Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 10:58:41 vasta tsitaadiga

Sellest võiks kasutaja ise elementaarselt aru saada, mitte loota, et "äkki kuidagi ikka tuvastab"
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 15:24:19 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Fate kirjutas:
S5 Max criss-cross Xiaomi home äpiga veel ei ole võimalik? Ainuke viis on kaks ruutu teha?


Minule teadaolevalt S5 Max ei tee mingi valemiga veel criss-cross, mul vähemalt pole õnnestunud.
Roborock äppi kasutan iOS platvormil ja kõik uuendused tehtud.

EDIT:
S5 Max'ile tuli veel üks uus FW 02.14.64
Criss-crossi ikka ei tee (lasin spetsiaalselt ühte tuba eraldi, määrates 2x tolmuimemise)


See päris tõele ei vasta, criss-cross kahe ruuduga on tehtav, aga see on bypass-workaround mitte funktsioon
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:33:23 vasta tsitaadiga

Fate,

Hmm. Mis FW versioon sul? Masin on S5 max?

Ruutude all sa mõtled "zone" kaupa?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 08:51:11 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks siinsetele ka, et Alis on alates 21.06 "Summer sale" mille raames on võimalik S7 ka saada ca 470-480 euriga, tavapärase ca 530 asemel. Nüüd on saadaval ka musta värvi S7.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 09:43:09 vasta tsitaadiga

Tea kas tavapärase, ma võtsin lampi 490€ eest vms
tsitaat:

tavapärase ca 530 asemel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 10:43:06 vasta tsitaadiga

See sõltub palju sellest millised "kupongid" või sooduskoodid sul on. Viimase ca kuu jooksul olen jälginud hindu, siis tavapärane on olnud ca 530. Vahepeal oli võimalik mingi kupongiga saada see 500 peale. Nüüd summer sale-ga ca 475 ( vb kehtib veel mõni kupong ka ning võimalik veel soodsamalt saada...) . 470 EUR-i eest S7 on väga hea value.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 10:45:23 vasta tsitaadiga

Kle, seal oli mingi case jah, et pühapäev tahtsin osta, siis kõrval oli kirjas, et oota 12h, siis saad odavamalt icon_lol.gif
No ootasin, sain 2 masina pealt ok ale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 11:22:40 vasta tsitaadiga

Kellelegi on silma jäänud S5 Max originaal-harju-filtreid hea hinnaga?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 11:43:04 vasta tsitaadiga

Aliexpress.com
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 14:45:31 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Fate,

Hmm. Mis FW versioon sul? Masin on S5 max?

Ruutude all sa mõtled "zone" kaupa?


S5max jah. Praegu on 3.5.8_1464, aga pilt on tehtud eelmise ajal (vist oli 61 lõpuga?). Pead joonistama kaks zone'i, ühel on külgmised ääred pikemad ja teisel on pealmine-alumine äär pikemad. Siis võimalik selliselt puhastada. Pilt ütleb tuhat sõna, seega https://i.imgur.com/vbhfbvK.png
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2021 15:55:03 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Draqula kirjutas:
Fate,

Hmm. Mis FW versioon sul? Masin on S5 max?

Ruutude all sa mõtled "zone" kaupa?


S5max jah. Praegu on 3.5.8_1464, aga pilt on tehtud eelmise ajal (vist oli 61 lõpuga?). Pead joonistama kaks zone'i, ühel on külgmised ääred pikemad ja teisel on pealmine-alumine äär pikemad. Siis võimalik selliselt puhastada. Pilt ütleb tuhat sõna, seega https://i.imgur.com/vbhfbvK.png


Tänan täpsustamast!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 15:13:16 vasta tsitaadiga

Leidsin hea video

Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et criss-cross või mitte, s5 max puhastab grammike ikka paremini, kuigi tal pole ka seda uut kummiharja.

Ehk kokkuvõttes, kui pidevalt midagi maha ei aja, mida on tarvis moppida ja suudad ka ise tolmukogujat puhastada, siis võib rahulikult s7 jaoks oleva lisaraha kokku hoida ja s5 maxi võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 10:14:21 vasta tsitaadiga

Kus hetkel odavaim S5 Max saadaval on? Eestis leidsin nõks alla 380€, kusalgi EU laos parema hinnaga?
[Lisa] Poolast dhl nädalaga saaks 328€

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 11:26:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kus hetkel odavaim S5 Max saadaval on? Eestis leidsin nõks alla 380€, kusalgi EU laos parema hinnaga?
[Lisa] Poolast dhl nädalaga saaks 328€


Kuidas nii odavalt? Mul hetkel näitab, et 374€ mis tahes ali poes.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 11:33:31 vasta tsitaadiga

374 tundub ikka dollarites olema, eurodes tuleb see ju odavam.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 14:20:48 vasta tsitaadiga

Ostsin ka Aliexpressist Roborocki offical store kaudu (Poolast), maksin dollaris, kuna siis tuli kokku vaid 310 euri.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:34:29 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kas aknapesu robotitega ka kellelgi kogemust? Näiteks Mamiboti oma.
Eraldi teemat vist hetkel ei ole nende kohta.


Mul Deeboti toodetud Winbot. Tuli komplektis T8 Aiviga. Mina pean ütlema et mulle meeldib. Suure kaka peaks enne võibolla ise üle tegema korralikult (kui pole kaua pestud enne), aga hiljem üle kuu korra kõik aknad (ka teise korruse mitte avatavad) üle lasta - minu meelest töötab päris hästi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 21:18:44 vasta tsitaadiga

Hobot 2S aknapesurobot (letihind 375€) jäi minu korteri suurte akendega hätta. Aknaid pole pestud ca aasta aega ning olid üsna tolmused. Kui akna ühest servast teise serva sõitis ilusti ära, siis tagasitulemisega oli raskusi. Tõstsin roboti keset akent ning siis sain aru, et roomikud käisid lihtsalt all kohapeal ringi. Võibolla olid siis roomikud kahe meetriga nii tolmuseks läinud, et enam ei olnud klaasipinnaga piisavalt tugevat nakkumist. Pakkisin asja kokku ja saatsin poodi tagasi, raha tagasi. Tundub, et kõige lollikindlam on ikkagi teleskoopvars ja mopp icon_biggrin.gif
Hobot pidi nagu see kõige kõigem olema, aga pettusin icon_confused.gif

Hobot 388 oleks variant mida veel proovida kuna see ei liigu roomikute abil https://www.frog.ee/et/798305-hobot-388-window-cleaning-robot
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 22:25:07 vasta tsitaadiga

Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 22:49:42 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?

Roborock s5 max

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 23:17:56 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?

Roborock s5 max


selged pildid. icon_smile.gif Sis ilmselt see läheb ka.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2021 01:47:03 vasta tsitaadiga

Hind sakib ainult icon_lol.gif
Aga 1 läheb loosi küll, korterisse mõttetu osta, majja kus koduloomad, seal vast tasub ära

Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 09:30:48 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
lauri23 kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?

Roborock s5 max


selged pildid. icon_smile.gif Sis ilmselt see läheb ka.


Ostsin ära. Ja väga rahul. Ma olin täiesti amazed kui suure koguse karvu/tolmu jms ma esimese litiga sain. Kuigi olin päev enne tolmukaga üle lasknud. Eks muidugi kappide ja voodi alt nii tihti ei võta aga jah väga nice masin .
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 11:25:28 vasta tsitaadiga

Vanematele kinkisin ka S5 Maxi, nad ka väga rahul. Nüüdseks on üle poole aasta juba toimetanud ja ütlevad, et enam ilmselt ilma hakkama ei saa icon_razz.gif

Kas keegi neid uuemaid ja odavamaid Xiaomi mudele ka proovinud? Näiteks see Xiaomi Mop Pro või Mija 1T?

Samas S5 Maxi tuleb Ali-st ca 310€-ga. Ei tea kas see 50-100€ säästmine enam mõistlik tundub.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:07:48 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
lauri23 kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Mai jaksa 33 lehekülge lugeda aga lühidalt mida soovitate siis kuni 400 euro eest. Eeldaks masinalt suht kõike, mis need top olulised funktsioonid on. pesu+äpp+töökindlus jne.
Xiaomi S5 või midagi sellest paremat liigub ka selle raha eest?

Roborock s5 max


selged pildid. icon_smile.gif Sis ilmselt see läheb ka.


Ostsin ära. Ja väga rahul. Ma olin täiesti amazed kui suure koguse karvu/tolmu jms ma esimese litiga sain. Kuigi olin päev enne tolmukaga üle lasknud. Eks muidugi kappide ja voodi alt nii tihti ei võta aga jah väga nice masin .


Mul oli täpselt sama reaktsioon.
Ostsin veel elutoa diivanile uued jalad, et masin ka sinna alla mahuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:14:32 vasta tsitaadiga

Kusagil reaalselt s7 tühjendamis dokki müüakse juba?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:42:38 vasta tsitaadiga

https://www.geekbuying.com/item/Roborock-Auto-Empty-Dock-automatic-suction-station-for-Roborock-s7-461162.html
https://www.amazon.de/dp/B0969W5T3C

Hindu näeb, pole veel laos.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 21:45:12 vasta tsitaadiga

Sp küsisingi...pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 12:17:08 vasta tsitaadiga

Eks varsti saab Alist juba mõistlikuma hinnaga. Geekbuying saab suht alati varem asjad kätte aga maksad 50 euri rohkem kh asjast isegi suure soodukaga. Lisaks veel kindustus ja kuskile kohalikku euroopa lattu saatmise õigus ka maksab väheke lisa. Sain pikku näppe Roborock H7-ga juba. paar nädalat oleksin oodanud oleks alist 45 euri odavamalt saanud. Usas on ka need dokid umbes 250 euri ja eks see paistab selline hind ka olema millega Alist hakkab saama.
Ja eks ole näha mis koos s7 masinaga maksma hakkab.

Ja ei tea kas hiinlastel on juba rohkem siseinfot või miks varuosadele on nii hulgim erinevate nimetustega mudeleid pakkuda juba. For Roborock S7 s7Max s7maxv S70 S75 T7S S7PLUS. Viimased mudelid nagu Hiina turul aga ei tea kas sellel s7max juttudel ka varsti mingi tulemus ka nähtaval on.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 12:25:16 vasta tsitaadiga

See max äkki tulebki komplektina uue alusega....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2021 13:27:03 vasta tsitaadiga

Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.

Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper! icon_smile.gif

Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link

Ülevaade

Link


Ning tundub, et kasutab kõiki samu maintenance juppe mis Xiaomi Roborockid.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2021 20:37:18 vasta tsitaadiga

Sinna lisandub kenasti checkoutil 76 eur
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2021 11:58:40 vasta tsitaadiga

Aga telli siis siit. Ise olen sealt tellinud ja lasknud EshopWedrop'ga kohale tuua.
Prantsusmaa pood.
https://www.rueducommerce.fr/p-aspirateur-robot-viomi-s9-noir-xiaomi-2008033798-20129.html?articleOfferId=20785058

Aga isegi kui see VAT tuleb juurde seal Alist, siis kokkuvõttes teeb sama hinna mis S7 üksi, ilma tühjendus dockita.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 09:42:43 vasta tsitaadiga

Eks võib juhtuda iga masinaga aga mitte just väga hea reklaam Mamibotile https://www.facebook.com/urmas.laaneviir/posts/4188684027875887
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 14:03:22 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Eks võib juhtuda iga masinaga aga mitte just väga hea reklaam Mamibotile https://www.facebook.com/urmas.laaneviir/posts/4188684027875887


Kuskil Mamiboti lehel oli nende esindaja kommentaar, millest jäid silma 2 seisukohta: vana mudel ja väljalülitatuna laadimine pidavatki ohtlik olema.
Minu meelest mõlemad suht mööda st ei näe, et kuidagi pädeks õigustusena.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 17:21:44 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
vester1 kirjutas:
Eks võib juhtuda iga masinaga aga mitte just väga hea reklaam Mamibotile https://www.facebook.com/urmas.laaneviir/posts/4188684027875887


Kuskil Mamiboti lehel oli nende esindaja kommentaar, millest jäid silma 2 seisukohta: vana mudel ja väljalülitatuna laadimine pidavatki ohtlik olema.
Minu meelest mõlemad suht mööda st ei näe, et kuidagi pädeks õigustusena.


Nägin ise ka ja oli päris hämmingus sellisest suhtumisest.
Milleks üldse seda onoff nuppu toppida kui põhimõtteliselt kasutada ei tohi....
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 12:52:40 vasta tsitaadiga

No taoline asi võib ju teoorias juhtuda iga seadlistega, kus need akud sees.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 17:50:40 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
No taoline asi võib ju teoorias juhtuda iga seadlistega, kus need akud sees.


Kui ikka akud füüsiliselt kahjustatud pole, siis naljalt enam ei tohiks. Tootja peab kasutama lihtsalt piisavalt erinevaid kaitseid, mis ei lase sellistel ülelaadimis ja muudel jamadel tekkida, mis võivad akud laiali lüüa.
Akutööriistade akud on ka kõik need kirutud pulgad mis jube ohtlikud jne aga mustmiljon korda objektidel kukkumist ja 1000 korda laadimisi ja ikka ei ole eriti kuulnud kuskilt, et need oleks maha põlenud või laiali lennanud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 19:15:09 vasta tsitaadiga

Kas s5 hari on erinev s5max harjast?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 19:52:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas s5 hari on erinev s5max harjast?


S5maxi oma lihtsam puhastada, sest otsad käivad küljest. Võimalik, et oli mingit vahet veel aga ei mäleta enam. Igatahes s5maxi oma sobib ka tavalisle s5-le
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 06:44:44 vasta tsitaadiga

Peaks vist tellima, ma pole yhtegi juppi vahetanud 3a jooksul. Eile panin uue filtri mis ostes juba kaasas oli. Siiamaani olen lihtsalt tyhjaks kopsinud tolmust ja uuesti uhama.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 09:34:44 vasta tsitaadiga

Peab s5 maxile puhastuslappe ostma. Millalgi oli siin https://myrobot.ee/toode/roborock-s5-s6-s7-puhastuslapp-1-tk/ müüa aga hetkel otsas.
On keegi Eestist neid lappe saanud või tuleb alist tellida?

E: midagi leidsin siit link
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 10:31:58 vasta tsitaadiga

Mul hakkas täna mi robot (s5 vist) öösel ise tööle lambist.

Ühtegi käsklust pole antud ja taimerit ka polnud.
Naljakas et clean history ei näita üldse et masin oleks tööle hakanud.


On kellelgi midagi sarnast juhtunud?

Pean uurima kas saab firmware/softi üle lasta vms.

Võtsin ka Mi servicega ühendust, ootan vastust icon_smile.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 11:26:40 vasta tsitaadiga

Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 23.08.2021 16:53:07 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält thumbs_down.gif


seda mõtled?

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ROBOROCK-VACUUM-CLEANER-ACC-BRUSH-COVER-S5-BLACK-8020057-ROBOROCK-460700
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 18:05:57 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Eestist saab kusaltki osta ka seda harja alus plaati?
Mõrad sees ja paar kohta puruks, lõperdab ja teeb häält thumbs_down.gif


Mul rebenes see kumm ära, sest tal on kombeks piki lävepakke sõita. Lahendasin nii, et jagasin ruumid ära ustest veits eemal. Asemele tellisin mingi aliexpressi hiinaka (https://www.aliexpress.com/item/1005001278273114.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.272e4c4dvh7uYD) mis nüüd kuuldavalt pläriseb. Ei saagi aru miks, muidu pmst identne originaaliga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 09:23:41 vasta tsitaadiga

weedstone, õige, kuid kas see 2gen mudelile ka sobib?
aX, mul poiss retsis aparaati suvel vähe, tõstis üle oma telje jne jne, too junn andis lihtsalt järgi.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 10:02:50 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.

Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper! icon_smile.gif

Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link

Ülevaade

Link


Ning tundub, et kasutab kõiki samu maintenance juppe mis Xiaomi Roborockid.


ma vist ostan ka selle ära.. tundub asjalikum kui see s5 (mitte et s5 midagi viga oleks). See tühjendus kast on räigelt äge
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 10:09:48 vasta tsitaadiga

Poola laos juba pm olemas S7 auto-empty dock, aga vaid musta värvi

Peab valget ootama
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 10:12:52 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.

Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper! icon_smile.gif

Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link

Ülevaade

Link


Ning tundub, et kasutab kõiki samu maintenance juppe mis Xiaomi Roborockid.


ma vist ostan ka selle ära.. tundub asjalikum kui see s5 (mitte et s5 midagi viga oleks). See tühjendus kast on räigelt äge




Keegi kes ära ostab võiks tühjendusjaama tühjendamis võimet ka näidata. Ei leia väga üldse mingeid teste kuidas ennast tühjaks imeb. Oleksin väga üllatunud kui nii väike jaam suudab normaalselt ennast tühjaks imeda ja ei peaks pidevalt kontrollima masinat.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.