|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.06.2021 09:38:16
|
|
|
Väga paljud levinud äpid kasutavad seda meetodit, Dogbert.
Facebook on ka üks selline. Võib-olla mingit suuremate taustal toimuvate tehniliste muudatuste puhul on äpi uuendamine vajalik aga kuva muutub ka ilma rakendust uuendamata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
01.06.2021 09:58:38
|
|
|
| softis kirjutas: |
Väga paljud levinud äpid kasutavad seda meetodit, Dogbert.
Facebook on ka üks selline. Võib-olla mingit suuremate taustal toimuvate tehniliste muudatuste puhul on äpi uuendamine vajalik aga kuva muutub ka ilma rakendust uuendamata. |
Jah, mulle ei olnud tegelikult vaja seda selgitada, ma üritasin rex-ile selgitada, kuidas äpid oma UI-d saavad muuta äppi ennast uuendamata ja Play seadistusest sedasi "üle sõita".
Aga aitäh sellegipoolest.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
02.07.2021 11:19:57
|
|
|
Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
02.07.2021 11:35:30
|
|
|
| pluto kirjutas: |
Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama. |
Vajutad klappidel "play" nuppu? Ja siis taustal võtab viimase meedia mis mängis vms.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
02.07.2021 13:04:14
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| pluto kirjutas: |
Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama. |
Vajutad klappidel "play" nuppu? Ja siis taustal võtab viimase meedia mis mängis vms. |
Aitäh, oligi kurja juur leitud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.07.2021 05:32:48
|
|
|
Xperia 10 II pildistamise äpp mingi imelik reziimide valik jne.
Mis oleks asjalik pildistamiseks st. ilma reklaamita?
Mingi google enda toode?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
29.07.2021 08:26:23
|
|
|
Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on?
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.07.2021 09:51:31
|
|
|
| Naabrivana kirjutas: |
| Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on? |
Natuke tausta oleks abiks.
Kas sa kolid ühest telefonist teise?
Või mida tahad üle kanda?
Mismoodi sa neid ühendada üritad, wifi direct?
Kui lihtsalt pilte või faile ning väheses koguses siis oleks tõenäoliselt lihtsam Google drive vahendusel seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
29.07.2021 11:52:50
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Naabrivana kirjutas: |
| Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on? |
Natuke tausta oleks abiks.
Kas sa kolid ühest telefonist teise?
Või mida tahad üle kanda?
Mismoodi sa neid ühendada üritad, wifi direct?
Kui lihtsalt pilte või faile ning väheses koguses siis oleks tõenäoliselt lihtsam Google drive vahendusel seda teha. |
Üritasin läbi google Seadistamine ja Taastamine - lähedusesoleva seadme seadistamine - Eimesel korral leidsid teineteist ja pärast ei midagi.
Plaan oli jah nagu alati vanalt telefonilt sisu uude telefonisse kanda läbi sinihamba (LG->Redmi). Miski pööras neid omavahel tülli ja nad väldivad nüüd igasuguseid kontakte.
Proovisin ka mõnda neist äppidest, mis telefonidest aitab infot välja tõsta ja teise saata aga lootusetu kumbki ei tunnista olemasolu.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.07.2021 21:02:00
|
|
|
| Naabrivana, BT puhul aitab tavaliselt vanade paaringute kustutamine. Et alustaksid värskelt lehelt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.08.2021 10:27:49
|
|
|
| Kas on mingi rakendus või variant kuidas muuta lihtlabane paigaldatud rakendus süsteemi rakenduseks? Et ei saaks rakendust peatada, ära killida. Et alati kui tel. käima panna siis läheks ka tööle.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.08.2021 17:34:12
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas on mingi rakendus või variant kuidas muuta lihtlabane paigaldatud rakendus süsteemi rakenduseks? Et ei saaks rakendust peatada, ära killida. Et alati kui tel. käima panna siis läheks ka tööle. |
Kindlasti on muid uuemaid variante, aga mul on kunagi Link2SD app ostetud ja sellega sai näiteks. Root vajalik muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.08.2021 17:40:46
|
|
|
Tasker vms asjaga ei saa seda teha?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
04.08.2021 20:34:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas sellist äppi pole, mis järjestab aadressid sõidu läbimiseks järjekorda, et mitte risti-rästi läbi linna sõita, vaid otsib kõige lühema tee punktist A punkti B.
Ehk siis sisestad aadressid ja äpp annab kõige optimaalsema teekonna kätte, et need kõik läbi sõita.
|
Google Maps. |
Androidi google maps küll seda ei suuda, või ma ei leia seda võimalust.
Teeb täpselt sellest järjestuses ju mis ma ise sisestan.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.09.2021 11:50:39
|
|
|
| Kas sellist brauserit on Androidile olemas mis kuvaks 100% sama pilti mida kuvavad Chrome jt brauserid Windows PC-l?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
16.09.2021 12:03:46
|
|
|
| firefoxil ja teistelgi browseritel on ju 'desktop site' vms säte, et kuvataks nagu desktop pc'l, saab ka extensioni tõmmata, et see alati aktiveeruks....või mis pilti sa otsid?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.09.2021 17:57:26
|
|
|
| 'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.09.2021 20:11:56
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| 'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi. |
Ma ei tea operal küll kui desktop panna siis kõik lehed nagu desktopil. Või ma lihtsalt ei käi imelikel lehtedel kus see ei tööta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
16.09.2021 22:22:39
|
|
|
Ma ei ole tänapäeva weebi võimalustega ennast kurssi viinud kuid mingi aeg tagasi oli 2 erinevat mobiili tuvastus meetodit.
1. User-agent
2. Screen with
Esimene on suht porno, sest kasutades IOS saad ilusti eraldada Iphone ja Ipad kuid Andoidil vahet pole kas tahvel, föön või mingi arvutilaadne toode millel Andoid, ikka kuvatakse nuditud fööni leht!
Teise puhul on omad probleemid ja sellega ei tööta ka Desktop mode sisse lülitamine!
Seega kui kasutusel 1. Siis desktop mode töötab kuid tulemus on porno, 2. puhul ei tööta kuid samuti samuti võib tulemus porno olla kui arendaja on screen with parameetrid css failis valesti deklareerinud.
Kindlasti minu väited saab ümber lükata kuid üldjoontes vist nii peaks olema.
Edit: on veel ka mobile detect js kuid seda kasutatakse harva ja tulemus peaks kõige parem olema kui css on OK
Lugemiseks https://www.devicedetection.com/
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.09.2021 10:41:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| 'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi. |
Ma ei tea operal küll kui desktop panna siis kõik lehed nagu desktopil. Või ma lihtsalt ei käi imelikel lehtedel kus see ei tööta  |
Opera teeb seda suurepäraselt ja ei pea seda iga kord eraldi küsima.
Mobiilsed lehed on saatanast, päriselt ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.09.2021 12:35:26
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
| firefoxil ja teistelgi browseritel on ju 'desktop site' vms säte, et kuvataks nagu desktop pc'l, saab ka extensioni tõmmata, et see alati aktiveeruks....või mis pilti sa otsid? |
Firefox ja Firefox Focus toetavad mõlemad seda ja töötab ideaalselt...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.09.2021 00:00:53
|
|
|
Päris hea äpp.
https://reincubate.com/camo
Kui teil on mõni mobla kasutult vedelemas, saab selle veebikaameraks teha. Minu vana OnePlus 5T pilt webcamina on parem kui Logitech C920, mida loetakse üheks parimaks webcamiks. Võimalik, et OnePlus 5T on isegi parem kui Brio, pole võimalik kõrvuti võrrelda.
Camo on baasfunktionaalsuses hetkel tasuta kasutatav, eks näeb, mis tulevik toob. Aastamaks pole eriti kutsuv
Nüüd on vaja ainult miskit analoogset juurde osta: https://www.aliexpress.com/item/4001025825335.html
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freezedude
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2002
|
03.10.2021 21:13:04
|
|
|
Android 11
Probleemne rakendus: Google Podcastid
Rakendus peab olema koguaeg pealmine, et saaks midagi kuulata. Kui ekraan avada, siis media mängimine jätkub, aga et pimeda ekraaniga jätkuks, tuleb rakendus peale tagasi tuua. Kas keegi teab milles viga on?
1. Energiasäästurežiim OFF
2. Kasutuspiirangud taustal:
3. Kasutam. rak. unrež. panemine OFF
4. Ooterežiimil rakendused: kirje puudub
5. Sügava ooterežiimi rakendused: kirje puudub
6. Alati aktiveeritud rakendused: rakendus lisatud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.10.2021 08:03:43
|
|
|
| Kasutan pidevalt Google Podcasti. Ei ole midagi häälestanud ja töötab nii nagu peab (pixel3).
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
13.10.2021 23:57:09
|
|
|
| Aidake targad leida proget mis näitaks ära neti liikluse paketid, kunagi oli peal äpp mis näitas ilusti ära kuhu kohta mingi äpp päringud saadab, aga kurinahk olen maha lasknud ja enam ei mäeta mis nimi oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
14.10.2021 07:48:00
|
|
|
| wello kirjutas: |
| Aidake targad leida proget mis näitaks ära neti liikluse paketid, kunagi oli peal äpp mis näitas ilusti ära kuhu kohta mingi äpp päringud saadab, aga kurinahk olen maha lasknud ja enam ei mäeta mis nimi oli. |
https://www.alphr.com/monitor-network-traffic-android/
siit äkki midagi?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
14.10.2021 16:23:24
|
|
|
Mida sa silmas pead? Kui täpselt sa neid andmeid näha tahad? Nagu wireshark või pcap?
Otsi play poes üht või teist, mõlema nimega leiab midagi. Kui hästi töötavad või kui reklaamivabalt neid saab, ei tea. Pole droidi peal wiresharki kasutanud.
Teoreetiliselt peaks ise saama valida, millist interface'i monitoorid.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.10.2021 18:04:10
|
|
|
Ilma rootimata väga nagu ei saagi. Rootituna Titanium Backup abiks
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.10.2021 21:28:34
|
|
|
Olen ka kunagi maadelnud aga tihtipeale võtangi vaid süsteemi seaded ja teen "puhta installi" pärast seda avastad, et varasema äpihunniku asemel vajadki vaid 10 äppi ja elu poole lebom. Parkimise äpi tõmbad alles siis kui satud parkima, bolti alles siis kui vaja kuskile sõita või kõht tühi jne. Enamasti jätavad tasu võtvad äpid endasse meelde kaardiandmed kui tuvastad ennast telefoninumbri või sisselogimisega.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.10.2021 21:52:59
|
|
|
Õnneks (või teinekord ka õnnetuseks) ükski äpp niisama ei saa mööda süsteemi seigelda ja valimatult kõike salvestada. Turvalisuse seisukohast oleks see üliohtlik. Raudselt kasutajad annaksid next-next-next suva appile selliseid õigusi mõtlemata võimalikele tagajärgedele.
Iseasi, kui Androidis oleks võimalik ajutiselt õigusi anda, a'la järgmised 10 min võib äpp teha mida iganes aga siis pead jälle uuesti õigused kinnitama. Sel viisil vast äkki isegi õnnestuks mingi töötav ja mitte rootimist nõudev backupiproge valmis teha.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.10.2021 09:15:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Õnneks (või teinekord ka õnnetuseks) ükski äpp niisama ei saa mööda süsteemi seigelda ja valimatult kõike salvestada. Turvalisuse seisukohast oleks see üliohtlik. Raudselt kasutajad annaksid next-next-next suva appile selliseid õigusi mõtlemata võimalikele tagajärgedele.
Iseasi, kui Androidis oleks võimalik ajutiselt õigusi anda, a'la järgmised 10 min võib äpp teha mida iganes aga siis pead jälle uuesti õigused kinnitama. Sel viisil vast äkki isegi õnnestuks mingi töötav ja mitte rootimist nõudev backupiproge valmis teha. |
Osade lubade korral on võimalik märkida variant "Küsi iga kord" või "Luba rakenduse kasutamise ajal".
Lisaks tekkis mingil hetkel linnuke "Eemalda load, kui rakendust ei kasutata", saan aru, et see on just nende juhtude jaoks kus kasutaja võib juba olla unustanud, et ta mingi loa rakendusele andis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.10.2021 10:37:34
|
|
|
Kunagi Macriumiga tegin S5-st image ja ka taastasin edukalt. Nüüd vist jah ajad muutunud ja enam ei saa.
Aga Sold OUTi jutt õige. Mul isegi "mis äpid installitud" sätung välja lülitatud, et ei läheks automaatselt kõik peale kui telo vahetan.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.10.2021 10:56:42
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kunagi Macriumiga tegin S5-st image ja ka taastasin edukalt. Nüüd vist jah ajad muutunud ja enam ei saa.
Aga Sold OUTi jutt õige. Mul isegi "mis äpid installitud" sätung välja lülitatud, et ei läheks automaatselt kõik peale kui telo vahetan. |
endal peagi telo vahetus ees, kus kohas sellist sätungit leida võiks?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.10.2021 12:01:48
|
|
|
Siis kui küsib algsel seadistusel kas tahad kõiki äppe ka. Siis on mingid variandid, et tuleb kõik või siis saadki teha linnukesed mida tahad. Ma ei tea kas iga seadmega nii on, vb kehtis see asi kui backupist taastasid.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.10.2021 12:44:05
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Siis kui küsib algsel seadistusel kas tahad kõiki äppe ka. Siis on mingid variandid, et tuleb kõik või siis saadki teha linnukesed mida tahad. Ma ei tea kas iga seadmega nii on, vb kehtis see asi kui backupist taastasid. |
. eks näis, kui uus telefon käes. vaevalt midagi vägisi peale hakatakse suruma.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
16.10.2021 01:03:56
|
|
|
Äpikomplekti võid saada taastada küll, kui droidil selleks tuju on (varemalt on sellega hulgaliselt tõrkeid olnud igatahes), aga nende äppide seadistus ei tule kusagilt tagasi mingil juhul. Kõik pead uuesti käsitsi üle käima.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|