Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Sony(Konica-Minolta) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 11:00:30 Sony(Konica-Minolta) teema vasta tsitaadiga

Tere,

kuna veel teemat pole siis...

http://www.nikonwatch.com/2008/09/04/sony-alpha-900-leaked-ad-246-megapixel-5-fps

Nagu fotokalas Margus lühidalt kokku võttis:

Sony Alpha 900:
- 24.6 megapikslit
- täiskaader
- pildiotsija vaateväli 100%
- 9 fookuspunkti
- 5 kaadrit sekundis
- kaamerasisene stabilisaator
- 3" LCD

Fake? Võimalik. Igaljuhul on Sony maininud, et töötavad täiskaadri kallal, vast juba Photokinal saab selgust.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 10.09.2008 09:03:45 vasta tsitaadiga

http://blog.photopoint.ee/sony-esitleb-peegelkaamera-a900-kaks-objektiivi-ning-valklamp/
Mnjah, vaevalt, et sony hakkab nüüd nikoni ja canoni kliente poolekereliste täiskaadrite osas üle võtma...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 10:35:35 vasta tsitaadiga

...ja tuligi ära! Väga viis, elagu konkurents.

http://www.dpreview.com/news/0809/08090902sonyalpha900.asp

http://www.dpreview.com/news/0809/08090901sony_sal1635za_sal70400.asp

http://www.dpreview.com/previews/SonyDSLRA900/

3000 dollarit on USA eeldatav hind.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 16:07:12 vasta tsitaadiga

Ja hind eestis ~45K

http://blog.photopoint.ee/sony-a900/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.09.2008 22:24:43 vasta tsitaadiga

saite sony teema ka lõpuks püsti icon_smile.gif hurraa thumbs_up.gif

aga fx sensor sonylt on tervitatav. saaks autofookuse ka kiireks, oleks päris konkurentsivõimeline aparaat icon_smile.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 05:06:37 vasta tsitaadiga

Väga viis! ...kui see nüüd Eestisse korraliku järelturu ka looks ainult. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 10:30:49 vasta tsitaadiga

http://www.photopoint.ee/toode/17497/a900-kere.html - Photopointis müügil.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 20:10:05 vasta tsitaadiga

mis te väikeste detailide üle, nagu AF ja järelturg nurisete, kui minumeelest palju suurem probleem on see, et objede süsteem puudu on....torusid nagu oleks, aga väga kaootiliselt, justkui juhuslikult ilma igasuguse süsteemita (hirmkalleid fixe justkui oleks, keskpäraseid standardsuume justkui ka õigemitu, samas mitte ükski neist valge, ei APS-c ega FF jaoks, pimeda 70-300 ja valge kuid hirmkalli 70-200 vahele pole ka midagi, lainurka FF tarbeks netu jne jne)...see nagu ei näita erilist pühendumist süsteemi loomisele, vaid pigem, et tegu on marketingi, mitte foto-osakonna poolt juhitud kompaniiga, mina isiklikult pikas plaanis seda pelgaks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2008 21:25:01 vasta tsitaadiga

A900 disain on meeldivalt kandiline, oleks nagu fotomaailma frankenstein icon_biggrin.gif

Tore oleks kuulda kellegi arvamust, kel seda keret on olnud võimalus mõnda aega kasutada thumbs_up.gif. Üks asi on toode paberil, teine asi on ta reaalses kasutuses.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.10.2008 22:04:06 vasta tsitaadiga

Hands on mini-review vms.

http://gizmodo.com/5057429/hands+on-with-the-sony-alpha-900
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2008 18:46:36 vasta tsitaadiga

http://www.dpreview.com/reviews/sonydslra900/

sensor on üsna mürane thumbs_down.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoneeger
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2006




sõnum 25.12.2008 14:21:20 vasta tsitaadiga

Keegi sony a300 kohta mingeid kommentaare oskab jagada? Võrdluses sama hinnaklassi teiste kaameratega vms. Netist loetud reviewd jätsid päris hea mulje, aga ehk on keegi ka ise kokku puutunud või oskab natuke lähemalt kommenteerida.

http://www.photopoint.ee/toode/16064/sony-a300-kere-1870mm-must.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 18.02.2009 00:04:41 vasta tsitaadiga

Kui võtta siis juba alpha700, hind hea
http://www.photopoint.ee/toode/14765/sony-a700-kere-must.html

18-70 korgina sobib küll, tasub eBayst uurida, järelturg Minolta torudel olemas.

P.S. Ise pikemat aega Minolta systeemil.
P.P.S. alpha900 täielik pettumus, kui otsustan täiskaadrile minema, siis Nikon
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.02.2009 00:45:10 vasta tsitaadiga

otsija kirjutas:

P.P.S. alpha900 täielik pettumus, kui otsustan täiskaadrile minema, siis Nikon


Mis täpsemalt pettumuse valmistas?

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 18.02.2009 13:16:33 vasta tsitaadiga

Lootsin et midagi sarnast D700-ga tuleb. Mul pole vaja 25MPx, kus müra tagant pilti ei paista. Kuna süsteem on selgelt mõeldud edasijõudnutele harrastajatele, siis ka kaamera (peaks) olema rohkem universaalne.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 13:23:43 vasta tsitaadiga

otsija kirjutas:
Lootsin et midagi sarnast D700-ga tuleb. Mul pole vaja 25MPx, kus müra tagant pilti ei paista. Kuna süsteem on selgelt mõeldud edasijõudnutele harrastajatele, siis ka kaamera (peaks) olema rohkem universaalne.


Niipalju kui ma ise olen kõrvalt vaadanud siis on A900'l ainult üks häda - natuke kõrgem müratase kõrgematel ISOdel ning selle kallal näritakse igalpool. Küll aga jäävad head omadused kahe silma vahele, kasvõi keresisene stabikas, suurim VF, kiire reagerimine, suurim reso. Ehk siis kui tõesti on eesmärk ja vajadus palju kasutada kõrgeid ISOsid siis on arusaadav, miks see kaamera ei sobi nii hästi kui mõni teine. Aga ega fotograafia ei piirdu ainult kõrgete ISOdega, on küll ja küll piltnikke, kes baasiISOst kunagi kõrgemale ei lähe. Ja neid pole üldsegi mitte vähe. Või kes ajavad resot taga kuna on vaja teha suuri väljaprinte (mida mõne konkurendi 12 mpx'iga ei saa nii hästi teha).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 22.02.2009 23:51:48 vasta tsitaadiga

See "natuke kõrgem" näeb välja päris kohutavalt. Stabilisaator keres on ka suht kahtlase väärtusega asi, igatähes enda Minoltas enamasti pildistan ilma selleta. Kogemused näidanud et teine kord see rikub pildi ära. Fookus võiks ka olla selline et vajaduse korral saaks reportaazhi teha (sisseehitatud välk ja kõrge iso oleksid samuti abiks). Loomulikult, see kes pildistab loodust või teeb stuudio tööd hea valgusega võib kaameraga ülirahule jääda. Nemad aga mingit stabikat reeglina ei vaja.

Tekkinud huvi, mida võidan kui KMD7D-lt lähen alpha700-le . Tahtsin kaamerat näppida et proovida kuidas fookus minu torudega toime saab, kuidas kaamera välguga suhtleb (Sony välk töötab Minolta kerel nii nagu Jumal juhatab või ei juhata), kuidas oma kätega tehtud kõrged isod välja näevad. Kolmes fotopoes kuhu sisse astusin olid kaamera akud nulliks tühjad ja müüjad polnud vaimustatud et neid laadida. icon_confused.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas1
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005




sõnum 23.02.2009 23:54:12 vasta tsitaadiga

Filmi ajastul oli Konica küll tippklass. 1980 aastatel oli Konica vaat, et kõige tegijam. Oma AR objektiividega. Praegugi loetakse näiteks normaalobjektiividest: Konica Hexanon 40mm, f1,8 kõige teravama joonistusega 35mm objektiiviks, mis sellele formaadile üldse on tehtud.See on muidu Leicaga tehtud, või üldse Leica tehtud. Läheb DSLR kaameratest Olympuse 4:3 Bajoneti ette. Endised Konica kasutajad, kes nüüd Olympuse peal on on ülirahul.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 11:20:35 vasta tsitaadiga

http://www.dpreview.com/news/0903/09030307sonydschx1.asp - Sony introduces DSC-HX1 with Exmor CMOS sensor.

PMA 2009: Sony has today announced a superzoom compact featuring the company's newly-developed high-speed 9 Mp Exmor CMOS sensor. Sporting a 28-480mm (35mm-equivalent) 20x zoom lens, the DSC-HX1 is capable of up to 10 frames per second in burst mode using a high-speed mechanical shutter. The new sensor also enables high definition movie capture up to 1080/30p, with sound captured by a built-in stereo microphone. The specification is rounded off by 'Optical Steady Shot' image stabilization, a 3" LCD, an ISO range up to 3200 and a wide array of scene modes and face detection options. There's also an interesting 'sweep panorama' mode that automatically stitches multiple frames in-camera to give one ultra-wide view.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2009 02:07:58 vasta tsitaadiga

päris lahedaid uudiseid tuleb pma-lt. Tühimik foto- ja videokaamera vahel pea et puudub.
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.04.2009 00:52:55 vasta tsitaadiga

Sony DSC-HX1 ülevaade @ dpreview
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 12:35:41 vasta tsitaadiga

Mida uuest Sony NEX-5N kaamerast arvatakse?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 10:25:41 vasta tsitaadiga

Laheda disainiga vidin, mis teeb FullHD 1080 60i/p videot.
Objektiive on küll vähe aga adapteriga peaksid Alpha objektiivid ka ette minema.
Mulle tundub, et sellel isendil puudub stabilisaator (steadyshot).
Kuna ise just videoga rohkem tegelen siis omale valiks pigem A65.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2012 02:39:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.dpreview.com/news/2012/01/17/Metabones_Conurus

Metabones and Conurus create Canon EF to Sony E-mount 'smart adapter'.
Vancouver, Canada, January 18, 2012 - Metabones forms a strategic partnership with Conurus of Vancouver, Canada to jointly develop, manufacture and market a new Smart Adapter(TM) series of products featuring electronic interfacing with the lens.

The partnership is shipping its first fruition of collaboration today, a Smart Adapter that integrates a Canon EF mount lens to a Sony NEX camera body. Electronic aperture is directly controlled by the camera body and all exposure modes are available. Image stabilization (if the Canon EF lens supports it) and EXIF are supported, but there is no autofocus. This new smart adapter is marketed under the Metabones brand name and may be ordered directly from conurus.com or from a Metabones distributor in Japan, the United Kingdom, Hong Kong or China for US$399.

Metabones is known for mechanical design that is already significantly ahead of the competition, as can be seen with the Contax G lens adapters for Micro 4/3 and Sony NEX with ultra-wide focusing rings and smooth manual focus action, and the ALPA lens to Leica M adapter with rangefinder coupling. Now, incorporating leading-edge electronic technology from Canada brings forth a new breed of adapters that not only truly integrates the lens with the camera body but offers the best workmanship, accuracy and reliability as well.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 10:54:01 vasta tsitaadiga

Sonylt uued torud:
http://petapixel.com/2016/02/03/sony-unveils-its-new-g-master-line-of-flagship-lenses/

Tundub, et kõik kolm objektiivi on teiste brändide seas populaarsete torude põhjal valitud. Eks ootab kunagi testid ka ära ja see paneb natuke juba mõtlema ülemineku peale.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 18:37:22 vasta tsitaadiga

Peeglit on juba vaat et odavam koos mõne vähe suurema zuumiga objekaga hankida kui kompakti. need lähevad hindadega metsikuks ära.
https://blog.photopoint.ee/sony-dsc-rx10-iv-tostab-cyber-shot-kompaktkaamerate-lati-kuule/

2000€ ja isegi 4k @ 60fps ei tee thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 19:16:46 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saaks juba täiskaader Sony, nt A7II+28-70mm obje ja raha jääb veel ülegi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.12.2017 16:30:59 vasta tsitaadiga

Kas Sony a7r III kaameral on võimalik RAW+JPEG pildistades saata ainult JPEG FTP-sse läbi WiFi. Oskab keegi äkki öelda kuidas see võimalik oleks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.05.2021 00:48:24 vasta tsitaadiga

Sony lõpetas peegelkaamerate tootmise.

https://www.engadget.com/sony-is-no-longer-selling-dsl-rs-091012774.html
tagasi üles
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 08:04:52 vasta tsitaadiga

Siinse teema lugejad ilmselt teavad, aga mainin remargi korras, et Sony turg ja suund on ammu juba mirrorless, seega peegelkaamerate tootmise lõpetamine on täiesti loogiline käik.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 09:14:39 vasta tsitaadiga

See peegli olemasolu kaamera sees on üsna tähtsusetu, kui on olemas OLED viewfinder ja lisaks kaamera eluiga mõne võrra pikem, kuna vähem liikuvaid osi thumbs_up.gif Ainus asi on muidugi see, kui kellelgi on palju A-mount objektiive, siis on ehk natuke kurb.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 06:41:12 vasta tsitaadiga

Mis äpiga ma sony alpha 7c seest pilte kätte saaks androidiga?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 02.09.2021 09:35:54 vasta tsitaadiga

mount käsuga peaks saama, kui muid võimalusi pole.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 09:52:18 vasta tsitaadiga

Misasi sa oled



Aga õige vastus on veider äpp nimega Imaging Edge Mobile mis toodetud Sony poolt

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 11:40:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT, sellega saad ainult väiksemahulisi ~1,5MP JPG eelvaateid telefoni. (Kui sa just JPG ei pildista) Täielik feil Sony poolt.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 11:45:18 vasta tsitaadiga

Fuck.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 12:08:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Fuck.

Sony softiga ei saa. FTP'ga vist saab. YT's on õpetused. (ma ükskord proovisin, aga kohe ei töötanud ja mul sai mõõt täis, et ei viitsinud enam mässata)
Kaamera tarkvara peab ka kõige uuem olema, et oleks FTP võimalus üldse olemas.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 12:11:44 vasta tsitaadiga

Võtsin läpaka kapist välja ja juhe taha. Nagu metslane. Ei hakka uuendama tarkvaras, pole isiklik kaamera, ühe töö jaoks sain
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 02.09.2021 13:54:14 vasta tsitaadiga

noh kui kaamerad töötavad juhtmega arvuti küljes olles nagu mälupulgad, siis miks nad ei peaks samamoodi toimima kui kaamera ühendada juhtmega mõne androidi seadmega.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 14:08:29 vasta tsitaadiga

Palun
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 21:47:43 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
noh kui kaamerad töötavad juhtmega arvuti küljes olles nagu mälupulgad, siis miks nad ei peaks samamoodi toimima kui kaamera ühendada juhtmega mõne androidi seadmega.

Jah. Saab.
Mu S10 laseb ühendada läbi USB kaabli. Kaamera peab olema "MTP" seadel.

A9III
https://www.youtube.com/watch?v=3gCKcq4THNQ

A7V
https://www.youtube.com/watch?v=x_hlDW5kmyc

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Sony(Konica-Minolta) teema
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.