|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
29.06.2004 19:11:48
|
|
|
| 195.204.39.27:27961
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
03.07.2004 11:42:37
|
|
|
keegi seal k2ib m2ngimas ka?
btw, alphastrikes on j2lle heavvy weaponsid.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
03.07.2004 11:51:56
|
|
|
PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
03.07.2004 11:52:23
|
|
|
Ma vahetevahel käin, kuid väheke ebahuvitav on, kuna enne ~3-4h mängimist tavaliselt sa milleski parim pole
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaifikaru
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2004
|
03.07.2004 12:32:44
|
|
|
| alphastrike on tavaliselt noobe täis ning see on väga ebahuvitav
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
03.07.2004 13:40:37
|
|
|
| kfl kirjutas: |
PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ... |
uus conf, reinstall, ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
03.07.2004 16:03:46
|
|
|
| Yess, Banitud Alphastrikest, sellises serveris ei taha ma mängida ka. Kommuun rokib ikka maxpackets 15 ownz
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
03.07.2004 16:07:06
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| ... ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole? |
mods on küll, aga valikud delete ja make default ei ole ...
reinstalli ei taha teha, hulga mappe sinna üks väikemees toppinud, nende taastamise ja confidega ei viitsi riskima hakata, kuna ei tunne seda mängu hästi ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
03.07.2004 17:28:07
|
|
|
| reinstall
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
03.07.2004 20:06:36
|
|
|
| kfl kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| ... ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole? |
mods on küll, aga valikud delete ja make default ei ole ...
reinstalli ei taha teha, hulga mappe sinna üks väikemees toppinud, nende taastamise ja confidega ei viitsi riskima hakata, kuna ei tunne seda mängu hästi ... |
ega seal rasket ole midagi: kõik vajalik (confid ja mapid) on etmain kaustas. conf on .cfg lõpuga ja mapid .pk3 lõpuga.
Samas ei tea kas sul oleks ka kasulik profiilist backup teha see asu muidu profiles kaustas
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
04.07.2004 17:29:24
|
|
|
C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etmain
&
C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etpro
tee nendest kaustsadest copy kuhugi, siis tee uninstall, ta k6ike ei kustuta 2ra, mine sinna kust 2ra kustutasid eemalda k6ik jama, reinstall , ja tõsta kaks suurt kausta tagasi. siis peaks olema korras.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
04.07.2004 20:46:46
|
|
|
Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.07.2004 12:48:04
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega? |
minu teada mõned kasutavad aimbotti veh? võ mingit cheati igastahes,sest yhe tyybi käest kysisin siis ütles et netist tõmbas mingisuguse
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
05.07.2004 16:31:16
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega? |
no mortarit pead kasutama koos kaardiga(key "G" ) et täpselt lasta., sest sinna kuhu miin kukub jätab ta ka jälje .
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.07.2004 22:13:10
|
|
|
plä...ma ei teadnudki ennem et kaardilt seda mortari asja näeb...ise arvasin kogu aeg et lambist paned ja kui keegi ära sureb lased kogu aeg sinna
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
06.07.2004 16:21:42
|
|
|
| kfl kirjutas: |
PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ... |
+set fs_game etpro
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
06.07.2004 17:39:42
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| kfl kirjutas: |
| PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ... |
+set fs_game etpro |
tnx, hea vihje, aga
äkki saab kuskilt selle maha ..
aga mis faili nimi võiks olla
PS mod katalogide kustutamine ja uus profiil ei aidanud
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
viimati muutis kfl 06.07.2004 17:44:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.07.2004 17:42:28
|
|
|
| kfl kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| kfl kirjutas: |
| PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ... |
+set fs_game etpro |
tnx, hea vihje, aga
äkki saab kuskilt selle maha ..
aga mis faili nimi võiks olla |
Wolfenstein - Enemy Territory.exe lõppu +set fs_game etpro....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
06.07.2004 18:08:40
|
|
|
| wolfi ikoonil pane parem klikk-properties, sealt target reale lisa juurde antud värgendus.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
06.07.2004 18:14:35
|
|
|
| axis kirjutas: |
| ...Wolfenstein - Enemy Territory.exe lõppu +set fs_game etpro.... |
Kirjutasin run: C:\PROGRA~1\WOLFEN~1\ET.exe +set fs_game etpro
ok, et pro-ga käks käima, aga sulgemisel ikka võõras keel ... aga pole viga
tegin uue shortcuti, probleem lahendatud vist
TNX
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
06.07.2004 19:41:16
|
|
|
oih, mul läks meelest mainida ennist kuhu seda kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
11.07.2004 13:58:37
|
|
|
| IMHO võiks ET next versionis olla skinnide valimine. Nagu lumemapil saad valida valget igasugu maalinguid näole jne. Siis oleks palju lahedam mängida, oleks väikegi võimalus snaipida.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
11.07.2004 16:18:47
|
|
|
| SUUR IRW!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
11.07.2004 17:34:17
|
|
|
igaljuhul bani poolt on väljas etpro 3.0.12
parandatud on hudi ja on lisatud et tv võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.07.2004 00:11:31
|
|
|
heh see 3.0.12 on IMO saatanast sellega algasid minul jamad confidega ja ma ple ainus...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
12.07.2004 09:46:59
|
|
|
| wtf is ET TV?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
13.07.2004 17:52:31
Punkbuster ja Win64 |
|
|
Probleem - punkbuster viskab välja, sest ei tunne mingit OpenGL käsku ära
Restriction: Unknown Open-GL Export failis opengl32.dll
Aga ei chiidi vaid kasutan Windows XP 64-Bit Editionit.
On ideid?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
13.07.2004 21:19:18
|
|
|
| Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.07.2004 21:28:31
|
|
|
| ma sain openGL errorid korda kui sõbral oli geforce 2, läksin www.nvidia.com ja t6mbasin sealt driverid. opengl jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.07.2004 21:28:57
|
|
|
OT-->aga kui panna Direct X 8.1 toetavale kaardile peale DX 9...kas siis läheb midagi metsa või mitte? ja tahaks veel kysida et sõbral on arvuti mille emaplaat toetab agp 4X ja tal on agp 8X kaart...ja saab mängida...et kuidas see võimalik on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjsmart
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2002
|
14.07.2004 08:37:42
|
|
|
| DX 8.1 kaardile võid peale lasta DX9.0 peale küll. Ja mis 8X videokaarti puutub, siis ta jääb sul ikkagi mobo AGP kiirusel töötama ehk 4X kiirusel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
14.07.2004 11:07:41
|
|
|
| axis kirjutas: |
| Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata .... |
Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.07.2004 13:18:55
|
|
|
see 3.0.12 oli jah saatanast tiba
lisaks opengl-ile oli ka http-downloadiga midagi budzis, krashima kippus
kuid 3.0.13-ga tundub k6ik j2lle korras olevat.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
14.07.2004 17:02:28
|
|
|
| cele kirjutas: |
| axis kirjutas: |
| Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata .... |
Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata..  |
see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
14.07.2004 17:54:36
|
|
|
| inca kirjutas: |
see 3.0.12 oli jah saatanast tiba
lisaks opengl-ile oli ka http-downloadiga midagi budzis, krashima kippus
kuid 3.0.13-ga tundub k6ik j2lle korras olevat. |
kuna ta selle 3.1.0 lõpuks välja laseb
aitab kah nedest bugfixidest juba.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
15.07.2004 12:14:19
|
|
|
| axis kirjutas: |
| see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ... |
Uurin asja lihtsalt, et kas on juba kasutatav.
Esialgu tundub, et veel liiga toores. NVIDIA-l on küll nii emaplaadile kui videokaardile 64-bit draiverid olemas, aga graafikakaart töötab u 10-20% aeglasemalt ning vähegi kriitilisemad 32-bit programmid ei tööta korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
15.07.2004 17:45:21
|
|
|
| keegi ple ikagi vastanud wtf is ET TV
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
22.07.2004 15:57:28
|
|
|
etpro 3.0.15 on väljas, see on viimane bugfix enne 3.1.0'i ja 3.1.0 lastakse välja kohe kui 3.0.15 ühtegi major bugi ei leitud.
bani foorumi põhjal ütleks seda, et paar puuki pidi siiski olema, nimelt mounted weaponi taga istudes ei saa kuulidega vihta ja pronemisel on kah mingi kala, millest ma kahjuks aru ei saand.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
25.07.2004 17:34:50
|
|
|
OT (sry ):
väheke nalja Avastasin üks päev mul väike 2,5 a. tädipoeg jookseb toas ringi enda ehitatud püss käes ja karjub :" PÕM-Põm-Põm-Põm-MEEDIK KUKU MAHA!!! Niid meedik, niid meedik!!" Ja iga kord kui ma wolfi mängin ning noa kätte võtan sis tuleb temalt ees kujulik " Määää" huvitav mis siis saab, kui ta üks kord korralikult mängimise ää õpib
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
26.07.2004 20:14:07
|
|
|
194.126.104.20:27960
reklaamin siis siin ühte normi uut eestimaist servut ka, kes viitsib pangu see endale wolfi favoriks
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
27.07.2004 09:37:41
|
|
|
| billtuk007 kirjutas: |
194.126.104.20:27960
reklaamin siis siin ühte normi uut eestimaist servut ka, kes viitsib pangu see endale wolfi favoriks  |
käisin seal eile, Linuxi versil jookseb kui ma ei eksi. Hetkel on seal ainult üks custom map. Muidu paistis minu saasta 96 kilose ühendusega isegi peris mängitav olema. ETPRO 3.1.0 baasil
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
27.07.2004 22:49:48
|
|
|
eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal.
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K_
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2004
|
28.07.2004 01:01:11
|
|
|
| billtuk007 kirjutas: |
| eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal. |
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
29.07.2004 08:46:34
|
|
|
| K_ kirjutas: |
| billtuk007 kirjutas: |
| eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal. |
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased |
?
tegelikult mis sa selle all mõtlesid et väga sarnased?
mapid on sarnased ve?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K_
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2004
|
29.07.2004 14:03:21
|
|
|
| TechZone kirjutas: |
| K_ kirjutas: |
| billtuk007 kirjutas: |
| eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal. |
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased |
?
tegelikult mis sa selle all mõtlesid et väga sarnased?
mapid on sarnased ve?  |
jah,mapid on sarnased
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
01.08.2004 00:24:48
|
|
|
päris hea mäng jah ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
01.08.2004 12:47:09
|
|
|
| resistor kirjutas: |
päris hea mäng jah ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära  |
eespool siin teemas on peris palju juttu sellest, mingi neljakümnendate lehtekülgede juures (vist)
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
01.08.2004 21:37:45
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| resistor kirjutas: |
päris hea mäng jah ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära  |
eespool siin teemas on peris palju juttu sellest, mingi neljakümnendate lehtekülgede juures (vist) |
seda teemat on palju, mingi 15 lehte lugesin järjest läbi , aga ok lasen siis 40-ndast edasi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|