|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.09.2008 11:00:30
Sony(Konica-Minolta) teema |
|
|
Tere,
kuna veel teemat pole siis...
http://www.nikonwatch.com/2008/09/04/sony-alpha-900-leaked-ad-246-megapixel-5-fps
Nagu fotokalas Margus lühidalt kokku võttis:
Sony Alpha 900:
- 24.6 megapikslit
- täiskaader
- pildiotsija vaateväli 100%
- 9 fookuspunkti
- 5 kaadrit sekundis
- kaamerasisene stabilisaator
- 3" LCD
Fake? Võimalik. Igaljuhul on Sony maininud, et töötavad täiskaadri kallal, vast juba Photokinal saab selgust.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.09.2008 16:07:12
|
|
|
Ja hind eestis ~45K
http://blog.photopoint.ee/sony-a900/
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
10.09.2008 22:24:43
|
|
|
saite sony teema ka lõpuks püsti hurraa
aga fx sensor sonylt on tervitatav. saaks autofookuse ka kiireks, oleks päris konkurentsivõimeline aparaat
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
01.10.2008 05:06:37
|
|
|
Väga viis! ...kui see nüüd Eestisse korraliku järelturu ka looks ainult.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
01.10.2008 20:10:05
|
|
|
mis te väikeste detailide üle, nagu AF ja järelturg nurisete, kui minumeelest palju suurem probleem on see, et objede süsteem puudu on....torusid nagu oleks, aga väga kaootiliselt, justkui juhuslikult ilma igasuguse süsteemita (hirmkalleid fixe justkui oleks, keskpäraseid standardsuume justkui ka õigemitu, samas mitte ükski neist valge, ei APS-c ega FF jaoks, pimeda 70-300 ja valge kuid hirmkalli 70-200 vahele pole ka midagi, lainurka FF tarbeks netu jne jne)...see nagu ei näita erilist pühendumist süsteemi loomisele, vaid pigem, et tegu on marketingi, mitte foto-osakonna poolt juhitud kompaniiga, mina isiklikult pikas plaanis seda pelgaks...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2008 21:25:01
|
|
|
A900 disain on meeldivalt kandiline, oleks nagu fotomaailma frankenstein
Tore oleks kuulda kellegi arvamust, kel seda keret on olnud võimalus mõnda aega kasutada . Üks asi on toode paberil, teine asi on ta reaalses kasutuses.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoneeger
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
18.02.2009 00:04:41
|
|
|
Kui võtta siis juba alpha700, hind hea
http://www.photopoint.ee/toode/14765/sony-a700-kere-must.html
18-70 korgina sobib küll, tasub eBayst uurida, järelturg Minolta torudel olemas.
P.S. Ise pikemat aega Minolta systeemil.
P.P.S. alpha900 täielik pettumus, kui otsustan täiskaadrile minema, siis Nikon
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
18.02.2009 00:45:10
|
|
|
| otsija kirjutas: |
P.P.S. alpha900 täielik pettumus, kui otsustan täiskaadrile minema, siis Nikon |
Mis täpsemalt pettumuse valmistas?
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
18.02.2009 13:16:33
|
|
|
| Lootsin et midagi sarnast D700-ga tuleb. Mul pole vaja 25MPx, kus müra tagant pilti ei paista. Kuna süsteem on selgelt mõeldud edasijõudnutele harrastajatele, siis ka kaamera (peaks) olema rohkem universaalne.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.02.2009 13:23:43
|
|
|
| otsija kirjutas: |
| Lootsin et midagi sarnast D700-ga tuleb. Mul pole vaja 25MPx, kus müra tagant pilti ei paista. Kuna süsteem on selgelt mõeldud edasijõudnutele harrastajatele, siis ka kaamera (peaks) olema rohkem universaalne. |
Niipalju kui ma ise olen kõrvalt vaadanud siis on A900'l ainult üks häda - natuke kõrgem müratase kõrgematel ISOdel ning selle kallal näritakse igalpool. Küll aga jäävad head omadused kahe silma vahele, kasvõi keresisene stabikas, suurim VF, kiire reagerimine, suurim reso. Ehk siis kui tõesti on eesmärk ja vajadus palju kasutada kõrgeid ISOsid siis on arusaadav, miks see kaamera ei sobi nii hästi kui mõni teine. Aga ega fotograafia ei piirdu ainult kõrgete ISOdega, on küll ja küll piltnikke, kes baasiISOst kunagi kõrgemale ei lähe. Ja neid pole üldsegi mitte vähe. Või kes ajavad resot taga kuna on vaja teha suuri väljaprinte (mida mõne konkurendi 12 mpx'iga ei saa nii hästi teha).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
22.02.2009 23:51:48
|
|
|
See "natuke kõrgem" näeb välja päris kohutavalt. Stabilisaator keres on ka suht kahtlase väärtusega asi, igatähes enda Minoltas enamasti pildistan ilma selleta. Kogemused näidanud et teine kord see rikub pildi ära. Fookus võiks ka olla selline et vajaduse korral saaks reportaazhi teha (sisseehitatud välk ja kõrge iso oleksid samuti abiks). Loomulikult, see kes pildistab loodust või teeb stuudio tööd hea valgusega võib kaameraga ülirahule jääda. Nemad aga mingit stabikat reeglina ei vaja.
Tekkinud huvi, mida võidan kui KMD7D-lt lähen alpha700-le . Tahtsin kaamerat näppida et proovida kuidas fookus minu torudega toime saab, kuidas kaamera välguga suhtleb (Sony välk töötab Minolta kerel nii nagu Jumal juhatab või ei juhata), kuidas oma kätega tehtud kõrged isod välja näevad. Kolmes fotopoes kuhu sisse astusin olid kaamera akud nulliks tühjad ja müüjad polnud vaimustatud et neid laadida.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas1
HV kasutaja
liitunud: 15.09.2005
|
23.02.2009 23:54:12
|
|
|
| Filmi ajastul oli Konica küll tippklass. 1980 aastatel oli Konica vaat, et kõige tegijam. Oma AR objektiividega. Praegugi loetakse näiteks normaalobjektiividest: Konica Hexanon 40mm, f1,8 kõige teravama joonistusega 35mm objektiiviks, mis sellele formaadile üldse on tehtud.See on muidu Leicaga tehtud, või üldse Leica tehtud. Läheb DSLR kaameratest Olympuse 4:3 Bajoneti ette. Endised Konica kasutajad, kes nüüd Olympuse peal on on ülirahul.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.03.2009 11:20:35
|
|
|
http://www.dpreview.com/news/0903/09030307sonydschx1.asp - Sony introduces DSC-HX1 with Exmor CMOS sensor.
PMA 2009: Sony has today announced a superzoom compact featuring the company's newly-developed high-speed 9 Mp Exmor CMOS sensor. Sporting a 28-480mm (35mm-equivalent) 20x zoom lens, the DSC-HX1 is capable of up to 10 frames per second in burst mode using a high-speed mechanical shutter. The new sensor also enables high definition movie capture up to 1080/30p, with sound captured by a built-in stereo microphone. The specification is rounded off by 'Optical Steady Shot' image stabilization, a 3" LCD, an ISO range up to 3200 and a wide array of scene modes and face detection options. There's also an interesting 'sweep panorama' mode that automatically stitches multiple frames in-camera to give one ultra-wide view.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
04.03.2009 02:07:58
|
|
|
päris lahedaid uudiseid tuleb pma-lt. Tühimik foto- ja videokaamera vahel pea et puudub.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
11.10.2011 12:35:41
|
|
|
| Mida uuest Sony NEX-5N kaamerast arvatakse?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
22.10.2011 10:25:41
|
|
|
Laheda disainiga vidin, mis teeb FullHD 1080 60i/p videot.
Objektiive on küll vähe aga adapteriga peaksid Alpha objektiivid ka ette minema.
Mulle tundub, et sellel isendil puudub stabilisaator (steadyshot).
Kuna ise just videoga rohkem tegelen siis omale valiks pigem A65.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.01.2012 02:39:06
|
|
|
| tsitaat: |
http://www.dpreview.com/news/2012/01/17/Metabones_Conurus
Metabones and Conurus create Canon EF to Sony E-mount 'smart adapter'.
Vancouver, Canada, January 18, 2012 - Metabones forms a strategic partnership with Conurus of Vancouver, Canada to jointly develop, manufacture and market a new Smart Adapter(TM) series of products featuring electronic interfacing with the lens.
The partnership is shipping its first fruition of collaboration today, a Smart Adapter that integrates a Canon EF mount lens to a Sony NEX camera body. Electronic aperture is directly controlled by the camera body and all exposure modes are available. Image stabilization (if the Canon EF lens supports it) and EXIF are supported, but there is no autofocus. This new smart adapter is marketed under the Metabones brand name and may be ordered directly from conurus.com or from a Metabones distributor in Japan, the United Kingdom, Hong Kong or China for US$399.
Metabones is known for mechanical design that is already significantly ahead of the competition, as can be seen with the Contax G lens adapters for Micro 4/3 and Sony NEX with ultra-wide focusing rings and smooth manual focus action, and the ALPA lens to Leica M adapter with rangefinder coupling. Now, incorporating leading-edge electronic technology from Canada brings forth a new breed of adapters that not only truly integrates the lens with the camera body but offers the best workmanship, accuracy and reliability as well. |

_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slinky
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2015
|
18.09.2017 19:16:46
|
|
|
| Selle raha eest saaks juba täiskaader Sony, nt A7II+28-70mm obje ja raha jääb veel ülegi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
12.12.2017 16:30:59
|
|
|
| Kas Sony a7r III kaameral on võimalik RAW+JPEG pildistades saata ainult JPEG FTP-sse läbi WiFi. Oskab keegi äkki öelda kuidas see võimalik oleks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.05.2021 08:04:52
|
|
|
| Siinse teema lugejad ilmselt teavad, aga mainin remargi korras, et Sony turg ja suund on ammu juba mirrorless, seega peegelkaamerate tootmise lõpetamine on täiesti loogiline käik.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
07.05.2021 09:14:39
|
|
|
See peegli olemasolu kaamera sees on üsna tähtsusetu, kui on olemas OLED viewfinder ja lisaks kaamera eluiga mõne võrra pikem, kuna vähem liikuvaid osi Ainus asi on muidugi see, kui kellelgi on palju A-mount objektiive, siis on ehk natuke kurb.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2021 06:41:12
|
|
|
Mis äpiga ma sony alpha 7c seest pilte kätte saaks androidiga?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.09.2021 09:35:54
|
|
|
| mount käsuga peaks saama, kui muid võimalusi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2021 09:52:18
|
|
|
Misasi sa oled
Aga õige vastus on veider äpp nimega Imaging Edge Mobile mis toodetud Sony poolt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
02.09.2021 11:40:02
|
|
|
Sold OUT, sellega saad ainult väiksemahulisi ~1,5MP JPG eelvaateid telefoni. (Kui sa just JPG ei pildista) Täielik feil Sony poolt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2021 11:45:18
|
|
|
Fuck.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
02.09.2021 12:08:04
|
|
|
Sony softiga ei saa. FTP'ga vist saab. YT's on õpetused. (ma ükskord proovisin, aga kohe ei töötanud ja mul sai mõõt täis, et ei viitsinud enam mässata)
Kaamera tarkvara peab ka kõige uuem olema, et oleks FTP võimalus üldse olemas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2021 12:11:44
|
|
|
Võtsin läpaka kapist välja ja juhe taha. Nagu metslane. Ei hakka uuendama tarkvaras, pole isiklik kaamera, ühe töö jaoks sain
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.09.2021 13:54:14
|
|
|
| noh kui kaamerad töötavad juhtmega arvuti küljes olles nagu mälupulgad, siis miks nad ei peaks samamoodi toimima kui kaamera ühendada juhtmega mõne androidi seadmega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.09.2021 14:08:29
|
|
|
Palun
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|