|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
15.07.2004 11:47:25
|
|
|
18 päeva ja 12 tundi
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.07.2004 12:05:46
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| asi tuleb cd variandina ainult. väidetavalt dvd't ei planeerita. |
Sohoh,eitea mitme plaadi peal siis?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.07.2004 12:41:11
|
|
|
3 või 4.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
15.07.2004 12:49:39
|
|
|
Pakun et 3-5CD. Plaan oli uus videokas osta, mingi GF 6800 GT, aga siis jääb vist masin ikka Doom III jaoks lahjaks. (A XP 1700, ja abiti emaplaati millele sobivad ainult 266Mhz busiga prosed) Siis oleks vist mõttekas osta mingi Amd 2400XP, aga kas Thoroughbred või Thorton, kumb paremini klokkuks? Ja loomulikult 512mb rammi. Siis saaks minagi kuidagi kaua oodatud kaunikest oma masinaga mängida!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
15.07.2004 13:17:27
|
|
|
ausalt siuke mäng tuleks orikas osta juba......doom3 hakab peaaegu PES/WE tasemele tõusma
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.07.2004 13:41:16
|
|
|
see pilt olevat kellegi fännide poolt tehtud, ehk siis fake, see on mis ma olen kuulnud.
http://money.cnn.com/2004/07/14/commentary/game_over/column_gaming/index.htm
siin öeldakse et 3 või 4.
| tsitaat: |
| The game will ship on either three or four CDs. Despite the hopes of hard-core gamers, though, there will not be a DVD version of the game, id Software CEO Todd Hollenshead told CNN/Money. |
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
15.07.2004 13:48:59
|
|
|
| sharkman kirjutas: |
ausalt siuke mäng tuleks orikas osta juba......doom3 hakab peaaegu PES/WE tasemele tõusma  |
kle sa oma PES/WE-dega siin, need erinevast anrist, võta oma sõnad tagasi, kuidas sa võid niivisi rääkida.
IMHO Fifa on parem
| mutabor kirjutas: |
...
siin öeldakse et 3 või 4.
| tsitaat: |
| The game will ship on either three or four CDs. Despite the hopes of hard-core gamers, though, there will not be a DVD version of the game, id Software CEO Todd Hollenshead told CNN/Money. |
|
siis on hea, ei peagi DVD mängijat veel ostma
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
15.07.2004 16:07:39
|
|
|
| PiperiderX kirjutas: |
Nimeta mõni shooter mis pole ajulage killimine? |
Q3 ja SoF2
| DigeBeni kirjutas: |
... tjah, 9700Pro oli enda jaoks esimene kaart, mis pakkus võimalust mängida mänge nii, nagu ise soovid. |
muide ma olen mitu korda mõelnud, et oleks ka pidanud omal ajal 9700Pro ostma. Mis siis et oli kallis alguses
oleks ta kestnud tänaseni ja veel järgminegi aasta võiks teda üle keskmise jõudlusega kaartide hulka lugeda.
Peale esimese Ti4200 müüki olid mul igast low end kaardid ja siis tulid jälle GF3, GF4 (uus), R9500, R9700, FX5900xt(uus) ja praegu vaatan jälle peale mõningast low endi peal olekut uut kaarti. Rahaliselt iga kord müües/ostes ju midagi kaotad, nii et kokkuvõttes oleks tulnud R9700Pro väljatuleku hind ja praegu vb uut ei vajakski.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
15.07.2004 18:50:16
|
|
|
| tsitaat: |
Nimeta mõni shooter mis pole ajulage killimine? |
quake 3 on parajalt ajulage ju
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leijona
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.07.2004 19:24:42
|
|
|
huvitav kas see on t6si ka?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
15.07.2004 19:39:47
|
|
|
Jälle 6 plaati Ja laud ning klaviatuur on ka samad. Mina arvan ka et pole õige.... Aga päris osav pildi tegija on olnud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
15.07.2004 19:50:45
|
|
|
hiir tundub ka samas kohas olevat,
huvitav kas on olemas mingi plaatide paigutamise kunst, sest nendel piltidel on need alumised 5 plaati mõlemal juhul sama nurga all, plaatidel oleva teksti järgi võttes
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.07.2004 20:24:22
|
|
|
photoshop. mis muud.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
15.07.2004 20:40:57
|
|
|
| erinevad tekstuurid lihtsalt peale pandud, imho. tahaks aint teada kust ta need saanud on, v6i on plaatide disain oma vaimusynnitis. hästi tehtud anyways:)
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.07.2004 22:13:19
|
|
|
jiisas kraist its gonna be close for Doom III and Platoon getting out of Finland with X800PRO and DL Doom 3
Doom III Goes Gold!
Posted by Joe "OuTkAsT-1" Topolnisky @ Thu 2004-07-15 » Discuss!
Here it is folks! Activision and id Software have announced that their upcoming first person shooter, Doom 3, has gone gold and should hit stores next month! Here's a clipping from the press release:
Mesquite, TX - July 14, 2004 - See you in Hell! id SoftwareTM and Activision, Inc. (Nasdaq: ATVI) confirmed today that id Software's highly anticipated DOOM 3TM for the PC has entered manufacturing and will begin shipping to retail stores worldwide the week of August 2. A sci-fi horror masterpiece, DOOM 3's dramatic storyline, pulse-pounding action, incredible graphics, and ground-breaking technology combine to draw you into the most frightening and gripping first-person gaming experience ever created.
All I can say is "w00t!".
source: http://www.futuremark.com/news/?newsarticle=200407/2004071503#200407/2004071503
Et siis Augusti teisel nädalal... ma just siis koju nagu
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
16.07.2004 09:45:33
|
|
|
irw, PlatoonSgtElias. ikka ei viitsi lugeda eelnevaid postitusi?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.07.2004 10:32:01
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
irw, PlatoonSgtElias. ikka ei viitsi lugeda eelnevaid postitusi?  |
Sellega seoses tuleb mul meelde ,et kui mõned aastad tagasi sai pidu pandud ja autoga mööda eestit paarutatud(ning jooke tarbitud ),siis kuskil maakolkas eesti hit 97 kuulates vajusid kohalikud eided ligi,et "whoa vapsee kõvad lood ju" ja me olime like"WTF see ju vana kräpp"
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.07.2004 12:18:14
|
|
|
hmm kas enne oli kirjutatud ka, et tuleb teisel Augusti nädalal välja
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
16.07.2004 13:24:03
|
|
|
no ikka, vähemalt kahel ära toodud lingil.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taibu
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2003
|
16.07.2004 18:10:42
|
|
|
See on fake.
Õige asi on ikka siin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.07.2004 18:22:29
|
|
|
Nagu liiga vähe pole floppareid ve?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.07.2004 18:34:00
|
|
|
Ossa vana p***! Paljud levelid vajavad 500 mb tekstuuride jaoks mälu (kokkupakkimata olekus ning ultra high kvaliteediga), kuid kõikidel kaartidel sobitatakse automaatselt parim seadistus ,mida vastav kaart kõige paremini ketti otsas lohistaks(by default)!
Ma mõtlen veel kord sellepeale , et mis vahe on kokkupakitud ning kokkupakkimata tekstuuridel ,visuaalselt?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
16.07.2004 18:36:02
|
|
|
Wtf mul ei vea isegi low-end välja siis . et täit kätte saada peab maksma mingi 30000kr .Norm
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.07.2004 18:45:43
|
|
|
Huvitavat infi leiab nondelt 2lt lehelt PlatoonSgtEliase antud lehtedelt ! 512 mb is highly recommended as a minimum kuid võbla saab ka hakkama 384 mbse rammiga, kuid seda ei soovitata!
Nii , et siis doomike tahab CPU-d saada soundi miximiseks ja high-end soundkaartidest pole erilist kasu!
Nii , et doomi vennad kostavad ,et high-end settingute peal praegune generatsioon ei saagi mängida seda kuna pole veel olemas nii võimsaid kaarte tavakasutajaile ,mis lubaksid freime täiega lasta full settingutel jooksma ! Kuid pc-gameri vennad siiski lohutavad ning selline seadistus on ligilähedane ,et saada nautida fulli sellest mängust :
CPU 3.4p4 või amd equiv.
ram 2GB
video : gf6800Ultra voi Ati x800 XT
nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.07.2004 18:52:45
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel! |
Eks see mõnes mõttes morjenda jah veits samas ei usu,et 500mb kaardi peal miski very high ja ultra high settingute vahel ulmevahe on.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.07.2004 18:57:00
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| nii , et siis paari aasta pärast on lootust saada seda fulli peal mängida rohkematel inimestel! |
Eks see mõnes mõttes morjenda jah veits samas ei usu,et 500mb kaardi peal miski very high ja ultra high settingute vahel ulmevahe on. |
Midagi ikke!
| Kuid keegi seletaks lahti selle uncompressed tekstuuride ning compressed tekstuuride visuaalse erinevuse? |
[/code]
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.07.2004 19:03:45
|
|
|
Bullshit!!
Ma küll ei usu et selle nõuded nii võimsad on. See rohkem selleks et kõik uusi arvuteid ostaks. Pealegi oleks see ID-le liiga riskantne, kui suurem osa võimalikest ostjatest ei suudaks seda oma PC-l töölegi panna ja seetõttu ostmata jätaksid. Alphast olid alguses samasugused muinasjuttud, et alla 1.8 GHz ei jooksuta.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.07.2004 19:08:33
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Bullshit!!
Ma küll ei usu et selle nõuded nii võimsad on. See rohkem selleks et kõik uusi arvuteid ostaks. Pealegi oleks see ID-le liiga riskantne, kui suurem osa võimalikest ostjatest ei suudaks seda oma PC-l töölegi panna ja seetõttu ostmata jätaksid. Alphast olid alguses samasugused muinasjuttud, et alla 1.8 GHz ei jooksuta. |
Ei ei ei, vaata , me räägime siin High-END settingutest!
Doomi vennad räägivad, et on ka voimalik 64se gfMXiga mängida hästi , kuid siis jutud lihtsalt maas koik, peale selle saab sure jooksutada vähemate seadistustega, kui sa tähele pole pannud , siis oli juba eespool mainitud low-end konfiguratsiooni ning vaata need leheküljed enne postitamisi ära :
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg
http://img52.photobucket.com/albums/v158/snak3y3z1001/01.jpg
mida platoon juba üleval pool andis
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.07.2004 19:15:29
|
|
|
mnjaa... nõuded on tegelikult karmid... mängimata ei jää, aga tegelikult jääb ikka nii mõndagi nägemata
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.07.2004 19:50:49
|
|
|
| Ma ei usu et need HIGH-ENDidki nii hullu PC-d nõuavad.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
16.07.2004 20:15:34
|
|
|
pc gameri pakutud high-end pole nii ulmeline midagi ju. ta küll võib tunduda ilgelt kallis kuid läänes elavatele hardcore mänguritel on paljudel sellised kastid juba kodus olemas. samas kui meenutada aegu millal mingi 486(arvuti mitte kasutaja 486, ) maksis oma 25k eeku ja palgad olid siis a'la 1,5k, ja sellega sai mängitud heal juhul sim-city't siis isegi see high-end polegi niiväga hull. töötavale inimesele sellist arvutit kasvõi järelmaksuga osta pole mingi mure imho, iseasi kuidas prioriteedid paigas on oma raha kulutamises...
miskipärast mul on tekkinud selline kahtlus et suht suured nõudmised riistvara suhtes on yks nendest põhjustest miks iD softi mehed on doomiga nii kaua venitanud. ehk siis oodati järgmise generatsiooni videokaartide väljatulekut samal ajal mängu lihvides. nende selge eesmärk on doom3'ga jääda järjekordselt ajalukku ja vaevalt et nad seda plaanivad saavutada sellega et nende mäng enamuste arvutites ei jookse.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
16.07.2004 20:33:55
|
|
|
Tahaks lisada ,et ID software ja muud sarnased firmad on eelkõige äriettevõtted kelle põhieesmärk on siiski $$raha teenida.
Ja veel ,et teoreetiliselt peaks saama juba selle aasta lõpus nautida seda mängu fullis kui omad SLI(2X6800Ultra?) kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
16.07.2004 21:01:16
|
|
|
| raha rahaks, kui aga mäng on niivõrd sitt, et keegi ei taha tulevikus mingitest järgedest enam kuuldagi siis võib selle rahakese ka ära unustada. vaevalt et need id mehed on niivõrd naiivsed et doomi tänu suurele haipile ja reklaamile müüa üritavad. imo.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
16.07.2004 22:50:15
|
|
|
häbi häbi arvutikasutajale valeinfo levitamise eest
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.07.2004 00:27:36
|
|
|
see high-end ju täiesti tavaline arvuti vabandage nüüd, aga ylejäänud maailm ei ela kiviajas eksole, teatud piirkonnas maakeral nimega "põhja-ameerika" on täiesti tavaline, et kodus on amd64 bitine prose ja giga rammu + selline videokaart (6800U või 800xt), mis juhtumisi potsatavad jänkistanis masinatesse 399 taala eest, kui tead kust osta... tõlkige nüüd see 399 meie rahasse, saame nii 10000, mis annab selgelt mõista, mis regiooni me kuulume, sinna samasse kanti guatemaala ja botswaanaga
ahjaa, tahaks seda ilmaimet näha, kui astud mõnda eesti arvutipoodi ja enne mainitud kaart ka olemas on
viimati muutis Scart 17.07.2004 00:47:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
17.07.2004 00:37:00
|
|
|
meil ju siin samas 9.5k
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.07.2004 10:52:44
|
|
|
doom 3 leht http://www.doom3.com uuendatud ja ülikõva, eriti see klipp algusmuusikast
vanad q2 ajad tulevad kohe silme ette, karm metal
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.07.2004 11:34:52
|
|
|
Mnjaa,mängus sees võiks ka niimoodi olla,et miski muusika taga taustal ei lõuga vaid heal juhul siuke kurjakuulutav horror muuvi vaikne sound(a'la silent hill kus siukesed imelikud hääled ja siis vahepeal hakkab tüübi süda kuuldavalt taguma kuigi midagi ei juhtugi ),ning sound effectidest võiks kosta igast imelikud hääled ja kollide norsatused Kui asja mõte on mängjat hirmutada,siis ei tohi selliseks mäng kätte ära minna kus miski karm muss mängib taga ja ise jooksed,hüppad kiirelt läbi levelite ning kõik kollid ronivad ilusti püssi ette vaid ikka siuke värk ,et ise ka hiilid ja vahid ringi pimedas kas kolli kuskil ei paista ja siis prauhti ja volüüm tuleb ikka mõnuga peale keerata sellisel mängul,ning mängida öösel pimedas
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.07.2004 12:02:46
|
|
|
| voltc kirjutas: |
doom 3 leht http://www.doom3.com uuendatud ja ülikõva, eriti see klipp algusmuusikast
vanad q2 ajad tulevad kohe silme ette, karm metal  |
Ma leidnud midagi uut, mis heavy metal seal käib. Mingid üksikut häälitsused ja ei midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
17.07.2004 12:26:22
|
|
|
| väga viis sait on. 5 punktist 5-st
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
17.07.2004 14:31:44
|
|
|
hmm, huvitav kas minu konfiga (profiilis) saab ikka D3 ära mängitud? muidu peaks nagu kärama küll, aga muret teeb 256Mb ram.. ...et nagu kui leveli loadimise ajad on pikemad, siis sellega ma veel lepin, aga kui keset mängu hakkab ketast ragistama ropult, siis see ei oleks küll aktsepteeritav. muidu uuematest mängudest sai näiteks Far Cry demo küll vabalt mängida..
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
17.07.2004 14:52:56
|
|
|
| Denke kirjutas: |
Tahaks lisada ,et ID software ja muud sarnased firmad on eelkõige äriettevõtted kelle põhieesmärk on siiski $$raha teenida.
Ja veel ,et teoreetiliselt peaks saama juba selle aasta lõpus nautida seda mängu fullis kui omad SLI(2X6800Ultra?) kaarte. |
Kuule mida sa ajad, on näha , et seda mängu on hingega tehtud nagu ka hl2te ja stalkerit , neil on eesmärgiks elatise teenimine, kuid samas nad ka on mõttega asja juures ning teevad mängu südamest kui niikaua läheb + head jutud ja muu jama juurde mida juba mainitud! ma ütleks et raha teenimise eesmärk on esimesel kohal codemastersil !
Doom3el ja teistel kuumematel mängudel ikka ka mõttega asja juures oldud, vaata neid aastate pikkusi tööd ja vaeva, kas sa ei tahaks raha saada peale suurt ning tööd?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.07.2004 14:58:28
|
|
|
Erksxx, raha on kõigil tuluühingutel esimesel kohal, lihtsalt mida pareminia sja treid seda suurem käshh tuleb.a muidugi on need inimesed hinge juures kelle hobideks ja lõbuks on arvuti jne,ja ma usun et ka peamised töötajad on sellised isikud.mis oleks veel parem kui cashi saada ja teha mis sulle meeldib.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.07.2004 14:59:19
|
|
|
Doom 3 puhul on kindlasti eesmärgiks ka mootori müük
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
17.07.2004 15:01:25
|
|
|
| eino mina isiklikult arvan kah, et esimene eesmärk on neil ikkagi raha teenida....aga selleks, et korralikku pappi kokku ajada peabki hingega asja juures olema (ülejala valmis visatud mänguga lihtsalt ei teeni eriti hästi)....aga lõppeesmärk on kindlalt ikkagi $$$....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|