Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 11:07:41 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
Põlva ringteedest rääkides. Kas siin ringteelt väljudes ehk märgi järgi otse sõites tuleb suunda näidata või mitte?
link
Ikka näitad ju kuna väljud ringilt icon_rolleyes.gif

Siin ka?
link
ikka jah. Vähemalt mina näitan... Kuna tegu ringilt lahkumisega... Ega minu mure pole, et ring sedasi ehitatud. Kui märk on siis näitab ka suunda
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 11:13:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ei pööra, ei põika, ei vaheta rada.


Kui väljud ringristmikult, siis vahetad sõidurada küll.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 11:24:40 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
elukaz kirjutas:
Ei pööra, ei põika, ei vaheta rada.


Kui väljud ringristmikult, siis vahetad sõidurada küll.
Märk näitab küll nii: https://www.google.com/maps/@58.3864709,26.7267507,3a,16.8y,310.85h,102.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFxdpPD_3qVnjJiEkhJaagw!2e0!7i13312!8i6656
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 11:43:48 vasta tsitaadiga

selle märgi järgi peaks sisemisel real sõites vasakule suunda näitama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.06.2021 18:33:03 vasta tsitaadiga

Siin kirjutati ka tollel õnnetuse juhtumise päeval tollest juhtumist. Arvasime,e t BMW juht süüdi, aga võta näpust, torm hoopis kurjajuur https://www.delfi.ee/artikkel/93829093/fotod-autojuht-kaotas-tormi-tottu-kontrolli-masina-ule-soitis-vastu-kiiruskaamerat
Egas jah, hea juhitavusega auto, nagu BMW on, on alati muu põhjus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 18:35:48 vasta tsitaadiga

Mis politseiautol peegli all on?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 18:50:16 vasta tsitaadiga

https://tartu.ee/et/ametnik-vastab/13831

Oskab keegi öelda, mis seadusele/määrusele see vastus tugineb?

Olukord ise:
https://www.err.ee/1608254448/rattapealinn-tartu-jattis-ratturid-kesklinna-pohiristmikul-kitsikusse

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 19:20:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
selle märgi järgi peaks sisemisel real sõites vasakule suunda näitama.

Kasuta parem parema, vasak, keskmine rida kui sa ei suuda sisemist ja välimist eristada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:23:11 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Rasmus kirjutas:
elukaz kirjutas:
Ei pööra, ei põika, ei vaheta rada.


Kui väljud ringristmikult, siis vahetad sõidurada küll.
Märk näitab küll nii: https://www.google.com/maps/@58.3864709,26.7267507,3a,16.8y,310.85h,102.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFxdpPD_3qVnjJiEkhJaagw!2e0!7i13312!8i6656


Ringteel liiklemine on määratletud kohustusmärgiga 424 "Ringliiklus". Kui sa väljud ringteelt, siis sa ju teed manöövri ringteel kohustuslikust liikumissuunast kõrvale ning sellest peab suunamärguandega märku andma (pole oluline, kui palju sa sealjuures rooli või lenksu keerad). Jah, ma tean, et seal ongi liiklusmärk, mis kohustabki otse sõitma ja see ongi seesama, et sa ei tohi seal sõidureal enam ringteele jääda, sest ringteel ei ole kahte sõidurada teatud hetkest - seega teed manöövri. Ringteel ei toimu manöövrit siis, kui sa sõidad oma reas mööda ringteed ning selle puhul ei pea suunda (vasakule) näitama.

sakinaga kirjutas:
https://tartu.ee/et/ametnik-vastab/13831

Oskab keegi öelda, mis seadusele/määrusele see vastus tugineb?

Olukord ise:
https://www.err.ee/1608254448/rattapealinn-tartu-jattis-ratturid-kesklinna-pohiristmikul-kitsikusse


Kui sa pead silmas ametniku selgitust, siis liikluskorraldusvahendite paiknemisele kehtib meil standard ja sellest lähtuvalt on deklareeritud ka liikluskoraldusvahendite mõjualad. Ma kunagi kuskil otsisin selle välja, aga enam kahjuks peast ei mäleta. Isegi liiklusmärgi asetus, nähtavuse tingimused nurk jms on kõik olulised. Ei ole jah päris nii, et mingi suvaline märk kehtib suvalises kohas. Näiteks anda teed märk peab asetsema juhi suhtes alati paremal. Vasakpoolne märk ei kehti.

_________________
Rakvere parasiit


viimati muutis Rasmus 30.06.2021 20:26:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2021 20:23:14 vasta tsitaadiga

misasi on sisemine rada?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:27:03 vasta tsitaadiga

Kaherealisel ringteel oled kunagi sõitnud?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.06.2021 20:31:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis politseiautol peegli all on?
Spoiler Spoiler Spoiler

See ümmargune asi on valgusti. Aitab tagurdamisel vms...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:35:03 vasta tsitaadiga

Kas peaks parkla (oma maja hoovis) plekimölkimise politseis igaks juhuks ka registreerima? Vastaspool 99% tõenäosusega teada aga ilmselt täna enam kätte ei saa
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:41:25 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Rasmus kirjutas:
elukaz kirjutas:
Ei pööra, ei põika, ei vaheta rada.


Kui väljud ringristmikult, siis vahetad sõidurada küll.
Märk näitab küll nii: https://www.google.com/maps/@58.3864709,26.7267507,3a,16.8y,310.85h,102.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFxdpPD_3qVnjJiEkhJaagw!2e0!7i13312!8i6656


Ringteel liiklemine on määratletud kohustusmärgiga 424 "Ringliiklus". Kui sa väljud ringteelt, siis sa ju teed manöövri ringteel kohustuslikust liikumissuunast kõrvale ning sellest peab suunamärguandega märku andma (pole oluline, kui palju sa sealjuures rooli või lenksu keerad). Jah, ma tean, et seal ongi liiklusmärk, mis kohustabki otse sõitma ja see ongi seesama, et sa ei tohi seal sõidureal enam ringteele jääda, sest ringteel ei ole kahte sõidurada teatud hetkest - seega teed manöövri. Ringteel ei toimu manöövrit siis, kui sa sõidad oma reas mööda ringteed ning selle puhul ei pea suunda (vasakule) näitama.
Maanteeamet vastas teisiti, kui kunagi keegi siinsetest päringu tegi. Konkreetsel juhul otse sõites maanteeameti sõnul ei pea suunda näitama. Ma paraku ei mäleta, kas ringil sõitmist jätkates oli Maanteeameti sõnul suuna näitamine kohustuslik või soovituslik. Nüüd on tegemist Transpordiametiga, kes ei usu, võib uue päringu teha, arvatavasti on vastus sama.

Rasmus kirjutas:
sakinaga kirjutas:
https://tartu.ee/et/ametnik-vastab/13831

Oskab keegi öelda, mis seadusele/määrusele see vastus tugineb?

Olukord ise:
https://www.err.ee/1608254448/rattapealinn-tartu-jattis-ratturid-kesklinna-pohiristmikul-kitsikusse


Kui sa pead silmas ametniku selgitust, siis liikluskorraldusvahendite paiknemisele kehtib meil standard ja sellest lähtuvalt on deklareeritud ka liikluskoraldusvahendite mõjualad. Ma kunagi kuskil otsisin selle välja, aga enam kahjuks peast ei mäleta. Isegi liiklusmärgi asetus, nähtavuse tingimused nurk jms on kõik olulised. Ei ole jah päris nii, et mingi suvaline märk kehtib suvalises kohas. Näiteks anda teed märk peab asetsema juhi suhtes alati paremal. Vasakpoolne märk ei kehti.

Tuleb siis edaspidi mõõdulindiga sõita ja märkide paiknemised üle mõõta. Minu arvates on see märk erakordselt segadust tekitav. Sama võib väita ka seetõttu, et Facebooki gruppides oli arvamus üheselt, et see märk kehtib ka sõiduteel, ehk siis siis võib ju õigesti öelda, et liiklejad on rumalad ja ei tunne standardeid, aga tegelikult on tegemist praagiga.

Vähemalt on teada, et kusagil on mingi norm, mille tõttu on õigus sõiduteel sõita. Juhuks, kui Politsei kinni peaks pidama.


viimati muutis sakinaga 30.06.2021 20:53:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:47:16 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas peaks parkla (oma maja hoovis) plekimölkimise politseis igaks juhuks ka registreerima? Vastaspool 99% tõenäosusega teada aga ilmselt täna enam kätte ei saa

kui midagi suuremat ei ole, siis savi ju. Tarbeese icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.06.2021 21:34:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
https://tartu.ee/et/ametnik-vastab/13831

Oskab keegi öelda, mis seadusele/määrusele see vastus tugineb?

Olukord ise:
https://www.err.ee/1608254448/rattapealinn-tartu-jattis-ratturid-kesklinna-pohiristmikul-kitsikusse

Üldse oli mõttetu seda märki sinna toppida, sisuliselt ei muutnud mitte midagi. Nüüd on tehtud mingi suur number sellest. Varem oli sama märgi asemel kergliiklustee lõpp, millest edasi muutus kvartali esine kõnniteeks, kus teadupärast niisama rattaga kihutada ei või. Märk ei muuda asja, endiselt sõidetakse seal rattaga, on see siis kõnnitee või mis iganes.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 21:35:28 vasta tsitaadiga

Poh kaskko on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 30.06.2021 21:44:44 vasta tsitaadiga

Pohh liiklusreeglitest.

Link

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 21:47:06 vasta tsitaadiga

kileviiner.

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 22:16:40 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Pohh liiklusreeglitest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Millistest reeglitest tal siis täpselt pohh oli?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 30.06.2021 22:28:49 vasta tsitaadiga

Troll võiks juba ära lõpetada!
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 00:01:33 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas peaks parkla (oma maja hoovis) plekimölkimise politseis igaks juhuks ka registreerima? Vastaspool 99% tõenäosusega teada aga ilmselt täna enam kätte ei saa


Ei ole teada, kas tegemist on liikluskindlustusjuhtumiga või kaskokindlustusjuhtumiga. Esimese puhul kahju ei hüvitata, kui toimumiskoht on avalikule liiklusele suletud. Kaskokindlustuse puhul tuleb lugeda lepingutingimusi ja tegutseda vastavalt.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 00:08:37 vasta tsitaadiga

Politsei juba tuleb, kahjur jäi camerasse ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 00:18:31 vasta tsitaadiga

ei usu. tee livestriim.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.07.2021 07:11:12 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
HDvurle kirjutas:
Pohh liiklusreeglitest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Millistest reeglitest tal siis täpselt pohh oli?
sellistest, mis liiklusseaduses kirjeldavad kehtivat liiklemise korda.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 09:02:29 vasta tsitaadiga

Keegi oli presidendi alla ajanud. Muidugi jäetakse laip teele, et teised saaksid ka auto puruks sõita kopp.gif okse.gif icon_evil.gif Fellali osutus liiga madalaks icon_redface.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 09:16:14 vasta tsitaadiga

Oisu., stange läks?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 10:28:16 vasta tsitaadiga

Esipõll mölkis, tagapõll mölkis. Õnneks tundub, et verd ja soolikaid kuskil ei leemenda/ripu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 10:46:18 vasta tsitaadiga

kas oisul möödub nädalat ilma, et käiks rekkat kraavis/tunnelis lõhkumas või koduteedel oma autosid äestamas? Pole vist tegelast, kellel juhtuks km kohta rohkem äpardusi.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.07.2021 11:07:19 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
kas oisul möödub nädalat ilma, et käiks rekkat kraavis/tunnelis lõhkumas või koduteedel oma autosid äestamas? Pole vist tegelast, kellel juhtuks km kohta rohkem äpardusi.
Rekkade puhul tavaliselt ju keegi teine raspeldab tunneleid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 11:21:15 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
kas oisul möödub nädalat ilma, et käiks rekkat kraavis/tunnelis lõhkumas või koduteedel oma autosid äestamas? Pole vist tegelast, kellel juhtuks km kohta rohkem äpardusi.

Rekkaga raavis icon_eek.gif Rekkaga kolm sada tuhat kahe aastaga puhtalt Norras (polaarjoonest põhjapool) e maailma otsas. Ei ole kokku löönud aga päevas mitukümmend (50 + ) km kitsastes ja madalates tunnelites. Sealjuures tihti ülegabariidiga...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 11:28:25 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
kas oisul möödub nädalat ilma, et käiks rekkat kraavis/tunnelis lõhkumas või koduteedel oma autosid äestamas? Pole vist tegelast, kellel juhtuks km kohta rohkem äpardusi.


Ma arvan, et see on kõik seoses ka läbitud kilomeetrite arvuga. Ma sõidan ka mootorsõidukitega üsna palju ja seetõttu juhtub ka rohkem pisemaid apsakaid siin-seal.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 11:37:13 vasta tsitaadiga

Öösel sajaga jäi kitsest ka puudu meeter poolteist icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.07.2021 20:08:25 vasta tsitaadiga

Miks sa öösel sajaga lendad? Jumal hoiab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 20:19:17 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Miks sa öösel sajaga lendad? Jumal hoiab?


Olen harjunud öösel magama. Uni tuleb peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 20:20:06 vasta tsitaadiga

Mul siin hiljuti jooksis kass auto eest läbi. Linnapiiril, kiirus oli ca 60. Sellel läks küll üks elu üheksast loosi icon_biggrin.gif Nii lähedalt pani, et kadus kapoti varju. Põntsu ei käinud, ju pääses mõne sentimeetriga.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 20:36:29 vasta tsitaadiga

Ma ei näidanud vasakule pööramisel suunda icon_redface.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.07.2021 20:42:39 vasta tsitaadiga

Ai-ai. icon_neutral.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2021 17:31:53 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/93902195/foto-kolm-ratturit-kolm-telefoni-napus-politsei-jagas-motlemapanevat-kaadrit

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 17:45:08 vasta tsitaadiga

need on pehmod
mina näen ikka selliseid, kes sõidavad mõlemad käed teloga hõivatult ja ratas veereb ise icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 17:45:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/93902195/foto-kolm-ratturit-kolm-telefoni-napus-politsei-jagas-motlemapanevat-kaadrit

Spoiler Spoiler Spoiler

Ei maksa pahandada. Neid inimesi on küllaga, kes doonororganit ootavad.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 18:10:27 vasta tsitaadiga

Arvad, et neil on doonorikaart? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 18:35:24 vasta tsitaadiga

Läks vähe lappama vist:

Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 18:36:41 vasta tsitaadiga

Metsast tuli?🙄
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 18:37:07 vasta tsitaadiga

Tibid rannas kurvalt mehepoegi ootamas, kes nüüd ei saagi tulla icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 18:39:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Metsast tuli?🙄

Smuuli tee, mingi audi ka taga seisab väikse kõksu saanud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 19:34:56 vasta tsitaadiga

Looduse- linnuteemat polegi foorumis?
Liiklusvahendiga seotud, ehk sobib siia kah. icon_lol.gif
Milles asi?
Reede, ja meil kolkapealinna väisamise päev.
Väljudes Uuemõisa Konsumist ja navigeerides parklat pidi oma sõiduvahendi poole, märkan oma autu esiotsa juures askeldamas vareseperet: mamma(ilmselt? icon_cool.gif ) kahe pojaga.
Ja mis teevad? Õngitsevad auto esiotsalt sitikate/putukate laipu!
Minu auto juurde tulek segas neid niipalju, et kolisid järgmise vankri esiotsa kallale, ja siis edasi.
Vot ütle lindu, ah! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.07.2021 20:59:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ussimäe teel otsustasid auto, haagis ja paat igaüks oma teed minna thumbs_down.gif

hkurujo88r kirjutas:
Läks vähe lappama vist:


Seal oli Audil vasak esinurk katki. Jääb mulje nagu oleks Audi Laagna teelt lennuga Hiluxile külge lennanud ja selle posti lükanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2021 21:07:20 vasta tsitaadiga

Norras juba aastapäevad mure, et näpitakse jalgrataste pidureid ja esiratta kiirkinnitusi. Lapsed järjest kukkunud, sest esiratas tuleb alt v pidurid ei tööta.
https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/Bl7lOl/william-12-endte-paa-sykehus-etter-antatt-sykkelsabotasje-det-var-aapenbart-gjort-med-vilje
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.07.2021 21:38:09 vasta tsitaadiga

Mingi lollakas tiktoki challenge nagunii...
Või siis Allah käskis icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.