Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 29.06.2004 19:11:48 vasta tsitaadiga

195.204.39.27:27961
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 11:42:37 vasta tsitaadiga

keegi seal k2ib m2ngimas ka?

btw, alphastrikes on j2lle heavvy weaponsid. icon_wink.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 03.07.2004 11:51:56 vasta tsitaadiga

PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 03.07.2004 11:52:23 vasta tsitaadiga

Ma vahetevahel käin, kuid väheke ebahuvitav on, kuna enne ~3-4h mängimist tavaliselt sa milleski parim pole icon_cry.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaifikaru
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 03.07.2004 12:32:44 vasta tsitaadiga

alphastrike on tavaliselt noobe täis ning see on väga ebahuvitav
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.07.2004 13:40:37 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ...
uus conf, reinstall, ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.07.2004 16:03:46 vasta tsitaadiga

Yess, Banitud Alphastrikest, sellises serveris ei taha ma mängida ka. Kommuun rokib ikka maxpackets 15 ownz
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 03.07.2004 16:07:06 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
... ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole?
mods on küll, aga valikud delete ja make default ei ole ...
reinstalli ei taha teha, hulga mappe sinna üks väikemees toppinud, nende taastamise ja confidega ei viitsi riskima hakata, kuna ei tunne seda mängu hästi ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.07.2004 17:28:07 vasta tsitaadiga

reinstall
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 20:06:36 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
lighT kirjutas:
... ja kas mitte seal kusagil menüüs MODS ei ole?
mods on küll, aga valikud delete ja make default ei ole ...
reinstalli ei taha teha, hulga mappe sinna üks väikemees toppinud, nende taastamise ja confidega ei viitsi riskima hakata, kuna ei tunne seda mängu hästi ...


ega seal rasket ole midagi: kõik vajalik (confid ja mapid) on etmain kaustas. conf on .cfg lõpuga ja mapid .pk3 lõpuga.
Samas ei tea kas sul oleks ka kasulik profiilist backup teha icon_confused.gif see asu muidu profiles kaustas icon_razz1.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 17:29:24 vasta tsitaadiga

C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etmain
&
C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etpro

tee nendest kaustsadest copy kuhugi, siis tee uninstall, ta k6ike ei kustuta 2ra, mine sinna kust 2ra kustutasid eemalda k6ik jama, reinstall , ja tõsta kaks suurt kausta tagasi. siis peaks olema korras.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 20:46:46 vasta tsitaadiga

Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema icon_wink.gif
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 12:48:04 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema icon_wink.gif
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega?

minu teada mõned kasutavad aimbotti veh? võ mingit cheati igastahes,sest yhe tyybi käest kysisin siis ütles et netist tõmbas mingisuguse icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 05.07.2004 16:31:16 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Sa kah seda wolfi väikest venda proovitud ... hea lõõgastav mäng, meenutab ut2003/ut2004. Siiski natuke etem selles suhtes, et ei pea nii palju võimlema icon_wink.gif
Ja küsin ka, miks need pagana mortar'i mehed nii täpselt lasevad? Või on tegemist nö. spawn-nade'dega?


no mortarit pead kasutama koos kaardiga(key "G" ) et täpselt lasta., sest sinna kuhu miin kukub jätab ta ka jälje .
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 22:13:10 vasta tsitaadiga

plä...ma ei teadnudki ennem et kaardilt seda mortari asja näeb...ise arvasin kogu aeg et lambist paned ja kui keegi ära sureb lased kogu aeg sinna icon_confused.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 06.07.2004 16:21:42 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
PROBLEEM:
mingi hollandi keelne mod on peale jooksnud ja avaneb vaikimisi mängu käivitamisel ...
sellega aga viskab mõnest eesti servust connektimisel suva erroritega välja ...
? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna või selle totaka modi kustutada
pole veel proovinud uut profiili teha ja seda vaikimisi panna, vbl see aitaks ...



+set fs_game etpro
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 06.07.2004 17:39:42 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
kfl kirjutas:
PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ...

+set fs_game etpro
tnx, hea vihje, aga

äkki saab kuskilt selle maha ..
icon_question.gif aga mis faili nimi võiks olla
PS mod katalogide kustutamine ja uus profiil ei aidanud

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 06.07.2004 17:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 06.07.2004 17:42:28 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
teadmamees kirjutas:
kfl kirjutas:
PROBLEEM:...? kuidaks saaks etpro vaikimisi modiks panna ...

+set fs_game etpro
tnx, hea vihje, aga

äkki saab kuskilt selle maha ..
icon_question.gif aga mis faili nimi võiks olla


Wolfenstein - Enemy Territory.exe lõppu +set fs_game etpro....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 18:08:40 vasta tsitaadiga

wolfi ikoonil pane parem klikk-properties, sealt target reale lisa juurde antud värgendus.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 06.07.2004 18:14:35 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
...Wolfenstein - Enemy Territory.exe lõppu +set fs_game etpro....

Kirjutasin run: C:\PROGRA~1\WOLFEN~1\ET.exe +set fs_game etpro
ok, et pro-ga käks käima, aga sulgemisel ikka võõras keel ... aga pole viga
tegin uue shortcuti, probleem lahendatud vist
TNX

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 06.07.2004 19:41:16 vasta tsitaadiga

oih, mul läks meelest mainida ennist kuhu seda kirjutada icon_redface.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 13:58:37 vasta tsitaadiga

IMHO võiks ET next versionis olla skinnide valimine. Nagu lumemapil saad valida valget igasugu maalinguid näole jne. Siis oleks palju lahedam mängida, oleks väikegi võimalus snaipida.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 16:18:47 vasta tsitaadiga

SUUR IRW!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 11.07.2004 17:34:17 vasta tsitaadiga

igaljuhul bani poolt on väljas etpro 3.0.12
parandatud on hudi ja on lisatud et tv võimalus.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 00:11:31 vasta tsitaadiga

heh see 3.0.12 on IMO saatanast sellega algasid minul jamad confidega ja ma ple ainus...
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 09:46:59 vasta tsitaadiga

wtf is ET TV?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 13.07.2004 17:52:31 Punkbuster ja Win64 vasta tsitaadiga

Probleem - punkbuster viskab välja, sest ei tunne mingit OpenGL käsku ära

Restriction: Unknown Open-GL Export failis opengl32.dll

Aga ei chiidi vaid kasutan Windows XP 64-Bit Editionit.

On ideid?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 13.07.2004 21:19:18 vasta tsitaadiga

Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 21:28:31 vasta tsitaadiga

ma sain openGL errorid korda kui sõbral oli geforce 2, läksin www.nvidia.com ja t6mbasin sealt driverid. opengl jaoks.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 21:28:57 vasta tsitaadiga

OT-->aga kui panna Direct X 8.1 toetavale kaardile peale DX 9...kas siis läheb midagi metsa või mitte? ja tahaks veel kysida et sõbral on arvuti mille emaplaat toetab agp 4X ja tal on agp 8X kaart...ja saab mängida...et kuidas see võimalik on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjsmart
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2002




sõnum 14.07.2004 08:37:42 vasta tsitaadiga

DX 8.1 kaardile võid peale lasta DX9.0 peale küll. Ja mis 8X videokaarti puutub, siis ta jääb sul ikkagi mobo AGP kiirusel töötama ehk 4X kiirusel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 14.07.2004 11:07:41 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....


Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2004 13:18:55 vasta tsitaadiga

see 3.0.12 oli jah saatanast tiba
lisaks opengl-ile oli ka http-downloadiga midagi budzis, krashima kippus
kuid 3.0.13-ga tundub k6ik j2lle korras olevat.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 14.07.2004 17:02:28 vasta tsitaadiga

cele kirjutas:
axis kirjutas:
Mul olid openGL errorid kui direcx 9 oli installimata ....


Tjah, aga 64bit Windowsile ei ole võimalik uut directX-i tõmmata.. icon_sad.gif


see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 14.07.2004 17:54:36 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
see 3.0.12 oli jah saatanast tiba
lisaks opengl-ile oli ka http-downloadiga midagi budzis, krashima kippus
kuid 3.0.13-ga icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif tundub k6ik j2lle korras olevat.


kuna ta selle 3.1.0 lõpuks välja laseb
aitab kah nedest bugfixidest juba.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 15.07.2004 12:14:19 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
see mmingi beta variant ka ju ... arvad et see on bugideta vms ...


Uurin asja lihtsalt, et kas on juba kasutatav.

Esialgu tundub, et veel liiga toores. NVIDIA-l on küll nii emaplaadile kui videokaardile 64-bit draiverid olemas, aga graafikakaart töötab u 10-20% aeglasemalt ning vähegi kriitilisemad 32-bit programmid ei tööta korralikult.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.07.2004 17:45:21 vasta tsitaadiga

keegi ple ikagi vastanud wtf is ET TV
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 17.07.2004 18:26:21 vasta tsitaadiga

loe bani kodulehe foorumist

http://bani.anime.net/etpro ja seal pane foorumid
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 21:33:07 vasta tsitaadiga

visit D2 clan homepage, www.zone.ee/d2clan
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 22.07.2004 15:57:28 vasta tsitaadiga

etpro 3.0.15 on väljas, see on viimane bugfix enne 3.1.0'i ja 3.1.0 lastakse välja kohe kui 3.0.15 ühtegi major bugi ei leitud.
bani foorumi põhjal ütleks seda, et paar puuki pidi siiski olema, nimelt mounted weaponi taga istudes ei saa kuulidega vihta ja pronemisel on kah mingi kala, millest ma kahjuks aru ei saand.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 17:34:50 vasta tsitaadiga

OT (sry icon_redface.gif ):
väheke nalja icon_smile.gif Avastasin üks päev mul väike 2,5 a. tädipoeg jookseb toas ringi enda ehitatud püss käes ja karjub :" PÕM-Põm-Põm-Põm-MEEDIK KUKU MAHA!!! Niid meedik, niid meedik!!" Ja iga kord kui ma wolfi mängin ning noa kätte võtan sis tuleb temalt ees kujulik " Määää" icon_biggrin.gif huvitav mis siis saab, kui ta üks kord korralikult mängimise ää õpib icon_smile.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 26.07.2004 20:14:07 vasta tsitaadiga

194.126.104.20:27960
reklaamin siis siin ühte normi uut eestimaist servut ka, kes viitsib pangu see endale wolfi favoriks thumbs_up.gif

_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2004 09:37:41 vasta tsitaadiga

billtuk007 kirjutas:
194.126.104.20:27960
reklaamin siis siin ühte normi uut eestimaist servut ka, kes viitsib pangu see endale wolfi favoriks thumbs_up.gif


käisin seal eile, Linuxi versil jookseb kui ma ei eksi. Hetkel on seal ainult üks custom map. Muidu paistis minu saasta 96 kilose ühendusega isegi peris mängitav olema. ETPRO 3.1.0 baasil thumbs_up.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 27.07.2004 22:49:48 vasta tsitaadiga

eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal.
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 28.07.2004 01:01:11 vasta tsitaadiga

billtuk007 kirjutas:
eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal.
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.07.2004 08:46:34 vasta tsitaadiga

K_ kirjutas:
billtuk007 kirjutas:
eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal.
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased


?
tegelikult mis sa selle all mõtlesid et väga sarnased?
mapid on sarnased ve? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 29.07.2004 14:03:21 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
K_ kirjutas:
billtuk007 kirjutas:
eile oli seal jah aint üks custom map, kuid nüüd on 9-mapiline campain seal.
yeh,sai seda proovitud...muidu enamus olid väga sarnased


?
tegelikult mis sa selle all mõtlesid et väga sarnased?
mapid on sarnased ve? thumbs_up.gif
jah,mapid on sarnased
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 00:24:48 vasta tsitaadiga

päris hea mäng jah icon_razz.gif ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber icon_eek.gif
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 12:47:09 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
päris hea mäng jah icon_razz.gif ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber icon_eek.gif
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära icon_sad.gif


eespool siin teemas on peris palju juttu sellest, mingi neljakümnendate lehtekülgede juures (vist)

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 21:37:45 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
resistor kirjutas:
päris hea mäng jah icon_razz.gif ...............aga mul on mängu ajal kuskil nurgas seistes u. 80 fpsi ja actioni ajal 30 ümber icon_eek.gif
kas see on normaalne, või ma pean confe muutma.
ja btw kui ma mängust välja lähen lööb reso paigast ära icon_sad.gif


eespool siin teemas on peris palju juttu sellest, mingi neljakümnendate lehtekülgede juures (vist)


seda teemat on palju, mingi 15 lehte lugesin järjest läbi icon_neutral.gif , aga ok lasen siis 40-ndast edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.