.2021 21:09:44
|
|
|
hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.10.2021 21:16:11
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Mul on ca 200 mitte google app -i |
Ja reaalselt kasutad ka neid 200 äppi? Üldiselt oled nagunii erijuhtum Tavauseril 0 probleemi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.10.2021 21:20:12
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| ksuuk kirjutas: |
| Mul on ca 200 mitte google app -i |
:o Ja reaalselt kasutad ka neid 200 äppi? Üldiselt oled nagunii erijuhtum :D Tavauseril 0 probleemi. |
Ikka kasutan, kuidas siis muidu.
Ja ütleks seekord, et kui tavakasutajal on telefon, mllle migra õnnestub 1:1 -le, siis ilmselgelt ta ei kasuta seda kui nutitelefoni.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
04.10.2021 21:20:31
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
|
See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik. |
Seega ei tee Google backup siiski 1:1 -le seisu. Mul on ca 200 mitte google app -i, millede igaühe uuesti seadistamine on ropp töö, lisaks kaotan kõik app -de logid, statistika, ajaloo jms.[/quote]
kisub teemast mööda aga 200 appi? ma ei taha teada mitu telefoni tundi sul päevas tuleb või milleks on vaja 200 häppi. ok ma saan aru, et iga peeretuse jaoks on oma äp aga siiski mu hämming kestab.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.10.2021 21:20:41
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada. |
Kõik tuleb ju üle, samsung, sony vmi, neil oma smart switch peal mis kõik üle toob, vanasse telefoni vaja sama tootja poolne rakendus lihtsalt tõmmata. Isegi mitte play poest tõmmatud kraam tuleb üle ja jäävad uues telefonis täpselt nii home screeni peale nagu vanas telefonis äppid olid järjestatud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.10.2021 21:40:18
|
|
|
Kurat, hullumajas arvut vist järelvalveta jäetud
200 äppi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.10.2021 00:19:12
|
|
|
| Vaatasin endal, 60 äppi max.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.10.2021 13:29:10
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada. |
Kõik tuleb ju üle, samsung, sony vmi, neil oma smart switch peal mis kõik üle toob, vanasse telefoni vaja sama tootja poolne rakendus lihtsalt tõmmata. Isegi mitte play poest tõmmatud kraam tuleb üle ja jäävad uues telefonis täpselt nii home screeni peale nagu vanas telefonis äppid olid järjestatud. |
Just tegin vahetuse samsung s20 pealt s21 peale SmartSwitch abiga. Kõik tuleb üle küll, aga äppidesse peab uuesti ikkagi sisse logima jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.10.2021 13:49:27
|
|
|
| olafsand, jah. Millegi pärast mäletan, et samsungil mingi samsung pass vmi, viskas ise äppides meelde jäetud paroolid ette.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
09.10.2021 12:29:03
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)? |
Kui siinses foorumis on sellise taseme siseinfot, siis äkki keegi jagab ka mõne lähiajal börsile mineva firma andmeid. :)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
09.10.2021 12:57:25
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| X60 ja -PRO nagu müüakse meil ka. X70 miskipärast ei leidnud. X70 PRO+ tuleb EU's ka müüki, aga ilmselt meil siis mitte... |
No just ning Vivo IQOO 8 Pro oleks ka täitsa äge variant.
EDIT: Kimovil.com on okei leht telefonide leidmiseks, seal piisavalt head filtrid, näiteks otsin veekindlat juhtmevaba laadimisega head telefoni, järjestatud Antutu tulemuse järgi, mõned filtrid veel (sõrmejäljelugeja ees, ekraani sees või kõrval, 5G/4G sagedused, NFC):
link
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|