|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
23.07.2021 14:27:31
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Peterburi tee algab natuke enne tunnelit seal kus Järvevana tee hargneb kaheks, Google Maps näitab igati õigesti.
Maa-ameti kaarti ehk ikka usute.
Spoiler 
|
Maa-ameti kaardid peaksid korrektsed olema jah. Kunagi ammu oli mul vaja kuskilt ka mingi tee nime kontrollida ja sealt sai täpse vastuse.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.07.2021 15:11:57
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| sakinaga, need motikad olidki hulgim sadamakail ootamas. Eks need peale mahutatakse, aga suurema hulga puhul tuleb mahajääjaid ka ette. |
Aa, eelmises postituses kirjutasid järtsus seismisest, sain valesti aru.
Raport rindelt: hetkel on järjekord Virtsus umbes 3 kilomeetrit.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.07.2021 15:13:41
|
|
|
Iga päev sõidab 1500 inimest ooperit vaatama ja järgmine päev tagasi?
See annab päris hea lisakoormuse sellele nädalale.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
24.07.2021 02:17:11
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.07.2021 09:03:40
|
|
|
Menttid on kukket
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
25.07.2021 21:19:05
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.07.2021 06:59:11
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Spoiler 
|
Mida õpetati?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.07.2021 09:03:37
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Spoiler 
|
Mida õpetati? |
Ei saanudki aru, möödasõidul keerati peale, pikivahe oli ju piisav, siis tõmmeldi piduritega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.07.2021 09:35:07
|
|
|
Fu*kimist vist õpetati...
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.07.2021 17:30:43
|
|
|
| Jah, tõukur pidanuks jalakäija kiirusega sellegipoolest teed ületama
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2021 17:33:41
|
|
|
ma ka kuskil ütlesin, et tõukur lendab täie pa.saga peale ja siis süüdistate autojuhti milleski, sain tagasi, et " bläblä mine kuskile effbeeesse ja asjad.. minu seisukoht oli, et hoolimata sellest, kas keerab autojuht sisse õigest või valest otsast, kui tõukur täie pasaga arvab heaks kuskilt lennata, pole autojuhil vähimatki võimalust midagi teha sellise hoo pealt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.07.2021 18:14:50
|
|
|
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.
No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal
Hakka või mõtlema, et tõesti peaks meil kergliikuri load olemas olema. Elimineeriks ära need oinad kes ööd ega mütsi ei jaga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.07.2021 18:16:19
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.
No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal  |
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.07.2021 18:21:51
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Elimineeriks ära need oinad kes ööd ega mütsi ei jaga. |
Selliseid oinastest kileviinereid küll ja küll, kes ratas katuseraamil autoga 2sportimiskohta" sõidavad ja siis unustavad ratta seljas olles igasugusedki põhimõtted, mis eristab inimest kivipallur jürkast.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
26.07.2021 18:25:03
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.
No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal  |
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms. |
See printsiip on kogu aeg olemas olnud.
Kui tõuksiga autole sisse sõidetakse (mitte autojuhi süül), siis tahaksid karistatud saada kui kõrgendatud ohu allikas?
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.07.2021 18:28:36
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.
No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal  |
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms. |
Meenub kuu-kaks tagasi levinud video kus Tartu maanteel trammiteel sõitis üks tüdruk tõuksiga tuimalt lapsevankrisse sisse. Nagu where the fuck su silmad on???
Juba ammu kommenteeris Sirk, et tegelikult tohib sellistega sõita. 2014 oli kaasus kus Rakvere politseinikud pizdiitasid Rootsis registreeritud Chevrolet mis oli USA politsei värvides.
Praegu sai see BMW pigem siiski tähelepanu oma ajaloo eest...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.07.2021 18:36:37
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.
No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal  |
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms. |
See printsiip on kogu aeg olemas olnud.
Kui tõuksiga autole sisse sõidetakse (mitte autojuhi süül), siis tahaksid karistatud saada kui kõrgendatud ohu allikas? |
mõte oli ikka, et tõuksijuht maksku kahjud ja kompensatsioonigi veel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.07.2021 21:54:12
|
|
|
Ei tule sealt midagi, politsei poolt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.07.2021 22:40:18
|
|
|
arvata võib, et läheb talupojatarkuse järgi, et kui kõrvalseisja võib arvata, et tegu on alarmsõidukiga, siis on keelatud.
eks vajadusel testitakse see ka kohtus ära aga meie või naaberriikide värviskeemid, eriti koos vastava tekstiosaga küsimusi kindlasti ei tekita.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.07.2021 23:19:30
|
|
|
Kordusülevaatusest ei piisa? Autol on passis värv.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
27.07.2021 10:39:14
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Üpris avatult sõnastatud.
Või tõepoolest kõikide maailma kõikide avariisõidukite värvid keelatud?
Et kui kusagil Lõuna-Aafrika piirkonnas on kusagil sinist värvi alarmsõiduk, siis kõik sinised sõidukid keelustatakse? Muidu provotseeriv argument, mõistan. |
Alarmsõiduk pole ainult värv - neil ka muud elemendid mis peavad sobima.
Sinine võib olla aga kui paned selle lõuna-aafrika politsei sildi kah peale siis on bizdets....
Aga tädi proovigu venemaale minna sellise autoga. Ilmselt sinna minna ei julge kuna politsei "parema" käitumisega....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.07.2021 11:39:38
|
|
|
Aga võibolla tädile meeldivad mendid ja püüab neid endale ligi meelitada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.07.2021 13:07:21
|
|
|
https://www.postimees.ee/7301215/toukerattur-lendas-soidukiga-kokkuporkel-jarelhaagisesse?fbclid=IwAR3d7MnC-pjdbx_0Uz5jpuSeyYkVAWZykY2EmSzpKeG7hYFTjJ6uttf0qUs
Ei tea mida see autojuht mõtles kui paremale pööras vastas suunda.
Ma ei ole seal kohas käinud juba oma 5 aastat vms. Aga tee ehituse järgi õiges suunas peaks vist paremale saama keerata. See auto juht muidugi sõitis sealt mööda.
Samas see elektri tõukerattur on ka muidugi paras tegelane kes jääb vast rongile ka alla kunagi.
Anda maksimumiga sõita üle autotee vastavalt küll rohelise tulega, aga samas miks peaks autojuhid sellistega arvestama kui nad on kaugustes ja ei võta üldse hoogu maha ka.
Auto juhid arvestavad jalakäijatega kes on tee ääres teed ületamas ja neile peab teed andma. See rattur või tõukerattur kes on teeäärest kuskil
20 meetrit pluss kaugemal, siis nendega ei pea küll autojuht arvestama parem pööret sooritamas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
27.07.2021 18:26:05
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
https://www.postimees.ee/7301215/toukerattur-lendas-soidukiga-kokkuporkel-jarelhaagisesse?fbclid=IwAR3d7MnC-pjdbx_0Uz5jpuSeyYkVAWZykY2EmSzpKeG7hYFTjJ6uttf0qUs
Ei tea mida see autojuht mõtles kui paremale pööras vastas suunda.
Ma ei ole seal kohas käinud juba oma 5 aastat vms. Aga tee ehituse järgi õiges suunas peaks vist paremale saama keerata. See auto juht muidugi sõitis sealt mööda.
Samas see elektri tõukerattur on ka muidugi paras tegelane kes jääb vast rongile ka alla kunagi.
Anda maksimumiga sõita üle autotee vastavalt küll rohelise tulega, aga samas miks peaks autojuhid sellistega arvestama kui nad on kaugustes ja ei võta üldse hoogu maha ka.
Auto juhid arvestavad jalakäijatega kes on tee ääres teed ületamas ja neile peab teed andma. See rattur või tõukerattur kes on teeäärest kuskil
20 meetrit pluss kaugemal, siis nendega ei pea küll autojuht arvestama parem pööret sooritamas. |
Seal (Facebooki postituses) kommentaarides on muidugi puhas kuld. Tõuksivennad on täiesti ära tõusnud ja arvavad, et ongi ok täisgaasiga sõita nagu jumal juhatab
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.07.2021 19:18:29
|
|
|
Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.07.2021 19:39:04
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks. |
Mõlemad on süüdi. Üks sõitis vastassuunda ja teine andis täis gaasiga sõita ilma hoogu maha võtmata jne.
See umbes selline laks kui sul autol on ees midagi katki ja tahad kindlustus laksu saada, siis sellises olukorras annad gaasi juurde, kui ideaalne olukord, kus sa süüdi ei jää
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.07.2021 20:12:05
|
|
|
Autojuht võis ju reegleid rikkuda aga õnnetuse põhjustamises ta küll süüdi ei ole. Pakun et tõuksimees hindas autot ilma käruta olevaks ja tahtis tagant läbi sõita.
Isegi mõnes kohas vaatad kui käru taga et kas kõrvalliikleja märkab või kütab sisse.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
27.07.2021 20:49:20
|
|
|
| Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.07.2021 20:52:32
|
|
|
| Oleks tõuksi asemel jalakäija olnud, ei oleks õnnetust juhtunud. Või oleks tõuks sõitnud jalakäija kiirusega umbes 4 kmh, ei oleks ka õnnetust juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
27.07.2021 21:18:19
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
27.07.2021 21:21:00
|
|
|
datsial ju pidureid pole
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.07.2021 21:21:56
|
|
|
| Huvitav, et nii uuel mersul siis automaatselt pidur ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
27.07.2021 21:31:45
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma... |
Pöördel pead isegi ratturile teed andma, kui ta üle sebra sõidab.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.07.2021 21:49:57
|
|
|
Rekkamehed ju ei näe pöördel isegi sõiduautosid, miks siis veel kergliiklejale teed peaks andma
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
27.07.2021 22:13:11
|
|
|
| softis kirjutas: |
Rekkamehed ju ei näe pöördel isegi sõiduautosid, miks siis veel kergliiklejale teed peaks andma  |
Rekkamehel on ukse peal kleeps ja daiboh kui mõni külje alla mõnulema ronib.
EDIT:
Vahi tehnoloogiat. Renault Thalial on avarii korral iseenesest eemalduvad uksed
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
28.07.2021 00:11:12
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks. |
Mismoodi on autojuht süüdi selles, kui kergliikuri juht ei taganud nõuetekohast ja turvalist teeületamist ja ei täitnud sellega seotult seadust?
| lopes39 kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks. |
Mõlemad on süüdi. Üks sõitis vastassuunda ja teine andis täis gaasiga sõita ilma hoogu maha võtmata jne.
See umbes selline laks kui sul autol on ees midagi katki ja tahad kindlustus laksu saada, siis sellises olukorras annad gaasi juurde, kui ideaalne olukord, kus sa süüdi ei jää |
Autojuht on tõesti süüdi vastassuunas sõidus, kuid see ei põhjustanud konkreetset õnnetust. Konkreetse õnnetuse põhjustas ikkagi see, et kergliikleja ei vähendanud tee ületamisel kiirust ja samuti ei taganud ka seda, et ta oleks olnud autojuhi vaateväljas.
| Oisu. kirjutas: |
| Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma... |
Loomulikult peab. Soovitan liiklusseadus uuesti üle vaadata.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.07.2021 00:49:00
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
| Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma... |
Loomulikult peab. Soovitan liiklusseadus uuesti üle vaadata. |
Oisu on rekkajuht, neil on teised seadused!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
28.07.2021 07:05:28
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Vahi tehnoloogiat. Renault Thalial on avarii korral iseenesest eemalduvad uksed
|
Kui see asjandus nüüd rikki peaks minema ja saksas kiirteel uksed katapulteeruma hakkavad ......
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.07.2021 07:12:24
|
|
|
jälle teid "remonditud" nii edasi läheb siis varsti terve tallinn ainult kruusateed.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.07.2021 08:49:40
|
|
|
tallinna kruusatuuning. paned sikliga hommikul tööle, on tee korras, õhtul koju tuled, on kruusakas. tartus on seda kruusatuuningut minimaalselt õnneks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.07.2021 09:12:48
|
|
|
| Allrait kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
| Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma... |
Pöördel pead isegi ratturile teed andma, kui ta üle sebra sõidab. |
See kehtib ainult siis kui rattur on teeääres. Kui rattur on teeäärest kuskil 10 meetri kaugusel, siis talle teed ei pea küll keegi andma.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|