|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.07.2021 14:25:08
|
|
|
Kes ütles?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
07.07.2021 14:42:16
|
|
|
| Tulnukas, kes aknast sisse tuli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
07.07.2021 14:43:05
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.
Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt? |
Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?"
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
07.07.2021 14:54:58
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Intregeeritaval külmkapil rebenesid kõrvad ära, mis jooksevad kapiukse siini küljes.
Kust selliseid asju saab?
Need on intregeeritaval külmkapil kaasas, kui poest ostad, aga kui nad on nii sitast materjalist tehtud, et purunevad, siis kust uusi saab? Nagunii on margipõhised ka veel  |
Renerk peaks tegelema tehnika varuosadega.
http://www.renerk.ee/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 15:20:04
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.
Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt? |
Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?" |
Mõrad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.07.2021 15:37:19
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.
Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt? |
Sellistele väidetele võib julgelt vastata küsimusega "Miks?" |
Mõrad. |
2015 suvel paigaldatud lõuna poole puitalumiinium raamiga 3ne pakett (jõhkralt saab päikest), seni veel mõrasid pole.
Kusjuures huvitav on, et kui korteri ülejäänud kahekordsed pakettaknad "higistavad" talvel ehk tekib toapoolsele pinnale kondensaat siis see 3x ei "higista".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
07.07.2021 15:53:49
|
|
|
Võib täiesti olla. Endal paigaldatud 3x paketid, väljast halli raamiga. Viimase kolme aasta jooksul olen vahetanud vist 4 paketti, kõik päikesepoolsed. Läinud puruks pauguga, enamasti sisemine pakett, ühekorra ka vist välimine.
Kõik katki läinud paketid on olnud kitsad, ~450 mm laiusega.
Mingi osa mis klaasist mis varju jääb on oluliselt jahedam kui see mis päikese käes.
Esimesel aastal ei olnud kardinaid ka, ei teagi miks läks, eelmine aasta läks ilmselt ribakardina tõttu üks.
See aasta on suurte kuumadega ja otsese päikesega kardinad üleval koguaeg.
Lisaks lasin paigaldada konditsioneeri, eelnevaltel aastatel olid klaasid toast ka soojad, ~ 35-40 kraadi. Nüüd jahedad.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.07.2021 16:07:28
|
|
|
tegelen klaaspakettidega juba aastakümneid.
Ka kahekordsed lähevad katki, kui kiletad või topid tumedaid kardinaid nende taha.
Õigeid klaase kasutades probleemi pole.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.07.2021 16:09:16
|
|
|
| Kas tuletõrjeveevõtukohast võib endale vett võtta?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.07.2021 16:18:35
|
|
|
ainult joogiks
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 16:27:54
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
tegelen klaaspakettidega juba aastakümneid.
Ka kahekordsed lähevad katki, kui kiletad või topid tumedaid kardinaid nende taha.
Õigeid klaase kasutades probleemi pole. |
Mis need õiged klaasid siis on? Välimine selektiivklaas?
Kontorihooned on kõik ju suurte akende ja ribakardinatega päikese käes ja ei ole kusagil aknad lõhki
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.07.2021 17:18:50
|
|
|
| tsitaat: |
Kontorihooned on kõik ju suurte akende ja ribakardinatega päikese käes ja ei ole kusagil aknad lõhki
|
need ongi õiged klaasid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2021 17:26:52
|
|
|
| Hiid, räägi lähemalt, millised need õiged klaasid siis on. Koduakendega on konkurents turul vist hinnad nii alla löönud, et ega keegi seda õiget pakkuda ei julge kui just spetsiaalselt ei küsi kuna keskmine inimene nagunii aru ei saa ja vaatab ainult hinda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 18:01:28
|
|
|
Kui inimestele müüakse teadlikult klaase, mis väljaspool polaaröö tingimusi akna ette panemiseks ei kõlba, siis siin tundub tarbijakaitse keiss olema
PS mul ei ole seni ükski aken lõhki läinud, ei uus ega iidne, kuigi päike paistab kõigile neile pool päeva peale
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.07.2021 18:12:23
|
|
|
| Oleneb mis kasutusjuhendis kirjas on
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.07.2021 18:15:17
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Mingid tondid väidavad, et kolmekordset klaaspaketti ei tohiks paigaldada kohta, kus sellele otsene päikesevalgus peale paistab.
Üldiselt enamik aknaid, mida ma tean, saavad otsest päikesevalgust vähemalt mingil ajal päevast.
Tundub kergelt absurd. On ka nii päriselt? |
Majal on... Mingi 10a tagasi sai kolmekordne pandud ja pole häda senimaani miskit
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 18:18:39
|
|
|
Minu akna kasutusjuhendis oli kirjas kuidas seda reguleerida ja hooldada tuleb, mitte et see võib maja küljes ainult öösel olla
Sovetiaegsete akendega ei tulnud üldse mingeid kasutusjuhendeid kaasa aga ometi seisid maja küljes 50 aastat ja enamik ei kukkunudki eest
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2021 18:36:36
|
|
|
Teoorias võis see sovjetiaegne katki minna kui klaas liiga täpselt raami mahtus ehk mingit vahet ei jäetud ja siis raam niiskusega paisus.
Tänapäevastel on kohvipaksu pealt pakkudes aga hoopis see häda, et need on kahe klaasi vahelt hermeetilised ja kui on vale gaas või liiga habras klaas, siis võib temperatuuriga mängida
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 18:39:03
|
|
|
| Kui kaua see hermeetiline olemine muidu kestab? Eeldan, et mitte igavesti
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2021 18:41:27
|
|
|
| netcat, saan aru et mäletad veel sovjetiaega. Sel ajal tekkis talvel vahel kahe klaasi vahele ka kondens. Kui sama kondens hakkab ka tänapäevase aknaga tekkima, siis pole enam hermeetiline. Samas ma oma silmaga pole näinud, et mõnel tänapäevasel kahe klaasi vahel kondens oleks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.07.2021 20:31:39
|
|
|
Nüüd meenusid mulle vanad linnaliinibussid millel kahe klaasi vahel lainetas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.07.2021 20:39:56
|
|
|
| Humanitaarabi korras saadud rondid mis pidevalt vibratsiooni jms. taluvad pole just päris sama kui koduaken.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.07.2021 20:40:44
|
|
|
| Ega ma seda väitnudki. Lihtsalt meenutasin olnud aegu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
07.07.2021 22:09:05
|
|
|
| netcat, Samuti 2015 aastast kolmekordsed ees, enamik päevast päikese käes ja tip-top. Välimine klaas võta juba päiksekaitsega klaas - ei küta tuba saunaks. Põrandale astudes saab vahest aimu. Läbi avatud akna on päikesevihk talla all kuum, läbi aknaklaaside vaevalt leige kui sedagi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.07.2021 22:10:52
|
|
|
Kõige suvalisema klaasiga on sama efekt
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 22:28:47
|
|
|
Kas selle päiksekaitsega klaasi taga toalilled ellu jäävad?
Meil kontoris on vist ja kõigi toalilledega on põmst nii et kui nad fauna oleks siis sekkuks ilmselt loomakaitse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.07.2021 22:30:13
|
|
|
HVs mingi nõudepesumasina teema ka on?
Oleks vaja uurida, kas Whirlpool ADG 2020 FD mudelile alumise vee lennutuse junnile tihendit Eestist ka leiab (water distribitor gasket peaks inglise keeles olema)?
Või millist min A++ 60cm int nõudekat soovitate? - raibe peab vaikne ka olema.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.07.2021 22:32:19
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| netcat, saan aru et mäletad veel sovjetiaega. Sel ajal tekkis talvel vahel kahe klaasi vahele ka kondens. Kui sama kondens hakkab ka tänapäevase aknaga tekkima, siis pole enam hermeetiline. Samas ma oma silmaga pole näinud, et mõnel tänapäevasel kahe klaasi vahel kondens oleks. |
Tegelt selline värk selle hermeetilise aknaga et kajakas ründas mul seda ja tuvastasin mingi mikrokraatri aknast selle peale. Et ei tea, kas maagiline hermeetilisus on lahkunud või mitte. Oleks pidanud talvel siis jälgima seda kondensi asja, aga ausalt öeldes oli parajasti muid muresid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.07.2021 23:19:46
|
|
|
kjaups, küsi esindusest...
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.07.2021 17:18:57
|
|
|
| Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2021 17:31:51
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi |
Samamoodi nagu suitsetamisega on vist ka õllega, et sõltuvusel on kaks külge. Üks on sõltuvus mingist ainest ja teine sõltuvus tegevusest endast. Selleks näiteks on suitsetamisest loobumisel paljude jaoks e-sigaret tõhusam kui nätsud ja plaastrid, et tegevus ise jääb alles.
Võid õllega sama proovida kui on harjumus teleka ees midagi rüübata - proovi võtta õlle asemel mullivesi, mahl või mis iganes muu alkovaba jook. Alkovaba õlut eriti ei soovitaks, need on enamasti nii imeliku maitsega, et ilmselt lähed varsti külmkapi juurde ja võtad ikka päris õlle.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
08.07.2021 17:43:30
|
|
|
Muhekas, ära lihtsalt joo enam.
Sa pead endalt küsima, kui oluline on sulle sinu senise elustiili muutmine.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2021 17:51:15
|
|
|
degrass, ära lihtsalt joo või ära lihtsalt suitseta on lihtne öelda, aga kui oled ise kunagi näiteks suitsetanud siis vist tead, et niisama lihtne see pole. Selleks soovitangi leida mingi asendustegevus alguses.
Õlle alkovaba joogiga asendamise asemel võib selleks muidugi olla ka mingi aktiivne tegevus, mis kogu tähelepanu nõuab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
08.07.2021 17:55:37
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi |
Kas on plaanis üldse alkholist loobuda või mitte? Kui esimene variant siis võid helistada.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.07.2021 18:49:47
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kuidas vabaneda sõltuvustest… tahaks loobuda õlle joomisest. Suitsetamisest va kuradist suutsin loobuda 13 aastat tagasi |
Kas on plaanis üldse alkholist loobuda või mitte? Kui esimene variant siis võid helistada. |
Praegu mõlgub küll mõttes täiesti nulli saada omadega. Uurisin niisama huvist kodeerimise vastu ka ja selle eest taheti 200 saada. Suht raske on ju ära öelda kui seltskonnas istumine ning keegi avastab, et teeks viski näiteks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2021 18:55:23
|
|
|
Muhekas, aga luba kohe koosistumise alguses, et oled kaine juht. Meest sõnast härga sarvest ja sõbrad ei saa ka peale käia, et mis see pisike pits ikka teeb kui oled ise lubanud nad turvaliselt koju toimetada
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.07.2021 19:24:07
|
|
|
| Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.07.2021 19:25:12
|
|
|
Microdosing pidi ka alokoholi sõltuvuse vastu aitama
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2021 19:31:30
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib. |
Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.07.2021 19:34:20
|
|
|
| Korra puhusin 0.05 ehk 0.1 välja, juba siis läks tüüp oma ülemusega rääkima, et mis nüüd saab.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.07.2021 19:39:15
|
|
|
Mis siis sai?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.07.2021 19:41:59
|
|
|
Haiglas oli ju mitu kuud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.07.2021 19:49:47
|
|
|
jah
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.07.2021 19:51:32
|
|
|
| Tuli pettunud näoga tagasi ja soovis head teed.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.07.2021 19:51:44
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib. |
Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud. |
Aga sõbrad ütlevad, et võib. Mis see pits ikka teeb.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.07.2021 19:52:46
|
|
|
| Las sõbrad võtavad siis sinu eest ka selle pitsi kui see midagi ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.07.2021 19:54:01
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib. |
Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud. |
No ma vahepeal olin ligi aasta nullis suht keeruline oli ja siis mõtlesin mingi moment seltskonnas, võtaks ka ühe õlle ja prooviks ja sinna see vanker kraavi jooksis.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2021 19:57:09
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Aga ühe õlle/pokaali/pitsi ikka ju võib. |
Noh kui on korralik kalibreeritud alkomeeter millega enne rooli istumist kontrollida, siis võib.
Aga parem on nii, et kui ei võta, siis ei võta. Kellele seda jama pärast vaja on kui näiteks 0,3 promilli välja puhud. |
Aga sõbrad ütlevad, et võib. Mis see pits ikka teeb. |
Selgroogu peab olema. Ma kunagi võtsin selle teise ja kolmandagi kui peale käidi.... aga pärast tuletasin meelde mida enne ütlesin ja minu auto ei liikunud millimeetritki.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.07.2021 20:11:54
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
degrass, ära lihtsalt joo või ära lihtsalt suitseta on lihtne öelda, aga kui oled ise kunagi näiteks suitsetanud siis vist tead, et niisama lihtne see pole. Selleks soovitangi leida mingi asendustegevus alguses.
Õlle alkovaba joogiga asendamise asemel võib selleks muidugi olla ka mingi aktiivne tegevus, mis kogu tähelepanu nõuab |
Eks kuidas kellelgi. Mul ülilihtne olnud. Mõni tõesti jätab midagi 30 korda kuus maha
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.07.2021 20:13:28
|
|
|
| Suitsetamisega on lihtne, paar päeva tuleb vahele jätta ja siis üks teha ja saad aru kui rõve see on ja ei tahagi enam.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|