Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012




sõnum 05.07.2021 18:59:52 vasta tsitaadiga

Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Mini1 kirjutas:
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat...
Kas oled tooli leidnud?

piraat262 kirjutas:
...AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.
Kuidas kommenteerid AccisPro nimmetoe reguleerimist? Varasemas postituses mainisid Standardi toolide proovimist. Kallimad töötoolid neil suht kehvad. Aga üks odavam on väga korralik. Mingil viisil on sarnane lahendus Standardi toolil 270-AT-l, kui seda proovisid kuidas võrdled AccisProga?

Spinelly ja Tune proovitud. Lihtsalt kohutav. Kuna suht pikk, siis peatugi pigem segab ja jääb õlgade alla, eriti kui seda reguleerida ei saa. Wau ilmselgelt väike. Seniks olen kõige rohkem kokku puutunud Standardi Look 270-AT tooliga. Hetkel kaldun ka selle suunas, kuna AccisPro siiski 2x kallim ning pole olnud võimalust seda proovida. Kas AccisPro kättesaadav ainult Tool.ee-s? Veel on endale silma jäänud Intrast: Steelcase (Reply air, Think task, Kirn), Martela (Axia 2.5, ID mesh, James Mesh), Vitra (ID air), Girsberger (Camiro, Yanos), Kush+co (Papilio), kuid ei tea nende hindu ning pole veel proovima jõudnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 20:11:45 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Mini1 kirjutas:
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat...
Kas oled tooli leidnud?

piraat262 kirjutas:
...AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.
Kuidas kommenteerid AccisPro nimmetoe reguleerimist? Varasemas postituses mainisid Standardi toolide proovimist. Kallimad töötoolid neil suht kehvad. Aga üks odavam on väga korralik. Mingil viisil on sarnane lahendus Standardi toolil 270-AT-l, kui seda proovisid kuidas võrdled AccisProga?

Spinelly ja Tune proovitud. Lihtsalt kohutav. Kuna suht pikk, siis peatugi pigem segab ja jääb õlgade alla, eriti kui seda reguleerida ei saa. Wau ilmselgelt väike. Seniks olen kõige rohkem kokku puutunud Standardi Look 270-AT tooliga. Hetkel kaldun ka selle suunas, kuna AccisPro siiski 2x kallim ning pole olnud võimalust seda proovida. Kas AccisPro kättesaadav ainult Tool.ee-s? Veel on endale silma jäänud Intrast: Steelcase (Reply air, Think task, Kirn), Martela (Axia 2.5, ID mesh, James Mesh), Vitra (ID air), Girsberger (Camiro, Yanos), Kush+co (Papilio), kuid ei tea nende hindu ning pole veel proovima jõudnud.


Endiselt mõlgutan mõtteid. Hetkel jäi mõte, et ostaks selle Markuse ära kui tuleb. Pole suurem asi, aga 600 eur tooli alla tegelikult väga panna ei tahaks. Alla selle valik kehva. Vahepeal oli mõte AccisPro Poolast ära tellida, aga jah proovida pole saanud ses suhtes riskivärk. Eestis AccisPro kallis. Poolas sadu eurosid odavam, aga post kallis. Kokkuvõttes võimalik Poolast tellides ikkagi säästa ca 100-150 eur.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2021 15:21:22 vasta tsitaadiga

Ma ei süvenenud Standardi toolidesse väga. Minu istumise ja seljaga kokku ei sobinud.

AccisPro'l on vertikaalis võimalik nimme kõrgust regullida ja kanga pingutamiseks kaks asendit. Mulle sobib.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2021 09:05:27 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Endiselt mõlgutan mõtteid. Hetkel jäi mõte, et ostaks selle Markuse ära kui tuleb. Pole suurem asi, aga 600 eur tooli alla tegelikult väga panna ei tahaks. Alla selle valik kehva. Vahepeal oli mõte AccisPro Poolast ära tellida, aga jah proovida pole saanud ses suhtes riskivärk. Eestis AccisPro kallis. Poolas sadu eurosid odavam, aga post kallis. Kokkuvõttes võimalik Poolast tellides ikkagi säästa ca 100-150 eur.

Kui juba pole, siis proovi seda: https://www.eshopwedrop.ee/blog-ee/osta-poolast-saa-kaette-eestis

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013




sõnum 06.08.2021 20:33:27 vasta tsitaadiga

Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 23:03:21 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.


Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga plastmassine.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013




sõnum 11.08.2021 09:42:01 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
pakatsui kirjutas:
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.


Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga plastmassine.


Plastmassi ikka on jah, aga mulle vähemalt tundub, et see on n-ö kvaliteetne, mitte odav plast. Tool on plastiga juba üsna raske. Ei taha teada, kui raske ta rohkema metalliga oleks. Kui huvi pakub, siis ehk saab mõnes büroomaailma poes proovida ja katsuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 23:42:16 vasta tsitaadiga

Hetkel home4you allahindlused. Käisin vaatamas ka seda wau ja tune. Wau on ikka õudne selle koha pealt, et kõik on puhas plastmass. Ja üsna väike oli ka tõepoolest võrrelduna IKEA Markusega.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 17.08.2021 23:43:47 vasta tsitaadiga

Mis sa lootsid et seal home4you poes on rebranded aeronid 50€ tk ?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 23:46:23 vasta tsitaadiga

Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 23:48:44 vasta tsitaadiga

Kaua sul see toolisaaga kestnud on juba?
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 23:51:26 vasta tsitaadiga

Ei teagi. Ma juba üsna jupp aega vahest vaadanud. Ostsin vahepeal IKEA Markus-e ära. Kuna pole päris see, mis sobiks, siis vahest kui viitsimist olen jälle vaadanud. Aktiivselt ei tegele. Markus on kahtlemata päris hea oma hinna kohta, aga jah pole päris minule.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012




sõnum 18.08.2021 19:22:02 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.

"Toolisaaga" kestab minu puhul ka. Pole veel Tallinna jõundud. Kui saaks AccisPro ära proovitud, ning sobib, siis kaldun seda soetama ja Poolast. Seal tõesti märgatavalt odavam kui Eestis ning kui need transpordi firmad võtavad 25-50 € vahet, siis tasub ennast ära. Byroomaailma sattusin kuu tagasi ning selle hinnaga Wau ja Tune on jama. Lisaks pikemale inimesele tundusid need väikesed. Teine valik jätkuvalt Standardist Look 270/271 mis peaks 300-400€ hinnaklassis olema. Hetkel selles hinnavahemikus midagi paremat leidnud ei ole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 02:22:09 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Mini1 kirjutas:
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.

"Toolisaaga" kestab minu puhul ka. Pole veel Tallinna jõundud. Kui saaks AccisPro ära proovitud, ning sobib, siis kaldun seda soetama ja Poolast. Seal tõesti märgatavalt odavam kui Eestis ning kui need transpordi firmad võtavad 25-50 € vahet, siis tasub ennast ära. Byroomaailma sattusin kuu tagasi ning selle hinnaga Wau ja Tune on jama. Lisaks pikemale inimesele tundusid need väikesed. Teine valik jätkuvalt Standardist Look 270/271 mis peaks 300-400€ hinnaklassis olema. Hetkel selles hinnavahemikus midagi paremat leidnud ei ole.


Mulle pakuti Poolast vist ca 130 eur post kui õigesti mäletan. Kõikide vahendajate kaudu leidsin ka ainult 100 eur+. Kust 50 eur eest saaks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 12:05:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda ka proovinud on https://thulema.ee/product/tootool-dot-pro/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012




sõnum 19.08.2021 15:57:51 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Mulle pakuti Poolast vist ca 130 eur post kui õigesti mäletan. Kõikide vahendajate kaudu leidsin ka ainult 100 eur+. Kust 50 eur eest saaks?

Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ESWD_EE-_Hinnakiri_-_Kohaldatav_alates_01_07_2021.pdf

darud kirjutas:

Kas keegi seda ka proovinud on https://thulema.ee/product/tootool-dot-pro/

Tänud info eest, pole kuulnudki. Üritan sinna ka jõuda. Välimuselt väga sarnane Standardi LD Leaf ja AccisPro tooliga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 23:52:28 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ESWD_EE-_Hinnakiri_-_Kohaldatav_alates_01_07_2021.pdf


Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012




sõnum 20.08.2021 06:18:33 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.

Ma olen praegu sellest lähtunud, et AccisPro 150SFL on ~18 kg, 720x650x470. Kui iga külg lubatud 2,4m siis isegi kui tool on juba kokku pandud, mahub. Üldjuhul ikkagi vajadus ise komplekteerida. Pakendamine kaalub kui, kui võtta varuga 25 kg, tarne ukseni siis nende järgi on 38 €, kui muid kulusid ei rakendu (garantii, ümberpakendamine jne). Ma ei leidnud midagi, mis viitaks, et mõõdust sõltuks hind. Ei hinnakirjas, ega tingimustes. Aga enne tasuks järele uurida igaks juhuks.

3.10 (3) Terms regarding size, packaging and contents of the Parcel
The maximum size for each of the coordinates length / height / width of each Parcel is of 2.4 m.
The maximum weight (Chargeable weight) is 1,000 kg for each Parcel (unless a different limit is set according to these Terms and Conditions)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 08:24:34 vasta tsitaadiga

AccisPro on pooleldi eelkomplekteeritud, seetõttu karp suur. Jalg, amort ja kogu tooliosa - kolmes tükis.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2021 21:59:15 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Mini1 kirjutas:
Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.

Ma olen praegu sellest lähtunud, et AccisPro 150SFL on ~18 kg, 720x650x470. Kui iga külg lubatud 2,4m siis isegi kui tool on juba kokku pandud, mahub. Üldjuhul ikkagi vajadus ise komplekteerida. Pakendamine kaalub kui, kui võtta varuga 25 kg, tarne ukseni siis nende järgi on 38 €, kui muid kulusid ei rakendu (garantii, ümberpakendamine jne). Ma ei leidnud midagi, mis viitaks, et mõõdust sõltuks hind. Ei hinnakirjas, ega tingimustes. Aga enne tasuks järele uurida igaks juhuks.

3.10 (3) Terms regarding size, packaging and contents of the Parcel
The maximum size for each of the coordinates length / height / width of each Parcel is of 2.4 m.
The maximum weight (Chargeable weight) is 1,000 kg for each Parcel (unless a different limit is set according to these Terms and Conditions)


Proovisin Eshopwedrop lehelt erinevaid mõõte ja click and collect ei tööta üldse selliste mõõtudega. Küll aga saab uksest ukseni transportida. Paki suurus mõjutab väga hinda sel juhul. AccisPro mõõtudeks on 60x70x95 ja 22,5kg(võimalik, et koos peatoega). Igatahes uksest ukseni annab selliste andmetega 85,99 eur. Sellele lisandub veel Poola sisene transport ka?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 27.08.2021 16:09:37 vasta tsitaadiga

Kes pole veel kursis, siis täna on viimane päev, mil saab 15% soodukaga tellida Herman Milleri toole. Võtsin eile omale Embody ligi 1425€ asemel 1190€-ga. Kasutasin vahendajana ostaeu, sest ESWD hinnakalkulaator viis tarne hinna pmst tooli originaalhinna peale tagasi. ostaeu kalkulaatori andmetel tuleb Saksamaalt ukse taha 50.99€ eest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.08.2021 18:30:04 vasta tsitaadiga

Kust tellisid?
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 27.08.2021 19:27:32 vasta tsitaadiga

Tellisin Herman MIlleri saksa kodukalt. Kasutasin vahendusteenust. https://degaming.hermanmiller.com/?storeRedirect=DE

Edit: Tundub, et kampaania kehtib siiski ainult nende gaming seeria toodetele. Ehk siis Embody, SAYL ja Aeron "gaming" toolid. Gaming vist Herman Milleri puhul tähendab, et on mingid paar kindlat värvikombinatsiooni ning suhteliselt kindlalt paika pandud varustustase. Aeroni puhul saab veel lisaks suurust ka valida. Peale toolide oli saadaval veel paar ülehinnatud lauda ja mingi monitorijalg.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad1s77
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2019




sõnum 09.09.2021 16:23:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kogemust Standardi PRO 40 tooliga? Kuidas kvaliteet? https://www.standard.ee/tooted/pro-40/
Hind peaks olema vist ca 390+km. Kaalun seda, kuna tal on "Istme ja seljatoe kaldenurga sõltumatu reguleerimine eraldi hoobadega".

Hetkel on mul selline tool, aga pole ennast sellel kunagi väga hästi tundnud (olen 185cm pikk ja jalatugi tundub kuidagi puudulik, pluss see, et selja ning istmekalle on sünkroonis ehk minu jaoks toreda istumisaluse kalde puhul on seljatugi juba "magamisasendis"). https://www.on24.ee/p/96930/t%C3%B6%C3%B6tool-sedus-netwin-light-nw-199
Kui kellelegi huvi pakub, siis olen kindlasti valmis sellest ka loobuma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leos
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2021




sõnum 18.09.2021 22:57:07 vasta tsitaadiga

Otsin Steelcase gesturet (saksast ilmselt vaatama), HM Embody 1458€ ei tundunud eriti parem, Aeron nagu rohkem kassas töötamiseks.
On keegi sealt tellinud ? https://www.buerostuehle-4u.de/steelcase-gesture-light-aktion-mit-kopfstuetze
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.