Ma tegelikult viitasin sellele, millist saasta välismaal müüakse, mitte tüüpide pädevusele.
Nad isegi olid üllatunud, et see lausa nii ront oli. Aga noh, isegi tunnistasid, et oleks võinud täpsemalt kontrollida
Vaata video täispikkuses läbi ikka. Said ju masina käima ja pigem oli selline jutt, et peab rutturuttu maha müüma, muidu vb ei tahagi ära anda käest
Türklane tahtis tünni teha jah, aga lõpuks said jupid ikka kätte. _________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Jah. Ja lepingule peab ostja aadressi juurde kindlasti riigi nimi ka saama. Kui treileriga ära viivad, saad reg. märgid ka maha keerata ja transpordiametile tagastada.
Ühe Opeli, mida ükski eestlane ei tahtnud, ostis leedukas ära. Pidi veel kuhugi ida poole edasi minema ja leedukas sai sealt korraliku kasumi ka. _________________ Müüa igasugu asju
Mul ostis eelmine aasta üks Eestis IT-tööd tegev türklane Accordi ära. Vist oli nii, et elamisoakaardiga sai transpordiameti iseteeninduses ostjapoolsed toimetused aetud. Nüüd veel kirjutas, et tegi sellega kevadel väikse Tallinn-Türgi-Tallinn tripi ja endiselt ostuga väga rahul
Sõiduki müümisel välismaale tuleb külastada Maanteeameti teenindusbürood, kus sõiduki registreerimistunnistusele tehakse märge sõiduki Eestist väljaviimise kohta. Lisaks registreerimistunnistusele tuleb kaasa võtta ka sõiduki registreerimismärgid. Maanteeamet kustutab sõiduki registrist, misjärel te ei ole enam sõidukiga seotud.
Kui müüte sõiduki välisriiki ilma seda eelnevalt registrist kustutamata, ei pruugi info sõiduki teises riigis registreerimise kohta Eestisse jõuda, olenemata sellest, et üldjuhul on liikmesriikidel kohustus Maanteeametit sellest teavitada. Kindlasti ei jõua selline info Maanteeametini kolmandatest riikidest (nt Venemaa, Ukraina, Valgevene jne).
"jätame välja käiguülekanded" et siis 200Nm mootor laseb sussi ringi sama moodi nii 1. kui 6. käiguga hea teada. kõik mootorid teevad 1000rpm juures sama momenti, mis 8200rpm juures...
väänet nii hädasti tarvis on, siis mispärast (sport)autodes rekkamootoried ei kasutata? _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Lähen homme Porschega ringrajale sõitma. Kellelgi mingeid nippe? Pole varem päris ringrajal kihutanud. Cayenne ja Panameraga linnaliikluses vaid.
PS: Porsche launch control on juba selge.
Rinkal launch controlli pole vaja Ja ma ei tea, kui hullu teil seal nende autodega panna lastakse üldse. Ilmselt päris viimase piirini sõita ei lubata, muidu lõpetate seinas ka
Aga alusta rahulikult ning ring-ringi järel ehita kiirust üles. Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Ja kindlasti vaata ära enne mõni Muraka sõiduõpetuse video
Link _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
Hiljem kindlasti kui teraspiduritega jah. Aga tavaliikluses ikka väga harva litsud nii kõvasti pidurit kui rinkal.
Teraspidurid on 4-5ringiga küpsed ka _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
KillFrenzy, ma müüsin ka välismaalasele, ilusti ostumüügi leping ja pass kaasa. Tulemus? Tüüp Maanteeametisse ei läinud, auto on Eesti registris edasi ÜV ja kindlustuseta, kuigi tean, et reaalselt läks Lätti varuosadeks. Minu poolt on aga asi korras, kuna Ametile müügilepingu ettenäitamisega sain auto enda nimelt ära. Ehk praktikas palju lihtsam variant kui mingite eksportidega jurada ja numbreid vahetada, registrile muidugi ebamugav selliseid surnud masinaid nimekirjas hoida.
"jätame välja käiguülekanded" et siis 200Nm mootor laseb sussi ringi sama moodi nii 1. kui 6. käiguga hea teada. kõik mootorid teevad 1000rpm juures sama momenti, mis 8200rpm juures...
väänet nii hädasti tarvis on, siis mispärast (sport)autodes rekkamootoried ei kasutata?
Kusjuures artiklis on täpselt sellele küsimusele vastatud:
Sellepärast ei kasutata, et veokate vääne on saadaval vaid väga väikeses pööretevahemikus.
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
Hiljem kindlasti kui teraspiduritega jah. Aga tavaliikluses ikka väga harva litsud nii kõvasti pidurit kui rinkal.
Teraspidurid on 4-5ringiga küpsed ka
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas.
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin.
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.
Kui loobutud pole, siis on see risu teie kõigi oma. Ja kui jamaks läheb, ehk mingeid trahve või makse hakatakse välja nõudma, siis on selline auto nagu rahapada kohtutäituri jaoks. Sest nõue tuleb solidaarne, ehk kui ta ühelt pärijalt raha ei saa, siis on veel palju neid kelle kontot saab arestida. Kellegilt ikka papi kätte saab.
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.
Teed mingi vana kuupäevaga ostmüügi, sellega lähed lammarisse, lammar annab lammutustõenfi, sellega lähed arki. Tested proven. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.
Teed mingi vana kuupäevaga ostmüügi, sellega lähed lammarisse, lammar annab lammutustõenfi, sellega lähed arki. Tested proven.
Allkirja võltsimine on kriminaalkuritegu. Tested proven.
Vedas siis. Siin üks ostumüügilepinguvõltsallkirjamees sai.
tsitaat:
Karistusseadustiku § 344 lg 1 kohaselt karistatakse dokumendi, pitsati või plangi, mille alusel on võimalik omandada õigusi ja vabaneda kohustustest, võltsimise eest rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.
viimati muutis KillFrenzy 08.07.2021 12:42:48, muudetud 1 kord
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas.
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin.
Porsche Driving Experience? Seal oleneb väga palju sellest, millisesse gruppi satud.
Kui enamikel on varem kogemust olnud, siis esimene auto liigub ka ees kiiremini _________________ raamatupidamine | laadakalender
Goodwood FOS käib jälle https://www.youtube.com/watch?v=QgJlnsqbtfg _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
läheb pigem naljade rubriiki aga oli vaja kunagi kiirelt üks volitus genereerida. autos puhast paberit loomulikult ei olnud ja sai see siis kirjutatud ühe arve tagumisele küljele. usutavuse mõttes sai tehtud volitus tagasiulatuvalt suht pikaajaline. arve oli väljastatud nii nädal tagasi. õnneks kellelegi seda esitama ei pidanud. _________________
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas.
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin.
Porsche Driving Experience? Seal oleneb väga palju sellest, millisesse gruppi satud.
Kui enamikel on varem kogemust olnud, siis esimene auto liigub ka ees kiiremini
Vist oli okei grupp. Rainer Aus ütles, et ei mäleta ammu nii head gruppi. Sõitsime kiireid ringe kusagil 1:30 ringis, täpseid aegu muidugi ei öeldud.
Kas plekkvelgedele ongi ette nähtud lühemad tikkpoldid kui valuvelgede jaoks? Honda on tehasest plekkvelgedega tulnud ja tahtsin valuvelgi asemele panna, aga polt ulatub veljest välja ainult poole mutri jagu.
Mazdadel pole sellist porri olnud, muidugi ei tea kas neil olid plekkveljed juba tehasest väljudes. _________________ Müüa igasugu asju
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.