Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 08:35:26 vasta tsitaadiga

Scart, Ajalugu ilmselt pole vaadanud? Nimeta mulle üks aasta Nvidia ajaloos kus nad pole väljastanud uut seeriat või eelmise seeria refreshi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Näiteks 2019 väljastati 16 seeria ja super refreshid, et oleks midagi. Vastasel korral oleks Turingu (2018) ja Ampere (2020) vahele jäänud auk.
Seetõttu arvan ka, et 2022 tehakse midagi sarnast.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.08.2021 08:41:59 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Minuarust kaardid on aastaid olnud hinnaga tõusu teel 970 sain mina vist oli kuskil 400 ei mäleta seda enam 1070 oli juba 650 kui ma jälginud olen iga põlvkond läheb seal 200-400 kallimaks vaatake mis to 3070 hind on juba. Ma ka hakkan ilmselt järlturult kaarte ostma kuna minule meeldib ühe kaardiga 4-5 aastat vastu pidada. Eeesti hinnad pole kunagi MSRP olnud ainult hinnad kerkivad iga põlvkonnaga tublisti. Kui tuleb 1500+ piir ette siis ma küll juba migit saasta lowendi ei taha. Nende videokaartide tootmise kvaliteet pole teabmis kvaliteetne ,et sellist hinda vääriks. Siin küsiksin mis sundis ostma 3070 8gb kaardi ainult ühe põlvkonna jaoks? ja seda sellise hinnaga.Ja mis võlu teie saite kui ostsidte sellise hinnaga 3080 10gb kaardi kas on tehtud kullast?.
ära nüüd üle ka pinguta.
970 msrp oli $329 ja samas kandis eurodega need hinnad ka olid. ma ostsin ühe 340 raha eest reliisi nädalal.
1070 msrp oli $379, enda oma ostsin kuu peale release $440 eest aga mäletatavasti oli ka tollal kaevandusbuum.
praegu on tegelikult jätkuvalt kaevandusbuum, kuna kaardid prindivad sõna otseses mõttes raha, on inimesed nõus nende eest palju välja käima. mis piirini see mõistlik on, on omaette küsimus ja mängurid jäävad siin vaeslapse ossa niikuinii.

kõrgete eth hindade ajal printis 3070 mingi 150 raha kuus äkki ja praegugi peaks 100 raha kanti kuus saama.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2021 09:56:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart, Ajalugu ilmselt pole vaadanud? Nimeta mulle üks aasta Nvidia ajaloos kus nad pole väljastanud uut seeriat või eelmise seeria refreshi.


Kuidas see ajalugu siia puutub? Sinu väide oli, et Nvidia kui börsikompanii peab väljastama uue seeria. Ma võin sulle suure saladuskatte all öelda, et ei, nad ei pea. Mine vaata korra, mis numbreid on Nvidia toonud oma aktsionäridele viimase aasta jooksul ja räägime siis edasi. Nad müüvad maha kõik mis toodetakse ja endiselt on puudu ning surve millegi uue väljastamiseks puudub.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 11:02:26 vasta tsitaadiga

londiste, Sinu näited on 5 aasta tagusest ajast. Isegi kui meil kaevandamisbuumi poleks, siis sa arvad, et meil oleks MSRP hinnad ja, et MSRP oleks madalam?
Scart, Jah sina arvad, et järgmine aasta on esimene kord 25 aasta jooksul, kui Nvidia midagi uut ei väljasta? Tõeline finantsgeenius meil siin. Avalikult kaebaldavad firmad peavad pidevalt näitama, et nad ei tammu paigal. Kogu aeg peab tootearendus liikuma ja kogu aeg peavad käibenumbrid tõusma ja kasum suurenema. See on mõistagi unsustainable aga see ei tähenda, et nad ei üritataks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.08.2021 11:36:07 vasta tsitaadiga

ma pigem arvan ka, et tänapäeval enam tüüpilist generatsiooni aastareliisi ei ole. 3000 seeria on ka tulnud nüüd peaaegu aastaga?!?!. 3080/3090 tuli sept 2020, siis pisut madalamad, siis keskmikud ja nüüd ka mobiiliots järgi, mobile 3050 tuli alles siin juuli lõpp vist?.
säästumudeleid pole tulnud küll, aga kipub nii, et ega ei tule ka. pigem pigistatakse neid vanu 1650/1660-sid OEM-i deskaritele (ju siis ikka tootmine käib, kui uusi saab tellida/osta), paistab, et avalikule letile neid vist enam ei lähe. pigem ongi selline teeme üksikute kaartide refreshi ja launchi.

vanasti tuli kogu kompott paari-kolme kuuga ära.

mida ma mõtlesin vahvliefektiivsuse all. jah, räni sa ei muuda, aga arhitektuuri kuidagi ikka saab. sama ~2000 mhz takt on olnud alates 2016 pascalist. minu vana gigabyte1080 (mis ongi rev1 gigabyte ehk ongi tõenäoliselt umbes tollest aastast) ja ülla ülla, hoiab kõrgemat takti, kui 5 aastat noorem 3070: 1080 elab ilusti 2,1Ghz peal, mu 3070 hakkab juba pipardama.

AMD seevastu pigistada tublisti üle 2,6Ghz oma uutest pirukatest (näiteks 5700xt > 6700xt on ~1,8>~2,5 "game" clocki hüpe, kusjuures sama 2560/160/64 core/TMU/ROP konfiguratsiooniga)

ok, erinevaid arhitekuure ei saa nii otseselt võrrelda, aga amd suutis tublisti tõsta jõudlust, ilma, et oleks pidanud lihtsalt rohkem tuumasid peale istutama (mis on vast kõige kallim viis)

väga võimalik, et nii nv kui amd said aru, et budget deskari mõtet ei ole. Tahad säästu, ostad läpakaplatvormi. need lenovo legion 5-d või acer nitrod või asus tuf-id või msi katanad lähevad nagu soojad saiad. enamvähem ok platvorm ja 1080p jaoks saad 1 kilo euriga pluss-miinus hakkama. Saad lisaks pealekauba ka kaasa kanda. Praegu budget gameri sa alla kilo euriga ei ehita. No ei ole midagi võtta. 1080p-le täitsa ok 3050ga tutika läpaka saab aga ~1000€-ga täitsa kätte, täiskomplektis.

deskarid jäävad PCMR kategooriasse, kus sägad on nõus rohkem alla panema.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 15:39:31 vasta tsitaadiga

High-Q, Tahad poest 4K 120Hz võimekusega videokaarti, mille võiks ideeliselt 200€'ga kätte saada ja nüüd siis peab ostma 1000€'se sülearvuti? icon_lol.gif
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.08.2021 16:21:49 vasta tsitaadiga

head võiks alati odavalt kätte saada icon_lol.gif aga nii see eluke ei käi. see on selge. 200€ kaart on juba ammu olnud alla-keskmiku. viimati GTX960 või GTX1060-3GB ja AMD-il vist 4GB RX480. Isegi siis polnud kumbki neist isegi mitte midrange kaart.
viimane "hea" 200€ kaart oli 8800GT. See oli veel üleeelmisel aastakümnendil icon_wink.gif

Ma mõtlen seda, et aastaid paar tagasi sai ca 1K€-ga ilusti kokku klopsida tubli säästu/keskmiku pilli, näiteks ryzen5/i5-ga koos okei platvormiga, mingi 1060/RX580 (hiljem 1660) klassi GPU-ga ja jäi törts raha alles klaveri/hiire ostmiseks. Kui väga hea diili sai (või sai säästa näiteks ketaste arvelt), siis mingi säästu monitori ka (1080p 144 TN vast). Nüüd enam mitte.
Ma ei mäleta kus see oli (mingi MSI teemaline video oli, tootmisest jne), aga tootja kinnitas, et säästu videokaartidega (tookord oli teemaks 1650/1650S) põhimõtteliselt midagi ei teenita. Tulu on null, marginaali ei olnud. Neid on lihtsalt vaja toota, et numbrid täis saada. Saad mingi aastakuplaani täis, siis saad järgmise heade sisseostuhindadega. A la gold partner, silver partner jne. Tänapäeva tootmismahtude juures paistab, et väikest asja keegi ei taha enam teha. Pole marginaali, pole mõtet. Kui teha, sis korralikult, mis midagi kukrusse ka tooks. Mobilega on teine asi, see on kogu komplekt, sealt annab rohkem vahelt võtta. Seetõttu näemegi me 3050-i mobiles igal pool ja kohe-võtta saadavuse ja MSRP-ga, aga suurde deskarisse seda ei tulnudki (äkki ei tulegi).
Põmst kujuta ette: Mersu otsustaks, et hei, me saaksime toota liinidel see aasta 1Mil autot. Kõik ostetakse ära, koheselt, ilma küsimata ja kauplemiseta. Et kas raisata tootmismahtu pisikesele odavatele punnile või panna kohe S klassid tehases huugama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.08.2021 16:51:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste, Sinu näited on 5 aasta tagusest ajast. Isegi kui meil kaevandamisbuumi poleks, siis sa arvad, et meil oleks MSRP hinnad ja, et MSRP oleks madalam?
esiteks ei olnud need minu näited.
teiseks, ka 2000 seeria oli msrp-ish hindadega saadaval. tõsi, oma 2080 ostsin ma veidi kallimalt, sest olid erinõuded.
seda, kas praegu oleks msrp või mitte, me ei saa teada. ma eelnevate põvkondade pealt arvan, et oleks küll. msrp madalam suuremal osal kaartidest ilmselgelt ei oleks. nüüd neil x60/x70 kaartidel võib-olla kui mõlemal tootjal väljas.

High-Q kirjutas:
Ma mõtlen seda, et aastaid paar tagasi sai ca 1K€-ga ilusti kokku klopsida tubli säästu/keskmiku pilli, näiteks ryzen5/i5-ga koos okei platvormiga, mingi 1060/RX580 (hiljem 1660) klassi GPU-ga ja jäi törts raha alles klaveri/hiire ostmiseks. Kui väga hea diili sai (või sai säästa näiteks ketaste arvelt), siis mingi säästu monitori ka (1080p 144 TN vast). Nüüd enam mitte.
su enda nõudmised on tõusnud ja saada olev high-end kraam on igat pidi käest ära läinud. 700 raha prose, 700 raha emaplaat, 700 raha mälu ja 700 raha ssd on kõik ehitamisel võimalikud variandid aga tubli säästu-keskmik pilli koha pealt on see bs.
tõsiasi on, et kui tahad säästu-keskmik pilli, ostad täna 10400f/11400f (~140/~160), üsna suvalise emaplaadi (ütleme ~75), 2x8gb mälu (ddr4-3600 peaks ka olema ~75), 500gb ssd (~50), korpuse ja toite vastavalt oma soovile (suvalised alates näiteks 60 raha) ja ülejäänud eelarve pealt vaatad kuidas gpu-ga on. kõik see eelnev kokku on 420 raha. 580 eest mahub ka tänaste rõvehindadega sinna 6600xt või 3060.

jah, mina võin tahta panna ligi 400 raha korpuse, toite ja jahutuse alla. mõni meist tahab panna 400 raha emaplaadi alla. mõni 700 raha prose alla. aga see on juba vaba valik ja võimalus, mitte hädavajadus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 18:39:22 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
nVidia LHR pidi ju kõigest paari päeva küsimus olema mil lahti "häkitakse", kaugele sellega jõutud nüüdseks?
https://videocardz.com/newz/nbminer-update-unlocks-up-to-70-of-nvidia-rtx-30-lhr-series-mining-performance thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 19:14:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin jah et sõnusin ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 15.08.2021 21:14:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Margus kirjutas:
Minuarust kaardid on aastaid olnud hinnaga tõusu teel 970 sain mina vist oli kuskil 400 ei mäleta seda enam 1070 oli juba 650 kui ma jälginud olen iga põlvkond läheb seal 200-400 kallimaks vaatake mis to 3070 hind on juba. Ma ka hakkan ilmselt järlturult kaarte ostma kuna minule meeldib ühe kaardiga 4-5 aastat vastu pidada. Eeesti hinnad pole kunagi MSRP olnud ainult hinnad kerkivad iga põlvkonnaga tublisti. Kui tuleb 1500+ piir ette siis ma küll juba migit saasta lowendi ei taha. Nende videokaartide tootmise kvaliteet pole teabmis kvaliteetne ,et sellist hinda vääriks. Siin küsiksin mis sundis ostma 3070 8gb kaardi ainult ühe põlvkonna jaoks? ja seda sellise hinnaga.Ja mis võlu teie saite kui ostsidte sellise hinnaga 3080 10gb kaardi kas on tehtud kullast?.
ära nüüd üle ka pinguta.
970 msrp oli $329 ja samas kandis eurodega need hinnad ka olid. ma ostsin ühe 340 raha eest reliisi nädalal.
1070 msrp oli $379, enda oma ostsin kuu peale release $440 eest aga mäletatavasti oli ka tollal kaevandusbuum.


Mina ostsin selliste hindadega AT sc käest. Eesti hinnad ei olnud sellised nagu pakkusid 1070 eest ladusin 600 välja. Minuteada selle asuse kaardi mis ostsin oli 600+ Ja too kaart mis ostsin oli ka just välja kuulutatud kuu või paar hiljem ostsin.
Ma eriti ei fänna osta kaarti euroopast eriti kui peaks garantiiliseks minema. Siiamaani need kaardid koguvad toas tolmu oleks pidanud maha müüma buumi aeg oleks saanud ühe kaardi tasuta. Kuigi nad olid roi teinud. Ventilaatorid on veits kulunud j mängudes võtsid palju voolu SLI oli kulukas pidada kuid peaegu sama performance 3070TI kuid ei tahtnud enam pidada 8gb kaarte kuna hakkas buffer täis saama. 1070 ei salli kui vram kasutus üle 4gb läks hakkas tekkima performance loss ja see SLI profiilidega jändamine oli tüütu. Muidu oleks pidanud vastu aasta, kaks veel. Tänapäeva kaardid komistavad CPU taha kui 1080p harrastad. Mingi 60hz gaming nendega peaks veel kaua vastu kui need ära ei lagune.
Ilmselt too 600 võis olla laenu peal kuid meenub see 600 summa. Nad teenisid selle tagasi. Rohkem ma küll kaevandamist ei harrsta.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2021 21:18:43 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Mina ostsin selliste hindadega AT sc käest. Eesti hinnad ei olnud sellised nagu pakkusid 1070 eest ladusin 600 välja. Minuteada selle asuse kaardi mis ostsin oli 600+ Ja too kaart mis ostsin oli ka just välja kuulutatud kuu või paar hiljem ostsin.


Ma ei tea, mis kaardi sa sellisel sealt said. AT müüs mulle 1080GTX'i 650.- eest ja andis kaasa mingi roti ka veel tänutähedeks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2021 22:34:30 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:

3070TI kuid ei tahtnud enam pidada 8gb kaarte kuna hakkas buffer täis saama. 1070 ei salli kui vram kasutus üle 4gb läks hakkas tekkima performance loss ja see SLI profiilidega jändamine oli tüütu. Muidu oleks pidanud vastu aasta, kaks veel. Tänapäeva kaardid komistavad CPU taha kui 1080p harrastad. Mingi 60hz gaming nendega peaks veel kaua vastu kui need ära ei lagune.
Ilmselt too 600 võis olla laenu peal kuid meenub see 600 summa. Nad teenisid selle tagasi. Rohkem ma küll kaevandamist ei harrsta.



Ma ei saanud mitte midagi aru sellest tekstist ....hea et ise aru saad icon_rolleyes.gif 1070 ei salli ? mis kaart sul on siis ? miks ta ei salli siis ? blink.gif eusa_think.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2021 08:18:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Margus kirjutas:
Mina ostsin selliste hindadega AT sc käest. Eesti hinnad ei olnud sellised nagu pakkusid 1070 eest ladusin 600 välja. Minuteada selle asuse kaardi mis ostsin oli 600+ Ja too kaart mis ostsin oli ka just välja kuulutatud kuu või paar hiljem ostsin.


Ma ei tea, mis kaardi sa sellisel sealt said. AT müüs mulle 1080GTX'i 650.- eest ja andis kaasa mingi roti ka veel tänutähedeks.

Mina sain 1080 700.- eest foorumist aga see oli vahetult peale reliisi. Ostuhetk on oluline. Alguses maksid need AT's 800-900 või saadavus puudus. Hiljem olid muidugi odavamad. Isegi umbes 500 eest sai kui Nvidia MSRP alandas aasta hljem.
Gap kirjutas:
Margus kirjutas:

3070TI kuid ei tahtnud enam pidada 8gb kaarte kuna hakkas buffer täis saama. 1070 ei salli kui vram kasutus üle 4gb läks hakkas tekkima performance loss ja see SLI profiilidega jändamine oli tüütu. Muidu oleks pidanud vastu aasta, kaks veel. Tänapäeva kaardid komistavad CPU taha kui 1080p harrastad. Mingi 60hz gaming nendega peaks veel kaua vastu kui need ära ei lagune.
Ilmselt too 600 võis olla laenu peal kuid meenub see 600 summa. Nad teenisid selle tagasi. Rohkem ma küll kaevandamist ei harrsta.

Ma ei saanud mitte midagi aru sellest tekstist ....hea et ise aru saad icon_rolleyes.gif 1070 ei salli ? mis kaart sul on siis ? miks ta ei salli siis ? blink.gif eusa_think.gif

Marguse jutu peale peab tableti võtma, kuna sellise teksti lugemine põhjustab peavalu. Vähemalt nüüd on ta õppinud punkte kasutama. Varem tulistas kõik sõnad järjest. Võibolla kunagi õpib ka normaalseid lauseid moodustama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 16.08.2021 08:57:28 vasta tsitaadiga

aktsepteerige inimeste eripärasi, proovige ka temast aru saada, Kõigil ei ole nii hästi läinud, nii nagu ka temal, Ilmselt ka mitte temast oleval põhjusel saanud tervise kahjustuse. See ei anna teile õigust seda talle igapäevaselt nina alla hõõruda !
Praegu tundub et siin HVf on kõik nii ALPHAD et hoia mütsi. Kui tänaval istuks vanem inimene kelle kark natukene eemal (on aru saada et kukkund ja vajaks abi) siis selle asemel et aidata varastaks talt selle kargu ja halvemal juhul annaks taadile või memmele veel jalaga! (nagu valga mustlased)
Aga tegelikult suhte enamus on siin olijatest kooli kiusu ohvrid! Palun mõistlikumat suhtumist nõrgemate vastu. Ilmselt ta ise saab ka väga hästi aru ning püüab parimalt !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2021 09:11:20 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Ära saa valesti aru. Ma olen selles osas väga toetav. Vähemalt inimene üritab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.08.2021 10:22:51 vasta tsitaadiga

See, et inimene on invaliid või peast soe, annab talle rõõmsalt õiguse teemasid valimatult risustada sisutu mölaga? Ja järjepidevalt, päevast päeva?
Minu meelest mitte. Ja selleks ei pea mingi alfa olema, et mitte pidevalt lugeda peast sooja tegelase kirjutisi..
Kui ise mingi ohver olid, siis olid. Aga ära tule üldistama oma kogemust teistele.


dohc-48v12 kirjutas:
aktsepteerige inimeste eripärasi, proovige ka temast aru saada, Kõigil ei ole nii hästi läinud, nii nagu ka temal, Ilmselt ka mitte temast oleval põhjusel saanud tervise kahjustuse. See ei anna teile õigust seda talle igapäevaselt nina alla hõõruda !
Praegu tundub et siin HVf on kõik nii ALPHAD et hoia mütsi. Kui tänaval istuks vanem inimene kelle kark natukene eemal (on aru saada et kukkund ja vajaks abi) siis selle asemel et aidata varastaks talt selle kargu ja halvemal juhul annaks taadile või memmele veel jalaga! (nagu valga mustlased)
Aga tegelikult suhte enamus on siin olijatest kooli kiusu ohvrid! Palun mõistlikumat suhtumist nõrgemate vastu. Ilmselt ta ise saab ka väga hästi aru ning püüab parimalt !


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.08.2021 10:35:19 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
aktsepteerige inimeste eripärasi, proovige ka temast aru saada, Kõigil ei ole nii hästi läinud, nii nagu ka temal, Ilmselt ka mitte temast oleval põhjusel saanud tervise kahjustuse. See ei anna teile õigust seda talle igapäevaselt nina alla hõõruda !
Praegu tundub et siin HVf on kõik nii ALPHAD et hoia mütsi. Kui tänaval istuks vanem inimene kelle kark natukene eemal (on aru saada et kukkund ja vajaks abi) siis selle asemel et aidata varastaks talt selle kargu ja halvemal juhul annaks taadile või memmele veel jalaga! (nagu valga mustlased)
Aga tegelikult suhte enamus on siin olijatest kooli kiusu ohvrid! Palun mõistlikumat suhtumist nõrgemate vastu. Ilmselt ta ise saab ka väga hästi aru ning püüab parimalt !


jumala eest .mina ei ole selline inimene et neid inimesi kes on haiged või saanud tervise kahjustuse hakkan neid mõnitama .. mina lihtsalt ei saanud sellest tekstist aru mis ta kirjutas ... kus krt mina pean teadma kui haige või terve keegi on ?? jumala eest, ma ei tunne siit foorumiväliselt kedagi , ega veel vähem käin läbi.Kui ta on nii tark või mingi kõrgem IT tehnik siis võiks ikka korrigeerida ja üle vaadata mis kokku kirjutab, pole ju mõtet siia foorumi midagi kirjutada kui keegi aru ei saa ? ma arvan et peale minu ei saanud veel mõnigi aru mis ta kirjutas ? Tomorrrow sa said aru ve ? Ma ei tahtnud mitte kuidagi Margust solvata,lihtsalt ma ei saanud sellest tekstist aru icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2021 10:36:58 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
aktsepteerige inimeste eripärasi, proovige ka temast aru saada, Kõigil ei ole nii hästi läinud, nii nagu ka temal, Ilmselt ka mitte temast oleval põhjusel saanud tervise kahjustuse. See ei anna teile õigust seda talle igapäevaselt nina alla hõõruda !
Praegu tundub et siin HVf on kõik nii ALPHAD et hoia mütsi. Kui tänaval istuks vanem inimene kelle kark natukene eemal (on aru saada et kukkund ja vajaks abi) siis selle asemel et aidata varastaks talt selle kargu ja halvemal juhul annaks taadile või memmele veel jalaga! (nagu valga mustlased)
Aga tegelikult suhte enamus on siin olijatest kooli kiusu ohvrid! Palun mõistlikumat suhtumist nõrgemate vastu. Ilmselt ta ise saab ka väga hästi aru ning püüab parimalt !


dohc-48v12 kirjutas:
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif

kopp.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 16.08.2021 15:23:34 vasta tsitaadiga

Ja mis seal erilist oli siis kui ostsin laenu peale kaks kaarti kaardid tegid ilusti roi see 600 euri per kaart oli isegi hästi. Kaardid siiamani terved näed ei hakanud neid 300 eest müüma ja mis nüüd siis on millest aru ei saa. Need kaardid olid algusest peale surund sünd kui 4gb+ vrami oli kasutusel. Ja ilmselt 3070 8gb kaartidel sama häda. Need xx70 on läbi aegade veidrad olnud.

See et SLI tehes sai sama FPS kätte mis 6800xt siis healjuhul on see performance cpu taga kinni. Too SLI oli muidugi kehvemate settingutega sest 4gb+ tõmbas kaardid kooma. Ja mis sellest imelikku on kui kogu xx70 8gb on surnud sünd.
Healjuhul saate igas mängus topelt FPS kätte kui inspectoriga profiile muudad need profiilid nividia pool sihilikult ära muditud ,et sa jumala eest kahte kaarti ei ostaks. SLI sillad hakkasid kaartidelt kaduma mõne põlvkonna vältel. Aastast aastasse.
Niikaua kui mina seda kasutasin SLI siis oli see ilusti toimiv veel kuid jah pidid ise profiili muutma kui tahtsid topelt FPSi kätte saada. Kuid piduriks on ka cpu kui 1080p harrastad 144hz näiteks. Kolmandal korral mina juba hakkasin vältima nvidia kaarte sest ei taha jälle millegagi ämbrisse astuda uuesti

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.08.2021 15:30:37 vasta tsitaadiga

mis Marguse personaalküsimuse arutamine see käib? ei ole jah kõige paremini liigendatud tekst aga lugedes saab enam-vähem aru ikka.

jutus küll on väga veidrad probleemid, mis päris mitmes kohas viitab millestki valesti aru saamisele või tihendi veale. see 1070-te 4gb jutt näiteks.
sli oli päris pikalt selline poolsurnud. ma nvidia tehtud profiile nii palju ei süüdistaks, need olid tehtud suuresti stabiilsuse peale. tõsi, enamasti sai ise profiile meisterdades selle 2x jõudlust kätte aga pahatihti kaasnesid sellega ka probleemid, suuremalt jaolt glitchide ja/või stutteri näol. ka crossfire ei erinenud selles osas nii oluliselt.

mis minu kaartidesse puutub, siis gtx970 oli eestist ostetud ja selle garantiijuhtum näitas, et saksamaalt otse ostmine oleks igati kasulikum ettevõtmine olnud. gtx1070 oligi otse saksamaalt ostetud.
see otsus, kas tahta raha eesti maaletoojale või edasimüüjale kasumiks maksta on igaühe isiklik valik aga kui summad lähevad kolmekohaliseks, siis mul tekib küll tõrge.

1080p resol on kõrgema otsa gpu-dega päris pikalt juba prosed piirav faktor. sli-ga, millel overhead suurem, seda enam. krt, 1440p hakkab tänaste high-end kaartidega juba üllatavalt tihti prosede poolt piiratud olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 19.08.2021 11:10:13 vasta tsitaadiga

Siin erinevad YT kanalid on mõned päevad öelnud, et suurem hulk RTX 3060 ja RTX3060Ti mudeleid tuleb järgmistel nädalatel müüki.
Ma vaatasin juba eile, et ühte listi on tekkinud +30 erinevat lisamudelit. Kui muidu RTX 3000 seeria kaarte oli kokku igapäevaselt +50tk siis eile ja täna on see näitaja +82.
Ning enamus ongi erinevad RTX3060Ti mudelid. Hinnaga alates 650eurot.
Ikka kirves, see et saadavus hea on ei tähenda, et ostetakse. Võiks ikka hinnad ka alla minna -200 võrra.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2021 14:32:07 vasta tsitaadiga

euroopas-saksamaal vaadates, 3080 lhr liiguvad alates 1100€, 3080ti jätkuvalt alates 1450€.
ei ole veel head hinnad aga langustrend on märgatav.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 19.08.2021 15:38:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
euroopas-saksamaal vaadates, 3080 lhr liiguvad alates 1100€, 3080ti jätkuvalt alates 1450€.
ei ole veel head hinnad aga langustrend on märgatav.

Oleks saanud juuni kuus osta non-LHR RTX3080'd selle raha eest....
999-1050 kandis on neid LHR kaarte juba 1kuu vähemalt olnud, kuid see ei kutsu kuidagi. 800 euri oleks juba ostukoht.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.08.2021 15:58:46 vasta tsitaadiga

Kas need non-LHR kaardid on nii tahetud, et sisuliselt võiks turgu lükata ja omale LHR vaadata kui aint mängimiseks kasutad? seda perfi ju ei mõjuta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.