Sellest võiks kasutaja ise elementaarselt aru saada, mitte loota, et "äkki kuidagi ikka tuvastab" _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
S5 Max criss-cross Xiaomi home äpiga veel ei ole võimalik? Ainuke viis on kaks ruutu teha?
Minule teadaolevalt S5 Max ei tee mingi valemiga veel criss-cross, mul vähemalt pole õnnestunud.
Roborock äppi kasutan iOS platvormil ja kõik uuendused tehtud.
EDIT:
S5 Max'ile tuli veel üks uus FW 02.14.64
Criss-crossi ikka ei tee (lasin spetsiaalselt ühte tuba eraldi, määrates 2x tolmuimemise)
See päris tõele ei vasta, criss-cross kahe ruuduga on tehtav, aga see on bypass-workaround mitte funktsioon
Lihtsalt infoks siinsetele ka, et Alis on alates 21.06 "Summer sale" mille raames on võimalik S7 ka saada ca 470-480 euriga, tavapärase ca 530 asemel. Nüüd on saadaval ka musta värvi S7.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See sõltub palju sellest millised "kupongid" või sooduskoodid sul on. Viimase ca kuu jooksul olen jälginud hindu, siis tavapärane on olnud ca 530. Vahepeal oli võimalik mingi kupongiga saada see 500 peale. Nüüd summer sale-ga ca 475 ( vb kehtib veel mõni kupong ka ning võimalik veel soodsamalt saada...) . 470 EUR-i eest S7 on väga hea value.
Kle, seal oli mingi case jah, et pühapäev tahtsin osta, siis kõrval oli kirjas, et oota 12h, siis saad odavamalt
No ootasin, sain 2 masina pealt ok ale _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Aliexpress.com _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
S5max jah. Praegu on 3.5.8_1464, aga pilt on tehtud eelmise ajal (vist oli 61 lõpuga?). Pead joonistama kaks zone'i, ühel on külgmised ääred pikemad ja teisel on pealmine-alumine äär pikemad. Siis võimalik selliselt puhastada. Pilt ütleb tuhat sõna, seega https://i.imgur.com/vbhfbvK.png
S5max jah. Praegu on 3.5.8_1464, aga pilt on tehtud eelmise ajal (vist oli 61 lõpuga?). Pead joonistama kaks zone'i, ühel on külgmised ääred pikemad ja teisel on pealmine-alumine äär pikemad. Siis võimalik selliselt puhastada. Pilt ütleb tuhat sõna, seega https://i.imgur.com/vbhfbvK.png
Tundub, et criss-cross või mitte, s5 max puhastab grammike ikka paremini, kuigi tal pole ka seda uut kummiharja.
Ehk kokkuvõttes, kui pidevalt midagi maha ei aja, mida on tarvis moppida ja suudad ka ise tolmukogujat puhastada, siis võib rahulikult s7 jaoks oleva lisaraha kokku hoida ja s5 maxi võtta
Kus hetkel odavaim S5 Max saadaval on? Eestis leidsin nõks alla 380€, kusalgi EU laos parema hinnaga?
[Lisa] Poolast dhl nädalaga saaks 328€ _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kas aknapesu robotitega ka kellelgi kogemust? Näiteks Mamiboti oma.
Eraldi teemat vist hetkel ei ole nende kohta.
Mul Deeboti toodetud Winbot. Tuli komplektis T8 Aiviga. Mina pean ütlema et mulle meeldib. Suure kaka peaks enne võibolla ise üle tegema korralikult (kui pole kaua pestud enne), aga hiljem üle kuu korra kõik aknad (ka teise korruse mitte avatavad) üle lasta - minu meelest töötab päris hästi.
Hobot 2S aknapesurobot (letihind 375€) jäi minu korteri suurte akendega hätta. Aknaid pole pestud ca aasta aega ning olid üsna tolmused. Kui akna ühest servast teise serva sõitis ilusti ära, siis tagasitulemisega oli raskusi. Tõstsin roboti keset akent ning siis sain aru, et roomikud käisid lihtsalt all kohapeal ringi. Võibolla olid siis roomikud kahe meetriga nii tolmuseks läinud, et enam ei olnud klaasipinnaga piisavalt tugevat nakkumist. Pakkisin asja kokku ja saatsin poodi tagasi, raha tagasi. Tundub, et kõige lollikindlam on ikkagi teleskoopvars ja mopp
Hobot pidi nagu see kõige kõigem olema, aga pettusin
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Hind sakib ainult
Aga 1 läheb loosi küll, korterisse mõttetu osta, majja kus koduloomad, seal vast tasub ära
Link _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Roborock s5 max
selged pildid. Sis ilmselt see läheb ka.
Ostsin ära. Ja väga rahul. Ma olin täiesti amazed kui suure koguse karvu/tolmu jms ma esimese litiga sain. Kuigi olin päev enne tolmukaga üle lasknud. Eks muidugi kappide ja voodi alt nii tihti ei võta aga jah väga nice masin .
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Roborock s5 max
selged pildid. Sis ilmselt see läheb ka.
Ostsin ära. Ja väga rahul. Ma olin täiesti amazed kui suure koguse karvu/tolmu jms ma esimese litiga sain. Kuigi olin päev enne tolmukaga üle lasknud. Eks muidugi kappide ja voodi alt nii tihti ei võta aga jah väga nice masin .
Mul oli täpselt sama reaktsioon.
Ostsin veel elutoa diivanile uued jalad, et masin ka sinna alla mahuks
Kusagil reaalselt s7 tühjendamis dokki müüakse juba? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sp küsisingi...pole _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Eks varsti saab Alist juba mõistlikuma hinnaga. Geekbuying saab suht alati varem asjad kätte aga maksad 50 euri rohkem kh asjast isegi suure soodukaga. Lisaks veel kindustus ja kuskile kohalikku euroopa lattu saatmise õigus ka maksab väheke lisa. Sain pikku näppe Roborock H7-ga juba. paar nädalat oleksin oodanud oleks alist 45 euri odavamalt saanud. Usas on ka need dokid umbes 250 euri ja eks see paistab selline hind ka olema millega Alist hakkab saama.
Ja eks ole näha mis koos s7 masinaga maksma hakkab.
Ja ei tea kas hiinlastel on juba rohkem siseinfot või miks varuosadele on nii hulgim erinevate nimetustega mudeleid pakkuda juba. For Roborock S7 s7Max s7maxv S70 S75 T7S S7PLUS. Viimased mudelid nagu Hiina turul aga ei tea kas sellel s7max juttudel ka varsti mingi tulemus ka nähtaval on.
See max äkki tulebki komplektina uue alusega.... _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.
Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper!
Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link
Sinna lisandub kenasti checkoutil 76 eur _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kuskil Mamiboti lehel oli nende esindaja kommentaar, millest jäid silma 2 seisukohta: vana mudel ja väljalülitatuna laadimine pidavatki ohtlik olema.
Minu meelest mõlemad suht mööda st ei näe, et kuidagi pädeks õigustusena.
Kuskil Mamiboti lehel oli nende esindaja kommentaar, millest jäid silma 2 seisukohta: vana mudel ja väljalülitatuna laadimine pidavatki ohtlik olema.
Minu meelest mõlemad suht mööda st ei näe, et kuidagi pädeks õigustusena.
Nägin ise ka ja oli päris hämmingus sellisest suhtumisest.
Milleks üldse seda onoff nuppu toppida kui põhimõtteliselt kasutada ei tohi....
No taoline asi võib ju teoorias juhtuda iga seadlistega, kus need akud sees.
Kui ikka akud füüsiliselt kahjustatud pole, siis naljalt enam ei tohiks. Tootja peab kasutama lihtsalt piisavalt erinevaid kaitseid, mis ei lase sellistel ülelaadimis ja muudel jamadel tekkida, mis võivad akud laiali lüüa.
Akutööriistade akud on ka kõik need kirutud pulgad mis jube ohtlikud jne aga mustmiljon korda objektidel kukkumist ja 1000 korda laadimisi ja ikka ei ole eriti kuulnud kuskilt, et need oleks maha põlenud või laiali lennanud.
Kas s5 hari on erinev s5max harjast? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
S5maxi oma lihtsam puhastada, sest otsad käivad küljest. Võimalik, et oli mingit vahet veel aga ei mäleta enam. Igatahes s5maxi oma sobib ka tavalisle s5-le
Peaks vist tellima, ma pole yhtegi juppi vahetanud 3a jooksul. Eile panin uue filtri mis ostes juba kaasas oli. Siiamaani olen lihtsalt tyhjaks kopsinud tolmust ja uuesti uhama. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält
Mul rebenes see kumm ära, sest tal on kombeks piki lävepakke sõita. Lahendasin nii, et jagasin ruumid ära ustest veits eemal. Asemele tellisin mingi aliexpressi hiinaka (https://www.aliexpress.com/item/1005001278273114.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.272e4c4dvh7uYD) mis nüüd kuuldavalt pläriseb. Ei saagi aru miks, muidu pmst identne originaaliga.
weedstone, õige, kuid kas see 2gen mudelile ka sobib?
aX, mul poiss retsis aparaati suvel vähe, tõstis üle oma telje jne jne, too junn andis lihtsalt järgi. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.
Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper!
Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link
Poola laos juba pm olemas S7 auto-empty dock, aga vaid musta värvi
Peab valget ootama
Spoiler
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.
Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper!
Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link
Ning tundub, et kasutab kõiki samu maintenance juppe mis Xiaomi Roborockid.
ma vist ostan ka selle ära.. tundub asjalikum kui see s5 (mitte et s5 midagi viga oleks). See tühjendus kast on räigelt äge
Keegi kes ära ostab võiks tühjendusjaama tühjendamis võimet ka näidata. Ei leia väga üldse mingeid teste kuidas ennast tühjaks imeb. Oleksin väga üllatunud kui nii väike jaam suudab normaalselt ennast tühjaks imeda ja ei peaks pidevalt kontrollima masinat.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.