Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 19:31:15 vasta tsitaadiga

Kas Eestis ei olegi auto reg.numbriga kaart + inimese nimega kaart. Siis kohe näha, kes kus mis autot tankis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 19:35:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Autodele on tihti pandud nn. kaarditaskuid standardisse kaasa, kus saad mugavalt oma deebetkaarte hoida. Tõmbad selle auto kaardipilust välja, torkad selle tankuri pilusse, tangid ja sõidad minema (kaart autosse tagasi )

Kus see SUPERBil on?
Ma panin kaardid prillilaekasse icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 20:05:06 vasta tsitaadiga

ja üldse, kuramuse Sold OUT, sina foorumis reklaamisid et kõik bueno ja äpp siin ja äpp seal. Sinu kiidukõne pärast üldse otsustasin järgi proovida. Tuleb tõdeda, et sul on lihtsad vajadused.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 20:13:38 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.


Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 20:14:54 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Autodele on tihti pandud nn. kaarditaskuid standardisse kaasa, kus saad mugavalt oma deebetkaarte hoida. Tõmbad selle auto kaardipilust välja, torkad selle tankuri pilusse, tangid ja sõidad minema (kaart autosse tagasi )

Kus see SUPERBil on?

Mu 20 aastat vanal autol on kaartide hoidmiseks spetsiaalne taskuvasakul rooli ja ukse vahel. Uuel on juba kaartide hoidmiseks kaardipilu.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 20:23:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.


Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta

ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?

Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 20:33:46 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.


Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta

ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?

Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema.
Teed omal äpikonto, seod oma pangakaardi sinna äpi kontosse. Kui sul mitu kaarti, siis seo need ka sinna äpikontosse. Siis ole eriti kaval ja seo oma naise kaart ka sinna äpikontosse. Ja siis armukese kaart ja tema armukese kaart ja võibolla leiad tänavalt mõne Vassili, kelle kaardi ka sinna alla siduda saad. Vaata kui äge, jube kiirelt saad kohvisid niimoodi koguda. Jah, äpp ja selle mugavus jääb sinu kasutada aga soodused ja kohvid saab kirja.


Aga noh.. Circle K ja selle kampaaniad... Lasteaed icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 20:39:47 vasta tsitaadiga

einoh, igale oma. Ma siiani naeran neid, kes swedbankis neid boonuseid kogusid mingi nänni saamise nimel. Sama, nagu neid kleepsukesi toidupoes korjata, et saaksid neid kusagile kleepides mingit pahna osta "soodsamalt"
Me siin naerame, aga suurele osale tarbijaskonnale mõjuvad need hästi kaupmehe vaatevinkli läbi. Nii tarbija kui ka kaupmees hõõruvad rõõmust käsi kokku, et kus nüüd alles said..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 20:42:57 vasta tsitaadiga

jägaja, sul ei ole üldse sirkli äppi ega kaarti vaja, lihtsalt lähed sirkli lehele, logid sisse ja seod oma pangakaardi lojaalsusprogrammi all ära. Edaspidi saad selle kaardiga sirklis tankides automaatselt soodustust ilma et oleks vaja sirkli kaarti masinale näidata. Ja nii saad lisad sinna mitu pangakaarti, mis kõik saavad sama kliendikaardi soodustusi.
Oluliselt lihtsam kui se Neste äpinu55.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 21:18:29 vasta tsitaadiga

smurfer, vohh, siiani parim juhendamine thumbs_up.gif Seda ma ise ei teadnud ja kusagilt ka välja pole lugenud. Tänud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 21:44:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
No ma ei tea, mul pole eraldi mingit kaarti. Extra konto on seotud pangakaardiga ja asi vask. Ma ei saa aru mis nalja süsteeme sa luua üritad.


Töö siis reaalne näide, et mina, loll aru saaks. Et miks on vaja isikul A jagada oma mingit kliendikaarti isikule B ja seda teha circle k äpi vahendusel. Isik B saab ju endale oma pangakaardiga teha oma kliendikaarti kui seda vaja peaks minema. See on tasuta

ma ju räägin, et sinu ja su naise kontod oleks koos ja boonused liidetakse kokku. Kui sind peaks näiteks huvitama iga6 tasuta kohvi vms. Kohvi ei huvita, kuid näiteks tangi kuus x kogus kütust saad mingit märkimisväärsemat alet on juba midagi, mis meelitaks sirklis tankima näitena.
Lisaks on ka siingi näiteks toodud, et inimestel on erinevaid kliendistaatuse tasemeid, mis annab erinevaid soodustusi. kas tõesti pean ise kaasas olema, et naisele ka seda soodustust pakkuda?

Ahh, okei. Mind see mitte minu vajadustele vastav äpimajandus ei huvita, küsin parem sirklist kaardile duplikaadi, kui see peaks võimalik olema.


Mul naine tangib minu kaardiga nagunii. Bolti jms äppides se olen ka oma pangakaardid talle pannud. Neste kaardi andsin isale. Teen kõigile välja

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2021 21:44:50 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:

Äpiga pead vaeva nägema? Kaartidega veel hullem ju. Esmalt vea neid kaasas, siis sisesta sooduskaart, siis sisesta pangakaart, sisesta PIN ja hakka tankima. Samas telefon on alati kaasas. Valid äpist pumba ja asi vask. Pole pidanud midagi autentima või värskendama aasta jooksul. Vaata oma telefon üle.


sirkli enda kodukalt kasutusjuhend:
tsitaat:
Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?

Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes.

1. Ava teenindusjaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges teenindusjaamas.

2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.

3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".

4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!

5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed!


äpi tagasiside

tsitaat:
Kui kontol on alla 100 euro, siis kogu äpp ei kehti. Aga muidu tore mäng neile, kellele meeldib klikkida

ehk siis nii, kui telefonis triblada ei meeldi siis ongi asi vastukarva.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 21:49:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sold OUT kirjutas:

Äpiga pead vaeva nägema? Kaartidega veel hullem ju. Esmalt vea neid kaasas, siis sisesta sooduskaart, siis sisesta pangakaart, sisesta PIN ja hakka tankima. Samas telefon on alati kaasas. Valid äpist pumba ja asi vask. Pole pidanud midagi autentima või värskendama aasta jooksul. Vaata oma telefon üle.


sirkli enda kodukalt kasutusjuhend:
tsitaat:
Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?

Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes.

1. Ava teenindusjaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges teenindusjaamas.

2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.

3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".

4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!

5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed!


äpi tagasiside

tsitaat:
Kui kontol on alla 100 euro, siis kogu äpp ei kehti. Aga muidu tore mäng neile, kellele meeldib klikkida

ehk siis nii, kui telefonis triblada ei meeldi siis ongi asi vastukarva.


No tundubki keeruline kui sa telefoni kahe käega kasutad. Reaalsuses on sul juba enne turvavöö avanemist äpis need varjutused tehtud ja vaja vaid nospel auku lükata.

Kuidas Neste, olerexi, alexela või terminaali äpp teistsugune on? Igayks toimib samamoodi. Kinnita tankla, vali pump, kinnita makse. Neste tahab veel mingit pin'i või sõrmejälje saada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 04.09.2021 22:36:16 vasta tsitaadiga

Erakliendile ka Circle maksekaarte jagatakse?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 23:10:41 vasta tsitaadiga

Oma kohalikust pangakontorist saad
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 04.09.2021 23:13:06 vasta tsitaadiga

Ilmselt nii ongi lõpuks mõistlik jah, siis pole kindla tanklaga lukus ka. Aga kuutasu peab maksma per kaart
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 23:32:00 vasta tsitaadiga

Krt niipalju poste, ma mõtlesin et kütsi liiter 2€ peale tõstetud vms icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.09.2021 00:01:13 vasta tsitaadiga

Millestki peab ju arutlema icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 18:09:10 vasta tsitaadiga

Tundub, et diizulile on otsa keevitatud. Nägin koduteel Olerexis 1.249 ilutsemas. Benss veel püsis paigal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2021 18:12:31 vasta tsitaadiga

Lõuna ajal oli Pet tee Olerehhis D 1.199 postil.. Kiiu Jetoilis juba ei tea mitu kuud 1.149 püsinud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 18:29:52 vasta tsitaadiga

Benssu on ka 2 senti otsa keevitatud.
Ise sain 98 veel 1.349€ hinnaga

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 09:32:01 vasta tsitaadiga

Kelle hääl, kelle allkiri sellel seadusel on icon_rolleyes.gif
Partisan thumbs_down.gif
https://www.err.ee/1608332516/ratas-kiire-inflatsiooni-tottu-peab-ule-vaatama-aktsiiside-tousu

Oih!
https://www.riigiteataja.ee/akt/121042020001
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.09.2021 21:31:50 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kelle hääl, kelle allkiri sellel seadusel on icon_rolleyes.gif
Partisan thumbs_down.gif
https://www.err.ee/1608332516/ratas-kiire-inflatsiooni-tottu-peab-ule-vaatama-aktsiiside-tousu

Oih!
https://www.riigiteataja.ee/akt/121042020001


Milles täpselt probleem?
See on EKRE ja KE surutud kõige arukam otsus
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 21:49:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kelle hääl, kelle allkiri sellel seadusel on icon_rolleyes.gif
Partisan thumbs_down.gif
https://www.err.ee/1608332516/ratas-kiire-inflatsiooni-tottu-peab-ule-vaatama-aktsiiside-tousu

Oih!
https://www.riigiteataja.ee/akt/121042020001


Milles täpselt probleem?
See on EKRE ja KE surutud kõige arukam otsus


Riigi 2020. aasta lisaeelarve seadusega seonduvate seaduste muutmise seadus (COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga seotud meetmed)
Vastu võetud 15.04.2020
Europe Brent Spot Price FOB: Daily 2020-04-15 19.80$
Mis hind täna on?

Aktsiisi tõusu COVID - 19 kriisi eelnevale tasemele, serveeritakse aktsiisitõusuna. Tegelikult ju taastub COVID - 19 kriisi eelne tase icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 11:45:20 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94550321/vastvalminud-tanklas-pakutakse-kutusehinda-span-style-color-202122-font-family-sans-serif-span-10-senti-liitri-kohta

Kurat. Lasnagorskit eelistatakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 12:15:11 vasta tsitaadiga

Tartus saab 98 odavamalt ilma eridiilideta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 16:15:26 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608334583/baltimaade-pealinnadest-on-koige-kallim-kutus-jatkuvalt-tallinnas
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 16:19:20 vasta tsitaadiga

Jetoil D 1.155 EUR

Tankisin täna Lõunaka Circle K-s, diisli hind 1,154€/l soodukaga

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 16:30:02 vasta tsitaadiga

Tankisin täna 95'te, 40L ja 70€ - 1.777
Nii, et Eestis on veel arenguruumi icon_wink.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2021 18:16:15 vasta tsitaadiga

Palgatõusuks kindlasti veel rohkem arenguruumi.. vaevalt, et kuskil kongos tankisid.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 18:29:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Palgatõusuks kindlasti veel rohkem arenguruumi.. vaevalt, et kuskil kongos tankisid.

Ei ole vaja kaugelt otsida, eks ikka Soomest käib jutt. 98 oli 1.854 ja ennustavad, et aasta lõpuks tõuseb 2€ aga see ei ole kindel. Palgad võivad olenevalt erialast samad olla kui Eestis, osad kaubad on odavamad ja osad kallimad seega üldine vahe on väike, kui üldse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2021 20:08:34 vasta tsitaadiga

W. https://majandus.postimees.ee/7335175/lounanaabrid-langetasid-kutuse-hinda-eestis-jai-hind-pusima
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 20:25:40 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Tankisin täna 95'te, 40L ja 70€ - 1.777
Nii, et Eestis on veel arenguruumi icon_wink.gif

Kallist kohast võtsid. + Neste äpi kaudu saab veel sente alla.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 07:12:52 vasta tsitaadiga

Tallinnas olid postihinnad jälle 1.229 peal tagasi. Ainsal õigel kütuse siis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 08:00:05 vasta tsitaadiga

kus nad vahepeal siis olid? All või ülevalpool? icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 08:10:50 vasta tsitaadiga

Väidetavalt oli 1.249
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 10:12:30 vasta tsitaadiga

võtsin eile Tõrvandi Jetoilist paagi täis, 1.179 oli seal kirjas, püsikliendina ilmselt siis 1.169
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 11:49:58 vasta tsitaadiga

Gooooool peaks homme paaki andma 1,129 ga. Tallinnatiir tuleb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:16:02 vasta tsitaadiga

Auto näitab veel 146 km ranget ja esmaspäeval läheb keretöödesse... ülejärgmine nädal tangin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:01:03 vasta tsitaadiga

Autotöökojad paluvad hoida mingi viisaka taseme kütust...
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:05:12 vasta tsitaadiga

Mind nad pole teavitanud, et tahavad ringi sõita 100km
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:14:12 vasta tsitaadiga

Paraolümpia, range 4km, ratas jookseb tühjaks ja aku nii malts, et ühe korra kannatab starterit keerata..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2021 17:35:38 vasta tsitaadiga

Tankisin 2 kankut täis Kehra statis.. ühe kanku sain 1.364€/L hinnaga ja teise 1.414€/L hinnaga.. Tankimiste vahel oli 2min. Ei joppanud, kurat.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 17:39:58 vasta tsitaadiga

Miks järjest ei laskknud?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2021 17:55:36 vasta tsitaadiga

Ei plaaninud algul teist kankut üldse tankida:D
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 19:48:45 vasta tsitaadiga

Paagid täis icon_idea.gif
https://www.err.ee/1608342692/kutuse-hind-voib-eesti-tanklates-lahiajal-tousta-kuni-neli-senti

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 19:53:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Paagid täis icon_idea.gif
https://www.err.ee/1608342692/kutuse-hind-voib-eesti-tanklates-lahiajal-tousta-kuni-neli-senti

Võit või kaotus paagitäiepealt 2 euri. icon_neutral.gif Hirmus tõesti.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2021 19:54:54 vasta tsitaadiga

ot:
Eile võtsin Kiiu Jetoilist peaaegu paagitäie(tegelt oli 50 euri sulli ja selle eest lasin), d postil 1.169, Kuusalu Alexelas 1.249/l ja reklaamid väljas, et varsti saab ka viadukti "all" tankida.
Ainult, et ma ei tea miks sama asja eest 8 senti liitrilt rohkem maksma peaks.. A eks ma ole ka nn nõuka aja jäänuk.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2021 15:54:15 vasta tsitaadiga

Tõsteti hinda jälle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2021 16:33:45 vasta tsitaadiga

kui kuudiroikaga tartu-pärnu-tallinn-tartu peale u28 liitrit diizult kulutasin ja posti otsas 98 üle pooleteise euro oli, hakkas pintslipesumeestest ikka kahju päris.

kui neljaba täis võtsin, oli post veel 1,199 +7s, täna on juba jah, natuke peale keeratud.
Diislikütus: 1,229

ühe astra peab veel ostma. on üks, millel pump katki on. pump on iseenesest ka olemas.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.