Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 29.06.2021 18:31:16 vasta tsitaadiga

sama võib väita igasuguse seadusandluse kohta
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 19:24:16 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
sama võib väita igasuguse seadusandluse kohta


Nõus, selge on see, et massiline rikkumine misiganes teemadel on vaja seadustada, nii lähebki.
Inimesed on lihtsalt lollid ja ei oska ise korrektselt kasutada ei droone ega tõukse. icon_sad.gif
Kelle süü see on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 19:25:18 vasta tsitaadiga

Noh laiemalt võttes on kõik seadused ja regulatsioonid ebaadekvaatsete või ignorantsete indiviidide jaoks. Kui kõik oleks mõistlikud ja teistega arvestavad, siis võiks kohtud ja politsei üldse ära kaotada kuna nende järgi puuduks vajadus.

Olen põhimõtteliselt nõus, et kõik need seadused ja regulatsioonid koos nendega kaasneva bürokraatiaga võivad ausale, viisakale ja teistega arvestavale inimesele ahistavad olla. Kuna kõiki erijuhte ei õnnestu iialgi seadusesse kirjutada, siis saavadki seadused pisut puised ja löövad ühe vitsaga. Aga samas kui mõni tatikas kellel on meri põlvini ajab su ema või vanaema kõnniteel nii õnnetult alla, et ta kas kohe kastis või siis teadmata ajaks koomas on, siis vast muudad oma arvamust.
Olles ise olude sunnil tavalise jalgrattaga kõnniteel sõitnud tean hästi, et ilma täiendavate eeldusteta 25km/h pole seal kohe teps mitte ohutu kiirus. Samas teatud tingimustel võib maanteel autoga ka 150km/h ohutu olla. Aga sellest hoolimata ei karga esimesel juhul sulle keegi ninna ja teisel juhul oleks potentsiaalne mõrtsukas olenemata asjaoludest.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 19:50:40 vasta tsitaadiga

napoleon, Kivi võib ka emale oma maja räästast pähe kukkuda, see ei tähenda seda, et ta peaks iga aasta seadusejärgi katusele ekspertiisi tellima mingi x tasu eest.
Tõenäosus, et mina näiteks oma maakohas kedagi alla ajan või kellelegi ette jään tõukerattaga on 0,01. Kiirus on subjektiivne arvamus, ma tean millal sõita jalakäija kiirusel ja millal on tühi ohutu maa, et lapats põhja panna.
Seadused tulevad seetõttu, et kui neid tõuksi cräshi videosid vaadata, siis absoluutselt ei huvita juhti see kas vasakult või paremalt ristmikul kedagi tuleb, nagu tühi tunnel oleks ees. See on ilmselgelt hea võiduvõimalusega loterii.
Arusaadav, kui nii peab, siis peab, aga vinguda võib ikka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 08:22:58 vasta tsitaadiga

Need kes cräshivad pole liiklusest ja ohutusest õrna aimugi. Need enamuse pole auto lubegi siis nad ei oska aimatagi ohutusest. Küll sellele asjale tehakse vanusepiirang näiteks 18 pole sõita ei tohi. Samas isegi 18 võib olla ka mingi uljaspea. Mingist vanusest alates on pohhui aeg kus kõik on poogen kui vanemaks saad kaob ära. See on ikkagi alla 18a.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 08:53:32 vasta tsitaadiga

igasugu piirangutest rääkides...kas kellelgi on õnnestunud ninebot max g30 kiirusepiirang maha võtta? scooterhackinguga sain xiaomi 365pro ilusti 34km tunnis liikuma, aga g30'l ei õnnestu...KERS maas, aga ikka 30km tunnis, siis hakkab ise pidurdama, ükskõik mis settinguid ma seal valin. direct power peal, et need kiiruse piirangud ei tohiks nagu üldse seal lugeda, regioon valitud usa p30, mis tõstis piirangu küll 30km/h max, aga kas seda regiooni kiirusepiirangut saab üldse eemaldada?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 10:04:19 vasta tsitaadiga

Nipi1000, Ma ka häkkisin, mis jaksasin, aga kiiremaks ei saanud. Panin originaali peale tagasi, sest see tundus kõige parem.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 10:20:12 vasta tsitaadiga

jama lugu icon_sad.gif
originaalist sain paremaks ikka, vähemalt läheb kuni 30 välja KERS maas ja direct power on ikka väga mõnus, ei pea gaasi peal hoidma, ainult natuke vajutan ja veereb nagu ratas. 365pro'l ainult nii sõitsingi ja ütleks, et aku pidas isegi paremini vastu kui selle KERS'iga, kuna mäest alla veeren ja ei kasuta gaasi üldse. MAX'il jama ainult, et 30km tunnist ise pidurdama hakkab, see häirib ikka küll...mäest alla sõites hakkab äkki pidurdama, ei tundu väga turvaline, tahaks ikka ise otsustada millal pidurdan.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 12:41:16 vasta tsitaadiga

Keegi kuskil tõuksile akusi ka teeb?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2021 13:03:54 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
igasugu piirangutest rääkides...kas kellelgi on õnnestunud ninebot max g30 kiirusepiirang maha võtta? scooterhackinguga sain xiaomi 365pro ilusti 34km tunnis liikuma, aga g30'l ei õnnestu...KERS maas, aga ikka 30km tunnis, siis hakkab ise pidurdama, ükskõik mis settinguid ma seal valin. direct power peal, et need kiiruse piirangud ei tohiks nagu üldse seal lugeda, regioon valitud usa p30, mis tõstis piirangu küll 30km/h max, aga kas seda regiooni kiirusepiirangut saab üldse eemaldada?


G30-ne kiirust piirab aku pinge. Tahad kiiremaks, osta external 12V aku juurde. Saad kiirenduse kordades paremaks ja tippkiiruse 45kmh.(Kuigi seda vb liialt palju)

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 15:47:40 vasta tsitaadiga

lugedes erinevaid foorumeid, siis saab ka originaal osadega vähemalt 33km/h ja gen.2 mootoriga 39km/h...hetkel jõudu piisavalt, 30ni läheb kiirelt, aga siis kõik, piirang ees. mäest alla hakkab ka pidurdama, lihtsalt ei lase kiiremini veereda. kas aku pinge on siis seal määrav?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2021 17:33:03 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
lugedes erinevaid foorumeid, siis saab ka originaal osadega vähemalt 33km/h ja gen.2 mootoriga 39km/h...hetkel jõudu piisavalt, 30ni läheb kiirelt, aga siis kõik, piirang ees. mäest alla hakkab ka pidurdama, lihtsalt ei lase kiiremini veereda. kas aku pinge on siis seal määrav?


Aga võibolla aitab gen2-te veel serial nr-i vahetamine

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2021 00:04:31 vasta tsitaadiga

Ei hakanud tervet teemat läbi lappama hakata aga soovitage mõisliku hinnaga tõuksi mis nii 40 välja vurada suudaks peale piiraja mahavõtmist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.07.2021 14:11:56 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Turule on ilmunud Ducati tõuksid ..... kräpp või tasub kaalumist? https://blog.photopoint.ee/ducati-elektrilised-toukerattad/
Mul on plaanis üks ligi võtta, nii 600-700 euro eest, kui on kellelgi midagi tarka öelda... olen väga tänulik.

See ju Segway-Ninebot-i poolt toodetav white-label toode. Ehk siis nats uuendatud Segway-Nineboti tõuks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 02.07.2021 20:57:22 vasta tsitaadiga

Kumb etem osta,kas 65km läbisõiduga xiaomi mi pro2 või 700km läbisõiduga inokim quick 3 super?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 08:25:09 vasta tsitaadiga

Pro2 65km küll ei sõida, ideaaltingimustes ehk 50km.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.07.2021 08:42:05 vasta tsitaadiga

Läbisõit on 65km.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 08:54:21 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Pro2 65km küll ei sõida, ideaaltingimustes ehk 50km.

Iga 50 km tagant peab uue tõuksi ostma? icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 08:54:49 vasta tsitaadiga

Mehis123, Mina ostaks inokim quick 3 super-i.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 15:37:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Karr000 kirjutas:
Pro2 65km küll ei sõida, ideaaltingimustes ehk 50km.

Iga 50 km tagant peab uue tõuksi ostma? icon_eek.gif
Minu viga.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 20:26:07 vasta tsitaadiga

Vennal Xiaomi 1S. Mingi hetk ei lasknud välja lülitada, kiskusin laiali ja võtsin aku klemmi maha. Hakkas tööle.
Nüüd ei lase sisse lülitada, homme kougin taas laiali ja vaatab, kas taas klemmiga saab korda.
Nupu alune puhas. Mis jama võib veel kallal olla?
Vanust mingi kaks kolm kuud asjal, sõitnud alla 250km.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 20:34:43 vasta tsitaadiga

Neil asjadel ju garantii kah olemas , elektrisüsteemidel peaks olema 6 kuud või 2000 km läbisõit.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 21:39:39 vasta tsitaadiga

Võimalus keset suve kasutada kaalub ehk iga hinna eest tootja kulul remontimise üles. Praegu ära saata ja septembris tagasi saada pole just tore.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2021 21:53:04 vasta tsitaadiga

No on kallil kodumaal kah töökojad olemas , kes pakuvad remonditeenust. Olenevalt soetamise kohast muidugi. Mina sain oma aparaadi peale paaritunnist ootamist tagasi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 05.07.2021 21:56:53 vasta tsitaadiga

Kas leidub seltsimehi kes on oma m365 kiiremaks flashinud ja seejärel vähemalt 500km peale uhanud? Kuidas on tagasiside üldiselt ja kas on ülekuumenemist ette tulnud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.07.2021 22:00:26 vasta tsitaadiga

Tegin eelmise aasta suve lõpus m365pro selliseks, et naine saab 35 kätte. Mina veits vähem. 0 probleemi. Ei oska läbisõitu kommenteerida aga omalõbuls vahepeal sõidame.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 08:45:29 vasta tsitaadiga

Kusalgi Xiaomi tõukside teema ka on? Ei suuda ise leida.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 08:48:24 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Kas leidub seltsimehi kes on oma m365 kiiremaks flashinud ja seejärel vähemalt 500km peale uhanud? Kuidas on tagasiside üldiselt ja kas on ülekuumenemist ette tulnud?
M365 Pro ja umbes 500km hakkabki kellale tulema.
Ei ole kordagi kuumenemisega probleeme olnud - hiljuti sõitsin täisgaasiga 25km otsa, mis enamik ajast kergelt ülesmäge, kui väljas 28 kraadi oli. Jõudes veel huvi pärast katsusin erinevaid komponente, kuid käega ei tuvastanud, et midagi normaalsest soojem oleks. Tõuks ise ka millegi üle ei kurtnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 06.07.2021 15:21:31 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest. Mul ei ole PRO vaid tavaline m365, kas selliseid on ka kaasa aidatud ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 06.07.2021 18:06:11 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mehis123, Mina ostaks inokim quick 3 super-i.

Miks seda eelistaksid? Võimsam mootor,parem tõmme? Kaldun ise ka selle poole,homme vist ära võtma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 20:20:40 vasta tsitaadiga

Mehis123, No pmtl. jah. Lihtsalt palju ägedam pill. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 06.07.2021 23:51:37 vasta tsitaadiga

Tüütan ka oma soovituste otsimisega.
Vajadus - tööle ja koju. 1 ots ca 7km. Kui linnas ka tiirutamist võib 20km ära tulla. Tartus Raadi kandist kesklinna ehk peab tagasiteel hakkama saama Narva mäega. Ise olen 105kg.

Silma jäi kirjelduste järgi Velt X8 (õhkrehv, kokku klapitav, eemaldatav aku). Selle hind 600€. Kellelgil kogemusi? Või mis muu võiks kuni sinna 600€ kanti minu vajadustele sobida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.07.2021 00:20:13 vasta tsitaadiga

weltmann kirjutas:
Tüütan ka oma soovituste otsimisega.
Vajadus - tööle ja koju. 1 ots ca 7km. Kui linnas ka tiirutamist võib 20km ära tulla. Tartus Raadi kandist kesklinna ehk peab tagasiteel hakkama saama Narva mäega. Ise olen 105kg.

Silma jäi kirjelduste järgi Velt X8 (õhkrehv, kokku klapitav, eemaldatav aku). Selle hind 600€. Kellelgil kogemusi? Või mis muu võiks kuni sinna 600€ kanti minu vajadustele sobida?


Miks mitte võtta oma klassi parim juba? 100eur siia sinna. Ninebot g30

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weltmann
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 07.07.2021 11:39:04 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
weltmann kirjutas:
Tüütan ka oma soovituste otsimisega.
Vajadus - tööle ja koju. 1 ots ca 7km. Kui linnas ka tiirutamist võib 20km ära tulla. Tartus Raadi kandist kesklinna ehk peab tagasiteel hakkama saama Narva mäega. Ise olen 105kg.

Silma jäi kirjelduste järgi Velt X8 (õhkrehv, kokku klapitav, eemaldatav aku). Selle hind 600€. Kellelgil kogemusi? Või mis muu võiks kuni sinna 600€ kanti minu vajadustele sobida?


Miks mitte võtta oma klassi parim juba? 100eur siia sinna. Ninebot g30


Poes on näpitud nii Velt X8 kui ka Ninebot e45. Suht identsed. Veltil suurem ja pehmem rehv.
Kui saaks kellegi päriselu kogemust lugeda Velti kohta siis ilmselt otsustaks selle kasuks (garantii jms kõik kohapeal Tartus oleks põhi argument)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 14:53:01 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Tänud vastuste eest. Mul ei ole PRO vaid tavaline m365, kas selliseid on ka kaasa aidatud ?


Kõik ninebot/xiaomi/segway sõidukid on sisult samade kontrolleritega ja omavad ligi 90% ulatuses sama firmware. M365 on üks vanematest mudelitest, seega ilmselgelt seda saab modida.

Android äpp nimega scooterhacking on selle jaoks. Üks prantslane arendab seda aktiivselt.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 16:05:12 vasta tsitaadiga

Tehke poes proovitiir ka mõne "powertõuksiga" , võib ostuotsust mõjutada.... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 08.07.2021 08:15:41 vasta tsitaadiga

Sai siis inokim quick3 super ligi võetud,eks paistab kuda on siis. icon_biggrin.gif user manualis väidab,et on äpp aga appstorest ei leia küll midagi inokimi nime alt?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 20:26:22 vasta tsitaadiga

Kuidas te oma Xiaomisid olete kiiremaks teinud? Mingi lihtne leht/õpetus?

Venna 1S sain korda. Vesi oli sees, plaadi all. Rohelise ja kollase juhtme vahel ära lühistanud ja plaadil ühe raja läbi põletanud. Pistik tuli kergelt loksutades plaadi küljest lahti (klemmid murdusid), tinutasin vanad otsad maha, kaabel puhtaks ja plaadile külge ning üks rada juhtmega otse lülitisse (põlenud rada).

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 21:27:06 vasta tsitaadiga

Siis pole sulle vast keeruline ka eespool mitu korda mainitud scooterhacking äpp installida ja häkkida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:04:35 vasta tsitaadiga

rex, eks peab uurima. Praegu kiirelt vaadates ei jäänud sellel 1S varianti silma, 365/pro/pro2 ainult.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 06:19:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Siis pole sulle vast keeruline ka eespool mitu korda mainitud scooterhacking äpp installida ja häkkida.

Mina selle äpiga oma gmax-i kiiremaks ei saanud. Proovisin kõiki võimalusi mida seal äpis nägin, aga ei midagi.
Panin siis originaal sofi tagasi ja rohkem pole viitsind häkkida.
Amordid võiks pigem osta, oleks vähe pehmem sõit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 07:45:09 vasta tsitaadiga

gmax'i sai 30km/h limiidi peale küll...peale kiirusepiiranguta firmware uuendamist scooterhackinguga, tuli ka regioon valida US30. 365pro'l piisas lihtsalt firmware üle laskmisest ja mingeid piiranguid polnud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 07:59:38 vasta tsitaadiga

https://pro2.cfw.sh/#
Seal küpsetasin pro2 default kokku ja hacking utilityga selga.
Global EU ja 30km/h sport.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 14:00:55 vasta tsitaadiga

Tervitan kõiki elektritõuksi huvilisi. icon_smile.gif
Meil kõigil on tõeliselt vedanud. 100 aasta parim Eesti "troopiline suvi". Sellist kestvat ilma ei pruugi sellel sajandil meie elu ajal Eestis enam tulla.

Minul on puhkus ja ma saan Tallinna ümbruses ning selle lähistel piisavalt palju elektritõuksiga ringi sõita. Avastamist jagub, kergliiklusteid tuleb vaikselt juurde. Mustamäe kant on endiselt nigelate ja nutuste kergliiklusteedega. Ju siis Mustamäe linnaisad ja -emandad ei pinguta piisavalt miljööväärtusliku keskkonna nimel. Meil on lapsed juba sellises eas et neid Mustamäe lastemänguväljakud ei huvita ega kõneta. Meid kõnetavad kergliiklusteed ja haljastusalad. Mustamäel on kõvasti arenguruumi.

Olen teist suve Ninebot MAX G30P elektritõuksi omanik. Tõuksil on GEN 1 mootor. Firmware tõuksil originaal.
Elektritõuksil olen läbinud pisut üle 2000 km. Seni on kõik töötanud laitmatult ja pole olnud mitte ühtegi tehnotõrget. Mitte midagi ei logise ega kriiksu ega kolise. Väga rahul sõiduriista kvaliteediga. 10 points hiina inseneridele!

Ainuke nõrk lüli minu jaoks kogu selles "ilusas muusikas" on lahja kilometraaž. Pole suurem asi sõita Saku või Vääna-Jõesuu poole ECO kiirusega 15 km/h (läbisõit 55-60km). Vastasel juhul sa lihtsalt ei jõua koju tagasi. Standard ehk D kiirusega 20-25 km/h jääb tõuksil läbisõiduks kusagil 45-50 km. Sõitsin siin vahepeal kolm päeva jutti üle 50 km pävas: kombineerisin ECO ja D sõidukiirusega. S ehk Sport kiirust ma tavaliselt ei kasuta. Tuleb tunnistada et kaugemale kulgedes jälgin pidevalt akunäitu ja kalkuleerin kaugust kodust.

Ja nii ma siis nüüd mõtlengi et kuidas tõsta oma elektritõuksi kilometraaži jms. omadusi.
On kaks võimalust kas modifitseerida olemasolevat Ninebot MAX G30 või siis osta uus tõuks. Samas on uue ostmisel piirangud. Nimelt tõuksi kaal mis ei tohiks maksimaalselt ületada 23-25 kg sest elan liftita korrusmajas. Ma pole küll füüsiliselt nõrk mees kuid ma ei soovi kaootilises asendis tassida mööda treppe rasket tõuksi. Soovin vältida seljanihestust ja songa. Viimane on eriliselt tülikas ja inetu füüsiline defekt.

Mõned küsimused elektritõuksi asjatundjatele ja -arvajatele.

Kas on mõtet elektritõuksil välja vahetada GEN 1 mootor GEN 2 mootori vastu?
Saan aru nii et kilometraažis ma ei võida pigem kaotan sest GEN 1 on pikema maa läbimiseks ja GEN 2 jõuduseks. Kuid GEN 2 puhul ma võidad tõuksi jõudluses ja selles et sõidukiirus ei lange aku 70% (gen1) vaid langeb alles 10% (gen2).

Kas on mõtet elektritõuksile lisada esiamorte?
Netis väidetakse et esiamortidel on mõtet ainult siis kui sa oled rohkem kui 90 kg +. Mina aga olen 75 kg. Tõuksi esiamordid pidavat olema tugevad-jäigad ja seega kerge kehakaaluga suht mõttetud featuurid.

Kas on mõtet elektritõuksil välja vahetada sisemine 36V aku võimsama 48V aku vastu?
Mulle isiklikult tundub see kolmas küsimus olevat kõige jumekam ja arukam. Netis on paiku Ninebot MAX G30 aku upgrade ostmiseks. Aku hind on sisuliselt pool tõuksi hinnast. Samas väidetakse et 48V akuga võidad sõidukiiruses (see nüanss mind tegelikult ei huvita ega eruta) ja kilometraažis (90-95 km). Viimane paneb silma särama. Vajan vististi ka uut laadijat. Huvitav kas tõuksi pardakompuuter jääb samaks ja hakkab upgradel näitama õiget asja (kiirust, akunäitu jne). Saan asjast aru ka nii et tõuksi firmware tuleb upgradeda mingi modifitseeritud firmware peale kuna aku on 48V mitte aga enam standard 36V.

Näiteks 48V elektritõuksi aku mis sobiks:
link

Huviga jään ootama teie arvamusi ja kogemusi antud küsimustes. icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 14:49:27 vasta tsitaadiga

See kui tahad 48v siis pead vahetama kõik 36v aku laetakse 42v. 48v, aga 54.6 kui teed 14s siis laed sinna 58.8v peale 58.8v on veel 48v aku.
Probleemiks on nende ,et display läheb lolliks kui panna smart bms siis saad laadida umbes 4v 4.10v peale kui hullult hakkab valetama.
Enam ise tehes nii odavalt ei saa kui just hiinlaseid ei kasuta.
Samas G30P oli nagu toetatud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 15:29:31 vasta tsitaadiga

lancelot, Olen ka neid mõtteid mõelnud ja jõudnud järeldusele, et parem-odavam diil on müüa praegune ja osta lihtsalt teine tõuks. See ehitamine võib lõpuks nii kalliks minna ja siis on sul ikka mingi aretis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 15:53:35 vasta tsitaadiga

Jah nii see on kui tahad 48v osta selleks mõeldud aparaat ei tasu ise mässata. Jalgrattaga on asi vähe lihtsam. Tõuksi aretus on vähe rohkem keeruline.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m365
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2021




sõnum 16.07.2021 00:13:05 vasta tsitaadiga

mina võtsin võrdlemisi odavalt kehva akuga originaal m365 tõuksi, ehitasin asemele 800Wh aku (12S4P, 21700 samsungid), panin esirattale 10" rehvi, kontroller jms jäid kõik originaalid. aku koos bms-iga läks maksma ~250€.
sõiduulatus kergliiklusteel täisgaasiga, keskmise kiirusega 34-35km/h, on üle 50km. aeglasemalt pole testinud aga 25km/h kulgedes peaks 70km ära tulema. täis akuga läheb "piirajasse" alles 42-43km/h pealt. ei lähe aku tühjaks saades uimaseks, isegi 10% juures võtab välja 28-30km/h. need on kõik gps kiirused, mitte ülepakutud spido numbrid.

laadija on originaal, väikse takisti ümber jootmisega sai selle 50V peale muudetud. laeb "nullist sajani" 11h aga sellest piisab, et hommikuks ikkagi täis laadida.
kaalu tuli juurde 2kg, 12.5->14.5kg. näeb stock välja, v.a 15mm madalam põhi.

pea 2000km sel aastal läbitud, asi on end igati ära tasunud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 00:15:54 vasta tsitaadiga

m365, thumbs_up.gif Järelikult noh, oled tegija vend ja oskad ehitada. Ma ei tea, mis ma oskan või ei oska. Sõidan praegu oma g-maxiga ja unistan et tulevikus ostan tugevama. Äkki isegi kaheratta veolise. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 07:59:46 vasta tsitaadiga

m365 kirjutas:
mina võtsin võrdlemisi odavalt kehva akuga originaal m365 tõuksi, ehitasin asemele 800Wh aku (12S4P, 21700 samsungid), panin esirattale 10" rehvi, kontroller jms jäid kõik originaalid. aku koos bms-iga läks maksma ~250€.
sõiduulatus kergliiklusteel täisgaasiga, keskmise kiirusega 34-35km/h, on üle 50km. aeglasemalt pole testinud aga 25km/h kulgedes peaks 70km ära tulema. täis akuga läheb "piirajasse" alles 42-43km/h pealt. ei lähe aku tühjaks saades uimaseks, isegi 10% juures võtab välja 28-30km/h. need on kõik gps kiirused, mitte ülepakutud spido numbrid.

laadija on originaal, väikse takisti ümber jootmisega sai selle 50V peale muudetud. laeb "nullist sajani" 11h aga sellest piisab, et hommikuks ikkagi täis laadida.
kaalu tuli juurde 2kg, 12.5->14.5kg. näeb stock välja, v.a 15mm madalam põhi.

pea 2000km sel aastal läbitud, asi on end igati ära tasunud

Tõukse tootvatelt firmadelt peaks vist nüüd küll tööpakkumisi tulema. Põlve otsas selline aparaat ja sellise kaaluga.... Tiba - toba.
Minu tõukekas sõidab 25km/h kiiruse juures ca 80 km ja 40km/h juures pealt 50 km AGA kaalub 35 kg.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.