Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 22:17:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma tegelikult viitasin sellele, millist saasta välismaal müüakse, mitte tüüpide pädevusele.
Nad isegi olid üllatunud, et see lausa nii ront oli. Aga noh, isegi tunnistasid, et oleks võinud täpsemalt kontrollida icon_biggrin.gif


Vaata video täispikkuses läbi ikka. Said ju masina käima ja pigem oli selline jutt, et peab rutturuttu maha müüma, muidu vb ei tahagi ära anda käest icon_lol.gif
Türklane tahtis tünni teha jah, aga lõpuks said jupid ikka kätte.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 22:18:17 vasta tsitaadiga

Iste on natuke kiitsakas icon_lol.gif Peab välja vahetama. Aga täitsa suur mees mahub roolima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 22:47:54 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kui müüd tavalise ostumüügi lepinguga siis annad jah selle rohelise paberi kaasa.


ok tänud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 22:54:15 vasta tsitaadiga

Arvelt maha ka ikka arkis ilusti, et välja kantud välisriiki vms
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.07.2021 23:06:18 vasta tsitaadiga

Jah. Ja lepingule peab ostja aadressi juurde kindlasti riigi nimi ka saama. Kui treileriga ära viivad, saad reg. märgid ka maha keerata ja transpordiametile tagastada.
Ühe Opeli, mida ükski eestlane ei tahtnud, ostis leedukas ära. Pidi veel kuhugi ida poole edasi minema ja leedukas sai sealt korraliku kasumi ka. icon_smile.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 23:25:59 vasta tsitaadiga

Ei loe välja, et riigist välja viiakse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.07.2021 23:28:19 vasta tsitaadiga

Ahhaa, ei loe tõesti. Aga kas välisriigi kodanik saab auto Eestis oma nimele registreerida?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.07.2021 23:31:22 vasta tsitaadiga

Kui mingi sissekirjutus eksisteerib, siis peaks ikka saama. Soomes eestlane saab nii näiteks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 23:38:06 vasta tsitaadiga

Lähen homme Porschega ringrajale sõitma. Kellelgi mingeid nippe? Pole varem päris ringrajal kihutanud. Cayenne ja Panameraga linnaliikluses vaid.

PS: Porsche launch control on juba selge. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 23:53:04 vasta tsitaadiga

Mul ostis eelmine aasta üks Eestis IT-tööd tegev türklane Accordi ära. Vist oli nii, et elamisoakaardiga sai transpordiameti iseteeninduses ostjapoolsed toimetused aetud. Nüüd veel kirjutas, et tegi sellega kevadel väikse Tallinn-Türgi-Tallinn tripi ja endiselt ostuga väga rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 00:02:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ei loe välja, et riigist välja viiakse.


täiendan, et ostja viib sõiduki Eestist välja ka
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2021 00:10:42 vasta tsitaadiga

Võimsus vs pöördemoment https://forte.delfi.ee/artikkel/93927843/joust-ja-poordemomendist-ehk-miks-mootori-voimsus-on-upris-mottetu-naitaja
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 00:21:46 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ei loe välja, et riigist välja viiakse.


täiendan, et ostja viib sõiduki Eestist välja ka


Pead bürood külastama sul juhul.

https://www.mnt.ee/et/soiduk/soiduki-ost-muuk#tab-3

tsitaat:


Sõiduki müümisel välismaale tuleb külastada Maanteeameti teenindusbürood, kus sõiduki registreerimistunnistusele tehakse märge sõiduki Eestist väljaviimise kohta. Lisaks registreerimistunnistusele tuleb kaasa võtta ka sõiduki registreerimismärgid. Maanteeamet kustutab sõiduki registrist, misjärel te ei ole enam sõidukiga seotud.

Kui müüte sõiduki välisriiki ilma seda eelnevalt registrist kustutamata, ei pruugi info sõiduki teises riigis registreerimise kohta Eestisse jõuda, olenemata sellest, et üldjuhul on liikmesriikidel kohustus Maanteeametit sellest teavitada. Kindlasti ei jõua selline info Maanteeametini kolmandatest riikidest (nt Venemaa, Ukraina, Valgevene jne).
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 00:23:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Võimsus vs pöördemoment https://forte.delfi.ee/artikkel/93927843/joust-ja-poordemomendist-ehk-miks-mootori-voimsus-on-upris-mottetu-naitaja

tsitaat:
A ja O ikkagi pöördemoment ning see, mis pööretel see saabub ja kaua kestab.

icon_cool.gif icon_razz1.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2021 07:27:31 vasta tsitaadiga

"jätame välja käiguülekanded" thumbs_up.gif et siis 200Nm mootor laseb sussi ringi sama moodi nii 1. kui 6. käiguga thumbs_up.gif hea teada. kõik mootorid teevad 1000rpm juures sama momenti, mis 8200rpm juures... thumbs_up.gif

väänet nii hädasti tarvis on, siis mispärast (sport)autodes rekkamootoried ei kasutata?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2021 09:16:25 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Lähen homme Porschega ringrajale sõitma. Kellelgi mingeid nippe? Pole varem päris ringrajal kihutanud. Cayenne ja Panameraga linnaliikluses vaid.

PS: Porsche launch control on juba selge. icon_biggrin.gif

Rinkal launch controlli pole vaja icon_biggrin.gif Ja ma ei tea, kui hullu teil seal nende autodega panna lastakse üldse. Ilmselt päris viimase piirini sõita ei lubata, muidu lõpetate seinas ka icon_biggrin.gif
Aga alusta rahulikult ning ring-ringi järel ehita kiirust üles. Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.
Ja kindlasti vaata ära enne mõni Muraka sõiduõpetuse video icon_wink.gif

Link

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 07.07.2021 09:49:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Lähen homme Porschega ringrajale sõitma. Kellelgi mingeid nippe? Pole varem päris ringrajal kihutanud. Cayenne ja Panameraga linnaliikluses vaid.

PS: Porsche launch control on juba selge. icon_biggrin.gif


Ära ole vagiina. Tõmba kõik sirgeks. Pohhyolo.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 09:52:20 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.


Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama icon_smile.gif Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.07.2021 10:05:40 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Allrait kirjutas:
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.


Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama icon_smile.gif Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.
pidur lukustub põhja kuni auto seismajäämiseni??? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2021 10:08:51 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Allrait kirjutas:
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.


Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama icon_smile.gif Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.

Hiljem kindlasti kui teraspiduritega jah. Aga tavaliikluses ikka väga harva litsud nii kõvasti pidurit kui rinkal.
Teraspidurid on 4-5ringiga küpsed ka thumbs_down.gif icon_lol.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2021 10:15:38 vasta tsitaadiga

Allrait, milles see üllatus väljendus? pidurivõim puudu?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 11:38:49 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma müüsin ka välismaalasele, ilusti ostumüügi leping ja pass kaasa. Tulemus? Tüüp Maanteeametisse ei läinud, auto on Eesti registris edasi ÜV ja kindlustuseta, kuigi tean, et reaalselt läks Lätti varuosadeks. Minu poolt on aga asi korras, kuna Ametile müügilepingu ettenäitamisega sain auto enda nimelt ära. Ehk praktikas palju lihtsam variant kui mingite eksportidega jurada ja numbreid vahetada, registrile muidugi ebamugav selliseid surnud masinaid nimekirjas hoida.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 13:22:25 vasta tsitaadiga

...surnud masinaid nimekirjas hoida...
Auto PEAB enda nimelt ära saama icon_idea.gif
Pannakse maksud peale, siis hea surnud hobust maksta thumbs_up.gif


viimati muutis Oisu. 07.07.2021 13:42:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2021 13:39:24 vasta tsitaadiga

Välismaalaselt on keeruline neid makse kätte saada.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:29:22 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
"jätame välja käiguülekanded" thumbs_up.gif et siis 200Nm mootor laseb sussi ringi sama moodi nii 1. kui 6. käiguga thumbs_up.gif hea teada. kõik mootorid teevad 1000rpm juures sama momenti, mis 8200rpm juures... thumbs_up.gif

väänet nii hädasti tarvis on, siis mispärast (sport)autodes rekkamootoried ei kasutata?


Kusjuures artiklis on täpselt sellele küsimusele vastatud:
Sellepärast ei kasutata, et veokate vääne on saadaval vaid väga väikeses pööretevahemikus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2021 15:31:35 vasta tsitaadiga

ahh, milleks artiklit lugeda. Tean isegi kõike hästi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:36:08 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:

Pannakse maksud peale, siis hea surnud hobust maksta thumbs_up.gif


Mõttetu hirm, neid laipasi on 90 ja 00ndatest nii palju inimeste arvel.

Keegi ei hakka maksustama asja mis ei osale liikluses.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 15:53:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oisu. kirjutas:

Pannakse maksud peale, siis hea surnud hobust maksta thumbs_up.gif


Mõttetu hirm, neid laipasi on 90 ja 00ndatest nii palju inimeste arvel.

Keegi ei hakka maksustama asja mis ei osale liikluses.


Registrit koormab ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:12:46 vasta tsitaadiga

Mul üks Mazda 323 enda nimel. Autot ei eksisteeri üle 10a, jääbki nii igavesest ajast igavesti.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2021 16:18:42 vasta tsitaadiga

Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2021 16:18:42 vasta tsitaadiga

Draqula, so what? vääne on ju see, mis loeb ja istmesse tõmbab, võimsus ja ülekanne ei oma mitte mingit tähtsust

/s

see artikkel on bullshitt.

e: 2 identset autot, kumb võidab? 200Nm 100kW v.s. 100Nm 200kW.

e2:
Spoiler Spoiler Spoiler


ehk saate nüüd aru, et kiirendus toimub võimsuse, mitte väände arvelt.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 07.07.2021 18:25:28, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 19:32:09 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Allrait kirjutas:
Minu jaoks suurim üllatus oli vast see, kui suure jõuga peab pidurite seljas elama, kui a la 200 pealt on vaja kiirelt pidurdada.


Mul üks tuttav kommenteeris vastupidist, et jumal kui hilja peab nende soojade keraamiliste piduritega pidurdama hakkama icon_smile.gif Kui hakkab samas kohas pidurdama kui r-tüüpi honda roolis, siis auto on enne kurvi seisab.

Hiljem kindlasti kui teraspiduritega jah. Aga tavaliikluses ikka väga harva litsud nii kõvasti pidurit kui rinkal.
Teraspidurid on 4-5ringiga küpsed ka thumbs_down.gif icon_lol.gif
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas. icon_biggrin.gif
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 21:20:17 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.

Kui loobutud pole, siis on see risu teie kõigi oma. Ja kui jamaks läheb, ehk mingeid trahve või makse hakatakse välja nõudma, siis on selline auto nagu rahapada kohtutäituri jaoks. Sest nõue tuleb solidaarne, ehk kui ta ühelt pärijalt raha ei saa, siis on veel palju neid kelle kontot saab arestida. Kellegilt ikka papi kätte saab.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 09:32:37 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.

Teed mingi vana kuupäevaga ostmüügi, sellega lähed lammarisse, lammar annab lammutustõenfi, sellega lähed arki. Tested proven.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 11:40:32 vasta tsitaadiga

Jätan selle siia

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 12:33:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Allrait kirjutas:
Endal sama lugu. Perekonnaliige suri ära juba aastaid tagasi, liikur jäi üle. Kuna seaduse järgi on pärijate ring võrdlemisi lai, siis peaks notaris teised oma õigusest loobuma aga see risu pole kellegi aega ega raha väärt. Kuna enda nimele võtta ei saa, sisi ei saa ka Kuusakoskisse viia ja nii ta seisabki registris ja laguneb metsa all.

Teed mingi vana kuupäevaga ostmüügi, sellega lähed lammarisse, lammar annab lammutustõenfi, sellega lähed arki. Tested proven.


Allkirja võltsimine on kriminaalkuritegu. Tested proven.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2021 12:35:22 vasta tsitaadiga

Krimi ei saanud aga ükskord saadeti arkist ära küll kuna allkiri ei klappinud, võrdlesid dokumendifotol olevat ja paberil olevat.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 12:40:54 vasta tsitaadiga

Vedas siis. Siin üks ostumüügilepinguvõltsallkirjamees sai.

tsitaat:
Karistusseadustiku § 344 lg 1 kohaselt karistatakse dokumendi, pitsati või plangi, mille alusel on võimalik omandada õigusi ja vabaneda kohustustest, võltsimise eest rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.


viimati muutis KillFrenzy 08.07.2021 12:42:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 12:41:02 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas. icon_biggrin.gif
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin. icon_biggrin.gif

Porsche Driving Experience? Seal oleneb väga palju sellest, millisesse gruppi satud.
Kui enamikel on varem kogemust olnud, siis esimene auto liigub ka ees kiiremini icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2021 13:01:52 vasta tsitaadiga

Goodwood FOS käib jälle icon_razz.gif
https://www.youtube.com/watch?v=QgJlnsqbtfg

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 13:09:41 vasta tsitaadiga

läheb pigem naljade rubriiki aga oli vaja kunagi kiirelt üks volitus genereerida. autos puhast paberit loomulikult ei olnud ja sai see siis kirjutatud ühe arve tagumisele küljele. usutavuse mõttes sai tehtud volitus tagasiulatuvalt suht pikaajaline. arve oli väljastatud nii nädal tagasi. õnneks kellelegi seda esitama ei pidanud.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 13:55:02 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608270852/euroopa-liit-trahvis-volkswagenit-ja-bmw-d-875-miljoni-euroga
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 16:35:08 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
raxz kirjutas:
Ei olnud üldse kõik Porsched keraamiliste piduritega. Ja ei küpsenud pidurid ära ka.
Aga jah, ringrajal oli ikka peaaegu kogu aeg pidur või gaas põhjas. icon_biggrin.gif
Väga lahe oli. Teinekord tuleb uuesti minna. Äkki saaks kuidagi kiiremini ka sõita, sest täna jäid ees sõitjad kogu aeg ette. Vahet ei olnud, millise autoga taga sõitsin. icon_biggrin.gif

Porsche Driving Experience? Seal oleneb väga palju sellest, millisesse gruppi satud.
Kui enamikel on varem kogemust olnud, siis esimene auto liigub ka ees kiiremini icon_wink.gif
Vist oli okei grupp. Rainer Aus ütles, et ei mäleta ammu nii head gruppi. Sõitsime kiireid ringe kusagil 1:30 ringis, täpseid aegu muidugi ei öeldud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2021 19:20:50 vasta tsitaadiga

Kas sellisel autol on kilovatid või njuutonid? https://www.delfi.ee/artikkel/93961715/video-kiltsi-lennuvaljal-juhtus-kiirendusvoistluse-ajal-avarii-masin-rullus-korduvalt-ule-katuse-juht-sai-kergelt-viga
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 19:32:03 vasta tsitaadiga

Kui täispeaga kraavi sõidate vms siis öelge politseile, et tegu tehnilise rikkega beer_yum.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:21:48 vasta tsitaadiga

Euroopa uut länkarit uute karmide heitmenormide tõttu ei saa
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.07.2021 01:28:37 vasta tsitaadiga

Kas plekkvelgedele ongi ette nähtud lühemad tikkpoldid kui valuvelgede jaoks? Honda on tehasest plekkvelgedega tulnud ja tahtsin valuvelgi asemele panna, aga polt ulatub veljest välja ainult poole mutri jagu.
Mazdadel pole sellist porri olnud, muidugi ei tea kas neil olid plekkveljed juba tehasest väljudes.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 01:37:41 vasta tsitaadiga

Poldid/mutrid võivad teise kujuga ka olla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.07.2021 01:57:05 vasta tsitaadiga

Proovisin erinevaid mutreid. Koonus läheb lõpuni velje sisse, ainus nähtav vahe on see, et valuvelg on paksem.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 07:36:19 vasta tsitaadiga

Aga võivadki ju teised poldid olla valuvelgede jaoks, mis seal imestada.
Googelda või küsi esindusest üle, peadki ilmselt uued pikemad poldid ostma.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.