|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
10.09.2021 13:41:47
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| pppd, pisipildid pole OTT. Kui OTT ühendus oleks sul hetkel, siis näeksid 720p pilti. |
Minu paha, s/OTT/HLS/g. Täna on lühendeid liiga palju olnud, mingid pidid lõpuks segi minema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.09.2021 13:44:18
|
|
|
pppd, pole lugu
Vasega on ikkagi see ikaldus jah, et vananeb ajas. Mul oli 20/5 ühendus vase peal omal ajal. Kuu seis jne tekitasid olukorra, et sain digiboksi kaudu ühel ajahetkel 40/10 tellida. Aktiveerus ja pärast enam kordagi sellist valikut ei näinud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.09.2021 18:14:14
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Mul annab iseteenindus teada, et ühendus ei ole enam piisav HD telepildi tarbimiseks. Vana hea ADSL ligi kahekilomeetrise maakaabli taga, kunagi tuli "lisavaatajakohaga" ilusasti 16Mbps läbi, nüüd on naelutatud 12Mbps peale ja liiniparameetrid halvad. Hakka või uskuma et vesirotid on salaja kaablile parallelühenduse teinud ja vahivad kraavikalda sees ka telekat. Vahetasin lolli peaga vana Thompsoni Inteno vastu välja, lootes et ehk on uuumate kividega modemid võimekamad, aga tühjagi.. |
Sellega on kõik öeldud. Vask on surev materjal.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
11.09.2021 14:14:06
|
|
|
| 26.oktoobril tuleb HBO Max pöhjamaadesse. Nagu aru sain kaob sealt ära tavaline HBO.Jääb ainult HBO Max.Huvitav kas see mõjutab ka Telia TV HBOd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
11.09.2021 14:24:13
|
|
|
| agox57 kirjutas: |
| 26.oktoobril tuleb HBO Max pöhjamaadesse. Nagu aru sain kaob sealt ära tavaline HBO.Jääb ainult HBO Max.Huvitav kas see mõjutab ka Telia TV HBOd |
Põhjamaades on täna HBO Nordic mis asendatakse HBO Maxiga. Eestit ja baltikumi see muudatus ei puuduta, PR-is on kirjas ka riigid kus muudatus toimub või HBO turule siseneb.
HBO Max is coming to Europe on Oct. 26, and the first launch markets will be Sweden, Denmark, Norway, Finland, Spain and Andorra, Variety can reveal.
The next crop of 14 European countries will receive the WarnerMedia-owned streamer in 2022. They include Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Hungary, Moldova, Montenegro, North Macedonia, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia and Slovenia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.09.2021 13:28:56
|
|
|
| TV3-s reklaamid, et täna algab Eesti otsib superstaari uus hooaeg.. Vaatan kava, ei ole sellist saadet ei TV3-s ega TV6-s... aga kell 19:30 on Pop Idoli nimeline saade.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.09.2021 14:08:22
|
|
|
| Miks äpid valiku juures on roheline täpp?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
12.09.2021 16:54:16
|
|
|
Mis teha? Kogemata tegin log off arvutis linuxi nimelisest seadmest ettenägemata, et tegu on telia tv-s youtubes sisselogitud seadmega. Nüüd avan youtube äpi ja jääbki ette youtube. Ei liigu edasi ega tagasi. Tehaseseadete reseti tegin mingi 5 x ja ei midagi..
Kas on veel mõni viis resetita nii ära, et ta küsiks uuesti logimist youtube äppi ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
23.09.2021 13:05:20
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Vahetasin lolli peaga vana Thompsoni Inteno vastu välja, lootes et ehk on uuumate kividega modemid võimekamad, aga tühjagi.. |
Vaheta kiirus tagasi väiksemale paketile, näiteks 5/1 ja võta uuesti Thompson.
Inteno töötab teistsugusel tehnoloogial ja seepärast ühendus halvem, kuigi kaabel jäi samaks.
Soetasin ka Inteno 301, 2015 seade ja stabiilselt ei töötanud. Algul tuli 3 digiboksi pilti ette, umbes 5 sekundit ja restart. Võtsin 1 digiboksi ära, tuli pilt ette ja 5 sekundi pärast restart. Isegi 1 digiboks ei töötanud. Võtsin kaane pealt ära(2 kruvi on jalgade kummi all) ja näen kiipi, millel puudub jahutus. Olen juba varem sellest kirjutanud, et tootjad müüvadki tooteid, mis lähevad katki(jahtuse puudumisest) pärast garantiiaega. Telia inimene lõhkus Thompsoni 789, et seal oli plekiriba kiibil aga mitte varasematel.
Lisasin Inteno kiibile videokaardilt radiaatori, kaant peale ei pannud ja nüüd on mitu päeva stabiilselt töötanud 1 SD ja 2 HD pildiga digiboksi. Ühenduse muutsin 10/2 peale. Arvutitel on eraldi ruuter ja tulemüür vahel, sest NSA nuhkimispunkt on Telia seadmes, millele kasutaja ligi ei pääse(haldamise parool?). Üle jäi 2 Thompsonit(784 ja 789), sest need ei tööta 10/2 kiiruse paketiga(Telia süsteem ei lasknud kiirust muutagi ilma Intenota), kuigi on täiesti töökorras. KAS Telia tekitab elektroonilisi romusid kasumiahnuse pärast?
Olen vaskjuhtme kasutaja. Milline on sellega suurim Intenoga saadav ühenduskiirus? Saab ka 4. vaatajakoha?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
23.09.2021 13:38:13
|
|
|
| montez kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Vahetasin lolli peaga vana Thompsoni Inteno vastu välja, lootes et ehk on uuumate kividega modemid võimekamad, aga tühjagi.. |
Vaheta kiirus tagasi väiksemale paketile, näiteks 5/1 ja võta uuesti Thompson.
Inteno töötab teistsugusel tehnoloogial ja seepärast ühendus halvem, kuigi kaabel jäi samaks.
Soetasin ka Inteno 301, 2015 seade ja stabiilselt ei töötanud. Algul tuli 3 digiboksi pilti ette, umbes 5 sekundit ja restart. Võtsin 1 digiboksi ära, tuli pilt ette ja 5 sekundi pärast restart. Isegi 1 digiboks ei töötanud. Võtsin kaane pealt ära(2 kruvi on jalgade kummi all) ja näen kiipi, millel puudub jahutus. Olen juba varem sellest kirjutanud, et tootjad müüvadki tooteid, mis lähevad katki(jahtuse puudumisest) pärast garantiiaega. Telia inimene lõhkus Thompsoni 789, et seal oli plekiriba kiibil aga mitte varasematel.
Lisasin Inteno kiibile videokaardilt radiaatori, kaant peale ei pannud ja nüüd on mitu päeva stabiilselt töötanud 1 SD ja 2 HD pildiga digiboksi. Ühenduse muutsin 10/2 peale. Arvutitel on eraldi ruuter ja tulemüür vahel, sest NSA nuhkimispunkt on Telia seadmes, millele kasutaja ligi ei pääse(haldamise parool?). Üle jäi 2 Thompsonit(784 ja 789), sest need ei tööta 10/2 kiiruse paketiga(Telia süsteem ei lasknud kiirust muutagi ilma Intenota), kuigi on täiesti töökorras. KAS Telia tekitab elektroonilisi romusid kasumiahnuse pärast?
Olen vaskjuhtme kasutaja. Milline on sellega suurim Intenoga saadav ühenduskiirus? Saab ka 4. vaatajakoha? |
Tehnoloogia väljastab juba jaam, mitte ruuter. Ruuter kas toetab tehnoloogiat või mitte.
Sinu 784 ja 789 on mõlemad üle 10 aastat vanad seadmed mis ei toeta tänapäevaseid kiiruseid (784 wan ja lan 100M, 789 lan 100M) ega tehnoloogiaid (näiteks vdsl v35 kus saab kuni 200/50 kiiruse tellida lühikese vasega).
Uued ruuterid on üle kõikide kaablil levivate tehnoloogiatel (adsl kuni pon) ristkasutuses ning seetõttu selline see pakkumine on, üsna mõistlik ju?
TV teenus ei ole seotud juba mitu aastat internetiühendusega, vaatajakohti on pakettides 2-5, kasutada saad vastavalt ühenduse võimekusele. Sama teema mis igausugse muu striimisega nt. Youtube, Netlfix jne.
NSA teema ei vääri isegi kommentaari, kui sul on paranoia siis tuleb leida abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.09.2021 14:09:18
|
|
|
| montez kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Vahetasin lolli peaga vana Thompsoni Inteno vastu välja, lootes et ehk on uuumate kividega modemid võimekamad, aga tühjagi.. |
Vaheta kiirus tagasi väiksemale paketile, näiteks 5/1 ja võta uuesti Thompson.
Inteno töötab teistsugusel tehnoloogial ja seepärast ühendus halvem, kuigi kaabel jäi samaks.
Soetasin ka Inteno 301, 2015 seade ja stabiilselt ei töötanud. Algul tuli 3 digiboksi pilti ette, umbes 5 sekundit ja restart. Võtsin 1 digiboksi ära, tuli pilt ette ja 5 sekundi pärast restart. Isegi 1 digiboks ei töötanud. Võtsin kaane pealt ära(2 kruvi on jalgade kummi all) ja näen kiipi, millel puudub jahutus. Olen juba varem sellest kirjutanud, et tootjad müüvadki tooteid, mis lähevad katki(jahtuse puudumisest) pärast garantiiaega. Telia inimene lõhkus Thompsoni 789, et seal oli plekiriba kiibil aga mitte varasematel.
Lisasin Inteno kiibile videokaardilt radiaatori, kaant peale ei pannud ja nüüd on mitu päeva stabiilselt töötanud 1 SD ja 2 HD pildiga digiboksi. Ühenduse muutsin 10/2 peale. Arvutitel on eraldi ruuter ja tulemüür vahel, sest NSA nuhkimispunkt on Telia seadmes, millele kasutaja ligi ei pääse(haldamise parool?). Üle jäi 2 Thompsonit(784 ja 789), sest need ei tööta 10/2 kiiruse paketiga(Telia süsteem ei lasknud kiirust muutagi ilma Intenota), kuigi on täiesti töökorras. KAS Telia tekitab elektroonilisi romusid kasumiahnuse pärast?
Olen vaskjuhtme kasutaja. Milline on sellega suurim Intenoga saadav ühenduskiirus? Saab ka 4. vaatajakoha? |
Palun ignoreerige montez juttu, tegemist on haige inimesaga kes ajab laus debiilsusi suust välja.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
23.09.2021 17:40:07
|
|
|
| montez kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Vahetasin lolli peaga vana Thompsoni Inteno vastu välja, lootes et ehk on uuumate kividega modemid võimekamad, aga tühjagi.. |
Vaheta kiirus tagasi väiksemale paketile, näiteks 5/1 ja võta uuesti Thompson.... |
Einoh, suur aitäh sellise nõuande eest..
Thompson ja Inteno toetavad tõepoolest erinevaid protokolle (selles mõttes et Inteno on uuem ja oskab rohkem trikke kui Thompson), aga kui jaam räägib mulle selle traadi teises otsas kõigest ADSL2+, mida mõlemad täpselt samamoodi toetavad, siis mis on sellise ruuterivahetuse mõte? Ja miks ma peaks omale 5mbit ühenduse võtma, kui probleem on tegelikult selles et mul jääb väheseks ka praegusest 12mbit-ist (mille mõlemad samamoodi selle liini ja jaama taga kätte saavad)?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.09.2021 20:04:44
|
|
|
| Pildi vahet pole. Ja kanalid pole isegi p vaid i.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.09.2021 20:19:59
|
|
|
| lauri23, prose lahjem ja mälu vähem kui UHD versioonil, ilmselt menüü aeglasem, pole ise võrrelnud. Uusi UHD bokse pole, saab vist ainult kasutatuid rentida. Aga pildi vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
23.09.2021 20:35:54
|
|
|
| 789 fw 10.5.4 peaks töötama küll kui just telion ise mingit lolli blokki ei tee. Muudes riikides töötab aga eks Eesti ISPd ole teada tuntud tagurlased.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.09.2021 20:44:29
|
|
|
lauri23, saabki kasutatud bokse rentida, uusi ei saa sellepärast, millega kõik ülejäänud maadlevad, kiipide puudus.
kevku, proovisin, ei tööta vectoring selle ruuteriga ega FW'ga. Netis sirvida siis, ei toimi normaalselt ka seal kus ISP on otsustanud FW uuendada. Kuna FW uuendused ei ole tasuta, siis miks kulutada raha ja aega asja peale mis on utiil, puudutab üliväikest osa ja lõpuks ei toimi ikka.
Need keda see probleem puudutab, on kaheks aastaks tasuta ruuteri saanud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.09.2021 21:37:24
|
|
|
Vaheinfoks kui kedagi huvitab, siis siiski tuli veel mingi törts uusi 5304 bokse, rendiseadmeid on koguaeg ringlemas olnud.
https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/Arris-VIP5305/612138-003-00
| ot: |
TG789
Ma saan aru, et mitmel veel toimib aastast 2008 mõni teler või arvuti aga ruuterite mõistes on see kiviaeg.
Softi numbreid pole mõtet võrrelda, need on ISP seadmed ja vastava ISP põhised. ehk et see Telia TG789 8.C.D.5 võib olla täiuslikum kui mõne riigi 10.
Enamasti on nende numbrite taga mitte mingi basic firmware muutus vaid mõned turvafixid ning ISP põhine algseadistus. |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
24.09.2021 15:31:02
|
|
|
Mulle hoopis jäi silma see igivana küsitlus siin teemas salvestuse kohta. Kas see peab siin veel olema? Lehe alguses üleval kohe suur lärakas, mille infoga pole mitte midagi peale hakata ei kasutajatel ega Telial, osaleda ka ei saa
Väikene puhastus oleks seegi
Edit, vb need saavad veel hääletada, kes pole hääletanud.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
26.09.2021 14:22:17
|
|
|
Tarkvara 6.135.3 ja 6.135.5 on ilmunud.
Uus viga on tekkinud salvestuse vaatamisel. Kui salvestus panna pausile, siis see ei mängi enam 2 tundi hiljem(ei lase käivitada, aeg valida, kerida). Pilt jääb paigale. Aeg võib olla isegi lühem kui pausile pandud salvestust ei saa enam vaadata. Nüüd ilmuvad kindlasti firma töötajad vastupidist väitma.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.09.2021 14:35:01
|
|
|
| Digiboks vajab vesijahutuse paigaldamist, pausile paneb kuumendab protsessori üle.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.09.2021 15:54:03
|
|
|
| 2+h pausil ja pärast ei mängi enam edasi...see on aastaid juba nii olnud. Mul vähemalt küll.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.09.2021 20:50:05
|
|
|
2 tundi on juba kõva sõna.
Mul vahel ei mängi enam peale 15-20 min mõni kanal.
Peab ka ära uuendama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.09.2021 07:45:25
|
|
|
Uued paketid tulevad pausile.
seerul on minipakett milles on "kohvipaus"
montez ja olfsand kasutavad standardpaketti kus on "lõunapaus"
kellelgi premium paketti pole?, seal võiks olla "megapaus" tervelt 24h võid saadet pausil hoida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.09.2021 10:36:02
|
|
|
mis pakett see on, kui peale salvestuse kerimist mängima pannes paar sekki asi jookseb, siis jääb seisma, passib natuke, siis hüppab audio ca 5 sekki tagasi (pilt ikka seisab), mängib selle ära kuni kohani kus pilt seisma jäi, siis hüppab pilt-heli paar sekki edasi ja hakkab mängima? Või on salvestamisele lisaks veel ka mingi salvestuse kerimise pakett?
viimati muutis pppd 27.09.2021 13:39:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
27.09.2021 12:03:20
|
|
|
Selle paketi nimi on "Juuniorarendajate esimesed sammud TV maastikul"
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.09.2021 16:49:46
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Uued paketid tulevad pausile.
seerul on minipakett milles on "kohvipaus"
|
Hea, et naljast aru said.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.09.2021 20:31:24
|
|
|
| tv vaatamine läbi teliatv.ee, pidevalt hüppab mingi 4 minuti tagasi... pole kunagi nagu olnud sellist nalja
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
27.09.2021 21:30:20
|
|
|
Teemat sirvides järsku tuli üks väike probleem meelde, millega olen juba leppinud, aga äkki ei pea leppima?
Arris 1113 box. Kui box töötab suurusjärgus 24h ilma kanalit vahetamata, hakkavad helisse tekkima väikesed mikrokatkestused, nagu helistriim ei töötaks korralikult. Kui kanalit korra vahetada, siis läheb korda.
Tundub, nagu kuskil oleks mingi jube nõme memory leak aktiivset striimi kedrates ja kanalit vahetades restarditakse ka striimimist ja seepärast saab korda.
Jooksevad kõik Telia võrgus VLAN4 otsas.
Uuema 4k Arrise hokilitriga pole sarnast asja kohanud.
Mälusopist meelde tuletades tundub, nagu oleks sama asja ka omal ajal motorola vip'i taga kogenud.
Kas siin on midagi, mida teha, või tuleb asjaga lihtsalt leppida?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.09.2021 21:59:24
|
|
|
Miks peab üldse mingit kanalit 24h jutti vaatama?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.09.2021 22:24:59
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Miks peab üldse mingit kanalit 24h jutti vaatama?  |
Vahendab piraadina teenust terves majas läbi konverterite? Näitab "pubis" 3sporti ja pall jääb vahel õhku?
Reaalselt muidugi oleks probleemi lahendus boksi vahetus aga teenuse kasutus tekitab küsimusi.
Ilmselgelt on see probleem millele arendus isegi ei tule, sest kanalit vahetatakse, boksi lülitatakse välja jne. 24h jooksul. Teisalt võibki raua puudulikkus olla.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.09.2021 23:00:15
|
|
|
| jnt, kui sa tood välja eraldi Vlan4 siis ilmselt kasutad mingit kolmanda osapoole ruuterit?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.09.2021 21:31:24
|
|
|
salatoimik, digibox on pidevalt sees - kui õhtul magamistuppa lähen ja teleka tööle panen, siis alati heliga jamad.
indrpo, ära kujuta ette.
KillFrenzy, jep, tp-link'i pill. Toimib ideaalselt, s.h. ka teine digibox toimib ideaalselt.
Veel mõni aeg tagasi oli koduvõrk mul 100mbps peal. Mõtlesin, et gigabit'i peale minek ehk parandab olukorda kuidagi. Aga sellega midagi ei muutunud. Eks see lootus oligi pigem selline soovmõtlemine.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.09.2021 21:34:36
|
|
|
jnt, kui on võimalus proovi mõne teenuseruuteriga. Mul oli ka mingi kolmanda osapoole pilliga, et aegajalt käis jõnks läbi. Samas mitu aastat kasutanud asus ruuterit, see sellist trikki pole veel ühegi boksiga teinud.
Või siis miks välja ei lülita boksi, pilt tuleb ju sisse lülitades hetkega.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.09.2021 21:52:30
|
|
|
jnt, Lihtsam on vist seda probleemi lahata 123 abiga kui jalgratast leitutada. Helista ja lase ühendus/boks vigu logima panna, peale vigade kordumist helista uuesti ja küsi kas midagi on näha. Teoreetiliselt peaks selline asi välja tulema.
Kui see lahendus on sinu jaoks oluline. Praktikas ma kasutaksin digiboksi standby mode kui telerit ei vaata ja nii on refresh tagatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
29.09.2021 14:15:57
|
|
|
Täiesti normaalne on kanalit sees hoida. Minul oli pidevalt Sky kanalil, sest sellel pole salvestusteenust ja kasutan välist salvestajat, et vajadusel need kiiresti läbi kerida ja uuesti vaadata.
Pausi probleem tekib juba 1 tunniga. Kui proovida aeg sisestada ja mängima panna, siis millalgi ta katkestab ja pakub võimalust "vaata uuesti." Pausile panemise asemel tuleb lasta lõpuni mängida, siis saab normaalselt jälle algusest vaatama hakata. Varasematel tarkvaradel sellist puudust ei olnud. Pausil võis olla umbes 23 tundi, pärast salvestuse aegumist saatekavast. Jätkata sai nupuvajutusega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiver
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2002
|
29.09.2021 20:21:15
|
|
|
| kellelgi sellist jama pole olnud viimase kahe päeva jooksul, et nagu põhimõttelisel on HD pilt kadunud kõikidest kanalitest. Varem oli nagu pilt oluliselt teravam ja näha et ilusti kasutatakse HD eelistust ( digiboxi seadistusest on endiselt kõik paigas ja "Eelista HD-d" on sisse lülitautd) Kuid pilt on ikkagi silmnähtavalt udune ja selline tunne on nagu lihtsalt SD-s oleks pilt, juba kanali logod nurgas on hägused. Igaks petteks olen teinud kogu ruuteri ja digiboxi restardi tuuri ka läbi aga kõik on sama. See ka mingi juuniorarendajate esimesed sammud värk?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.09.2021 21:15:46
|
|
|
liiver, video seaded? Kuigi 720p ei tohiks ka see logo karvaseks minna.
Ja proovi boksi reseti nuplu all hoides, et laeks uuesti tarkvara peale.
viimati muutis KillFrenzy 29.09.2021 21:20:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.09.2021 21:16:16
|
|
|
| liiver kirjutas: |
| kellelgi sellist jama pole olnud viimase kahe päeva jooksul, et nagu põhimõttelisel on HD pilt kadunud kõikidest kanalitest. Varem oli nagu pilt oluliselt teravam ja näha et ilusti kasutatakse HD eelistust ( digiboxi seadistusest on endiselt kõik paigas ja "Eelista HD-d" on sisse lülitautd) Kuid pilt on ikkagi silmnähtavalt udune ja selline tunne on nagu lihtsalt SD-s oleks pilt, juba kanali logod nurgas on hägused. Igaks petteks olen teinud kogu ruuteri ja digiboxi restardi tuuri ka läbi aga kõik on sama. See ka mingi juuniorarendajate esimesed sammud värk? |
Kaablis seda asja olla ei saa, jääb üle arvata, et sul on 4G ühendus või mõne muu tootja ruuter kaabliühendusel vahel ja teenus OTT reziimis ning ühendusel kiirusepuudulikkus.
Miks, ega ei oska ennustada, 123 äkki diagnoosib milles mure.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiver
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2002
|
29.09.2021 21:20:04
|
|
|
Video seadetega korras - 1080p50
Ühendus on ka Telia enda oma, optika 100/100.
Ühendus paigaldatud mõned nädalad tagasi ja alguses oli kõik okei, nüüd viimastel päevadel jama. Mõtlesin et äkki midagi üldisemat. Ag tundub et tõesti siis preili 123 oskab aidata. Kiirusepuudulikuse üle muidu nagu ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.09.2021 21:21:15
|
|
|
| liiver, vaata mu eelmist posti boksi reseti kohta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okido187
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2021
|
04.10.2021 10:34:57
|
|
|
Kui Telia S6 puldi TV nupust lülitada teler välja, siis lülitub ka Arrise boks välja (TV ja boksis HDMI CEC lubatud). Kui aga TV nupust uuesti teler käima panna, siis boks sisse ei lülitu. TeliaTV nupuga asi toimib mõlemat pidi korrektselt.
Lihtsalt huvipärast küsin, et miks asi TV nupuga mõlemat pidi ei toimi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.10.2021 11:02:48
|
|
|
| Oleneb teleri tootjast ja mudelist. LG paneb igatahes boksi ka tööle.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.10.2021 12:14:30
|
|
|
By default on arrise seadete all cec tv juhtimine lubatud, digiboksi juhtimine keelatud.
luba mõlemad ja suure tõenäosusega hakkab teler ka digiboksi sisse/välja lülitama.
Mul 2015 lg toimis ainult ühtepidi, 2017 aga lülitab nii sisse kui välja.
samsad enamasti toimivad aga mitmete teleritega on loterii, midagi on nende cec standardis eri erinevat.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okido187
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2021
|
04.10.2021 13:29:40
|
|
|
| Teleriks on Samsung Q80t, boksi seadetes on mõlemad HDMI CEC valikud lubatud. Seega ilmselt teleri eripära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
04.10.2021 13:37:35
|
|
|
Kas vastab tõele, et arenduses on Wifi toega digiboks ja arendus on üsna lõpu faasis?
Kas on mingi ETA ka teada, et millal uut Wifi boksi kasutada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
04.10.2021 14:21:48
|
|
|
Enne selle kümnendi lõppu pidi kindlasti midagi uut tulema. /s
Võ tõesti naiivselt lootsid et keegi asjast teadlik hakkab foorumis jagama infot mis pole veel avalikult välja hõigatud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|