Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 14:27:31 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Peterburi tee algab natuke enne tunnelit seal kus Järvevana tee hargneb kaheks, Google Maps näitab igati õigesti. icon_idea.gif
Maa-ameti kaarti ehk ikka usute.
Spoiler Spoiler Spoiler


Maa-ameti kaardid peaksid korrektsed olema jah. Kunagi ammu oli mul vaja kuskilt ka mingi tee nime kontrollida ja sealt sai täpse vastuse.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 15:11:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
sakinaga, need motikad olidki hulgim sadamakail ootamas. Eks need peale mahutatakse, aga suurema hulga puhul tuleb mahajääjaid ka ette.
Aa, eelmises postituses kirjutasid järtsus seismisest, sain valesti aru.

Raport rindelt: hetkel on järjekord Virtsus umbes 3 kilomeetrit.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 15:13:41 vasta tsitaadiga

Iga päev sõidab 1500 inimest ooperit vaatama ja järgmine päev tagasi?
See annab päris hea lisakoormuse sellele nädalale.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2021 02:17:11 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mäletate bemmivenda kellele driftides Russalka juures kiiruskaamera tee peale ette hüppas?
Tüüp ostis uue bemmi ja väga huvitavates värvides:
Spoiler Spoiler Spoiler


Eks see mingi edevuse ja lolluse kombinatsioon ole. Bemm ka vastav, Saksast just toodud, 300k sõitnud rimakas icon_lol.gif
Eks näeb mida päris politsei sellest arvab.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.07.2021 09:03:40 vasta tsitaadiga

Menttid on kukket icon_idea.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2021 21:19:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.07.2021 06:59:11 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Mida õpetati?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 09:03:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Mida õpetati?

Ei saanudki aru, möödasõidul keerati peale, pikivahe oli ju piisav, siis tõmmeldi piduritega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 09:35:07 vasta tsitaadiga

Fu*kimist vist õpetati...
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 09:53:15 vasta tsitaadiga

Ilusad ilmad teevad inimesi vist uimaseks.
Veidi vähem, kui 2 nädalat pole kaherattalisega sõitnud ning nüüd istusin uuesti sadulasse ja ~200km jooksul 5 ettekeeramist... Ühel korral lausa nii, et pidin pigi-libedal asfaldil tagumise ABS-blokki laskma, õnneks oli sirge, muidu oleks juba lõbusaks läinud.
Ja ei sõitnud ka väga aktiivselt, täiesti tavapäraselt...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.07.2021 17:17:54 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/94111093/video-onnelik-maandumine-elektritoukerattur-lopetas-hirmuaratava-kokkuporke-jarelkarus
Mis arvate, kes süüdi?
Minu arvamus - mõlemad. Autujuht ei andnud teed, tõukur ületas kiirust sebral.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 17:19:06 vasta tsitaadiga

Autojuht keeras üldse vastassuunast sisse.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.07.2021 17:30:43 vasta tsitaadiga

Jah, tõukur pidanuks jalakäija kiirusega sellegipoolest teed ületama
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 17:33:41 vasta tsitaadiga

ma ka kuskil ütlesin, et tõukur lendab täie pa.saga peale ja siis süüdistate autojuhti milleski, sain tagasi, et " bläblä mine kuskile effbeeesse ja asjad.. minu seisukoht oli, et hoolimata sellest, kas keerab autojuht sisse õigest või valest otsast, kui tõukur täie pasaga arvab heaks kuskilt lennata, pole autojuhil vähimatki võimalust midagi teha sellise hoo pealt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.07.2021 18:14:50 vasta tsitaadiga

Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.

No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal thumbs_down.gif

Hakka või mõtlema, et tõesti peaks meil kergliikuri load olemas olema. Elimineeriks ära need oinad kes ööd ega mütsi ei jaga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.07.2021 18:16:19 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.

No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal thumbs_down.gif
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.07.2021 18:21:51 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Elimineeriks ära need oinad kes ööd ega mütsi ei jaga.

Selliseid oinastest kileviinereid küll ja küll, kes ratas katuseraamil autoga 2sportimiskohta" sõidavad ja siis unustavad ratta seljas olles igasugusedki põhimõtted, mis eristab inimest kivipallur jürkast.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.07.2021 18:25:03 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.

No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal thumbs_down.gif
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms.

See printsiip on kogu aeg olemas olnud.
Kui tõuksiga autole sisse sõidetakse (mitte autojuhi süül), siis tahaksid karistatud saada kui kõrgendatud ohu allikas?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.07.2021 18:26:16 vasta tsitaadiga

Sellest oli juba kusagil juttu, nüüd siis politsei tegeleb sellisega https://www.elu24.ee/7301213/trahv-soolas-bmw-miilitsaautoks-tuuninud-naine-pahandas-eesti-politseid
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.07.2021 18:28:36 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.

No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal thumbs_down.gif
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms.

Meenub kuu-kaks tagasi levinud video kus Tartu maanteel trammiteel sõitis üks tüdruk tõuksiga tuimalt lapsevankrisse sisse. Nagu where the fuck su silmad on???

jägaja kirjutas:
Sellest oli juba kusagil juttu, nüüd siis politsei tegeleb sellisega https://www.elu24.ee/7301213/trahv-soolas-bmw-miilitsaautoks-tuuninud-naine-pahandas-eesti-politseid

Juba ammu kommenteeris Sirk, et tegelikult tohib sellistega sõita. 2014 oli kaasus kus Rakvere politseinikud pizdiitasid Rootsis registreeritud Chevrolet mis oli USA politsei värvides.
Praegu sai see BMW pigem siiski tähelepanu oma ajaloo eest...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.07.2021 18:36:37 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Mnator kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Üldse on jube ajuvaba see põhjagaasiga mööda linna ringi lendamine. Autoga sa ju ei sõida muudkui gaas põhjas.

No fakk, ma ka vahest rendin Bolti tõukse, aga gaas põhjas liiklen tõesti vaid sellistes kohtades, kus ei ole karta, et keegi ette keeraks või mõni oinas nurga tagant ette hüppaks (pikad sirged laiad, ilma takistusteta teed). Kesklinnas liigun enamasti suhteliselt aeglase kiirusega, ülekäikudel tulen maha või tühja ülekäigu korral veeren aeglaselt üle.
Enamasti võib öelda, et pea igas tõuksiõnnetuses on mingi osa süüst siiski tõukeratturil endal thumbs_down.gif
tuleb rakendada printsiipi, et motoriseeritud liiklusvahendiga liikuja on kõrgendatud ohu allikas
ja sellest tulenevalt avarii korral kõrgendatud vastutus mängu tuua jms.

See printsiip on kogu aeg olemas olnud.
Kui tõuksiga autole sisse sõidetakse (mitte autojuhi süül), siis tahaksid karistatud saada kui kõrgendatud ohu allikas?
mõte oli ikka, et tõuksijuht maksku kahjud ja kompensatsioonigi veel icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 21:54:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sellest oli juba kusagil juttu, nüüd siis politsei tegeleb sellisega https://www.elu24.ee/7301213/trahv-soolas-bmw-miilitsaautoks-tuuninud-naine-pahandas-eesti-politseid


Ei tule sealt midagi, politsei poolt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 22:07:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sellest oli juba kusagil juttu, nüüd siis politsei tegeleb sellisega https://www.elu24.ee/7301213/trahv-soolas-bmw-miilitsaautoks-tuuninud-naine-pahandas-eesti-politseid
Üpris avatult sõnastatud.
Või tõepoolest kõikide maailma kõikide avariisõidukite värvid keelatud?
Et kui kusagil Lõuna-Aafrika piirkonnas on kusagil sinist värvi alarmsõiduk, siis kõik sinised sõidukid keelustatakse? Muidu provotseeriv argument, mõistan.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 22:40:18 vasta tsitaadiga

arvata võib, et läheb talupojatarkuse järgi, et kui kõrvalseisja võib arvata, et tegu on alarmsõidukiga, siis on keelatud.
eks vajadusel testitakse see ka kohtus ära aga meie või naaberriikide värviskeemid, eriti koos vastava tekstiosaga küsimusi kindlasti ei tekita.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 23:19:30 vasta tsitaadiga

Kordusülevaatusest ei piisa? Autol on passis värv.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 10:39:14 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
jägaja kirjutas:
Sellest oli juba kusagil juttu, nüüd siis politsei tegeleb sellisega https://www.elu24.ee/7301213/trahv-soolas-bmw-miilitsaautoks-tuuninud-naine-pahandas-eesti-politseid
Üpris avatult sõnastatud.
Või tõepoolest kõikide maailma kõikide avariisõidukite värvid keelatud?
Et kui kusagil Lõuna-Aafrika piirkonnas on kusagil sinist värvi alarmsõiduk, siis kõik sinised sõidukid keelustatakse? Muidu provotseeriv argument, mõistan.

Alarmsõiduk pole ainult värv - neil ka muud elemendid mis peavad sobima.


Sinine võib olla aga kui paned selle lõuna-aafrika politsei sildi kah peale siis on bizdets....

Aga tädi proovigu venemaale minna sellise autoga. Ilmselt sinna minna ei julge kuna politsei "parema" käitumisega.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 11:39:38 vasta tsitaadiga

Aga võibolla tädile meeldivad mendid ja püüab neid endale ligi meelitada icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.07.2021 12:19:23 vasta tsitaadiga

Leidke endeid loetelust (ma tean, et "siin" selliseid ei leidu) https://www.accelerista.com/liiklus/liikluskomm/viis-asja-mis-maanteeliikluses-taiega-narvi-ajavad/
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.07.2021 13:07:21 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7301215/toukerattur-lendas-soidukiga-kokkuporkel-jarelhaagisesse?fbclid=IwAR3d7MnC-pjdbx_0Uz5jpuSeyYkVAWZykY2EmSzpKeG7hYFTjJ6uttf0qUs


Ei tea mida see autojuht mõtles kui paremale pööras vastas suunda.
Ma ei ole seal kohas käinud juba oma 5 aastat vms. Aga tee ehituse järgi õiges suunas peaks vist paremale saama keerata. See auto juht muidugi sõitis sealt mööda.

Samas see elektri tõukerattur on ka muidugi paras tegelane kes jääb vast rongile ka alla kunagi.
Anda maksimumiga sõita üle autotee vastavalt küll rohelise tulega, aga samas miks peaks autojuhid sellistega arvestama kui nad on kaugustes ja ei võta üldse hoogu maha ka.

Auto juhid arvestavad jalakäijatega kes on tee ääres teed ületamas ja neile peab teed andma. See rattur või tõukerattur kes on teeäärest kuskil
20 meetrit pluss kaugemal, siis nendega ei pea küll autojuht arvestama parem pööret sooritamas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.07.2021 18:26:05 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.postimees.ee/7301215/toukerattur-lendas-soidukiga-kokkuporkel-jarelhaagisesse?fbclid=IwAR3d7MnC-pjdbx_0Uz5jpuSeyYkVAWZykY2EmSzpKeG7hYFTjJ6uttf0qUs


Ei tea mida see autojuht mõtles kui paremale pööras vastas suunda.
Ma ei ole seal kohas käinud juba oma 5 aastat vms. Aga tee ehituse järgi õiges suunas peaks vist paremale saama keerata. See auto juht muidugi sõitis sealt mööda.

Samas see elektri tõukerattur on ka muidugi paras tegelane kes jääb vast rongile ka alla kunagi.
Anda maksimumiga sõita üle autotee vastavalt küll rohelise tulega, aga samas miks peaks autojuhid sellistega arvestama kui nad on kaugustes ja ei võta üldse hoogu maha ka.

Auto juhid arvestavad jalakäijatega kes on tee ääres teed ületamas ja neile peab teed andma. See rattur või tõukerattur kes on teeäärest kuskil
20 meetrit pluss kaugemal, siis nendega ei pea küll autojuht arvestama parem pööret sooritamas.

Seal (Facebooki postituses) kommentaarides on muidugi puhas kuld. Tõuksivennad on täiesti ära tõusnud ja arvavad, et ongi ok täisgaasiga sõita nagu jumal juhatab kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 19:18:29 vasta tsitaadiga

Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.07.2021 19:39:04 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks.


Mõlemad on süüdi. Üks sõitis vastassuunda ja teine andis täis gaasiga sõita ilma hoogu maha võtmata jne.
See umbes selline laks kui sul autol on ees midagi katki ja tahad kindlustus laksu saada, siis sellises olukorras annad gaasi juurde, kui ideaalne olukord, kus sa süüdi ei jää
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 20:12:05 vasta tsitaadiga

Autojuht võis ju reegleid rikkuda aga õnnetuse põhjustamises ta küll süüdi ei ole. Pakun et tõuksimees hindas autot ilma käruta olevaks ja tahtis tagant läbi sõita.

Isegi mõnes kohas vaatad kui käru taga et kas kõrvalliikleja märkab või kütab sisse.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 20:49:20 vasta tsitaadiga

Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 20:49:54 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...

icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 20:52:32 vasta tsitaadiga

Oleks tõuksi asemel jalakäija olnud, ei oleks õnnetust juhtunud. Või oleks tõuks sõitnud jalakäija kiirusega umbes 4 kmh, ei oleks ka õnnetust juhtunud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 21:18:19 vasta tsitaadiga

phpBB [media]
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 21:21:00 vasta tsitaadiga

datsial ju pidureid pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 21:21:56 vasta tsitaadiga

Huvitav, et nii uuel mersul siis automaatselt pidur ei võta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 21:22:40 vasta tsitaadiga

miku poolt offitud
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2021 21:31:45 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...

Pöördel pead isegi ratturile teed andma, kui ta üle sebra sõidab.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 21:35:59 vasta tsitaadiga

Oisu tegi naltsi icon_cool.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.07.2021 21:49:57 vasta tsitaadiga

Rekkamehed ju ei näe pöördel isegi sõiduautosid, miks siis veel kergliiklejale teed peaks andma thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.07.2021 22:13:11 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Rekkamehed ju ei näe pöördel isegi sõiduautosid, miks siis veel kergliiklejale teed peaks andma thumbs_up.gif

Rekkamehel on ukse peal kleeps ja daiboh kui mõni külje alla mõnulema ronib.

EDIT:
Vahi tehnoloogiat. Renault Thalial on avarii korral iseenesest eemalduvad uksed icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 00:11:12 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks.


Mismoodi on autojuht süüdi selles, kui kergliikuri juht ei taganud nõuetekohast ja turvalist teeületamist ja ei täitnud sellega seotult seadust?

lopes39 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Sel konkreetsel juhul süü peaasjalikult ikka autojuhil, kes üldse aru ei saa, kus ta sõitma peaks.


Mõlemad on süüdi. Üks sõitis vastassuunda ja teine andis täis gaasiga sõita ilma hoogu maha võtmata jne.
See umbes selline laks kui sul autol on ees midagi katki ja tahad kindlustus laksu saada, siis sellises olukorras annad gaasi juurde, kui ideaalne olukord, kus sa süüdi ei jää


Autojuht on tõesti süüdi vastassuunas sõidus, kuid see ei põhjustanud konkreetset õnnetust. Konkreetse õnnetuse põhjustas ikkagi see, et kergliikleja ei vähendanud tee ületamisel kiirust ja samuti ei taganud ka seda, et ta oleks olnud autojuhi vaateväljas.

Oisu. kirjutas:
Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...


Loomulikult peab. Soovitan liiklusseadus uuesti üle vaadata.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 00:49:00 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Oisu. kirjutas:
Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...


Loomulikult peab. Soovitan liiklusseadus uuesti üle vaadata.

Oisu on rekkajuht, neil on teised seadused!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 07:05:28 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:

Vahi tehnoloogiat. Renault Thalial on avarii korral iseenesest eemalduvad uksed icon_eek.gif

Kui see asjandus nüüd rikki peaks minema ja saksas kiirteel uksed katapulteeruma hakkavad ......
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.07.2021 07:12:24 vasta tsitaadiga

jälle teid "remonditud" icon_evil.gif nii edasi läheb siis varsti terve tallinn ainult kruusateed.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 08:49:40 vasta tsitaadiga

tallinna kruusatuuning. paned sikliga hommikul tööle, on tee korras, õhtul koju tuled, on kruusakas. tartus on seda kruusatuuningut minimaalselt õnneks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.07.2021 09:12:48 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Pöördel auto ei pea ju jalakäiale teed andma...

Pöördel pead isegi ratturile teed andma, kui ta üle sebra sõidab.


See kehtib ainult siis kui rattur on teeääres. Kui rattur on teeäärest kuskil 10 meetri kaugusel, siis talle teed ei pea küll keegi andma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.