Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 05.07.2021 09:55:39 vasta tsitaadiga

Mähkimist on kõvasti juurde pandud,uusi juppe relvi varustust lisatud factory sai laiendust scav carma lisati uued taskid juurde aga batch nii mõttetu et pole viitsinud mängu käimagi panna.
Wipe tehti ilmselt ainult selle tõttu et player baas kuivas kokku ja streamerid ei mänginud enam ja üle perse lasti midagi välja,varsti tuleb uus teha kuna lighthouse tulemas ja unity 2019 engine järgmise aasta algul ilmselt ka streets map.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 12:17:56 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Suht keeruliseks läinud. Ma muidugi enne wipe mängisin üldse esimest korda mängu pikemalt (kui 1,5 kuud saab lugeda pikemaks ajaks).
Taskid on küll samad, aga asja teeb raskemaks see, et Flea market on alles lvl 20 pealt. Ma nt ei saa esimest Gunsmithigi tehtud hetkel, kuna lihtsalt pole seda otsikut saanud shotgunile.
Mängin üksi, mistõttu nt Prapori "Delivery from the past" on ka üsna raske ära teha. Algul vaja ühelt mapilt dokumendid saada, siis elusalt ekstraktiga ning siis need dokumendid teisel mapil õigesse kohta panna ja samuti elusalt minema saada.

Sa saad ju selle dokumendi ära panna kui sa questi peale lähed peale seda kui kätte oled saanud. Ei pea kohe järgmine raid Factorysse viima seda.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 13:32:00 vasta tsitaadiga

Praegu ilmselt enamusel veel ööprille pole. Seega factorysse ölsel, dokument paika ja minekut beer_yum.gif

Või siis laseb pimedas campi kuni 1-2 minutit lõpuni ja siis kiire speedrun

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2021 13:10:23 vasta tsitaadiga

Scav karma süsteem muutis mängu hulga paremaks thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 06.07.2021 13:18:56 vasta tsitaadiga

voipi puudumine natuke rikub asja aga nikita ütles eilses podcastis et ilmselt järgmine batch lisatakse
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 13:25:45 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
voipi puudumine natuke rikub asja aga nikita ütles eilses podcastis et ilmselt järgmine batch lisatakse
see voip soosib neid 12 aastaseid igast jama karjuma, pigem tundub halb idee. olen ise aastaid pelanud ja kahjuks või õnneks ei tunne puudust. nad võiksid pigem rohkem voiceline lisada
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 13:55:39 vasta tsitaadiga

Discord olemas ju omavahel rääkimiseks... Ingame Ma ei tea oli see ehk vajalik eelmisel sajandil.

Võõrastega omavahel röökimiseks Ma ei tea meh... Kohati annaks juurde aga pigem lõpuks paneks mute ilmselt kõigele

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 10:38:24 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:
Lehys kirjutas:
voipi puudumine natuke rikub asja aga nikita ütles eilses podcastis et ilmselt järgmine batch lisatakse
see voip soosib neid 12 aastaseid igast jama karjuma, pigem tundub halb idee. olen ise aastaid pelanud ja kahjuks või õnneks ei tunne puudust. nad võiksid pigem rohkem voiceline lisada

Olen ka mõelnud sellele. Samas oleks lahe, aga nüüd olles paar aastat mänginud siis pigem võib-olla väldiks seda just sama põhjuse pärast.

Endal lvl 15 käes, üleeile oli vaba päev ja mõtlesin, et pole suvel väga mänginud ning võtan ühe päeva endale ja lasin siis 14h jutti icon_biggrin.gif
2x Reshala otsa sattunud, mõlemal korral võitjana välja tulnud, ühe korra solona, ühe korra sõbraga duodes. Sain sealt fat geari peale ja selle geariga läksin Delivery from the pasti tegema ja oi kui lihtne oli kõigist läbi joosta kui kõik herneid tulistavad icon_biggrin.gif

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2021 06:16:30 vasta tsitaadiga

Läbi põõsaste sahinal enam nii kergelt ei jookse
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 09:19:08 vasta tsitaadiga

kus tavaliselt eesti eft seltskond pesitseb, mis serverites mäng käib, sommidel icon_biggrin.gif?


tra, viimaseid 2 (scav) reidi reservis cheaterid bunkeris varastasid mult looti läbi seina, oli viimane suur camel kott koos 3 raideri pealt korjatud stuffiga lihtsalt kadus, kuulsin vaid sammud seina taga ja + head+jaws icon_lol.gif , redditis mingi pläma käib kah kopp.gif
viimase nimi oli Kittying, koroonaga
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 10:21:25 vasta tsitaadiga

Valisin kõik kus ping alla 100. Eile serverid tegid imelikke trikke, packetloss oli konstantselt 60-70%, olenemata mapist.
Koodereid ise veel enda meelest kohanud ei ole.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 11:40:48 vasta tsitaadiga

Reserv ja labs pididgi suurimad kooderipesad olema... icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 07:32:36 vasta tsitaadiga

see uus mutant tükk sexy af icon_biggrin.gif
*300k aint/700k irnv+summuti kui detaile otsida, peale irnv/trummi kõik asjad maast korjatud icon_smile.gif
2tk reservist scaviga sain icon_lol.gif


viimati muutis trip 15.07.2021 07:48:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 07:44:40 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 12:14:21 vasta tsitaadiga

Kuidas sellega lood on, et kui vaja mingil X mapil asjad ära teha ja siis Survive ja Extract, aga enne extracti saad surma. Kas siis peab samale mapile tagasi minema või piisab suva mapil ellujäämisest ja extractimisest? Nt käisin just Reservis "Fuel Matter" tegemas, aga extracti juures sain kenasti headshoti. Kaarti mängisin esimest korda ja ega niisama sinna tagasi ei kipu uudistama.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 12:31:07 vasta tsitaadiga

MMx, samal mapil ikka ja asjad tuleb samamoodi uuesti ära teha.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:30:58 vasta tsitaadiga

Kindel, et peab tegema? Mu meelest olenes taskist, osadel piisas kui asjad tegid ära ja isegi kui said surma siis läksid tagasi ning lihtsalt jooksid sedapuhku exitisse ja tehtud... Aga see taskide alt näha, et kas on roheline või ei.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 22:13:01 vasta tsitaadiga

No taskid on justkui tehtud, nüüd lihtsalt vaja siis samal kaardil ellu jääda ja extractida. "Run through" vist ei tohi ka olla...

Ongi veel natuke puudu, siis saab lv20 ja Flea marketi lahti icon_smile.gif

E: alguses ei saanud sellest uuest Scav repi süsteemist aru ja killisin suht kõike, mis ette jäi. Sai mingi 0,5 negatiivset repi kokku ja nüüd olen tasapisi tagasi nulli saanud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 05:19:18 vasta tsitaadiga

MMx, pmst sul vaja ainult pmc tappa, igasugust looti jalaga segada, võta mida tahad kaardilt ja tormi punkrisse.
ma ei tea miks sa omaksed tapad icon_rolleyes.gif
kui sa pmc-ga mängid siis tapa ke da ja mida tahad.
suht lihtne loogika mängus, mõnedele ikka käib üle jõu


eft on hea mäng, kui sul ingame questid on igavad võib endale mingi lisa quest välja mõelda ja täita
t-7 käes ja -17388000 rubla, aru ma iesaa miks härra jaeger nii ahne icon_lol.gif

Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 11:56:10 vasta tsitaadiga

Huvitav kui hästi see mäng Steam Deckil jookseks? icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 21:21:51 vasta tsitaadiga

Flea Käes lõpuks, elu ikka oluliselt lihtsam kohe icon_biggrin.gif
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2021 13:51:20 vasta tsitaadiga

Mnjah icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 13:11:33 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=S8Qxh7kNboc

See oli päris hea.
Sain aru, et selles mängus on mõistlik kontrolllask sooritada enne kui lähed geari korjama icon_cool.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 13:23:16 vasta tsitaadiga

Relv käes või käsi selja taga on fake värk icon_smile.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2021 10:23:49 vasta tsitaadiga

keegi koos peli tahab teha vahepeal, siis võib DMida. botide ja camperitega mängida ei viitsi. pole ise parim player, survival rate seal 50-60 vahel kõigub, aga sitaks ei löö ning ära ei jookse kui firefight pihta hakkab, pigem lähen all in ja vaatan mis saab.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 19:27:18 vasta tsitaadiga

Kui ise player scav olla ja teist player scav-i killida siis läheb ka rep alla? icon_biggrin.gif
Kuidagi väääga lebo on scavina ringi joosta icon_biggrin.gif Kõik vahvad vaid otsa suht, pmst pole relva vajagi icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 10:18:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui ise player scav olla ja teist player scav-i killida siis läheb ka rep alla? icon_biggrin.gif
Kuidagi väääga lebo on scavina ringi joosta icon_biggrin.gif Kõik vahvad vaid otsa suht, pmst pole relva vajagi icon_lol.gif

Ükskõik millise scavi tapad scavina, siis saad -rep. Scavbosside ja nende käsilaste tapmise eest saad sitaks miinust. Reservis võid raidereid tappa, siis rep ei kao, aga ei tohi Gluhari käsilastega sassi neid ajada.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 10:59:57 vasta tsitaadiga

Mul mingi jama viimasel ajal veefiltritega. Panin ~2h tagasi uue filtri. Näitas, et kestab 7H ja nüüd näitab, et järgi veel alla tunni. (ehk siis reaalselt kestab mingi 3 tundi ja ma ei saa isegi 1 kanistrit vett sellega)

E: tundub, et mingi ajutine probleem või siis mingite X filtrite bug... nüüd jälle korras
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 18:33:58 vasta tsitaadiga

Näpunäiteid algajale äkki kellelgi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 09:29:32 vasta tsitaadiga

Youtube on beginner guide täis. Siin seda lahti seletama hakata oleks liiga pikk ja keeruline.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 10:26:28 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Näpunäiteid algajale äkki kellelgi?


Võimalusi on mitmeid. Vali mingi map, mine offline ja proovi endale kaart selgeks teha (alustuseks tee endale väljapääsud selgeks, et aja lõppedes ikka kaardilt välja ka saad). Või siis tõesti youtube igast videoõpetusi täis.
Tegu on keerulise mänguga, alguses kindlasti sured palju. Tasuks ehk proovida Task'e teha, siis mängul mingi point ka sees.

https://www.youtube.com/c/Pestily/videos
https://www.youtube.com/c/VeriitasGames/videos
https://www.youtube.com/c/JesseKazam
https://www.youtube.com/c/Airwingmarine
https://www.youtube.com/c/Piranha_TTV

Kindlasti veel teisigi
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 11:51:11 vasta tsitaadiga

Kindlustasin varustuse ära ja läksin käsirelva ja vestita online mängu, ühe scavi sain maha ja ülejäänud korrad surin
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 13:26:27 vasta tsitaadiga

Kiivrile ära hakka raha raiskama esialgu. Enamasti ei aita need odavamad muhvigi. Saad näkku laksu kirja ja surnud anyway. Lisaks algajal veits keerulisem kuna hetkeks juba ammu enamus vendi gearitud normilt.

Kui teine monitor olemas siis hoia seal kaarti kus exitid kirjas ja ürita taske teha.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 17:15:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kiivrile ära hakka raha raiskama esialgu. Enamasti ei aita need odavamad muhvigi. Saad näkku laksu kirja ja surnud anyway. Lisaks algajal veits keerulisem kuna hetkeks juba ammu enamus vendi gearitud normilt.

Kui teine monitor olemas siis hoia seal kaarti kus exitid kirjas ja ürita taske teha.


Kaardid saab interneti otsingut kasutades?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 17:22:29 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kiivrile ära hakka raha raiskama esialgu. Enamasti ei aita need odavamad muhvigi. Saad näkku laksu kirja ja surnud anyway. Lisaks algajal veits keerulisem kuna hetkeks juba ammu enamus vendi gearitud normilt.

Kui teine monitor olemas siis hoia seal kaarti kus exitid kirjas ja ürita taske teha.


Kaardid saab interneti otsingut kasutades?


https://mapgenie.io/tarkov
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 18:56:19 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:


Kaardid saab interneti otsingut kasutades?


Mängusisesed kaardid on jah suht jamad. Samuti ei ole sul võimalik mängu sees kuidagi kindlaks teha, kus sa kaardil parajasti asud (ei ole mingit blinkivat punast tulukest või noolekest), ainuke võmalus on lihtsalt võrrelda kaarti ja objekte, mida sa parajasti näed.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 11:00:12 vasta tsitaadiga

Aitäh teile.

Kas see Hold aim sight enam ei toimi, et hoiad hiire klahvi all ja siis sihik ees ja kui lased lahti siis läheb eest? Proovisin koik variandid ise seal läbi ja tulemusteta. Millised graafika seaded kellelgi mängus on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 12.10.2021 15:21:02 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Aitäh teile.

Kas see Hold aim sight enam ei toimi, et hoiad hiire klahvi all ja siis sihik ees ja kui lased lahti siis läheb eest? Proovisin koik variandid ise seal läbi ja tulemusteta. Millised graafika seaded kellelgi mängus on?


Hold down-i pead seadistustest ise sättima kas on hoia või vajuta peal. Graafika jaoks võta suvaline yt video ja pane selle järgi.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 17:34:48 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Aitäh teile.

Kas see Hold aim sight enam ei toimi, et hoiad hiire klahvi all ja siis sihik ees ja kui lased lahti siis läheb eest? Proovisin koik variandid ise seal läbi ja tulemusteta. Millised graafika seaded kellelgi mängus on?


Hold down-i pead seadistustest ise sättima kas on hoia või vajuta peal. Graafika jaoks võta suvaline yt video ja pane selle järgi.


Keegi mainis et kui scavi-ga mängid siis teist scavi ära tapa muidu saad negatiivse reputatsiooni. Kuidas sellega lood on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 18:01:07 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
tarmac kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Aitäh teile.

Kas see Hold aim sight enam ei toimi, et hoiad hiire klahvi all ja siis sihik ees ja kui lased lahti siis läheb eest? Proovisin koik variandid ise seal läbi ja tulemusteta. Millised graafika seaded kellelgi mängus on?


Hold down-i pead seadistustest ise sättima kas on hoia või vajuta peal. Graafika jaoks võta suvaline yt video ja pane selle järgi.


Keegi mainis et kui scavi-ga mängid siis teist scavi ära tapa muidu saad negatiivse reputatsiooni. Kuidas sellega lood on?

Vastab tõele. Mine EFT Eesti Discordi, googeldades leiad vast, pole praegu käepärast kanalit ja püüa leida sealt keegi kes viitsib sulle alguse kätte näidata.
Ma pole eales vist ühtegi offline raidi teinud, mängisin alguses paari sõbraga kes juba mängu tundsid ja ei ole see midagi nii keeruline kui oled shootereid varem mänginud.
Alguses võid tuimalt kogu pasa ülesse ka korjata, asjade väärtust õpid ajapikku.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 13.10.2021 09:36:54 vasta tsitaadiga

Pestily, Onepeg ja Veritas on need keda ma aegajalt jälgin. Scav rep on tõesti asi mida tasub hoida. Mida suurem rep, seda parem varustus su scav-il kui mängu lähed. Ning vist oli see ka, et PMC-na mängu minnes max scav rep juures scavid on su sõbrad nö.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 10:01:30 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Pestily, Onepeg ja Veritas on need keda ma aegajalt jälgin. Scav rep on tõesti asi mida tasub hoida. Mida suurem rep, seda parem varustus su scav-il kui mängu lähed. Ning vist oli see ka, et PMC-na mängu minnes max scav rep juures scavid on su sõbrad nö.
Seda PMCi asja kahtlen kuigi kinnitada ei saa. Tean, et max repiga on võimalik scav bosse followma panna endale kui oled scavina mängus.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 17:22:03 vasta tsitaadiga

Nali naljaks olen juba mitu päeva "custom" kaarti teinud ja ei suuda mina orienteeruda kus ma olen või ei ole paar kohta on meelde jäänud kus on mis, a väljapääsude leidmine on puhas null, olgugi et teisel monitoril kaart lahti.....noob noh
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 17:39:36 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Nali naljaks olen juba mitu päeva "custom" kaarti teinud ja ei suuda mina orienteeruda kus ma olen või ei ole paar kohta on meelde jäänud kus on mis, a väljapääsude leidmine on puhas null, olgugi et teisel monitoril kaart lahti.....noob noh
Alguse asi. Proovi mingeid ehitisi vms jälgida ja nende järgi orienteeruda. Alguses ise ka räigelt otsisin ja nii arusaamatu tundus kõik aga natukene mängid siis käib click ja hakkab selgeks jääma.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 15.10.2021 12:32:40 vasta tsitaadiga

Kui väga häda käes, siis ma võin teejuhiks tulla icon_biggrin.gif Ma tean pmst kõiki kaarte peast
Discord: Tarmo#0001

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 15:52:41 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Kui väga häda käes, siis ma võin teejuhiks tulla icon_biggrin.gif Ma tean pmst kõiki kaarte peast
Discord: Tarmo#0001


Ma olen muhevana#1304
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 11:48:46 vasta tsitaadiga

Ja grindimine alaku icon_biggrin.gif
Uued muudatused päris head, ei pea kartma, et paari päeva pärast mingid full higised lvl 6 armoriga jõmmid vastu tulevad.
Päris huvitavad firefightid on olnud hetkel.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 14:16:07 vasta tsitaadiga

Eile oli mõnus mängida. Kõik suht võrdsed ja julgeb võitlust ka pidada. Eilne 1 vs 3 mul oli ikka täielik joppamine. Kahju et ei salvestanud. Customsis kuulen mingi tüüp mu peakohal suht. Lähen siis kõrgemale näen tüüpi ja tõmban valangut. No selge sain vist maha kuna karjus sedasi. Siis näen mingi teine tüüp jookseb üles mäkke, annan sellele valangut aga pääses. Liigun siis sinnapoole kus keegi karjus ja selgub krt veel üks vend seal grana just heitmas. Tõmbasin kiirelt maha. Sain just mõelda okei korras. Ja ei, juba mingi uus vend ligineb. No tõmbab selle ka maha ja korra vaatab ümbrust. Vist pole kedagi ja lähen seda viimast venda lootima. Siis ei tea kust tuleb välja see minema jooksnud tüüp ja annab rämedat valangut mulle. Mul mõlemad jalad puruks, käsi puruks, teibe käsi verd tilkumas. Kuidagi sain põõsa varju ja joppamise peale tõmbasin tolle tüübi ka maha. Jõudsin kiirelt verejooksu kinni tõmmata kui kuulen juba jälle keegi tuleb, endal relva viimane salv mingi 2 kuuliga. Joppas jälle, et põõsas olin, vend mind ei näinud ja kui läks viimase tüübi laipa uurima sai kena headshoti.
Vaatasin siis enda seisu, lähim exit teises mapi otsas ja jumala kindel, et sinna ma elusalt ei jõua oma puruks jalgadega. Hakkasin siis tüüpe lootima ja vapsee ühel terve medica arsenal kaasas millega täiesti tervek end ravida 👍
Eluga ma sealt välja tulin.

Krt annaks veel selliseid lahinguid. Eks ilmselt varsti tõmbab ära jälle, et mingitel vendadel ulme armorid peal ning enamuste kuulidega ei tee muhvigi ja ise oled ühest kuulist kutu.😐

Tea kas tulevikus mingit süsteemi pole loota kus mängu visatakse sarnaste levelitega mängijad icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2021 00:41:03 vasta tsitaadiga

Lighthouse on veel toores, väga läggine
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 18:00:38 vasta tsitaadiga

Kerge update tuli täna. Nüüd spawnib random kohtades ka santa claus kes kingitusi jagab icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.