Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2021 19:31 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/press-release/intel-launches-ice-lake-xeon-w-3300-series-with-up-to-38-cores

Just seda oli vaja - native Wifi6E tuge workstation prosele icon_lol.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV kasutaja
c4v6

sõnum 30.07.2021 08:54 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks teile, et 11700k töötas kuu aega ilusti lauakastis. Garantiiga tutikas kast millelt 3070 minema visatud ja 3090 asendatud. Kaevab mõõduka koormusega kui just ei mängi.
Prose tempid häirivad veidi. Idle 40+ ja koormuse all mingi 70-80, olen näinud ka piiki sekundiks 87. Masinal on Dark Rock 4 PRO jahuti vms. Mulle tundub, et Noctua D15 oleks kindlasti parem valik kuna eelmisel kastil seda kasutasin.
Kõik väidavad, et asi need tempid ongi ok. No ju siis on. Kastile olen lisanud ventikaid ja hingab hästi. Kaardi temp 55-57 ja memory temp 88-92 vahel ka nende räigete 30 kraadiste ilmadega.

Siiiski... üks õhtu mängisin microsoft flight simulaatorit ca. 3 tundi järjest ja no see suudab ikka täiesti peeneks lasta selle tehnika. Olgu öeldud, et mul on FULL HD telekas, seega ma ei tea mis 4k juures veel oleks icon_biggrin.gif Igatahes ma keerasin kõik näitajad põhja mis sai ja vahepeal on tajuda, et käib üle jõu.
Enivei hommikul ärgates oli blue screen ja restarti tehes nägin kas kasutaja sisse logimist või paaril üksikul juhul ka desktopi. Loopis mingeid erinevaid erroreid mis meelde ei jäänud aga kõik näitajad viisid üksikute (see ju üsna uus prose) juhtudeni kus mingid testijad ja mehed rääkisid, et ilmselt saabki 11 seeria ja 590 emaplaatide teema veidi õrn olema.
Viisin garantiisse ja vahetati prose välja, mis viga ei öeldud. Netitarkus räägib, et mingid jalad pidid ära põlema emaplaadi poolsest otsast.
Emaplaadiks on ASUS TUF GAMING Z590-PLUS WIFI
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 31.07.2021 07:54 vasta tsitaadiga

Intel Alder Lake-S to See Limited Launch of Enthusiast SKUs in 2021, Other Models Arrive 2022
https://www.techpowerup.com/285030/intel-alder-lake-s-to-see-limited-launch-of-enthusiast-skus-in-2021-other-models-arrive-2022
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.