Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2021 00:05:50 vasta tsitaadiga

kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.

Mul enda X50 pro-l veel alles.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 20.09.2021 14:48:13 vasta tsitaadiga

Android 11 tulekuga kadus X2-lt ja muutus inglikeelseks. Edasised updated Anroid 11 peal enam tagasi ei toonud.

C1rca kirjutas:
kellelgi Realme 6 kasutusel? Peale viimast update eesti keel kadunud, varasemalt oli olemas. Peale update viskas soome keelseks.

Mul enda X50 pro-l veel alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 13:07:39 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 22.09.2021 17:40:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 18:55:25 vasta tsitaadiga

Probleem on pigem selles, et "head ja sõbralikud" jäävad nendestsamadest andmetest ilma, "pahad" vaid saavad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:23:53 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?


Noh, kui Su telefoni kasutatakse BOT -na, siis võid igasugu süüdistusi kaela saada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:28:47 vasta tsitaadiga

Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:33:56 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. :-|


Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada. :)

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente.


viimati muutis ksuuk 22.09.2021 22:44:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:39:05 vasta tsitaadiga

Vaadake selline Norralaste dok ära. Väga huvitav ja kaasahaarav, facebook ja google näiteks keeldusid ütlusi andma neile.
https://www.imdb.com/title/tt11279794/ Läheb otse teemasse.

Aga suuremal või vähemal määral luuravad nad kõik meie järel, sest data loeb tänapäeval.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:40:06 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud hiinas.

Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:45:11 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:

Samsung on Korea firma ja toodetakse ka vist ikka Koreas. Aga kus nende teiste firmade tootmisüksused asuvad, seda ma ei tea. Sony on näiteks Jaapani firma, aga ma ei tea, kas kui palju nad jaapanis midagi toodavad.


Samsungist ei arva midagi aga Sony toodab oma telefone ainult Jaapanis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 23:35:38 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
SSD kirjutas:
Olen 3+ aastat hiinakat kasutanud. Ma ei tea mida huvitavat siis Hiina mind jälgides on saanud. Pakun et ei midagi, kuna olen uht igav inimene. Aga muidugi see uudis natuke nagu ei meeldinud. Samas no ma ei saa ju kuskilt osta saksa või pransuse telefone. Kõik telod tulevad ju hiinast. icon_neutral.gif


Siit hakkab kooruma, miks hiinakatel on vaja vinget riistavara alla, sest muidu ei jaksa telefonis peituv suur vend kõike tegevust analüüsida ja edastada. icon_smile.gif

Minuteada Sony, Samsung, Asus, Nokia, LG ei ole tehtud Hiinas. Samas pole teada kas need sisaldavad Hiinas tehtud komponente.


Is HMD Global Chinese?
HMD Global is again Chinese and most of their phones are also made in China.

suures plaanis kõik üks hiina icon_rolleyes.gif icon_lol.gif osad vist tõesti toodavad koreas/taiwanis jms
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2021 12:13:03 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
DVDRW kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema

Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset terminit?
Või millist kahju võivad põhjustada krüpteeritud kujul Singapuri serverisse saadetavad andmed?


Põhjalikum ülevaade: https://arstechnica.com/information-technology/2021/09/security-audit-raises-severe-warnings-on-chinese-smartphone-models/
Päris palju andmeid liigub edasi-tagasi ja isegi ilma "soovimatute" otsinguteta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:24:50 vasta tsitaadiga

Lõpuks icon_exclaim.gif
tsitaat:
The proposal will require all manufacturers to harmonize the charging points on devices — using a USB-C charging point — and to make their software protocol for fast charging interoperable between brands and devices.

https://www.politico.eu/article/brussels-wants-apple-to-fall-in-line-with-common-charging-solution-by-2024/


Täiesti absurd on olukord kui sul on ühe tootja võimas kiirlaadija ja teise brändi telefoni laeb üliaeglaselt - aeglasemalt kui selle teise brändi tavaline laadija icon_lol.gif

Apple pushib vastu muidugi juba kopp.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 00:01:36 vasta tsitaadiga

Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.

Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 00:35:48 vasta tsitaadiga

Kui täpne see näit on üldse, saab usaldada?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 07:26:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.


Mis ajavahemikust jutt käib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 10:16:57 vasta tsitaadiga

Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 10:28:49 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.


Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 10:36:30 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Aprill vist oli kui ostsin. Muidugi 2-3 kuud alguses seda äppi ei kasutanud, siit foorumist leidsin selle ja siis sai ka proovitud.


Mul on Sony, 5 aastat sai just täis ja 92% akut järel...


Sony ostsin eelmine aasta oktoober, kevadeks oli 85% akut järgi. Õnneks garantii kaudu osteti tagasi, lagunes.
Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 10:38:05 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:

Xiaomi akuga igatahes praegu väga rahul. (y)


No oleks ka ime kui 5 kuuga aku oleks küpse. Aga ei usu, et see 5 aastat vastu peab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:05:23 vasta tsitaadiga

ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:15:14 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.


Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.

Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu :).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:24:44 vasta tsitaadiga

ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.

Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.

Kõnede jaoks võid sa ka nupu telefoni osta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:37:47 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, mida iganes. 30min max ja kõik töö asjad ning seaded paigas vanast telefonist uude. Iga 2.a tagant uus ja korralik osta. Mingit raha säästu küll nad taga ei aja, telefon on töö vahend ja teenib raha tagasi.

Läägamise osas, siis protsessorite võimsus ja ram mälu maht on korralikult kasvanud, ei igatase 5.a vana juustu tagasi.




Klassikalize tilulilu some puhul, saab vast tõesti nii hakkama aga ise kasutan spets app -e, milledel pole export/import tuge ja ilma root -ta ei too nende baase mingi nipiga üle. Ja uuema Androidi peale minnes (kui app siis üldse tööle hakkab) on veel vaja db migra ka.

Kui korralik telefon maksab min 1K, siis siinses hiinakate teemas korralikust telefonist vist pole üldse mõtet rääkida, ehk siin on kõik juustud :).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:48:18 vasta tsitaadiga

Ise elad oma elu raskeks siis ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 11:48:28 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.


Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.

Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu icon_smile.gif.


Kas siin pole küsimus selles, et Apple puhul sa lihtsalt ei saa nii paljusid asju oma käe järgi seada kui androidi puhul oled harjunud seadistama?
Tavakasutaja jaoks on androidilt androidile liikumine üsnagi sama lihtne, tuuakse vanast telefonist asjad üle (minu kogemused Samsung > Samsung, Samsung > Sony ning Sony > Samsung).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 04.10.2021 16:07:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Xiaomi akut peab küll kiitma. Pidevalt kiirlaadimist ja öö otsa kaabel küljes. Sony oli selle ajaga 15% mahust kaotanud.


Mis äpist juttu?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 16:14:50 vasta tsitaadiga

AccuBattery
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 18:29:22 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, miks peaks 5.a pidama? 2.a lagi ja siis jälle uus. Mingi 5.a vana juustuga pole midagi teha. Läägab ja pole normaalne igapäevaselt sellist kasutada. Ma ei kujuta ette kui peaks praegu oma Sony XZ kasutama, mis 5.a tagasi sai ostetud.


Nojah, kas osta iga aasta uus juust või osta korralik ja kasutada seda 3 aastat, rahaliselt teeb sama välja aga kasutamiskogemus on eri teema. Oleks Android --ga telefoni vahetamine samalihtne kui Apple -l, paar klikki, tiba ootamist ja uus on vana identne koopia. Aga ei, Android -i puhul on päeva töö asjad üle tuua ja siis nädalaid/kuid kõik uuesti seadistada ning üritada saada asju tööle.

Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu icon_smile.gif.

Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime icon_biggrin.gif

tsitaat:
Läägamise osas, ega 4G uue telefoniga kiiremaks ei muutu icon_smile.gif.

Võib muutuda icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 19:19:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime icon_biggrin.gif

Vahetasin telefone - xiaomi asemele sony - ei saanud arugi kui kõik oli automaatkonfitud. Kõik mida enne olin paika pannud oli uues telefonis kohe olemas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 20:37:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime :D


Üks asi on Google Play app -d, need jah sikutab alla aga Sa väidad, et lisaks kõigi telefonis olevate app -de (siis mitte ainult Google, vaid kõigi) seadistused, storage sisu, logid jms tuuakse ka üle 1:1 -le?

Osiris kirjutas:

Vahetasin telefone - xiaomi asemele sony - ei saanud arugi kui kõik oli automaatkonfitud. Kõik mida enne olin paika pannud oli uues telefonis kohe olemas.


Sama küsimus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 20:44:48 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
salatoimik kirjutas:

Sama lihtne ju. Logi uues telos sisse vaid google kontoga ja sikutab kogu teema ise alla suht. See kui endal confitud kõik, suures hirmus googli ees, et midagi kuhugi ei varundata ning kõik OFF keeratud siis mõni ime icon_biggrin.gif


Üks asi on Google Play app -d, need jah sikutab alla aga Sa väidad, et lisaks kõigi telefonis olevate app -de (siis mitte ainult Google, vaid kõigi) seadistused, storage sisu, logid jms tuuakse ka üle 1:1 -le?
See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 20:53:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik.[/quote]

Seega ei tee Google backup siiski 1:1 -le seisu. Mul on ca 200 mitte google app -i, millede igaühe uuesti seadistamine on ropp töö, lisaks kaotan kõik app -de logid, statistika, ajaloo jms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:00:09 vasta tsitaadiga

Ja siis tood võrdluseks Apple. Endal häkitud ja muud imeliku kraami telefon täis. Apple puhul sa seda kraami tõenäoliselt ei saagi telefoni. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:04:35 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ja siis tood võrdluseks Apple. Endal häkitud ja muud imeliku kraami telefon täis. Apple puhul sa seda kraami tõenäoliselt ei saagi telefoni. :lol:


Stock Android, ei mingit häkkimist + erinevad app -d, mis siin imelikku on? Või on Sul telefonis vaid Google app -id?

Ja kui Sa veel ei teadnud, siis Android -i app -e jah ei saagi Apple telefoni. Või noh, saab tegelt need sinna salvestada aga kasutada ei saa :).


viimati muutis ksuuk 04.10.2021 21:10:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:09:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:16:11 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Mul on ca 200 mitte google app -i
icon_eek.gif Ja reaalselt kasutad ka neid 200 äppi? Üldiselt oled nagunii erijuhtum icon_biggrin.gif Tavauseril 0 probleemi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:20:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ksuuk kirjutas:
Mul on ca 200 mitte google app -i
:o Ja reaalselt kasutad ka neid 200 äppi? Üldiselt oled nagunii erijuhtum :D Tavauseril 0 probleemi.


Ikka kasutan, kuidas siis muidu.

Ja ütleks seekord, et kui tavakasutajal on telefon, mllle migra õnnestub 1:1 -le, siis ilmselgelt ta ei kasuta seda kui nutitelefoni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:20:31 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
salatoimik kirjutas:

See kui sa teed elu keeruliseks ning roodidid, möllad ja häkid siis nii ongi, teed uues telos käsitsi. Keegi ei käse sul häkkida jne, vaba valik.


Seega ei tee Google backup siiski 1:1 -le seisu. Mul on ca 200 mitte google app -i, millede igaühe uuesti seadistamine on ropp töö, lisaks kaotan kõik app -de logid, statistika, ajaloo jms.[/quote]

kisub teemast mööda aga 200 appi? ma ei taha teada mitu telefoni tundi sul päevas tuleb või milleks on vaja 200 häppi. ok ma saan aru, et iga peeretuse jaoks on oma äp aga siiski mu hämming kestab.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:20:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada.

Kõik tuleb ju üle, samsung, sony vmi, neil oma smart switch peal mis kõik üle toob, vanasse telefoni vaja sama tootja poolne rakendus lihtsalt tõmmata. Isegi mitte play poest tõmmatud kraam tuleb üle ja jäävad uues telefonis täpselt nii home screeni peale nagu vanas telefonis äppid olid järjestatud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 21:40:18 vasta tsitaadiga

Kurat, hullumajas arvut vist järelvalveta jäetud


200 äppi icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2021 00:19:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin endal, 60 äppi max.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2021 13:29:10 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
bladerunner kirjutas:
hkurujo88r, jutt käis, et Google oskab ainult enda äppe üle tuua. Suvarakendusega jääb see ju hätta. Mängud, kasvõi mKool vms. Kõik tuleb uuesti seadistada.

Kõik tuleb ju üle, samsung, sony vmi, neil oma smart switch peal mis kõik üle toob, vanasse telefoni vaja sama tootja poolne rakendus lihtsalt tõmmata. Isegi mitte play poest tõmmatud kraam tuleb üle ja jäävad uues telefonis täpselt nii home screeni peale nagu vanas telefonis äppid olid järjestatud.


Just tegin vahetuse samsung s20 pealt s21 peale SmartSwitch abiga. Kõik tuleb üle küll, aga äppidesse peab uuesti ikkagi sisse logima jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2021 13:49:27 vasta tsitaadiga

olafsand, jah. Millegi pärast mäletan, et samsungil mingi samsung pass vmi, viskas ise äppides meelde jäetud paroolid ette.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 11:16:50 vasta tsitaadiga

Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 12:29:03 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?


Kui siinses foorumis on sellise taseme siseinfot, siis äkki keegi jagab ka mõne lähiajal börsile mineva firma andmeid. :)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 12:32:40 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt võtan esimesel võimalusel Vivo X70 Pro+ ligi. Teab keegi, mis poodidesse need launchil müüki võiks tulla (mõistliku hinnaga muidugi)?
Selle peale küsiks - on mõnda usaldusväärset EUROOPA LIIDUS asuvat tehnikapoodi, mis selliseid telefone müüks?


Eesti müüjad millegipärast ei võta müüki taolisi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 12:39:16 vasta tsitaadiga

X60 ja -PRO nagu müüakse meil ka. X70 miskipärast ei leidnud. X70 PRO+ tuleb EU's ka müüki, aga ilmselt meil siis mitte...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 12:57:25 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
X60 ja -PRO nagu müüakse meil ka. X70 miskipärast ei leidnud. X70 PRO+ tuleb EU's ka müüki, aga ilmselt meil siis mitte...
No just ning Vivo IQOO 8 Pro oleks ka täitsa äge variant.


EDIT: Kimovil.com on okei leht telefonide leidmiseks, seal piisavalt head filtrid, näiteks otsin veekindlat juhtmevaba laadimisega head telefoni, järjestatud Antutu tulemuse järgi, mõned filtrid veel (sõrmejäljelugeja ees, ekraani sees või kõrval, 5G/4G sagedused, NFC):
link

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.