Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 11:57:07 vasta tsitaadiga

NB! Seisuki hindadele lisandub "kassas" KM veel, st. nende hinnad on KM-ta väljas.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 25.04.2021 18:32:11 vasta tsitaadiga

Minu viga. Ei pannud tähele jah.

rmc kirjutas:
NB! Seisuki hindadele lisandub "kassas" KM veel, st. nende hinnad on KM-ta väljas.


Kas on suur vahe sellel kui on ka kaelatugi olemas? Hakkasin jälle toole uurima. Kas keegi teab ka välismaalt midagi mõistliku hinnaga saadaval(kuni ca 400-500 eur)? Eestist väga ei oska midagi oska.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 14:04:04 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
https://ee-2ndhnd.glopalstore.com/products/steelcase-please-v2-new-black-leather-chair?_pos=23&_sid=57e286366&_ss=r
Siin tundub olevat üht-teist...


Endale võtsin selle.
2 nädalat tuli kohale, kokku läks natuke üle 500 e. 84 € makse.
Ise deklareerisin, see võttis kõige kauem, sest kontrollisid midagi seal.

Tooli välimus on uueväärne, ainult rataste järgi on aru saada, et seda on kasutatud.
Tooli saabus kokkupanduna va seljatugi, mis tuli lisada, mille käigus, minu kobaduse võttu mingi plastik tihend purunes, aga see ei paista segavat.
Mugav ja tugev tool ning mis mulle eriti meeldib, saab rätsepistmes istuda.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 27.04.2021 18:04:28 vasta tsitaadiga

Nahast toole väga ei tahaks. Suvel ju kuumaga halb. Pigem riidest.

Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
https://ee-2ndhnd.glopalstore.com/products/steelcase-please-v2-new-black-leather-chair?_pos=23&_sid=57e286366&_ss=r
Siin tundub olevat üht-teist...


Endale võtsin selle.
2 nädalat tuli kohale, kokku läks natuke üle 500 e. 84 € makse.
Ise deklareerisin, see võttis kõige kauem, sest kontrollisid midagi seal.

Tooli välimus on uueväärne, ainult rataste järgi on aru saada, et seda on kasutatud.
Tooli saabus kokkupanduna va seljatugi, mis tuli lisada, mille käigus, minu kobaduse võttu mingi plastik tihend purunes, aga see ei paista segavat.
Mugav ja tugev tool ning mis mulle eriti meeldib, saab rätsepistmes istuda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 18:54:44 vasta tsitaadiga

Toa temperatuuri saab ju reguleerida.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 01.06.2021 20:21:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemusi amazon.de toolidega? Üks populaarseimaid hetkel mingi SIHOO. On see asi oma hinda ka väärt?

https://www.amazon.de/-/en/Ergonomic-Adjustable-Headrest-Adjustment-Back-Friendly/dp/B07GNDDNMW
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 02.06.2021 10:29:34 vasta tsitaadiga

Mini1, ei ole Amazoni toolidega kogemusi, aga on kogemusi teiste odavate toolidega. Amazoni puhul on hea see, et toote kommentaaridest saab hea ülevaate. Kõik ei pruugi iga konkreetse toote puhul juhtuda, aga sellise võimalusega peaks arvestama. Kui sirvida kiirelt negatiivseid kommentaare, siis paistavad silma samad probleemid, mida olen isegi teiste odavate toolide puhul täheldanud. Odavad materjalid, keemia hais, kriuksumine, logisevad käe ja pea toed. Mind isiklikult häirib kõige rohkem see, kui aasta paariga ei suuda tool enam oma kõrgust hoida...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 11:02:32 vasta tsitaadiga

hobihall, teoreetiliselt saab amordi ära vahetada. Praktikas neid väga ei müüda eraldi muidugi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2021 11:19:07 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
hobihall, teoreetiliselt saab amordi ära vahetada. Praktikas neid väga ei müüda eraldi muidugi.

"gas lift" amazoni otsingusse, siis tuleb vasteid küll. icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 14:25:32 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, tuleb küll, aga ma tahan alati mõtte tekkimisel asja kohe kätte saada ja seega eelistaks koha pealt kuskilt poest osta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 15:46:19 vasta tsitaadiga

See on probleem odavate toolidega, et koonerdatakse materjalide pealt. K.a siis gaasilift mis aja jooksul hakkab raskuse all vajuma.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 15:54:33 vasta tsitaadiga

Sain omale uhke plaaditud põranda. Kas metallratastel tool võib pikapeale keraamilisi plaate kahjustada?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 16:47:03 vasta tsitaadiga

Ratta ja plaadi vahele teemantpuru satub siis ikka võib plaadile augu kulutada. icon_lol.gif
Soovitaks siiski kummist rattaid kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.06.2021 01:28:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
See on probleem odavate toolidega, et koonerdatakse materjalide pealt. K.a siis gaasilift mis aja jooksul hakkab raskuse all vajuma.


On sellistega, mis uuena kallid (~400-500€)
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 06:50:16 vasta tsitaadiga

von Wu, "racing" toolid?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.06.2021 11:34:00 vasta tsitaadiga

Ei
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 16:25:46 vasta tsitaadiga

Vabandust, ei lugenud teemat läbi kuid soovitaks Fleximum II või sama tootja kallimaid toole. Lisaks juurde Scanergo kiilupadi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sahin
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 08:08:43 vasta tsitaadiga

Lindy lagunes lõplikult ära 4 aastaga. Gaasilift ei hoia raskust, seljatugi vajub paari minutiga alla tagasi. Vasaku käepideme mount murdus imekombel ära.
Tüütud naginad esinesid juba esimesel aastal, aga jah nüüdseks tuleb uus tool leida. icon_lol.gif
Muidu 99 euri eest enam-vähem tool. Siiani mugavaim mis kasutusel olnud.Kvaliteeti tahta tuleks rohkem välja käia
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 12:53:51 vasta tsitaadiga

sahin, 99 on palju selle eest. Enne kui ma korraliku tooli (700€) ostsin pidasid mul 60€ Magnused (Jyskist ostetud) samuti 4+ aastat vastu. Kõigepealt muutus tagumikualune kiviks (st vajus ära) ja gaasilift läks neil järgmisena aga mehhaaniliselt suutsin ainult ühel käetoe ära murda.
Selles osas kõlab see Lindy isegi kehvemana.

Praegne Vertagear Triigger on nüüd ligi 5 aastat olnd ja pole ühtegi mainitud (ega muud) probleemi tekkinud. Rääkimata sellest, et seljavalud kadusid juba esimesel aastal ära. Varem oli ikka päris jube kui lõi kohati sellise valu sisse, et kõndisin nagu vanainimene. Ise alles keskeas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 29.06.2021 20:54:28 vasta tsitaadiga

Olen endiselt otsimas tooli. Olen hetkel hakanud ka vaatama kallima tooli poole. Jäi silma samuti AccisPro. Näeb välja soliidne ja reguleerimisvõimalusi tundub ka piisavalt. Olen jälginud ka kohalike kettide poolt pakutavaid igasuguseid Wau, Tune jne. Kellelgi on kogemusi kuidas AccisPro on võrreldes Wau? Mis meie poodides need asjalikumad toolid on? Kas Wau saab seljatuge ka tahapoole kallutada rohkem, et saaks näiteks filme vaadata? AccisPro saab 30 kraadi tahapoole kallutada. Seda ka vist pole palju?

Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro. Küsisin Tool&Tool pakkumist AccisPro kohta ja sellist nagu soovisin, paremate lisadega ning koos peatoega pakuti hinnaks 750 eurot. Ilma peatoeta on võimalik kätte saada mingi 70-100 eur odavamalt. Igatahes maksab Poolas täpselt samasugune tool samade lisadega ja koos peatoega ca 450 eur(soodukaga) hetkel. Täishinnaga ca 500 eur. Seega Tool&Tool põhimõtteliselt keevitab sellele hinnale 250 otsa... Kahjuks läheb transport Eesti üsna kalliks kui tellida Poolast. Pakuti 140 eur transpordi hinnaks. Nüüd ei teagi mida teha. Üle 600 ei tahaks välja käia. Wau oleks vist kohalik kandidaat...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 21:03:51 vasta tsitaadiga

Wau sobib ainult väiksemale inimesele. Suuremale pigem Tune või Spinelly.

IKEA Markus on ka väga hea valik arvestades hinda 129-149 EUR ja 10-aastast garantiid. Aga saadavus on nigel.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 29.06.2021 21:12:45 vasta tsitaadiga

IKEA Markus ei tundu just kõige ergonoomilisem. Hunnik plastikut. Sellise hinna eest kvaliteeti ilmselt ka loota ei tasu. Sooviks osta just ühte väheke asjalikumat.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 09:47:09 vasta tsitaadiga

Mini1, tagasi kerid siis mu postituses sama asi läbi käidud. Wau on väike, Spinelly olematu reguleerimisvõimalusega. Ühe istmepadi ja teise seljatugi oleks ok combo, ei mäleta enam mis pidi mõeldud sai. AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.

Edit: ah ma olen sulle juba korra vastanud selle kohta, mu seisukoht sama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 10:33:32 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
IKEA Markus ei tundu just kõige ergonoomilisem. Hunnik plastikut. Sellise hinna eest kvaliteeti ilmselt ka loota ei tasu. Sooviks osta just ühte väheke asjalikumat.

Sellel toolil on ainult istmepõhi ja rattad plastikust. Kõik ülejäänud on metallist, sh käetoed, seljatugi ja rataste raam.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 01.07.2021 01:30:20 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Mini1, tagasi kerid siis mu postituses sama asi läbi käidud. Wau on väike, Spinelly olematu reguleerimisvõimalusega. Ühe istmepadi ja teise seljatugi oleks ok combo, ei mäleta enam mis pidi mõeldud sai. AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.

Edit: ah ma olen sulle juba korra vastanud selle kohta, mu seisukoht sama.


Sinu postituse tõttu hakkasingi AccisPro-d uurima. Eriti välimus hakkas meeldima. Aga hind on ka krõbe icon_smile.gif Ikea Markus pidi juuli algul jälle lattu tulema. Ainult 149.-. Markust olen proovinud lühemat aega. Ei oska midagi suurt arvata, hind on muidugi super. 10a garantii osa ei tahaks väga uskuda muidugi sellise hinna eest. Laguneb enne ilmselt ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 18:59:52 vasta tsitaadiga

Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Mini1 kirjutas:
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat...
Kas oled tooli leidnud?

piraat262 kirjutas:
...AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.
Kuidas kommenteerid AccisPro nimmetoe reguleerimist? Varasemas postituses mainisid Standardi toolide proovimist. Kallimad töötoolid neil suht kehvad. Aga üks odavam on väga korralik. Mingil viisil on sarnane lahendus Standardi toolil 270-AT-l, kui seda proovisid kuidas võrdled AccisProga?

Spinelly ja Tune proovitud. Lihtsalt kohutav. Kuna suht pikk, siis peatugi pigem segab ja jääb õlgade alla, eriti kui seda reguleerida ei saa. Wau ilmselgelt väike. Seniks olen kõige rohkem kokku puutunud Standardi Look 270-AT tooliga. Hetkel kaldun ka selle suunas, kuna AccisPro siiski 2x kallim ning pole olnud võimalust seda proovida. Kas AccisPro kättesaadav ainult Tool.ee-s? Veel on endale silma jäänud Intrast: Steelcase (Reply air, Think task, Kirn), Martela (Axia 2.5, ID mesh, James Mesh), Vitra (ID air), Girsberger (Camiro, Yanos), Kush+co (Papilio), kuid ei tea nende hindu ning pole veel proovima jõudnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 05.07.2021 20:11:45 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Mini1 kirjutas:
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat...
Kas oled tooli leidnud?

piraat262 kirjutas:
...AccisProga väga rahul. Välismaalt on vahva soodusega tellida, aga tooli pea proovima ka.
Kuidas kommenteerid AccisPro nimmetoe reguleerimist? Varasemas postituses mainisid Standardi toolide proovimist. Kallimad töötoolid neil suht kehvad. Aga üks odavam on väga korralik. Mingil viisil on sarnane lahendus Standardi toolil 270-AT-l, kui seda proovisid kuidas võrdled AccisProga?

Spinelly ja Tune proovitud. Lihtsalt kohutav. Kuna suht pikk, siis peatugi pigem segab ja jääb õlgade alla, eriti kui seda reguleerida ei saa. Wau ilmselgelt väike. Seniks olen kõige rohkem kokku puutunud Standardi Look 270-AT tooliga. Hetkel kaldun ka selle suunas, kuna AccisPro siiski 2x kallim ning pole olnud võimalust seda proovida. Kas AccisPro kättesaadav ainult Tool.ee-s? Veel on endale silma jäänud Intrast: Steelcase (Reply air, Think task, Kirn), Martela (Axia 2.5, ID mesh, James Mesh), Vitra (ID air), Girsberger (Camiro, Yanos), Kush+co (Papilio), kuid ei tea nende hindu ning pole veel proovima jõudnud.


Endiselt mõlgutan mõtteid. Hetkel jäi mõte, et ostaks selle Markuse ära kui tuleb. Pole suurem asi, aga 600 eur tooli alla tegelikult väga panna ei tahaks. Alla selle valik kehva. Vahepeal oli mõte AccisPro Poolast ära tellida, aga jah proovida pole saanud ses suhtes riskivärk. Eestis AccisPro kallis. Poolas sadu eurosid odavam, aga post kallis. Kokkuvõttes võimalik Poolast tellides ikkagi säästa ca 100-150 eur.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 15:21:22 vasta tsitaadiga

Ma ei süvenenud Standardi toolidesse väga. Minu istumise ja seljaga kokku ei sobinud.

AccisPro'l on vertikaalis võimalik nimme kõrgust regullida ja kanga pingutamiseks kaks asendit. Mulle sobib.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 09:05:27 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Endiselt mõlgutan mõtteid. Hetkel jäi mõte, et ostaks selle Markuse ära kui tuleb. Pole suurem asi, aga 600 eur tooli alla tegelikult väga panna ei tahaks. Alla selle valik kehva. Vahepeal oli mõte AccisPro Poolast ära tellida, aga jah proovida pole saanud ses suhtes riskivärk. Eestis AccisPro kallis. Poolas sadu eurosid odavam, aga post kallis. Kokkuvõttes võimalik Poolast tellides ikkagi säästa ca 100-150 eur.

Kui juba pole, siis proovi seda: https://www.eshopwedrop.ee/blog-ee/osta-poolast-saa-kaette-eestis

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2021 20:33:27 vasta tsitaadiga

Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 06.08.2021 23:03:21 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.


Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga plastmassine.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 09:42:01 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
pakatsui kirjutas:
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.


Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga plastmassine.


Plastmassi ikka on jah, aga mulle vähemalt tundub, et see on n-ö kvaliteetne, mitte odav plast. Tool on plastiga juba üsna raske. Ei taha teada, kui raske ta rohkema metalliga oleks. Kui huvi pakub, siis ehk saab mõnes büroomaailma poes proovida ja katsuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 17.08.2021 23:42:16 vasta tsitaadiga

Hetkel home4you allahindlused. Käisin vaatamas ka seda wau ja tune. Wau on ikka õudne selle koha pealt, et kõik on puhas plastmass. Ja üsna väike oli ka tõepoolest võrrelduna IKEA Markusega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 23:43:47 vasta tsitaadiga

Mis sa lootsid et seal home4you poes on rebranded aeronid 50€ tk ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 17.08.2021 23:46:23 vasta tsitaadiga

Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 23:48:44 vasta tsitaadiga

Kaua sul see toolisaaga kestnud on juba?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 17.08.2021 23:51:26 vasta tsitaadiga

Ei teagi. Ma juba üsna jupp aega vahest vaadanud. Ostsin vahepeal IKEA Markus-e ära. Kuna pole päris see, mis sobiks, siis vahest kui viitsimist olen jälle vaadanud. Aktiivselt ei tegele. Markus on kahtlemata päris hea oma hinna kohta, aga jah pole päris minule.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 19:22:02 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.

"Toolisaaga" kestab minu puhul ka. Pole veel Tallinna jõundud. Kui saaks AccisPro ära proovitud, ning sobib, siis kaldun seda soetama ja Poolast. Seal tõesti märgatavalt odavam kui Eestis ning kui need transpordi firmad võtavad 25-50 € vahet, siis tasub ennast ära. Byroomaailma sattusin kuu tagasi ning selle hinnaga Wau ja Tune on jama. Lisaks pikemale inimesele tundusid need väikesed. Teine valik jätkuvalt Standardist Look 270/271 mis peaks 300-400€ hinnaklassis olema. Hetkel selles hinnavahemikus midagi paremat leidnud ei ole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 19.08.2021 02:22:09 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Mini1 kirjutas:
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes IKEA Markus päris hea bang for buck.

"Toolisaaga" kestab minu puhul ka. Pole veel Tallinna jõundud. Kui saaks AccisPro ära proovitud, ning sobib, siis kaldun seda soetama ja Poolast. Seal tõesti märgatavalt odavam kui Eestis ning kui need transpordi firmad võtavad 25-50 € vahet, siis tasub ennast ära. Byroomaailma sattusin kuu tagasi ning selle hinnaga Wau ja Tune on jama. Lisaks pikemale inimesele tundusid need väikesed. Teine valik jätkuvalt Standardist Look 270/271 mis peaks 300-400€ hinnaklassis olema. Hetkel selles hinnavahemikus midagi paremat leidnud ei ole.


Mulle pakuti Poolast vist ca 130 eur post kui õigesti mäletan. Kõikide vahendajate kaudu leidsin ka ainult 100 eur+. Kust 50 eur eest saaks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 12:05:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda ka proovinud on https://thulema.ee/product/tootool-dot-pro/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 15:57:51 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Mulle pakuti Poolast vist ca 130 eur post kui õigesti mäletan. Kõikide vahendajate kaudu leidsin ka ainult 100 eur+. Kust 50 eur eest saaks?

Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ESWD_EE-_Hinnakiri_-_Kohaldatav_alates_01_07_2021.pdf

darud kirjutas:

Kas keegi seda ka proovinud on https://thulema.ee/product/tootool-dot-pro/

Tänud info eest, pole kuulnudki. Üritan sinna ka jõuda. Välimuselt väga sarnane Standardi LD Leaf ja AccisPro tooliga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 19.08.2021 23:52:28 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ESWD_EE-_Hinnakiri_-_Kohaldatav_alates_01_07_2021.pdf


Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 06:18:33 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.

Ma olen praegu sellest lähtunud, et AccisPro 150SFL on ~18 kg, 720x650x470. Kui iga külg lubatud 2,4m siis isegi kui tool on juba kokku pandud, mahub. Üldjuhul ikkagi vajadus ise komplekteerida. Pakendamine kaalub kui, kui võtta varuga 25 kg, tarne ukseni siis nende järgi on 38 €, kui muid kulusid ei rakendu (garantii, ümberpakendamine jne). Ma ei leidnud midagi, mis viitaks, et mõõdust sõltuks hind. Ei hinnakirjas, ega tingimustes. Aga enne tasuks järele uurida igaks juhuks.

3.10 (3) Terms regarding size, packaging and contents of the Parcel
The maximum size for each of the coordinates length / height / width of each Parcel is of 2.4 m.
The maximum weight (Chargeable weight) is 1,000 kg for each Parcel (unless a different limit is set according to these Terms and Conditions)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 08:24:34 vasta tsitaadiga

AccisPro on pooleldi eelkomplekteeritud, seetõttu karp suur. Jalg, amort ja kogu tooliosa - kolmes tükis.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 23.08.2021 21:59:15 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Mini1 kirjutas:
Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Eshopwedrop kaudu peaks hinna küll ära uurima.

Ma olen praegu sellest lähtunud, et AccisPro 150SFL on ~18 kg, 720x650x470. Kui iga külg lubatud 2,4m siis isegi kui tool on juba kokku pandud, mahub. Üldjuhul ikkagi vajadus ise komplekteerida. Pakendamine kaalub kui, kui võtta varuga 25 kg, tarne ukseni siis nende järgi on 38 €, kui muid kulusid ei rakendu (garantii, ümberpakendamine jne). Ma ei leidnud midagi, mis viitaks, et mõõdust sõltuks hind. Ei hinnakirjas, ega tingimustes. Aga enne tasuks järele uurida igaks juhuks.

3.10 (3) Terms regarding size, packaging and contents of the Parcel
The maximum size for each of the coordinates length / height / width of each Parcel is of 2.4 m.
The maximum weight (Chargeable weight) is 1,000 kg for each Parcel (unless a different limit is set according to these Terms and Conditions)


Proovisin Eshopwedrop lehelt erinevaid mõõte ja click and collect ei tööta üldse selliste mõõtudega. Küll aga saab uksest ukseni transportida. Paki suurus mõjutab väga hinda sel juhul. AccisPro mõõtudeks on 60x70x95 ja 22,5kg(võimalik, et koos peatoega). Igatahes uksest ukseni annab selliste andmetega 85,99 eur. Sellele lisandub veel Poola sisene transport ka?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2021 16:09:37 vasta tsitaadiga

Kes pole veel kursis, siis täna on viimane päev, mil saab 15% soodukaga tellida Herman Milleri toole. Võtsin eile omale Embody ligi 1425€ asemel 1190€-ga. Kasutasin vahendajana ostaeu, sest ESWD hinnakalkulaator viis tarne hinna pmst tooli originaalhinna peale tagasi. ostaeu kalkulaatori andmetel tuleb Saksamaalt ukse taha 50.99€ eest.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.08.2021 18:30:04 vasta tsitaadiga

Kust tellisid?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2021 19:27:32 vasta tsitaadiga

Tellisin Herman MIlleri saksa kodukalt. Kasutasin vahendusteenust. https://degaming.hermanmiller.com/?storeRedirect=DE

Edit: Tundub, et kampaania kehtib siiski ainult nende gaming seeria toodetele. Ehk siis Embody, SAYL ja Aeron "gaming" toolid. Gaming vist Herman Milleri puhul tähendab, et on mingid paar kindlat värvikombinatsiooni ning suhteliselt kindlalt paika pandud varustustase. Aeroni puhul saab veel lisaks suurust ka valida. Peale toolide oli saadaval veel paar ülehinnatud lauda ja mingi monitorijalg.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad1s77
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2019




sõnum 09.09.2021 16:23:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kogemust Standardi PRO 40 tooliga? Kuidas kvaliteet? https://www.standard.ee/tooted/pro-40/
Hind peaks olema vist ca 390+km. Kaalun seda, kuna tal on "Istme ja seljatoe kaldenurga sõltumatu reguleerimine eraldi hoobadega".

Hetkel on mul selline tool, aga pole ennast sellel kunagi väga hästi tundnud (olen 185cm pikk ja jalatugi tundub kuidagi puudulik, pluss see, et selja ning istmekalle on sünkroonis ehk minu jaoks toreda istumisaluse kalde puhul on seljatugi juba "magamisasendis"). https://www.on24.ee/p/96930/t%C3%B6%C3%B6tool-sedus-netwin-light-nw-199
Kui kellelegi huvi pakub, siis olen kindlasti valmis sellest ka loobuma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leos
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 22:57:07 vasta tsitaadiga

Otsin Steelcase gesturet (saksast ilmselt vaatama), HM Embody 1458€ ei tundunud eriti parem, Aeron nagu rohkem kassas töötamiseks.
On keegi sealt tellinud ? https://www.buerostuehle-4u.de/steelcase-gesture-light-aktion-mit-kopfstuetze
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.