Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.06.2021 09:38:16 vasta tsitaadiga

Väga paljud levinud äpid kasutavad seda meetodit, Dogbert.
Facebook on ka üks selline. Võib-olla mingit suuremate taustal toimuvate tehniliste muudatuste puhul on äpi uuendamine vajalik aga kuva muutub ka ilma rakendust uuendamata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 09:58:38 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Väga paljud levinud äpid kasutavad seda meetodit, Dogbert.
Facebook on ka üks selline. Võib-olla mingit suuremate taustal toimuvate tehniliste muudatuste puhul on äpi uuendamine vajalik aga kuva muutub ka ilma rakendust uuendamata.


Jah, mulle ei olnud tegelikult vaja seda selgitada, ma üritasin rex-ile selgitada, kuidas äpid oma UI-d saavad muuta äppi ennast uuendamata ja Play seadistusest sedasi "üle sõita".

Aga aitäh sellegipoolest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 11:19:57 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 11:35:30 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama.

Vajutad klappidel "play" nuppu? Ja siis taustal võtab viimase meedia mis mängis vms.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 13:04:14 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
pluto kirjutas:
Äkki keegi oskab selgitada, kuidas äpp EE Radio mul S10E moblas ise suvalisel ajal käima läheb? Ei leia setingutes sellist kohta.
Nüüd isegi nii, et ma avatud äppide all ei näegi EE Radiot aga suva hetkel hakkab klappides Kuku mängima ja sulgeda nagu ei saagi, peab äpi avama.

Vajutad klappidel "play" nuppu? Ja siis taustal võtab viimase meedia mis mängis vms.


Aitäh, oligi kurja juur leitud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 05:32:48 vasta tsitaadiga

Xperia 10 II pildistamise äpp mingi imelik reziimide valik jne.
Mis oleks asjalik pildistamiseks st. ilma reklaamita?
Mingi google enda toode?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 29.07.2021 08:26:23 vasta tsitaadiga

Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on?
_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 09:51:31 vasta tsitaadiga

Naabrivana kirjutas:
Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on?


Natuke tausta oleks abiks.
Kas sa kolid ühest telefonist teise?
Või mida tahad üle kanda?
Mismoodi sa neid ühendada üritad, wifi direct?

Kui lihtsalt pilte või faile ning väheses koguses siis oleks tõenäoliselt lihtsam Google drive vahendusel seda teha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 29.07.2021 11:52:50 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Naabrivana kirjutas:
Oskab keegi juhatada - ajasin kuidagi 2 Android telefoni omavahel tülli. Tahaks ühelt telefonilt teisele andmed ülekanda aga kumbki ei leia teineteist - alguses korra leidsid. Mis, kus valesti on?


Natuke tausta oleks abiks.
Kas sa kolid ühest telefonist teise?
Või mida tahad üle kanda?
Mismoodi sa neid ühendada üritad, wifi direct?

Kui lihtsalt pilte või faile ning väheses koguses siis oleks tõenäoliselt lihtsam Google drive vahendusel seda teha.


Üritasin läbi google Seadistamine ja Taastamine - lähedusesoleva seadme seadistamine - Eimesel korral leidsid teineteist ja pärast ei midagi.
Plaan oli jah nagu alati vanalt telefonilt sisu uude telefonisse kanda läbi sinihamba (LG->Redmi). Miski pööras neid omavahel tülli ja nad väldivad nüüd igasuguseid kontakte.
Proovisin ka mõnda neist äppidest, mis telefonidest aitab infot välja tõsta ja teise saata aga lootusetu kumbki ei tunnista olemasolu.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 21:02:00 vasta tsitaadiga

Naabrivana, BT puhul aitab tavaliselt vanade paaringute kustutamine. Et alustaksid värskelt lehelt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 10:27:49 vasta tsitaadiga

Kas on mingi rakendus või variant kuidas muuta lihtlabane paigaldatud rakendus süsteemi rakenduseks? Et ei saaks rakendust peatada, ära killida. Et alati kui tel. käima panna siis läheks ka tööle.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 17:34:12 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas on mingi rakendus või variant kuidas muuta lihtlabane paigaldatud rakendus süsteemi rakenduseks? Et ei saaks rakendust peatada, ära killida. Et alati kui tel. käima panna siis läheks ka tööle.

Kindlasti on muid uuemaid variante, aga mul on kunagi Link2SD app ostetud ja sellega sai näiteks. Root vajalik muidugi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 17:40:46 vasta tsitaadiga

Tasker vms asjaga ei saa seda teha?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 17:42:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas on mingi rakendus või variant kuidas muuta lihtlabane paigaldatud rakendus süsteemi rakenduseks? Et ei saaks rakendust peatada, ära killida. Et alati kui tel. käima panna siis läheks ka tööle.

Kirjuta rakenduse autorile? Las ehitab kill switchi rakendusse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:02:22 vasta tsitaadiga

Kas sellist äppi pole, mis järjestab aadressid sõidu läbimiseks järjekorda, et mitte risti-rästi läbi linna sõita, vaid otsib kõige lühema tee punktist A punkti B.
Ehk siis sisestad aadressid ja äpp annab kõige optimaalsema teekonna kätte, et need kõik läbi sõita.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:08:07 vasta tsitaadiga

Google Maps.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:34:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

tsitaat:

Kas sellist äppi pole, mis järjestab aadressid sõidu läbimiseks järjekorda, et mitte risti-rästi läbi linna sõita, vaid otsib kõige lühema tee punktist A punkti B.
Ehk siis sisestad aadressid ja äpp annab kõige optimaalsema teekonna kätte, et need kõik läbi sõita.


Google Maps.

Androidi google maps küll seda ei suuda, või ma ei leia seda võimalust.
Teeb täpselt sellest järjestuses ju mis ma ise sisestan.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 20:43:39 vasta tsitaadiga

Automaatselt vist mitte, aga laod aadressid ritta ja siis näed trajektoore. Seejärel saad kenasti ümber tõsta vastavalt sellele, mida kaardil näed. Distants ja aeg näidatakse kah kohe ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 00:07:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kas sellist äppi pole, mis järjestab aadressid sõidu läbimiseks järjekorda, et mitte risti-rästi läbi linna sõita, vaid otsib kõige lühema tee punktist A punkti B.
Ehk siis sisestad aadressid ja äpp annab kõige optimaalsema teekonna kätte, et need kõik läbi sõita.
Mina ei leidnud sellist, lõpuks progesin ise.
Netis mingisugused olemas, aga mingi 10 punkti piirang vms. Mul oli ühel orienteerumisel vaja 150 punkti läbi lasta ning programm tegi selle ilusasti ära mõne sekundiga icon_smile.gif

Aga ma olen kade ehk jagama ei hakka icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 11:50:39 vasta tsitaadiga

Kas sellist brauserit on Androidile olemas mis kuvaks 100% sama pilti mida kuvavad Chrome jt brauserid Windows PC-l?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 12:03:46 vasta tsitaadiga

firefoxil ja teistelgi browseritel on ju 'desktop site' vms säte, et kuvataks nagu desktop pc'l, saab ka extensioni tõmmata, et see alati aktiveeruks....või mis pilti sa otsid?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 17:57:26 vasta tsitaadiga

'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 18:19:13 vasta tsitaadiga

Ehk otsid veebilehitsejat, millel oleks "fake agent" ja/või mis edastaks desktop resolutsiooni. Pole kõige lihtsam ülesanne...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 20:11:56 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi.
Ma ei tea operal küll kui desktop panna siis kõik lehed nagu desktopil. Või ma lihtsalt ei käi imelikel lehtedel kus see ei tööta icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 21:31:13 vasta tsitaadiga

salatoimik, dvd kasutab ilmselt mingeid vanu lehti mis kuvavad igas olukorras desktop vaadet. Vähegi uuematel on eraldi mobiilne vaade. Desktop vaate pealel lülitamine tähendab tavaliselt suuremat laiust kuigi enda kogemusest ma absoluutselt vihkan kui mobiilsel saidil on funktsionaalsus nullitud ja ma pean desktop peale lülitama, et midagi teha.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 22:22:39 vasta tsitaadiga

Ma ei ole tänapäeva weebi võimalustega ennast kurssi viinud kuid mingi aeg tagasi oli 2 erinevat mobiili tuvastus meetodit.
1. User-agent
2. Screen with

Esimene on suht porno, sest kasutades IOS saad ilusti eraldada Iphone ja Ipad kuid Andoidil vahet pole kas tahvel, föön või mingi arvutilaadne toode millel Andoid, ikka kuvatakse nuditud fööni leht!
Teise puhul on omad probleemid ja sellega ei tööta ka Desktop mode sisse lülitamine!

Seega kui kasutusel 1. Siis desktop mode töötab kuid tulemus on porno, 2. puhul ei tööta kuid samuti samuti võib tulemus porno olla kui arendaja on screen with parameetrid css failis valesti deklareerinud.

Kindlasti minu väited saab ümber lükata kuid üldjoontes vist nii peaks olema.

Edit: on veel ka mobile detect js kuid seda kasutatakse harva ja tulemus peaks kõige parem olema kui css on OK
Lugemiseks https://www.devicedetection.com/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 10:41:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
DVDRW kirjutas:
'desktop site' säte ei muuda enamustel lehtedel mittemidagi.
Ma ei tea operal küll kui desktop panna siis kõik lehed nagu desktopil. Või ma lihtsalt ei käi imelikel lehtedel kus see ei tööta icon_rolleyes.gif

Opera teeb seda suurepäraselt ja ei pea seda iga kord eraldi küsima.
Mobiilsed lehed on saatanast, päriselt ka thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 12:35:26 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
firefoxil ja teistelgi browseritel on ju 'desktop site' vms säte, et kuvataks nagu desktop pc'l, saab ka extensioni tõmmata, et see alati aktiveeruks....või mis pilti sa otsid?


Firefox ja Firefox Focus toetavad mõlemad seda ja töötab ideaalselt...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 00:00:53 vasta tsitaadiga

Päris hea äpp.
https://reincubate.com/camo

Kui teil on mõni mobla kasutult vedelemas, saab selle veebikaameraks teha. Minu vana OnePlus 5T pilt webcamina on parem kui Logitech C920, mida loetakse üheks parimaks webcamiks. Võimalik, et OnePlus 5T on isegi parem kui Brio, pole võimalik kõrvuti võrrelda.
Camo on baasfunktionaalsuses hetkel tasuta kasutatav, eks näeb, mis tulevik toob. Aastamaks pole eriti kutsuv icon_smile.gif

Nüüd on vaja ainult miskit analoogset juurde osta: https://www.aliexpress.com/item/4001025825335.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 18:39:45 vasta tsitaadiga

Sama asi, aga töötab ka läbi wifi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jacksoftw.webcam
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freezedude
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2021 21:13:04 vasta tsitaadiga

Android 11
Probleemne rakendus: Google Podcastid

Rakendus peab olema koguaeg pealmine, et saaks midagi kuulata. Kui ekraan avada, siis media mängimine jätkub, aga et pimeda ekraaniga jätkuks, tuleb rakendus peale tagasi tuua. Kas keegi teab milles viga on?

1. Energiasäästurežiim OFF
2. Kasutuspiirangud taustal:
3. Kasutam. rak. unrež. panemine OFF
4. Ooterežiimil rakendused: kirje puudub
5. Sügava ooterežiimi rakendused: kirje puudub
6. Alati aktiveeritud rakendused: rakendus lisatud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 08:03:43 vasta tsitaadiga

Kasutan pidevalt Google Podcasti. Ei ole midagi häälestanud ja töötab nii nagu peab (pixel3).
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.10.2021 23:57:09 vasta tsitaadiga

Aidake targad leida proget mis näitaks ära neti liikluse paketid, kunagi oli peal äpp mis näitas ilusti ära kuhu kohta mingi äpp päringud saadab, aga kurinahk olen maha lasknud ja enam ei mäeta mis nimi oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 05:39:31 vasta tsitaadiga

wello kirjutas:
Aidake targad leida proget mis näitaks ära neti liikluse paketid, kunagi oli peal äpp mis näitas ilusti ära kuhu kohta mingi äpp päringud saadab, aga kurinahk olen maha lasknud ja enam ei mäeta mis nimi oli.
Android sisseehitatud näitab, mis rakendus netti tarbib.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 07:48:00 vasta tsitaadiga

wello kirjutas:
Aidake targad leida proget mis näitaks ära neti liikluse paketid, kunagi oli peal äpp mis näitas ilusti ära kuhu kohta mingi äpp päringud saadab, aga kurinahk olen maha lasknud ja enam ei mäeta mis nimi oli.

https://www.alphr.com/monitor-network-traffic-android/
siit äkki midagi?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.10.2021 08:46:02 vasta tsitaadiga

https://www.alphr.com/monitor-network-traffic-android/
siit äkki midagi?[/quote]

kahjuks mitte, ei huvita wifi, vaid ainult gsm andmeside ja selle kaudu minevad paketid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 16:23:24 vasta tsitaadiga

Mida sa silmas pead? Kui täpselt sa neid andmeid näha tahad? Nagu wireshark või pcap?
Otsi play poes üht või teist, mõlema nimega leiab midagi. Kui hästi töötavad või kui reklaamivabalt neid saab, ei tea. Pole droidi peal wiresharki kasutanud.
Teoreetiliselt peaks ise saama valida, millist interface'i monitoorid.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 17:00:22 vasta tsitaadiga

Kas on mõnda töökindlat rakendust, millega KÕIK Androidi seadistused ja KÕIK rakendused ning KÕIK rakenduste seadistused saaks tagavarakoopia luua ning pärast identselt samal seadmel taastada?

Telefon läheb garantiiremonti ning "lubati", et andmed lähevad kaduma - ei viitsi tegeleda seadistamisega.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 18:04:10 vasta tsitaadiga

Ilma rootimata väga nagu ei saagi. Rootituna Titanium Backup abiks
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 18:10:59 vasta tsitaadiga

Või kui androidi (major) versioon ei muutu, siis TWRP Recovery mis teeb pmst "ketta" image. Aga see nõuab unlocked bootloaderit ja sõltuvalt garantii teostaja tujust võib hakata õiendama kui bootloader on lahti tehtud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 19:56:19 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles, et Androidi enda backup taastab süsteemiseadistused ja rakendused, aga rakenduste seadistused ei taasta.
Mingid kolmanda osapoole omad äkki suudaksid hakkama saada - küsikski kogemust.

Rootida ei viitsi, viimati tegin seda aastaid-aastaid tagasi...

Aga eks proovin, äkki peaks tegema mingite mitmete rakendustega backupid ning siis lihtsalt lootma heale õnnele, et mõni raudselt taastab kõik vajaliku icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 21:28:34 vasta tsitaadiga

Olen ka kunagi maadelnud aga tihtipeale võtangi vaid süsteemi seaded ja teen "puhta installi" pärast seda avastad, et varasema äpihunniku asemel vajadki vaid 10 äppi ja elu poole lebom. Parkimise äpi tõmbad alles siis kui satud parkima, bolti alles siis kui vaja kuskile sõita või kõht tühi jne. Enamasti jätavad tasu võtvad äpid endasse meelde kaardiandmed kui tuvastad ennast telefoninumbri või sisselogimisega.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 21:52:59 vasta tsitaadiga

Õnneks (või teinekord ka õnnetuseks) ükski äpp niisama ei saa mööda süsteemi seigelda ja valimatult kõike salvestada. Turvalisuse seisukohast oleks see üliohtlik. Raudselt kasutajad annaksid next-next-next suva appile selliseid õigusi mõtlemata võimalikele tagajärgedele.
Iseasi, kui Androidis oleks võimalik ajutiselt õigusi anda, a'la järgmised 10 min võib äpp teha mida iganes aga siis pead jälle uuesti õigused kinnitama. Sel viisil vast äkki isegi õnnestuks mingi töötav ja mitte rootimist nõudev backupiproge valmis teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 09:15:49 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Õnneks (või teinekord ka õnnetuseks) ükski äpp niisama ei saa mööda süsteemi seigelda ja valimatult kõike salvestada. Turvalisuse seisukohast oleks see üliohtlik. Raudselt kasutajad annaksid next-next-next suva appile selliseid õigusi mõtlemata võimalikele tagajärgedele.
Iseasi, kui Androidis oleks võimalik ajutiselt õigusi anda, a'la järgmised 10 min võib äpp teha mida iganes aga siis pead jälle uuesti õigused kinnitama. Sel viisil vast äkki isegi õnnestuks mingi töötav ja mitte rootimist nõudev backupiproge valmis teha.


Osade lubade korral on võimalik märkida variant "Küsi iga kord" või "Luba rakenduse kasutamise ajal".
Lisaks tekkis mingil hetkel linnuke "Eemalda load, kui rakendust ei kasutata", saan aru, et see on just nende juhtude jaoks kus kasutaja võib juba olla unustanud, et ta mingi loa rakendusele andis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 10:33:34 vasta tsitaadiga

Android jah vist alates 10 või 11 versioonist automaatselt eemaldab ligipääsuload kui rakendust pole teatud aeg kasutatud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 10:37:34 vasta tsitaadiga

Kunagi Macriumiga tegin S5-st image ja ka taastasin edukalt. Nüüd vist jah ajad muutunud ja enam ei saa. icon_rolleyes.gif
Aga Sold OUTi jutt õige. Mul isegi "mis äpid installitud" sätung välja lülitatud, et ei läheks automaatselt kõik peale kui telo vahetan.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.10.2021 10:56:42 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kunagi Macriumiga tegin S5-st image ja ka taastasin edukalt. Nüüd vist jah ajad muutunud ja enam ei saa. icon_rolleyes.gif
Aga Sold OUTi jutt õige. Mul isegi "mis äpid installitud" sätung välja lülitatud, et ei läheks automaatselt kõik peale kui telo vahetan.
endal peagi telo vahetus ees, kus kohas sellist sätungit leida võiks?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 12:01:48 vasta tsitaadiga

Siis kui küsib algsel seadistusel kas tahad kõiki äppe ka. Siis on mingid variandid, et tuleb kõik või siis saadki teha linnukesed mida tahad. Ma ei tea kas iga seadmega nii on, vb kehtis see asi kui backupist taastasid.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.10.2021 12:44:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Siis kui küsib algsel seadistusel kas tahad kõiki äppe ka. Siis on mingid variandid, et tuleb kõik või siis saadki teha linnukesed mida tahad. Ma ei tea kas iga seadmega nii on, vb kehtis see asi kui backupist taastasid.
thumbs_up.gif . eks näis, kui uus telefon käes. vaevalt midagi vägisi peale hakatakse suruma.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 01:03:56 vasta tsitaadiga

Äpikomplekti võid saada taastada küll, kui droidil selleks tuju on (varemalt on sellega hulgaliselt tõrkeid olnud igatahes), aga nende äppide seadistus ei tule kusagilt tagasi mingil juhul. Kõik pead uuesti käsitsi üle käima.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.