Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 14:25:08 vasta tsitaadiga

Kes ütles?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 07.07.2021 14:42:16 vasta tsitaadiga

Tulnukas, kes aknast sisse tuli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 14:43:05 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.

Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt?


Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?"

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 14:54:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Intregeeritaval külmkapil rebenesid kõrvad ära, mis jooksevad kapiukse siini küljes.
Kust selliseid asju saab? icon_confused.gif
Need on intregeeritaval külmkapil kaasas, kui poest ostad, aga kui nad on nii sitast materjalist tehtud, et purunevad, siis kust uusi saab? Nagunii on margipõhised ka veel kopp.gif


Renerk peaks tegelema tehnika varuosadega.

http://www.renerk.ee/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:20:04 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
netcat kirjutas:
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.

Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt?


Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?"


Mõrad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:37:19 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
The_Boss kirjutas:
netcat kirjutas:
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.

Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt?


Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?"


Mõrad.


2015 suvel paigaldatud lõuna poole puitalumiinium raamiga 3ne pakett (jõhkralt saab päikest), seni veel mõrasid pole.
Kusjuures huvitav on, et kui korteri ülejäänud kahekordsed pakettaknad "higistavad" talvel ehk tekib toapoolsele pinnale kondensaat siis see 3x ei "higista".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:53:49 vasta tsitaadiga

Võib täiesti olla. Endal paigaldatud 3x paketid, väljast halli raamiga. Viimase kolme aasta jooksul olen vahetanud vist 4 paketti, kõik päikesepoolsed. Läinud puruks pauguga, enamasti sisemine pakett, ühekorra ka vist välimine.
Kõik katki läinud paketid on olnud kitsad, ~450 mm laiusega.
Mingi osa mis klaasist mis varju jääb on oluliselt jahedam kui see mis päikese käes.
Esimesel aastal ei olnud kardinaid ka, ei teagi miks läks, eelmine aasta läks ilmselt ribakardina tõttu üks.
See aasta on suurte kuumadega ja otsese päikesega kardinad üleval koguaeg.
Lisaks lasin paigaldada konditsioneeri, eelnevaltel aastatel olid klaasid toast ka soojad, ~ 35-40 kraadi. Nüüd jahedad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:07:28 vasta tsitaadiga

tegelen klaaspakettidega juba aastakümneid.
Ka kahekordsed lähevad katki, kui kiletad või topid tumedaid kardinaid nende taha.
Õigeid klaase kasutades probleemi pole.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:09:16 vasta tsitaadiga

Kas tuletõrjeveevõtukohast võib endale vett võtta?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:18:35 vasta tsitaadiga

ainult joogiks icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:27:54 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tegelen klaaspakettidega juba aastakümneid.
Ka kahekordsed lähevad katki, kui kiletad või topid tumedaid kardinaid nende taha.
Õigeid klaase kasutades probleemi pole.



Mis need õiged klaasid siis on? Välimine selektiivklaas?
Kontorihooned on kõik ju suurte akende ja ribakardinatega päikese käes ja ei ole kusagil aknad lõhki
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 17:18:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kontorihooned on kõik ju suurte akende ja ribakardinatega päikese käes ja ei ole kusagil aknad lõhki

need ongi õiged klaasid doh.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 17:26:52 vasta tsitaadiga

Hiid, räägi lähemalt, millised need õiged klaasid siis on. Koduakendega on konkurents turul vist hinnad nii alla löönud, et ega keegi seda õiget pakkuda ei julge kui just spetsiaalselt ei küsi kuna keskmine inimene nagunii aru ei saa ja vaatab ainult hinda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:01:28 vasta tsitaadiga

Kui inimestele müüakse teadlikult klaase, mis väljaspool polaaröö tingimusi akna ette panemiseks ei kõlba, siis siin tundub tarbijakaitse keiss olema

PS mul ei ole seni ükski aken lõhki läinud, ei uus ega iidne, kuigi päike paistab kõigile neile pool päeva peale
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2021 18:12:23 vasta tsitaadiga

Oleneb mis kasutusjuhendis kirjas on
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:15:17 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.

Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt?
Majal on... Mingi 10a tagasi sai kolmekordne pandud ja pole häda senimaani miskit
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:18:39 vasta tsitaadiga

Minu akna kasutusjuhendis oli kirjas kuidas seda reguleerida ja hooldada tuleb, mitte et see võib maja küljes ainult öösel olla
Sovetiaegsete akendega ei tulnud üldse mingeid kasutusjuhendeid kaasa aga ometi seisid maja küljes 50 aastat ja enamik ei kukkunudki eest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:36:36 vasta tsitaadiga

Teoorias võis see sovjetiaegne katki minna kui klaas liiga täpselt raami mahtus ehk mingit vahet ei jäetud ja siis raam niiskusega paisus.
Tänapäevastel on kohvipaksu pealt pakkudes aga hoopis see häda, et need on kahe klaasi vahelt hermeetilised ja kui on vale gaas või liiga habras klaas, siis võib temperatuuriga mängida
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:39:03 vasta tsitaadiga

Kui kaua see hermeetiline olemine muidu kestab? Eeldan, et mitte igavesti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:41:27 vasta tsitaadiga

netcat, saan aru et mäletad veel sovjetiaega. Sel ajal tekkis talvel vahel kahe klaasi vahele ka kondens. Kui sama kondens hakkab ka tänapäevase aknaga tekkima, siis pole enam hermeetiline. Samas ma oma silmaga pole näinud, et mõnel tänapäevasel kahe klaasi vahel kondens oleks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.07.2021 20:31:39 vasta tsitaadiga

Nüüd meenusid mulle vanad linnaliinibussid millel kahe klaasi vahel lainetas icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 20:39:56 vasta tsitaadiga

Humanitaarabi korras saadud rondid mis pidevalt vibratsiooni jms. taluvad pole just päris sama kui koduaken.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.07.2021 20:40:44 vasta tsitaadiga

Ega ma seda väitnudki. Lihtsalt meenutasin olnud aegu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:09:05 vasta tsitaadiga

netcat, Samuti 2015 aastast kolmekordsed ees, enamik päevast päikese käes ja tip-top. Välimine klaas võta juba päiksekaitsega klaas - ei küta tuba saunaks. Põrandale astudes saab vahest aimu. Läbi avatud akna on päikesevihk talla all kuum, läbi aknaklaaside vaevalt leige kui sedagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2021 22:10:52 vasta tsitaadiga

Kõige suvalisema klaasiga on sama efekt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:28:47 vasta tsitaadiga

Kas selle päiksekaitsega klaasi taga toalilled ellu jäävad?
Meil kontoris on vist ja kõigi toalilledega on põmst nii et kui nad fauna oleks siis sekkuks ilmselt loomakaitse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:30:13 vasta tsitaadiga

HVs mingi nõudepesumasina teema ka on?
Oleks vaja uurida, kas Whirlpool ADG 2020 FD mudelile alumise vee lennutuse junnile tihendit Eestist ka leiab (water distribitor gasket peaks inglise keeles olema)?
Või millist min A++ 60cm int nõudekat soovitate? - raibe peab vaikne ka olema.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:32:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
netcat, saan aru et mäletad veel sovjetiaega. Sel ajal tekkis talvel vahel kahe klaasi vahele ka kondens. Kui sama kondens hakkab ka tänapäevase aknaga tekkima, siis pole enam hermeetiline. Samas ma oma silmaga pole näinud, et mõnel tänapäevasel kahe klaasi vahel kondens oleks.


Tegelt selline värk selle hermeetilise aknaga et kajakas ründas mul seda ja tuvastasin mingi mikrokraatri aknast selle peale. Et ei tea, kas maagiline hermeetilisus on lahkunud või mitte. Oleks pidanud talvel siis jälgima seda kondensi asja, aga ausalt öeldes oli parajasti muid muresid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 23:19:46 vasta tsitaadiga

kjaups, küsi esindusest...
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 17:18:57 vasta tsitaadiga

Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 17:31:51 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi


Samamoodi nagu suitsetamisega on vist ka õllega, et sõltuvusel on kaks külge. Üks on sõltuvus mingist ainest ja teine sõltuvus tegevusest endast. Selleks näiteks on suitsetamisest loobumisel paljude jaoks e-sigaret tõhusam kui nätsud ja plaastrid, et tegevus ise jääb alles.
Võid õllega sama proovida kui on harjumus teleka ees midagi rüübata - proovi võtta õlle asemel mullivesi, mahl või mis iganes muu alkovaba jook. Alkovaba õlut eriti ei soovitaks, need on enamasti nii imeliku maitsega, et ilmselt lähed varsti külmkapi juurde ja võtad ikka päris õlle.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.07.2021 17:43:30 vasta tsitaadiga

Muhekas, ära lihtsalt joo enam.

Sa pead endalt küsima, kui oluline on sulle sinu senise elustiili muutmine.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 17:51:15 vasta tsitaadiga

degrass, ära lihtsalt joo või ära lihtsalt suitseta on lihtne öelda, aga kui oled ise kunagi näiteks suitsetanud siis vist tead, et niisama lihtne see pole. Selleks soovitangi leida mingi asendustegevus alguses.
Õlle alkovaba joogiga asendamise asemel võib selleks muidugi olla ka mingi aktiivne tegevus, mis kogu tähelepanu nõuab
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 17:55:37 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi

Kas on plaanis üldse alkholist loobuda või mitte? Kui esimene variant siis võid helistada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:49:47 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi

Kas on plaanis üldse alkholist loobuda või mitte? Kui esimene variant siis võid helistada.


Praegu mõlgub küll mõttes täiesti nulli saada omadega. Uurisin niisama huvist kodeerimise vastu ka ja selle eest taheti 200 saada. Suht raske on ju ära öelda kui seltskonnas istumine ning keegi avastab, et teeks viski näiteks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:55:23 vasta tsitaadiga

Muhekas, aga luba kohe koosistumise alguses, et oled kaine juht. Meest sõnast härga sarvest ja sõbrad ei saa ka peale käia, et mis see pisike pits ikka teeb kui oled ise lubanud nad turvaliselt koju toimetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:24:07 vasta tsitaadiga

Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2021 19:25:12 vasta tsitaadiga

Microdosing pidi ka alokoholi sõltuvuse vastu aitama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:31:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.


Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:34:20 vasta tsitaadiga

Korra puhusin 0.05 ehk 0.1 välja, juba siis läks tüüp oma ülemusega rääkima, et mis nüüd saab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:39:15 vasta tsitaadiga

Mis siis sai?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:41:59 vasta tsitaadiga

Haiglas oli ju mitu kuud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2021 19:49:47 vasta tsitaadiga

jah
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:51:32 vasta tsitaadiga

Tuli pettunud näoga tagasi ja soovis head teed.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:51:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.


Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud.


Aga sõbrad ütlevad, et võib. Mis see pits ikka teeb.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:52:46 vasta tsitaadiga

Las sõbrad võtavad siis sinu eest ka selle pitsi kui see midagi ei tee.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:54:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.


Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud.


No ma vahepeal olin ligi aasta nullis suht keeruline oli ja siis mõtlesin mingi moment seltskonnas, võtaks ka ühe õlle ja prooviks ja sinna see vanker kraavi jooksis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:57:09 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
napoleon kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.


Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud.


Aga sõbrad ütlevad, et võib. Mis see pits ikka teeb.


Selgroogu peab olema. Ma kunagi võtsin selle teise ja kolmandagi kui peale käidi.... aga pärast tuletasin meelde mida enne ütlesin ja minu auto ei liikunud millimeetritki.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 20:11:54 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
degrass, ära lihtsalt joo või ära lihtsalt suitseta on lihtne öelda, aga kui oled ise kunagi näiteks suitsetanud siis vist tead, et niisama lihtne see pole. Selleks soovitangi leida mingi asendustegevus alguses.
Õlle alkovaba joogiga asendamise asemel võib selleks muidugi olla ka mingi aktiivne tegevus, mis kogu tähelepanu nõuab


Eks kuidas kellelgi. Mul ülilihtne olnud. Mõni tõesti jätab midagi 30 korda kuus maha icon_smile.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2021 20:13:28 vasta tsitaadiga

Suitsetamisega on lihtne, paar päeva tuleb vahele jätta ja siis üks teha ja saad aru kui rõve see on ja ei tahagi enam.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 805, 806, 807 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.