|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.04.2021 14:25:39
|
|
|
Kas keegi saaks kinnitada muljeid mis mul netist jäänud on
1. Kui mängul pole Xbox Series X/S optimizatiooni väljas, mängi kus tahad. SSD peal või välise ketta peal, keda huvitab.
2. Kui mängul on X/S optimizatsioon väljas, sunnitakse uuendama ning sa ei saa onlines mängida ilma seda downloadimata
3. Mängud mis on installitud välisele kettale on kasutatavad nii vana kui uue Xboxi taga.
Mu ideaalmaailmas, ma uuendaks üksikud mängud aga jätaks enamus vana peale. Sest noh, ruumi pole ja osade mängude puhul on tähtsam võimalus nad kettaga sõbra poole kaasa võtta.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.04.2021 15:46:04
|
|
|
need X/S optimeeritud mängud ei tööta suvaliste väliste ketaste peal, ainult ametliku lisaketta peal, kui nüüd välistest ketastest rääkida
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.04.2021 16:07:47
|
|
|
| XSX peal saab ainult kuni One X toega mänge mängida externalite pealt.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
01.05.2021 09:06:13
|
|
|
| Laifstaile kirjutas: |
Keegi uuris kuna FIFA 21 tuleb Game Pass Ultimate-i....
Kunagi mai jooksul....
FIFA 21, will join EA Play and Xbox Game Pass for Xbox Game Pass Ultimate subscribers sometime in May.
Ma pakun eelnevate EA teadete pealt, et kuskil 10 mai paiku...
Ametlik teade tuli ära 6 mai saabub see mäng Xbox Game Pass Ultimate-i |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
01.05.2021 14:12:36
|
|
|
| Laifstaile kirjutas: |
| Laifstaile kirjutas: |
Keegi uuris kuna FIFA 21 tuleb Game Pass Ultimate-i....
Kunagi mai jooksul....
FIFA 21, will join EA Play and Xbox Game Pass for Xbox Game Pass Ultimate subscribers sometime in May.
Ma pakun eelnevate EA teadete pealt, et kuskil 10 mai paiku...
Ametlik teade tuli ära 6 mai saabub see mäng Xbox Game Pass Ultimate-i |
|
Kõigile asjaosalistele võin vaid öelda, et FIFA 21 saab paljudele suur pettumus olema.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
01.05.2021 15:46:24
|
|
|
Nagu iga uus Fifa juba aastaid?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
01.05.2021 17:34:13
|
|
|
| Muidugi on aga parem nn tasuta proovida kui selle eest välja käia 60+€...jah kui proff olla ja võistelda siis võib teine vaade...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
01.05.2021 18:27:08
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
Nagu iga uus Fifa juba aastaid?  |
Tõsi ta on, et nii NBA 2K kui FIFA stagneeruvad järjepidevalt. Suund on kuidas võimalikult palju raha loot boxide või in-game currency abil kokku kraapida ja sisulist arengut ei toimu. Gamepass selles suhtes jah hea testimiseks. Ise krabasin soodusmüügist mingi 15EUR eest, aga see pole isegi seda väärt minu arvamusel.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
02.05.2021 11:17:33
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
Nagu iga uus Fifa juba aastaid?  |
Tõsi ta on, et nii NBA 2K kui FIFA stagneeruvad järjepidevalt. Suund on kuidas võimalikult palju raha loot boxide või in-game currency abil kokku kraapida ja sisulist arengut ei toimu. Gamepass selles suhtes jah hea testimiseks. Ise krabasin soodusmüügist mingi 15EUR eest, aga see pole isegi seda väärt minu arvamusel. |
Ma sain üldse tasuta ja endise FUT-i mängijana mind see jura pole enam aastaid huvitanud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassa
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassa
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2002
|
08.05.2021 13:43:18
|
|
|
| Absurdne olukord. Sain just kätte Series S ning olen juba oma 30 minutit üritanud avada puldi patareide pesa kaant ja see ei õnnestu. On seal mingid omad nõksud? One S puldiga seda probleemi ei ole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.05.2021 13:45:16
|
|
|
ei ole mingit nõksu, samamoodi avaneb nagu varasematel pultidel
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassa
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2002
|
08.05.2021 14:03:34
|
|
|
| Tänan vastamast. Ju peab siis e-poega ühendust võtma.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tvs
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2006
|
08.05.2021 14:24:18
|
|
|
| Sassa kirjutas: |
| Absurdne olukord. Sain just kätte Series S ning olen juba oma 30 minutit üritanud avada puldi patareide pesa kaant ja see ei õnnestu. On seal mingid omad nõksud? One S puldiga seda probleemi ei ole olnud. |
Are you real?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
izan
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2021
|
13.05.2021 09:46:59
|
|
|
Tellisin 3 nädalat tagasi Saksa microsoftist ja tuli 291€ + DHL tasuta
Praegu vaatan et üldsegi 289€.
TIP: pealehel näitab 299€, vajutades BUY NOW muutub odavamaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
24.05.2021 13:51:09
|
|
|
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
24.05.2021 14:11:39
|
|
|
ei, Eesti regioonis olles ei saa üldse midagi teha. aga kui otse xboxist upgrade proovid?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
24.05.2021 14:16:14
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| ei, Eesti regioonis olles ei saa üldse midagi teha. aga kui otse xboxist upgrade proovid? |
Sealt ei saa samuti, annab kohe "It looks like something went wrong" kui upgrade vajutan, niiet ei jõuagi kuskile. Konsool küll ei ole VPN'i taga.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
24.05.2021 16:23:45
|
|
|
| Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
24.05.2021 16:45:30
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas? |
Microsofti loogika - kui eesti oleks totetatud riik, eeldaks kogu supporti ka eesti keeles - ehk siis xboxi op süsteem peaks olema eesti keeles, kogu garantiihooldus, support jne. Kuna meie turg on suht olematu, siis see oleks liiga suur kulu MSi jaoks
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
24.05.2021 17:51:15
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida? |
Mis riigi aadressi maksevahendil kasutad? Võibolla on probleem seal.
Ise ma kasutan Eesti pangakaarti ja UK dummy aadressi (regioon on samuti UK oma nii konsoolis kui Windowsis). Seni on igasugused maksetoimingud ning koodide aktiveerimised (hiljuti konvertisin EA Play koode Game Pass Ultimate'iks - alates eelmisest nädalast see trikk enam kahjuks ei toimi) töötanud. Välja arvatud üks UK regiooni kood, mis ei toiminud. VPN-i pole kordagi kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
10.06.2021 08:40:13
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida? |
Mis riigi aadressi maksevahendil kasutad? Võibolla on probleem seal.
Ise ma kasutan Eesti pangakaarti ja UK dummy aadressi (regioon on samuti UK oma nii konsoolis kui Windowsis). Seni on igasugused maksetoimingud ning koodide aktiveerimised (hiljuti konvertisin EA Play koode Game Pass Ultimate'iks - alates eelmisest nädalast see trikk enam kahjuks ei toimi) töötanud. Välja arvatud üks UK regiooni kood, mis ei toiminud. VPN-i pole kordagi kasutanud. |
Kas Paypal ei toimi? Ise olen seda kasutanud PS4 puhul, kui polnud Soome pangakaarti.
Huvipärast küsin, paljuga sa 3a Goldi ostsid ja kust kaudu? Ise leidsin et soodsaim on Livekortti pakkumine, aga osta pole veel söendanud.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
11.06.2021 13:16:51
|
|
|
virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
11.06.2021 13:34:46
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas? |
Tänaselgi päeval on olemas Euroopa ja Ida-Euroopa, eriti veel tehnikamaailmas.
Naljakas on muidugi see et arvutis surub tihti xboxi lehel store ja muud kohad eestikeelse saidi peale, kus midagi teha ei saa. Küsitav on ka selle saidi olemasolu point. Riigi tuge pole, aga riigikeelne sait on küll
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
15.06.2021 16:57:08
|
|
|
Uus karbi disain.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.06.2021 22:03:29
|
|
|
| entusiast kirjutas: |
| virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda. |
njah edu läheb vist sellega vaja.
ise ostsin psn 100 naelase kaardi mis osutus juba key allready used.
nädal aega ootan raha juba tagasi... iga emaili peale vastatakse ainult et ootavad merchanti vastust... haige putka viimane ost sealt.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.06.2021 22:19:00
|
|
|
Ise cdkeys com alati kasutanud psn kaartide ostmiseks (või pigem raha laadimiseks). Viimati said ka 3x12 gold kaardid sealt ostetud.
Pole mingi kõige paremad hinnad aga pole vähemalt kahtlust, et äkki ei tööta ega mingit kahtlaste merchantite teemat. Selline hea kesktee. Odavam kui ametlikud poed, netist leidub ka odavamalt samas pole ohtu, et üle saad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
17.06.2021 23:03:56
|
|
|
cd keys on hea jep. Ma isegi ükskord ostsin kogemata vale regiooni võtme siis kanti raha tagasi
Vist mingi nädal aega ootasid, et ma ikkagi ei kasutaks seda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
18.06.2021 09:27:13
|
|
|
| siven kirjutas: |
| entusiast kirjutas: |
| virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda. |
njah edu läheb vist sellega vaja.
ise ostsin psn 100 naelase kaardi mis osutus juba key allready used.
nädal aega ootan raha juba tagasi... iga emaili peale vastatakse ainult et ootavad merchanti vastust... haige putka viimane ost sealt. |
Kusjuures sain õnneks raha juba samal päeval tagasi, ilmselt sellepärast, et ma ei saanudki mingit toodet. Lugedes netist review'sid siis tasub sealt valida nende merchantite seast maksimum positiivse tagasisidega müüjaid, mis muidugi ei ole 100% garantii.
Nüüd kui koodid käes, laadisin portsu mänge alla, aga paraku pole Xbox eriti koostöö aldis, pidevalt restardib, hangub ja pmst midagi üle 15 min mängida ei saa. Ainuke mida sai normaalselt mängida on Apex Legends see jookseis korralikult ja muretult vähemalt 2h.
Olen teinud kõikvõimalike trikke, aga tundub et misikit häda. Eriti problemaatilised on kõik mis on Unreal mootoriga ja isega Microsofti omad mänud. Igatahes plaanin selle Xbox Series X'i remonti saata, tegin vajalikud protseduurid Microsofti lehel ära ja paber käes, nüüd vaja see konsool UPSi viia.
Kaua seal aega umbes läheb on kellelgi kogemusi?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.06.2021 09:36:53
|
|
|
Ise palju ei mängi aga muidu üsna rahul konsooliga, vist ainult korra mingi mäng kokku jooksnud, samas PS5 peal seda palju rohkem juhtunud.
Hea üllatusena (eriti peale seda kui pidin pettuma, et PS5's antud funktsioon üldse puudub) tuli quick resume mis töötab ikka maru hästi. Käisin sõbra juures külas oma konsooliga, mängisin ühte mängu, siis teist, lülitasin konsooli täiesti välja, tõin koju, seisis niisama nädal aega enne kui uuesti vooluvõrku lülitasin ja panin tööle esimese mängu mida külas sai pelatud ning hopsti samast kohast edasi.
See ei ole asi mida pidevalt vaja aga need üksikud korrad teeb ikka rõõmsaks küll. Samal ajal kui PS5 peal olen mitu korda pidanud kas progressi kaotama või ütlema sõprale, et oota pool tundi kuni ma checkpoindini jõuan, enne ei saa mängu vahetada, et temaga tunnike online pelada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fru1t
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2018
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.06.2021 18:12:06
|
|
|
Minu käest saab odavamalt, ei taheta neidki, tea kes siis poehindadega ostab
Keegi teab mis see põhjus üldse on, et meil ta nii kallis? Eelmiste mingite xboxidega mäletan juttu, et pole Eestis ametlikult saadaval, seetõttu ja ka tookord (xbox one tulekul kui õigesti mäletan) vist tuli Euronicsisse palju hiljem aga nu PS5 ei ole ju kah ametlikult, sellegipoolest juurdehindlus väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
18.06.2021 18:23:46
|
|
|
Clover, ei näe, et oleksid mullegi pakkunud, just otsisin. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=803584&highlight=
Poiss sai endale sünnipäevaks Xbox X-i ja ütleks, et ülirahul; saab isegi hiire ja klaveriga mänge mängitud ja hea vaikne mängimisel, ei üleliigset müra ega muid probleeme. Ütleks et üks parima hinnaga "mänguarvuteid" turul
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
18.06.2021 20:39:10
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Keegi teab mis see põhjus üldse on, et meil ta nii kallis? Eelmiste mingite xboxidega mäletan juttu, et pole Eestis ametlikult saadaval, seetõttu ja ka tookord (xbox one tulekul kui õigesti mäletan) vist tuli Euronicsisse palju hiljem aga nu PS5 ei ole ju kah ametlikult, sellegipoolest juurdehindlus väiksem. |
Kuna Eesti ei kuulu ametlike Xboxi riikide hulka, siis kohalik kaupmees ei saa otse tootjalt kaupa tellida õige hinnaga.
Tellivad vaheladude kaudu kes löövad enda juurdehindluse otsa.
PS5 tulevad ametliku kanali kaudu, selle tõttu on hinnad ka mõistlikud suuremates kettides (Euronics, Telia, Elisa, Sony Center jne).
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.07.2021 11:41:35
|
|
|
Järelturu hinnad Xbox Series X jaoks on meil siin MSRP, samal ajal PS5 hinnad on mingi MSRP + 200€ keskmiselt. Kas supply on Xboxil lihtsalt nii palju parem või on Eesti täis rikkureid keda Game Pass ei huvita ja on Playstationi usku ma ei tea. Poes pole näinud seni kumbagi MSRP hinnaga.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
17.07.2021 22:40:33
|
|
|
| Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
18.07.2021 01:08:58
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada. |
Täida oma Microsofti lehel see warranty ankeet ära(see peaks olema seal kohas kus saada oma XBOXi kontoga seotud konsooli vaadata), sealt saad paberi, ning saadad paki läbi UPSi nende kulul neile üle vaatamiseks. Suurima tõenaösusega esimene kord keegi midagi seal lahti kiskuma ei hakka, teevad minigd testi ja omepoolse reseti konsoolile ja saadava tagasi, aega läheb minig nädalake.
UPSis oli vist nii et kui viid ennem kella 1700 siis läheb samal päeval pakk teele peale viite siis järgmisel päeval.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
19.07.2021 12:44:09
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| Xbox Series S olnud kasutuses 7 kuud ja nüüd ühel puldil jääb vasak stick ülesse ja alla liigutades peale. Lisaks sellele on juba mõnda aega konsool ennast suvalisel hetkel välja lülitanud keset mängu ja uuesti tööle pannes töötab edasi (juthub nii umbes 2 korda kuus). Tellitud sai Soome Microsofti lehel. Kellel on kogemusi, et kuidas peaks garantii osas edasi käituma võiks infot jagada. |
Täpselt sama teema Series X puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
31.07.2021 12:44:14
|
|
|
Sain amazoni sooduskoodi 33% Game Pass 3kuud. Endal pole midagi peale hakata... PS kui huvi, kehtib 13päeva.
Edit: läinud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
02.08.2021 14:20:47
|
|
|
Series X saadavuse kohta oskab keegi infot jagada?
Konsoolid.ee - euronics - klick müüvad 600-630€ eest, amazonis hetkel saada pole.
On üldse lootust kuskilt lootust veidigi soodsama hinnaga saada?
Kasutatud masina võiks osta aga ei tihka ka päris MSRP hinda välja käia kasutatud asja eest
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.08.2021 14:25:16
|
|
|
| Jälgi amazone, seal üsna kindlalt iga mõne päeva tagant olemas (vähemalt nii oli veel kuu aega tagasi, ma enam ei jälgi), saad 499€ eest kätte.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kesonseal
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2020
|
02.08.2021 19:25:50
|
|
|
kas on keegi kursis kus saab xbox puldi remontida?
olen huvitatud ikka originaal osadega remondis.
ehk stickid vaja vahetada ning LB nupp ühel ei tööta
kokku on 4 pulti korda teha
P.S. xbox one ja series puldid on üsna sittad ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
03.08.2021 00:08:30
|
|
|
Spoiler 
Konto ja Windows on UK regioonis.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|