Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 14:25:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks kinnitada muljeid mis mul netist jäänud on

1. Kui mängul pole Xbox Series X/S optimizatiooni väljas, mängi kus tahad. SSD peal või välise ketta peal, keda huvitab.
2. Kui mängul on X/S optimizatsioon väljas, sunnitakse uuendama ning sa ei saa onlines mängida ilma seda downloadimata
3. Mängud mis on installitud välisele kettale on kasutatavad nii vana kui uue Xboxi taga.

Mu ideaalmaailmas, ma uuendaks üksikud mängud aga jätaks enamus vana peale. Sest noh, ruumi pole ja osade mängude puhul on tähtsam võimalus nad kettaga sõbra poole kaasa võtta.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 15:46:04 vasta tsitaadiga

need X/S optimeeritud mängud ei tööta suvaliste väliste ketaste peal, ainult ametliku lisaketta peal, kui nüüd välistest ketastest rääkida
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 16:07:47 vasta tsitaadiga

XSX peal saab ainult kuni One X toega mänge mängida externalite pealt.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 09:06:13 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Keegi uuris kuna FIFA 21 tuleb Game Pass Ultimate-i....

Kunagi mai jooksul....

FIFA 21, will join EA Play and Xbox Game Pass for Xbox Game Pass Ultimate subscribers sometime in May.

Ma pakun eelnevate EA teadete pealt, et kuskil 10 mai paiku...

Ametlik teade tuli ära 6 mai saabub see mäng Xbox Game Pass Ultimate-i
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 01.05.2021 14:12:36 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
Keegi uuris kuna FIFA 21 tuleb Game Pass Ultimate-i....

Kunagi mai jooksul....

FIFA 21, will join EA Play and Xbox Game Pass for Xbox Game Pass Ultimate subscribers sometime in May.

Ma pakun eelnevate EA teadete pealt, et kuskil 10 mai paiku...

Ametlik teade tuli ära 6 mai saabub see mäng Xbox Game Pass Ultimate-i


Kõigile asjaosalistele võin vaid öelda, et FIFA 21 saab paljudele suur pettumus olema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 15:46:24 vasta tsitaadiga

Nagu iga uus Fifa juba aastaid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 17:34:13 vasta tsitaadiga

Muidugi on aga parem nn tasuta proovida kui selle eest välja käia 60+€...jah kui proff olla ja võistelda siis võib teine vaade...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 01.05.2021 18:27:08 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Nagu iga uus Fifa juba aastaid? icon_biggrin.gif


Tõsi ta on, et nii NBA 2K kui FIFA stagneeruvad järjepidevalt. Suund on kuidas võimalikult palju raha loot boxide või in-game currency abil kokku kraapida ja sisulist arengut ei toimu. Gamepass selles suhtes jah hea testimiseks. Ise krabasin soodusmüügist mingi 15EUR eest, aga see pole isegi seda väärt minu arvamusel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 11:17:33 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Nagu iga uus Fifa juba aastaid? icon_biggrin.gif


Tõsi ta on, et nii NBA 2K kui FIFA stagneeruvad järjepidevalt. Suund on kuidas võimalikult palju raha loot boxide või in-game currency abil kokku kraapida ja sisulist arengut ei toimu. Gamepass selles suhtes jah hea testimiseks. Ise krabasin soodusmüügist mingi 15EUR eest, aga see pole isegi seda väärt minu arvamusel.
Ma sain üldse tasuta ja endise FUT-i mängijana mind see jura pole enam aastaid huvitanud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 21:29:56 vasta tsitaadiga

https://majornelson.com/fpsboost/

Ports FPS boost mänge juurde tulnud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002




sõnum 06.05.2021 15:42:06 vasta tsitaadiga

Kui kellelegi pakub huvi, siis avastasin üllatusega, et 1a.ee müüb hetkel Series S odavamalt kui Soome MS pood ja oluliselt odavamalt kui Eesti e-poed. Sai ka kohe ligi võetud.

https://www.1a.ee/p/microsoft-xbox-series-s-500gb/9enx?mtd=search-popup&pos=autocoplete&src=searchnode
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2021 15:48:49 vasta tsitaadiga

Sassa kirjutas:
Kui kellelegi pakub huvi, siis avastasin üllatusega, et 1a.ee müüb hetkel Series S odavamalt kui Soome MS pood ja oluliselt odavamalt kui Eesti e-poed. Sai ka kohe ligi võetud.

https://www.1a.ee/p/microsoft-xbox-series-s-500gb/9enx?mtd=search-popup&pos=autocoplete&src=searchnode
photopoint'is 299.99
https://www.hinnavaatlus.ee/1930821/microsoft-xbox-series-s-512gb/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 21:05:02 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Nädala lõpuks ehk rtings arvustus kah väljas https://www.rtings.com/headphones/reviews/xbox/wireless-headset
nüüd laivis
ja nagu arvata oli, siis "meh" ehk mida sa ikka soti eest loodad ..


alternatiiv https://www.xbox.com/fi-fi/accessories/headsets/beoplay-portal-headset icon_smile.gif
https://www.rtings.com/headphones/reviews/bang-olufsen/beoplay-portal
Disappointing passive soundstage performance.
Total Battery Life 11.5 hrs
500 €

nope
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002




sõnum 08.05.2021 13:43:18 vasta tsitaadiga

Absurdne olukord. Sain just kätte Series S ning olen juba oma 30 minutit üritanud avada puldi patareide pesa kaant ja see ei õnnestu. On seal mingid omad nõksud? One S puldiga seda probleemi ei ole olnud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 13:45:16 vasta tsitaadiga

ei ole mingit nõksu, samamoodi avaneb nagu varasematel pultidel
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002




sõnum 08.05.2021 14:03:34 vasta tsitaadiga

Tänan vastamast. Ju peab siis e-poega ühendust võtma.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tvs
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2006




sõnum 08.05.2021 14:24:18 vasta tsitaadiga

Sassa kirjutas:
Absurdne olukord. Sain just kätte Series S ning olen juba oma 30 minutit üritanud avada puldi patareide pesa kaant ja see ei õnnestu. On seal mingid omad nõksud? One S puldiga seda probleemi ei ole olnud.
Are you real?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2021 14:40:50 vasta tsitaadiga

Patareide pesa kaane saab avada nagu vanadel pultidel - veidi muljud põidlaga sinna noolekese peale ning lükkad kaant välja poole.

Viskasin selle probleemi googlesse ja tuli välja, et sellist nalja on teistelgi ette tulnud.
https://old.reddit.com/r/xbox/comments/jzx8xh/xbox_controller_battery_cover_extremely_hard_to/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izan
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2021




sõnum 13.05.2021 09:46:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

photopoint'is 299.99
https://www.hinnavaatlus.ee/1930821/microsoft-xbox-series-s-512gb/

Tellisin 3 nädalat tagasi Saksa microsoftist ja tuli 291€ + DHL tasuta
Praegu vaatan et üldsegi 289€.
TIP: pealehel näitab 299€, vajutades BUY NOW muutub odavamaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 13:51:09 vasta tsitaadiga

Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:11:39 vasta tsitaadiga

ei, Eesti regioonis olles ei saa üldse midagi teha. aga kui otse xboxist upgrade proovid?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:16:14 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ei, Eesti regioonis olles ei saa üldse midagi teha. aga kui otse xboxist upgrade proovid?

Sealt ei saa samuti, annab kohe "It looks like something went wrong" kui upgrade vajutan, niiet ei jõuagi kuskile. Konsool küll ei ole VPN'i taga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 24.05.2021 16:23:45 vasta tsitaadiga

Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 16:45:30 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas?


Microsofti loogika - kui eesti oleks totetatud riik, eeldaks kogu supporti ka eesti keeles - ehk siis xboxi op süsteem peaks olema eesti keeles, kogu garantiihooldus, support jne. Kuna meie turg on suht olematu, siis see oleks liiga suur kulu MSi jaoks

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2021 17:51:15 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida?


Mis riigi aadressi maksevahendil kasutad? Võibolla on probleem seal.

Ise ma kasutan Eesti pangakaarti ja UK dummy aadressi (regioon on samuti UK oma nii konsoolis kui Windowsis). Seni on igasugused maksetoimingud ning koodide aktiveerimised (hiljuti konvertisin EA Play koode Game Pass Ultimate'iks - alates eelmisest nädalast see trikk enam kahjuks ei toimi) töötanud. Välja arvatud üks UK regiooni kood, mis ei toiminud. VPN-i pole kordagi kasutanud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 08:40:13 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Clover kirjutas:
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida?


Mis riigi aadressi maksevahendil kasutad? Võibolla on probleem seal.

Ise ma kasutan Eesti pangakaarti ja UK dummy aadressi (regioon on samuti UK oma nii konsoolis kui Windowsis). Seni on igasugused maksetoimingud ning koodide aktiveerimised (hiljuti konvertisin EA Play koode Game Pass Ultimate'iks - alates eelmisest nädalast see trikk enam kahjuks ei toimi) töötanud. Välja arvatud üks UK regiooni kood, mis ei toiminud. VPN-i pole kordagi kasutanud.


Kas Paypal ei toimi? Ise olen seda kasutanud PS4 puhul, kui polnud Soome pangakaarti.

Huvipärast küsin, paljuga sa 3a Goldi ostsid ja kust kaudu? Ise leidsin et soodsaim on Livekortti pakkumine, aga osta pole veel söendanud.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 22:41:53 vasta tsitaadiga

entusiast, 12 kuud = 34.15€ (Shield maha ja sooduskood A3KS).
https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-us?glv=kiwhuamu&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

sinna otsa Game Pass Ultimate (1 month) = 7.69€
https://www.electronicfirst.com/xbox-game-pass-ultimate-1-month/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

ja kombineerige lisatud kullad Game Pass Ultimate'ks...ei pea jamama mingite eesti kaartidega, mis ei toimi maksmisel.

110.14€ = 3 aastat Ultimate'i.

(VPN-i kasutades peab ka email olema toetatud riikidesse registreeritud...endal on UK). Saate muuta seda läbi xbox.com
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 13:16:51 vasta tsitaadiga

virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 13:34:46 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas?


Tänaselgi päeval on olemas Euroopa ja Ida-Euroopa, eriti veel tehnikamaailmas.

Naljakas on muidugi see et arvutis surub tihti xboxi lehel store ja muud kohad eestikeelse saidi peale, kus midagi teha ei saa. Küsitav on ka selle saidi olemasolu point. Riigi tuge pole, aga riigikeelne sait on küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2021 16:57:08 vasta tsitaadiga

Uus karbi disain.

Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 22:03:29 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda.


njah edu läheb vist sellega vaja.
ise ostsin psn 100 naelase kaardi mis osutus juba key allready used.
nädal aega ootan raha juba tagasi... iga emaili peale vastatakse ainult et ootavad merchanti vastust... haige putka viimane ost sealt.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 22:19:00 vasta tsitaadiga

Ise cdkeys com alati kasutanud psn kaartide ostmiseks (või pigem raha laadimiseks). Viimati said ka 3x12 gold kaardid sealt ostetud.
Pole mingi kõige paremad hinnad aga pole vähemalt kahtlust, et äkki ei tööta ega mingit kahtlaste merchantite teemat. Selline hea kesktee. Odavam kui ametlikud poed, netist leidub ka odavamalt samas pole ohtu, et üle saad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 17.06.2021 23:03:56 vasta tsitaadiga

cd keys on hea jep. Ma isegi ükskord ostsin kogemata vale regiooni võtme siis kanti raha tagasi icon_smile.gif
Vist mingi nädal aega ootasid, et ma ikkagi ei kasutaks seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 09:27:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
entusiast kirjutas:
virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda.


njah edu läheb vist sellega vaja.
ise ostsin psn 100 naelase kaardi mis osutus juba key allready used.
nädal aega ootan raha juba tagasi... iga emaili peale vastatakse ainult et ootavad merchanti vastust... haige putka viimane ost sealt.


Kusjuures sain õnneks raha juba samal päeval tagasi, ilmselt sellepärast, et ma ei saanudki mingit toodet. Lugedes netist review'sid siis tasub sealt valida nende merchantite seast maksimum positiivse tagasisidega müüjaid, mis muidugi ei ole 100% garantii.

Nüüd kui koodid käes, laadisin portsu mänge alla, aga paraku pole Xbox eriti koostöö aldis, pidevalt restardib, hangub ja pmst midagi üle 15 min mängida ei saa. Ainuke mida sai normaalselt mängida on Apex Legends see jookseis korralikult ja muretult vähemalt 2h.
Olen teinud kõikvõimalike trikke, aga tundub et misikit häda. Eriti problemaatilised on kõik mis on Unreal mootoriga ja isega Microsofti omad mänud. Igatahes plaanin selle Xbox Series X'i remonti saata, tegin vajalikud protseduurid Microsofti lehel ära ja paber käes, nüüd vaja see konsool UPSi viia.

Kaua seal aega umbes läheb on kellelgi kogemusi?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 09:36:53 vasta tsitaadiga

Ise palju ei mängi aga muidu üsna rahul konsooliga, vist ainult korra mingi mäng kokku jooksnud, samas PS5 peal seda palju rohkem juhtunud.
Hea üllatusena (eriti peale seda kui pidin pettuma, et PS5's antud funktsioon üldse puudub) tuli quick resume mis töötab ikka maru hästi. Käisin sõbra juures külas oma konsooliga, mängisin ühte mängu, siis teist, lülitasin konsooli täiesti välja, tõin koju, seisis niisama nädal aega enne kui uuesti vooluvõrku lülitasin ja panin tööle esimese mängu mida külas sai pelatud ning hopsti samast kohast edasi.
See ei ole asi mida pidevalt vaja aga need üksikud korrad teeb ikka rõõmsaks küll. Samal ajal kui PS5 peal olen mitu korda pidanud kas progressi kaotama või ütlema sõprale, et oota pool tundi kuni ma checkpoindini jõuan, enne ei saa mängu vahetada, et temaga tunnike online pelada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fru1t
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2018




sõnum 18.06.2021 17:46:27 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/xbox/rrt-0001/mangukonsool-microsoft-xbox-series-x-(1tb)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 18:12:06 vasta tsitaadiga

Minu käest saab odavamalt, ei taheta neidki, tea kes siis poehindadega ostab icon_biggrin.gif

Keegi teab mis see põhjus üldse on, et meil ta nii kallis? Eelmiste mingite xboxidega mäletan juttu, et pole Eestis ametlikult saadaval, seetõttu ja ka tookord (xbox one tulekul kui õigesti mäletan) vist tuli Euronicsisse palju hiljem aga nu PS5 ei ole ju kah ametlikult, sellegipoolest juurdehindlus väiksem.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 18:23:46 vasta tsitaadiga

Clover, ei näe, et oleksid mullegi pakkunud, just otsisin. icon_lol.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=803584&highlight=

Poiss sai endale sünnipäevaks Xbox X-i ja ütleks, et ülirahul; saab isegi hiire ja klaveriga mänge mängitud ja hea vaikne mängimisel, ei üleliigset müra ega muid probleeme. Ütleks et üks parima hinnaga "mänguarvuteid" turul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 20:39:10 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Keegi teab mis see põhjus üldse on, et meil ta nii kallis? Eelmiste mingite xboxidega mäletan juttu, et pole Eestis ametlikult saadaval, seetõttu ja ka tookord (xbox one tulekul kui õigesti mäletan) vist tuli Euronicsisse palju hiljem aga nu PS5 ei ole ju kah ametlikult, sellegipoolest juurdehindlus väiksem.

Kuna Eesti ei kuulu ametlike Xboxi riikide hulka, siis kohalik kaupmees ei saa otse tootjalt kaupa tellida õige hinnaga.
Tellivad vaheladude kaudu kes löövad enda juurdehindluse otsa.
PS5 tulevad ametliku kanali kaudu, selle tõttu on hinnad ka mõistlikud suuremates kettides (Euronics, Telia, Elisa, Sony Center jne).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 11:41:35 vasta tsitaadiga

Järelturu hinnad Xbox Series X jaoks on meil siin MSRP, samal ajal PS5 hinnad on mingi MSRP + 200€ keskmiselt. Kas supply on Xboxil lihtsalt nii palju parem või on Eesti täis rikkureid keda Game Pass ei huvita ja on Playstationi usku ma ei tea. Poes pole näinud seni kumbagi MSRP hinnaga.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 22:40:33 vasta tsitaadiga

Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 01:08:58 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada.


Täida oma Microsofti lehel see warranty ankeet ära(see peaks olema seal kohas kus saada oma XBOXi kontoga seotud konsooli vaadata), sealt saad paberi, ning saadad paki läbi UPSi nende kulul neile üle vaatamiseks. Suurima tõenaösusega esimene kord keegi midagi seal lahti kiskuma ei hakka, teevad minigd testi ja omepoolse reseti konsoolile ja saadava tagasi, aega läheb minig nädalake.

UPSis oli vist nii et kui viid ennem kella 1700 siis läheb samal päeval pakk teele peale viite siis järgmisel päeval.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.07.2021 12:44:09 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada.

Täpselt sama teema Series X puldiga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.07.2021 12:44:14 vasta tsitaadiga

Sain amazoni sooduskoodi 33% Game Pass 3kuud. Endal pole midagi peale hakata... PS kui huvi, kehtib 13päeva.

Edit: läinud
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 14:20:47 vasta tsitaadiga

Series X saadavuse kohta oskab keegi infot jagada?
Konsoolid.ee - euronics - klick müüvad 600-630€ eest, amazonis hetkel saada pole.
On üldse lootust kuskilt lootust veidigi soodsama hinnaga saada?
Kasutatud masina võiks osta aga ei tihka ka päris MSRP hinda välja käia kasutatud asja eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 14:25:16 vasta tsitaadiga

Jälgi amazone, seal üsna kindlalt iga mõne päeva tagant olemas (vähemalt nii oli veel kuu aega tagasi, ma enam ei jälgi), saad 499€ eest kätte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 14:52:17 vasta tsitaadiga

rokman008, Poolast ~520€ tarnega : https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x?cr_pro_id=1433165&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=top3
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kesonseal
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2020




sõnum 02.08.2021 19:25:50 vasta tsitaadiga

kas on keegi kursis kus saab xbox puldi remontida?
olen huvitatud ikka originaal osadega remondis.
ehk stickid vaja vahetada ning LB nupp ühel ei tööta
kokku on 4 pulti korda teha icon_biggrin.gif

P.S. xbox one ja series puldid on üsna sittad ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 21:51:57 vasta tsitaadiga

Keegi teab miks seda mängu Game Pass for PC tõmmata ei saa : https://www.microsoft.com/en-us/p/deep-rock-galactic/9nhfvwx1v7qj?activetab=pivot:overviewtab

Xbox App for Windows 10 seda mängu ei leia kuigi lisati sinna eelmise aasta juba.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2021 00:08:30 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Keegi teab miks seda mängu Game Pass for PC tõmmata ei saa : https://www.microsoft.com/en-us/p/deep-rock-galactic/9nhfvwx1v7qj?activetab=pivot:overviewtab

Xbox App for Windows 10 seda mängu ei leia kuigi lisati sinna eelmise aasta juba.


Spoiler Spoiler Spoiler


Konto ja Windows on UK regioonis.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.