Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 11:45:41 vasta tsitaadiga

link :: väike loendur kah asjale

icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 11:47:25 vasta tsitaadiga

18 päeva ja 12 tundi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 12:05:46 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
asi tuleb cd variandina ainult. väidetavalt dvd't ei planeerita.


Sohoh,eitea mitme plaadi peal siis? icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 12:41:11 vasta tsitaadiga

3 või 4.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xayqo
HV kasutaja
Xayqo

liitunud: 04.08.2002




sõnum 15.07.2004 12:49:39 vasta tsitaadiga

Pakun et 3-5CD. Plaan oli uus videokas osta, mingi GF 6800 GT, aga siis jääb vist masin ikka Doom III jaoks lahjaks. (A XP 1700, ja abiti emaplaati millele sobivad ainult 266Mhz busiga prosed) Siis oleks vist mõttekas osta mingi Amd 2400XP, aga kas Thoroughbred või Thorton, kumb paremini klokkuks? Ja loomulikult 512mb rammi. Siis saaks minagi kuidagi kaua oodatud kaunikest oma masinaga mängida! icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 13:13:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mutabor kirjutas:
asi tuleb cd variandina ainult. väidetavalt dvd't ei planeerita.


Sohoh,eitea mitme plaadi peal siis? icon_confused.gif


http://www.planetdoom.com/potd/index.asp?id=468442
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 15.07.2004 13:17:27 vasta tsitaadiga

ausalt siuke mäng tuleks orikas osta juba......doom3 hakab peaaegu PES/WE tasemele tõusma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 13:41:16 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:

http://www.planetdoom.com/potd/index.asp?id=468442


see pilt olevat kellegi fännide poolt tehtud, ehk siis fake, see on mis ma olen kuulnud.
http://money.cnn.com/2004/07/14/commentary/game_over/column_gaming/index.htm
siin öeldakse et 3 või 4.

tsitaat:
The game will ship on either three or four CDs. Despite the hopes of hard-core gamers, though, there will not be a DVD version of the game, id Software CEO Todd Hollenshead told CNN/Money.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 15.07.2004 13:48:59 vasta tsitaadiga

sharkman kirjutas:
ausalt siuke mäng tuleks orikas osta juba......doom3 hakab peaaegu PES/WE tasemele tõusma thumbs_up.gif

kle sa oma PES/WE-dega siin, need erinevast žanrist, võta oma sõnad tagasi, kuidas sa võid niivisi rääkida.
IMHO Fifa on parem icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

mutabor kirjutas:

...
siin öeldakse et 3 või 4.

tsitaat:
The game will ship on either three or four CDs. Despite the hopes of hard-core gamers, though, there will not be a DVD version of the game, id Software CEO Todd Hollenshead told CNN/Money.


siis on hea, ei peagi DVD mängijat veel ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 16:07:39 vasta tsitaadiga

PiperiderX kirjutas:

Nimeta mõni shooter mis pole ajulage killimine?

Q3 ja SoF2

DigeBeni kirjutas:

... tjah, 9700Pro oli enda jaoks esimene kaart, mis pakkus võimalust mängida mänge nii, nagu ise soovid.

muide ma olen mitu korda mõelnud, et oleks ka pidanud omal ajal 9700Pro ostma. Mis siis et oli kallis alguses
oleks ta kestnud tänaseni ja veel järgminegi aasta võiks teda üle keskmise jõudlusega kaartide hulka lugeda.

Peale esimese Ti4200 müüki olid mul igast low end kaardid ja siis tulid jälle GF3, GF4 (uus), R9500, R9700, FX5900xt(uus) ja praegu vaatan jälle peale mõningast low endi peal olekut uut kaarti. Rahaliselt iga kord müües/ostes ju midagi kaotad, nii et kokkuvõttes oleks tulnud R9700Pro väljatuleku hind ja praegu vb uut ei vajakski.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 15.07.2004 18:50:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nimeta mõni shooter mis pole ajulage killimine?

tsitaat:
Q3 ja SoF2


quake 3 on parajalt ajulage ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leijona
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2002




sõnum 15.07.2004 19:17:50 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:

http://www.planetdoom.com/potd/index.asp?id=468442

eh, see päris lucky tüüp ju, tal Half-Life 2 ka olemas icon_lol.gif
http://home.arcor.de/solidsnake2/halflife2.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 19:24:42 vasta tsitaadiga

huvitav kas see on t6si ka?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 19:39:47 vasta tsitaadiga

Jälle 6 plaati icon_rolleyes.gif Ja laud ning klaviatuur on ka samad. Mina arvan ka et pole õige.... Aga päris osav pildi tegija on olnud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 19:50:45 vasta tsitaadiga

hiir tundub ka samas kohas olevat,
huvitav kas on olemas mingi plaatide paigutamise kunst, sest nendel piltidel on need alumised 5 plaati mõlemal juhul sama nurga all, plaatidel oleva teksti järgi võttes
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 20:24:22 vasta tsitaadiga

photoshop. mis muud.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 15.07.2004 20:40:57 vasta tsitaadiga

erinevad tekstuurid lihtsalt peale pandud, imho. tahaks aint teada kust ta need saanud on, v6i on plaatide disain oma vaimusynnitis. hästi tehtud anyways:)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2004 22:13:19 vasta tsitaadiga

jiisas kraist icon_biggrin.gif icon_lol.gif its gonna be close for Doom III and Platoon getting out of Finland with X800PRO and DL Doom 3

Doom III Goes Gold!
Posted by Joe "OuTkAsT-1" Topolnisky @ Thu 2004-07-15 » Discuss!

Here it is folks! Activision and id Software have announced that their upcoming first person shooter, Doom 3, has gone gold and should hit stores next month! Here's a clipping from the press release:
Mesquite, TX - July 14, 2004 - See you in Hell! id SoftwareTM and Activision, Inc. (Nasdaq: ATVI) confirmed today that id Software's highly anticipated DOOM 3TM for the PC has entered manufacturing and will begin shipping to retail stores worldwide the week of August 2. A sci-fi horror masterpiece, DOOM 3's dramatic storyline, pulse-pounding action, incredible graphics, and ground-breaking technology combine to draw you into the most frightening and gripping first-person gaming experience ever created.
All I can say is "w00t!".

source: http://www.futuremark.com/news/?newsarticle=200407/2004071503#200407/2004071503

Et siis Augusti teisel nädalal... ma just siis koju nagu icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 09:45:33 vasta tsitaadiga

irw, PlatoonSgtElias. ikka ei viitsi lugeda eelnevaid postitusi? icon_biggrin.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 10:32:01 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

mutabor kirjutas:
irw, PlatoonSgtElias. ikka ei viitsi lugeda eelnevaid postitusi? icon_biggrin.gif


Sellega seoses tuleb mul meelde ,et kui mõned aastad tagasi sai pidu pandud ja autoga mööda eestit paarutatud(ning jooke tarbitud icon_biggrin.gif ),siis kuskil maakolkas eesti hit 97 kuulates vajusid kohalikud eided ligi,et "whoa vapsee kõvad lood ju" ja me olime like"WTF see ju vana kräpp" icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 12:18:14 vasta tsitaadiga

hmm kas enne oli kirjutatud ka, et tuleb teisel Augusti nädalal välja icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 13:24:03 vasta tsitaadiga

no ikka, vähemalt kahel ära toodud lingil.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 14:06:48 vasta tsitaadiga

mkay sry siis...
Siin paar pilti... LOODAN ET NEID PLE NÄIDATUD icon_razz1.gif icon_lol.gif

http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/02.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taibu
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2003




sõnum 16.07.2004 18:10:42 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:
Auron kirjutas:
mutabor kirjutas:
asi tuleb cd variandina ainult. väidetavalt dvd't ei planeerita.


Sohoh,eitea mitme plaadi peal siis? icon_confused.gif


http://www.planetdoom.com/potd/index.asp?id=468442


See on fake.
Õige asi on ikka siin.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:22:29 vasta tsitaadiga

Nagu liiga vähe pole floppareid ve? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:34:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
mkay sry siis...
Siin paar pilti... LOODAN ET NEID PLE NÄIDATUD icon_razz1.gif icon_lol.gif

http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/02.jpg


Ossa vana p***! Paljud levelid vajavad 500 mb tekstuuride jaoks mälu (kokkupakkimata olekus ning ultra high kvaliteediga), kuid kõikidel kaartidel sobitatakse automaatselt parim seadistus ,mida vastav kaart kõige paremini ketti otsas lohistaks(by default)!
Ma mõtlen veel kord sellepeale , et mis vahe on kokkupakitud ning kokkupakkimata tekstuuridel ,visuaalselt?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:36:02 vasta tsitaadiga

Wtf mul ei vea isegi low-end välja siis icon_confused.gif . et täit kätte saada peab maksma mingi 30000kr icon_confused.gif .Norm
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:45:43 vasta tsitaadiga

Huvitavat infi leiab nondelt 2lt lehelt PlatoonSgtEliase antud lehtedelt ! 512 mb is highly recommended as a minimum icon_eek.gif kuid võbla saab ka hakkama 384 mbse rammiga, kuid seda ei soovitata!
Nii , et siis doomike tahab CPU-d saada soundi miximiseks ja high-end soundkaartidest pole erilist kasu!
Nii , et doomi vennad kostavad ,et high-end settingute peal praegune generatsioon ei saagi mängida seda kuna pole veel olemas nii võimsaid kaarte tavakasutajaile ,mis lubaksid freime täiega lasta full settingutel jooksma icon_eek.gif ! Kuid pc-gameri vennad siiski lohutavad ning selline seadistus on ligilähedane ,et saada nautida fulli sellest mängust :
CPU 3.4p4 või amd equiv.
ram 2GB icon_eek.gif
video : gf6800Ultra voi Ati x800 XT

nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel!



icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:52:45 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel!


Eks see mõnes mõttes morjenda jah veits icon_sad.gif samas ei usu,et 500mb kaardi peal miski very high ja ultra high settingute vahel ulmevahe on.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 18:57:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Erksxx kirjutas:
nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel!


Eks see mõnes mõttes morjenda jah veits icon_sad.gif samas ei usu,et 500mb kaardi peal miski very high ja ultra high settingute vahel ulmevahe on.


Midagi ikke!

Kuid keegi seletaks lahti selle uncompressed tekstuuride ning compressed tekstuuride visuaalse erinevuse?
[/code]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.07.2004 19:03:45 vasta tsitaadiga

Bullshit!!

Ma küll ei usu et selle nõuded nii võimsad on. See rohkem selleks et kõik uusi arvuteid ostaks. Pealegi oleks see ID-le liiga riskantne, kui suurem osa võimalikest ostjatest ei suudaks seda oma PC-l töölegi panna ja seetõttu ostmata jätaksid. Alphast olid alguses samasugused muinasjuttud, et alla 1.8 GHz ei jooksuta.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 19:08:33 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Bullshit!!

Ma küll ei usu et selle nõuded nii võimsad on. See rohkem selleks et kõik uusi arvuteid ostaks. Pealegi oleks see ID-le liiga riskantne, kui suurem osa võimalikest ostjatest ei suudaks seda oma PC-l töölegi panna ja seetõttu ostmata jätaksid. Alphast olid alguses samasugused muinasjuttud, et alla 1.8 GHz ei jooksuta.


Ei ei ei, vaata , me räägime siin High-END settingutest!

Doomi vennad räägivad, et on ka voimalik 64se gfMXiga mängida hästi , kuid siis jutud lihtsalt maas koik, peale selle saab sure jooksutada vähemate seadistustega, kui sa tähele pole pannud , siis oli juba eespool mainitud low-end konfiguratsiooni ning vaata need leheküljed enne postitamisi ära icon_wink.gif :
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg

mida platoon juba üleval pool andis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.07.2004 19:15:29 vasta tsitaadiga

mnjaa... nõuded on tegelikult karmid... mängimata ei jää, aga tegelikult jääb ikka nii mõndagi nägemata icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.07.2004 19:50:49 vasta tsitaadiga

Ma ei usu et need HIGH-ENDidki nii hullu PC-d nõuavad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 20:15:34 vasta tsitaadiga

pc gameri pakutud high-end pole nii ulmeline midagi ju. ta küll võib tunduda ilgelt kallis kuid läänes elavatele hardcore mänguritel on paljudel sellised kastid juba kodus olemas. samas kui meenutada aegu millal mingi 486(arvuti mitte kasutaja 486, icon_wink.gif) maksis oma 25k eeku ja palgad olid siis a'la 1,5k, ja sellega sai mängitud heal juhul sim-city't siis isegi see high-end polegi niiväga hull. töötavale inimesele sellist arvutit kasvõi järelmaksuga osta pole mingi mure imho, iseasi kuidas prioriteedid paigas on oma raha kulutamises...

miskipärast mul on tekkinud selline kahtlus et suht suured nõudmised riistvara suhtes on yks nendest põhjustest miks iD softi mehed on doomiga nii kaua venitanud. ehk siis oodati järgmise generatsiooni videokaartide väljatulekut samal ajal mängu lihvides. nende selge eesmärk on doom3'ga jääda järjekordselt ajalukku ja vaevalt et nad seda plaanivad saavutada sellega et nende mäng enamuste arvutites ei jookse.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.07.2004 20:33:55 vasta tsitaadiga

Tahaks lisada ,et ID software ja muud sarnased firmad on eelkõige äriettevõtted kelle põhieesmärk on siiski $$raha teenida.
Ja veel ,et teoreetiliselt peaks saama juba selle aasta lõpus nautida seda mängu fullis kui omad SLI(2X6800Ultra?) kaarte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 16.07.2004 21:01:16 vasta tsitaadiga

raha rahaks, kui aga mäng on niivõrd sitt, et keegi ei taha tulevikus mingitest järgedest enam kuuldagi siis võib selle rahakese ka ära unustada. vaevalt et need id mehed on niivõrd naiivsed et doomi tänu suurele haipile ja reklaamile müüa üritavad. imo.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 22:25:43 vasta tsitaadiga

arvutikasutajas oli kirjas ,et 20 juuli tuleb mäng välja icon_rolleyes.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2004 22:50:15 vasta tsitaadiga

häbi häbi arvutikasutajale valeinfo levitamise eest icon_razz.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 00:27:36 vasta tsitaadiga

see high-end ju täiesti tavaline arvuti icon_lol.gif vabandage nüüd, aga ylejäänud maailm ei ela kiviajas eksole, teatud piirkonnas maakeral nimega "põhja-ameerika" on täiesti tavaline, et kodus on amd64 bitine prose ja giga rammu + selline videokaart (6800U või 800xt), mis juhtumisi potsatavad jänkistanis masinatesse 399 taala eest, kui tead kust osta... tõlkige nüüd see 399 meie rahasse, saame nii 10000, mis annab selgelt mõista, mis regiooni me kuulume, sinna samasse kanti guatemaala ja botswaanaga icon_razz1.gif

ahjaa, tahaks seda ilmaimet näha, kui astud mõnda eesti arvutipoodi ja enne mainitud kaart ka olemas on icon_wink.gif


viimati muutis Scart 17.07.2004 00:47:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 00:37:00 vasta tsitaadiga

meil ju siin samas 9.5k icon_question.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2004 10:52:44 vasta tsitaadiga

doom 3 leht http://www.doom3.com uuendatud ja ülikõva, eriti see klipp algusmuusikast icon_razz.gif
vanad q2 ajad tulevad kohe silme ette, karm metal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 11:34:52 vasta tsitaadiga

Mnjaa,mängus sees võiks ka niimoodi olla,et miski muusika taga taustal ei lõuga vaid heal juhul siuke kurjakuulutav horror muuvi vaikne sound(a'la silent hill kus siukesed imelikud hääled ja siis vahepeal hakkab tüübi süda kuuldavalt taguma kuigi midagi ei juhtugi icon_smile.gif ),ning sound effectidest võiks kosta igast imelikud hääled ja kollide norsatused icon_smile.gif Kui asja mõte on mängjat hirmutada,siis ei tohi selliseks mäng kätte ära minna kus miski karm muss mängib taga ja ise jooksed,hüppad kiirelt läbi levelite ning kõik kollid ronivad ilusti püssi ette vaid ikka siuke värk ,et ise ka hiilid ja vahid ringi pimedas kas kolli kuskil ei paista ja siis prauhti ja volüüm tuleb ikka mõnuga peale keerata sellisel mängul,ning mängida öösel pimedas icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.07.2004 12:02:46 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
doom 3 leht http://www.doom3.com uuendatud ja ülikõva, eriti see klipp algusmuusikast icon_razz.gif
vanad q2 ajad tulevad kohe silme ette, karm metal thumbs_up.gif


Ma leidnud midagi uut, mis heavy metal seal käib. Mingid üksikut häälitsused ja ei midagi muud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 17.07.2004 12:26:22 vasta tsitaadiga

väga viis sait on. 5 punktist 5-st
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 17.07.2004 14:31:44 vasta tsitaadiga

hmm, huvitav kas minu konfiga (profiilis) saab ikka D3 ära mängitud? icon_confused.gif muidu peaks nagu kärama küll, aga muret teeb 256Mb ram.. icon_neutral.gif ...et nagu kui leveli loadimise ajad on pikemad, siis sellega ma veel lepin, aga kui keset mängu hakkab ketast ragistama ropult, siis see ei oleks küll aktsepteeritav. muidu uuematest mängudest sai näiteks Far Cry demo küll vabalt mängida..
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 14:52:56 vasta tsitaadiga

Denkeš kirjutas:
Tahaks lisada ,et ID software ja muud sarnased firmad on eelkõige äriettevõtted kelle põhieesmärk on siiski $$raha teenida.
Ja veel ,et teoreetiliselt peaks saama juba selle aasta lõpus nautida seda mängu fullis kui omad SLI(2X6800Ultra?) kaarte.


Kuule mida sa ajad, on näha , et seda mängu on hingega tehtud nagu ka hl2te ja stalkerit , neil on eesmärgiks elatise teenimine, kuid samas nad ka on mõttega asja juures ning teevad mängu südamest kui niikaua läheb + head jutud ja muu jama juurde mida juba mainitud! ma ütleks et raha teenimise eesmärk on esimesel kohal codemastersil icon_evil.gif !

Doom3el ja teistel kuumematel mängudel ikka ka mõttega asja juures oldud, vaata neid aastate pikkusi tööd ja vaeva, kas sa ei tahaks raha saada peale suurt ning tööd?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 14:58:28 vasta tsitaadiga

Erksxx, raha on kõigil tuluühingutel esimesel kohal, lihtsalt mida pareminia sja treid seda suurem käshh tuleb.a muidugi on need inimesed hinge juures kelle hobideks ja lõbuks on arvuti jne,ja ma usun et ka peamised töötajad on sellised isikud.mis oleks veel parem kui cashi saada ja teha mis sulle meeldib.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.07.2004 14:59:19 vasta tsitaadiga

Doom 3 puhul on kindlasti eesmärgiks ka mootori müük icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 15:01:25 vasta tsitaadiga

eino mina isiklikult arvan kah, et esimene eesmärk on neil ikkagi raha teenida....aga selleks, et korralikku pappi kokku ajada peabki hingega asja juures olema (ülejala valmis visatud mänguga lihtsalt ei teeni eriti hästi)....aga lõppeesmärk on kindlalt ikkagi $$$....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.