|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
04.09.2021 19:31:15
|
|
|
| Kas Eestis ei olegi auto reg.numbriga kaart + inimese nimega kaart. Siis kohe näha, kes kus mis autot tankis?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.09.2021 19:35:56
|
|
|
| tsitaat: |
Autodele on tihti pandud nn. kaarditaskuid standardisse kaasa, kus saad mugavalt oma deebetkaarte hoida. Tõmbad selle auto kaardipilust välja, torkad selle tankuri pilusse, tangid ja sõidad minema (kaart autosse tagasi )
|
Kus see SUPERBil on?
Ma panin kaardid prillilaekasse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 20:05:06
|
|
|
| ja üldse, kuramuse Sold OUT, sina foorumis reklaamisid et kõik bueno ja äpp siin ja äpp seal. Sinu kiidukõne pärast üldse otsustasin järgi proovida. Tuleb tõdeda, et sul on lihtsad vajadused.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.09.2021 20:13:38
|
|
|
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.
Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 20:14:54
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Autodele on tihti pandud nn. kaarditaskuid standardisse kaasa, kus saad mugavalt oma deebetkaarte hoida. Tõmbad selle auto kaardipilust välja, torkad selle tankuri pilusse, tangid ja sõidad minema (kaart autosse tagasi )
|
Kus see SUPERBil on? |
Mu 20 aastat vanal autol on kaartide hoidmiseks spetsiaalne taskuvasakul rooli ja ukse vahel. Uuel on juba kaartide hoidmiseks kaardipilu.
Spoiler 
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 20:23:19
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.
Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta |
ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?
Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
04.09.2021 20:33:46
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.
Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta |
ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?
Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema. |
Teed omal äpikonto, seod oma pangakaardi sinna äpi kontosse. Kui sul mitu kaarti, siis seo need ka sinna äpikontosse. Siis ole eriti kaval ja seo oma naise kaart ka sinna äpikontosse. Ja siis armukese kaart ja tema armukese kaart ja võibolla leiad tänavalt mõne Vassili, kelle kaardi ka sinna alla siduda saad. Vaata kui äge, jube kiirelt saad kohvisid niimoodi koguda. Jah, äpp ja selle mugavus jääb sinu kasutada aga soodused ja kohvid saab kirja.
Aga noh.. Circle K ja selle kampaaniad... Lasteaed
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 20:39:47
|
|
|
einoh, igale oma. Ma siiani naeran neid, kes swedbankis neid boonuseid kogusid mingi nänni saamise nimel. Sama, nagu neid kleepsukesi toidupoes korjata, et saaksid neid kusagile kleepides mingit pahna osta "soodsamalt"
Me siin naerame, aga suurele osale tarbijaskonnale mõjuvad need hästi kaupmehe vaatevinkli läbi. Nii tarbija kui ka kaupmees hõõruvad rõõmust käsi kokku, et kus nüüd alles said..
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
04.09.2021 20:42:57
|
|
|
jägaja, sul ei ole üldse sirkli äppi ega kaarti vaja, lihtsalt lähed sirkli lehele, logid sisse ja seod oma pangakaardi lojaalsusprogrammi all ära. Edaspidi saad selle kaardiga sirklis tankides automaatselt soodustust ilma et oleks vaja sirkli kaarti masinale näidata. Ja nii saad lisad sinna mitu pangakaarti, mis kõik saavad sama kliendikaardi soodustusi.
Oluliselt lihtsam kui se Neste äpinu55.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 21:18:29
|
|
|
smurfer, vohh, siiani parim juhendamine Seda ma ise ei teadnud ja kusagilt ka välja pole lugenud. Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.09.2021 21:44:22
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.
Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta |
ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?
Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema. |
Mul naine tangib minu kaardiga nagunii. Bolti jms äppides se olen ka oma pangakaardid talle pannud. Neste kaardi andsin isale. Teen kõigile välja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2021 21:44:50
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Äpiga pead vaeva nägema? Kaartidega veel hullem ju. Esmalt vea neid kaasas, siis sisesta sooduskaart, siis sisesta pangakaart, sisesta PIN ja hakka tankima. Samas telefon on alati kaasas. Valid äpist pumba ja asi vask. Pole pidanud midagi autentima või värskendama aasta jooksul. Vaata oma telefon üle. |
sirkli enda kodukalt kasutusjuhend:
| tsitaat: |
Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?
Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes.
1. Ava teenindusjaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges teenindusjaamas.
2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.
3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".
4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!
5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed! |
äpi tagasiside
| tsitaat: |
| Kui kontol on alla 100 euro, siis kogu äpp ei kehti. Aga muidu tore mäng neile, kellele meeldib klikkida |
ehk siis nii, kui telefonis triblada ei meeldi siis ongi asi vastukarva.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.09.2021 21:49:43
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
Äpiga pead vaeva nägema? Kaartidega veel hullem ju. Esmalt vea neid kaasas, siis sisesta sooduskaart, siis sisesta pangakaart, sisesta PIN ja hakka tankima. Samas telefon on alati kaasas. Valid äpist pumba ja asi vask. Pole pidanud midagi autentima või värskendama aasta jooksul. Vaata oma telefon üle. |
sirkli enda kodukalt kasutusjuhend:
| tsitaat: |
Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?
Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes.
1. Ava teenindusjaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges teenindusjaamas.
2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.
3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".
4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!
5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed! |
äpi tagasiside
| tsitaat: |
| Kui kontol on alla 100 euro, siis kogu äpp ei kehti. Aga muidu tore mäng neile, kellele meeldib klikkida |
ehk siis nii, kui telefonis triblada ei meeldi siis ongi asi vastukarva. |
No tundubki keeruline kui sa telefoni kahe käega kasutad. Reaalsuses on sul juba enne turvavöö avanemist äpis need varjutused tehtud ja vaja vaid nospel auku lükata.
Kuidas Neste, olerexi, alexela või terminaali äpp teistsugune on? Igayks toimib samamoodi. Kinnita tankla, vali pump, kinnita makse. Neste tahab veel mingit pin'i või sõrmejälje saada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
04.09.2021 22:36:16
|
|
|
| Erakliendile ka Circle maksekaarte jagatakse?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
04.09.2021 23:10:41
|
|
|
Oma kohalikust pangakontorist saad
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
04.09.2021 23:13:06
|
|
|
| Ilmselt nii ongi lõpuks mõistlik jah, siis pole kindla tanklaga lukus ka. Aga kuutasu peab maksma per kaart
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.09.2021 23:32:00
|
|
|
Krt niipalju poste, ma mõtlesin et kütsi liiter 2€ peale tõstetud vms
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.09.2021 00:01:13
|
|
|
Millestki peab ju arutlema
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
06.09.2021 18:09:10
|
|
|
| Tundub, et diizulile on otsa keevitatud. Nägin koduteel Olerexis 1.249 ilutsemas. Benss veel püsis paigal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.09.2021 18:12:31
|
|
|
| Lõuna ajal oli Pet tee Olerehhis D 1.199 postil.. Kiiu Jetoilis juba ei tea mitu kuud 1.149 püsinud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2021 18:29:52
|
|
|
Benssu on ka 2 senti otsa keevitatud.
Ise sain 98 veel 1.349€ hinnaga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.09.2021 21:31:50
|
|
|
Milles täpselt probleem?
See on EKRE ja KE surutud kõige arukam otsus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
09.09.2021 21:49:37
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Milles täpselt probleem?
See on EKRE ja KE surutud kõige arukam otsus |
Riigi 2020. aasta lisaeelarve seadusega seonduvate seaduste muutmise seadus (COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga seotud meetmed)
Vastu võetud 15.04.2020
Europe Brent Spot Price FOB: Daily 2020-04-15 19.80$
Mis hind täna on?
Aktsiisi tõusu COVID - 19 kriisi eelnevale tasemele, serveeritakse aktsiisitõusuna. Tegelikult ju taastub COVID - 19 kriisi eelne tase
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.09.2021 12:15:11
|
|
|
Tartus saab 98 odavamalt ilma eridiilideta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
10.09.2021 16:30:02
|
|
|
Tankisin täna 95'te, 40L ja 70€ - 1.777
Nii, et Eestis on veel arenguruumi
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.09.2021 18:16:15
|
|
|
| Palgatõusuks kindlasti veel rohkem arenguruumi.. vaevalt, et kuskil kongos tankisid.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
10.09.2021 18:29:12
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Palgatõusuks kindlasti veel rohkem arenguruumi.. vaevalt, et kuskil kongos tankisid. |
Ei ole vaja kaugelt otsida, eks ikka Soomest käib jutt. 98 oli 1.854 ja ennustavad, et aasta lõpuks tõuseb 2€ aga see ei ole kindel. Palgad võivad olenevalt erialast samad olla kui Eestis, osad kaubad on odavamad ja osad kallimad seega üldine vahe on väike, kui üldse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.09.2021 20:25:40
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Tankisin täna 95'te, 40L ja 70€ - 1.777
Nii, et Eestis on veel arenguruumi  |
Kallist kohast võtsid. + Neste äpi kaudu saab veel sente alla.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.09.2021 07:12:52
|
|
|
Tallinnas olid postihinnad jälle 1.229 peal tagasi. Ainsal õigel kütuse siis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2021 08:00:05
|
|
|
kus nad vahepeal siis olid? All või ülevalpool?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.09.2021 08:10:50
|
|
|
Väidetavalt oli 1.249
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
11.09.2021 10:12:30
|
|
|
võtsin eile Tõrvandi Jetoilist paagi täis, 1.179 oli seal kirjas, püsikliendina ilmselt siis 1.169
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.09.2021 13:16:02
|
|
|
Auto näitab veel 146 km ranget ja esmaspäeval läheb keretöödesse... ülejärgmine nädal tangin
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.09.2021 16:05:12
|
|
|
Mind nad pole teavitanud, et tahavad ringi sõita 100km
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.09.2021 17:35:38
|
|
|
| Tankisin 2 kankut täis Kehra statis.. ühe kanku sain 1.364€/L hinnaga ja teise 1.414€/L hinnaga.. Tankimiste vahel oli 2min. Ei joppanud, kurat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.09.2021 17:39:58
|
|
|
Miks järjest ei laskknud?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.09.2021 17:55:36
|
|
|
| Ei plaaninud algul teist kankut üldse tankida:D
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.09.2021 19:53:42
|
|
|
Võit või kaotus paagitäiepealt 2 euri. Hirmus tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.09.2021 19:54:54
|
|
|
| ot: |
Eile võtsin Kiiu Jetoilist peaaegu paagitäie(tegelt oli 50 euri sulli ja selle eest lasin), d postil 1.169, Kuusalu Alexelas 1.249/l ja reklaamid väljas, et varsti saab ka viadukti "all" tankida.
Ainult, et ma ei tea miks sama asja eest 8 senti liitrilt rohkem maksma peaks.. A eks ma ole ka nn nõuka aja jäänuk. |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.09.2021 16:33:45
|
|
|
kui kuudiroikaga tartu-pärnu-tallinn-tartu peale u28 liitrit diizult kulutasin ja posti otsas 98 üle pooleteise euro oli, hakkas pintslipesumeestest ikka kahju päris.
kui neljaba täis võtsin, oli post veel 1,199 +7s, täna on juba jah, natuke peale keeratud.
Diislikütus: 1,229
ühe astra peab veel ostma. on üks, millel pump katki on. pump on iseenesest ka olemas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|