Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 23:38:21 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab?


Enda omasid kasutan ja kiidan icon_biggrin.gif
Hulk aastaid tagasi soetasin, siiamaani on vaatamata kõigele terved ja kriime ka ei paista.
Polaroidklaasid, miinusega, parem -0,75, vasak -1,25, paarsada euri läksid maksma.
Prillikandjale hea ost.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2021 23:51:13 vasta tsitaadiga

Polaroid ja polaroid.
Keegi nn. autojuhi öösõidu prille ka kasutab, neid kollase klaasiga prille? Öeldakse, et mõttetud asjad. Mõni ütleb, et teda aitab.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 23:53:05 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam

No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada icon_razz.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 23:58:12 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
prtv kirjutas:
commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam

No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada icon_razz.gif

6L/100 keskmine on probleemne küll icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 00:05:31 vasta tsitaadiga

Üle kuue saan ainult talvel ja linnas sõites. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 00:07:48 vasta tsitaadiga

Kuhu täna sõitsid? Rahingele ujuma? icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 00:25:25 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Kuhu täna sõitsid? Rahingele ujuma? icon_biggrin.gif

Ka sinna ja naise viisin tööle ja poes käisin ja õhtul tulin autoga tööle.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 05:34:22 vasta tsitaadiga

Prillivennad, tehke omale prilliteema. Lootsin leida asjalikku lugemist autodest
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 05:58:36 vasta tsitaadiga

https://www.roadandtrack.com/news/a36820787/ferrari-v-6-deep-dive/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 08:10:21 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Hiid kirjutas:
kasutan kalal neid, et vee alla näha.
Liikluses ei salli enda silmade ees mingeid jurasid icon_rolleyes.gif


Hiid, kus kalal käid? Suuri ahvenaid landiga?

Suurt ahvenat saab Peipsist, kui joppab ja kohti tead.
Ma enamasti proovin limatuubi paati meelitada icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 10:34:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Hiid kirjutas:
kasutan kalal neid, et vee alla näha.
Liikluses ei salli enda silmade ees mingeid jurasid icon_rolleyes.gif


Hiid, kus kalal käid? Suuri ahvenaid landiga?

Suurt ahvenat saab Peipsist, kui joppab ja kohti tead.
Ma enamasti proovin limatuubi paati meelitada icon_lol.gif


Peipsi on peipsi jah. Ma suvel väga ei käi seal, talvel peaaegu iga nädal.
Kes see limatuub on? Latik? Angerjas? Luts? Kus kandis käid üldse tavaliselt?
Peab kala teemasse kolima, muidu Sold Out pahandab icon_biggrin.gif

Aga mis AUTOGA kalal käid? icon_lol.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 10:48:30 vasta tsitaadiga

Tubli poiss icon_confused.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 10:51:45 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
prtv kirjutas:
commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam

No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada icon_razz.gif

kas on veel vanaisalikumat liigutust kui püsikaga kiirendamine
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.06.2021 10:56:51 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab?


Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:19:13 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Draqula kirjutas:
Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab?


Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif See oli päris hea icon_lol.gif

Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine icon_smile.gif.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:24:04 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
commer kirjutas:
prtv kirjutas:
commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam

No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada icon_razz.gif

kas on veel vanaisalikumat liigutust kui püsikaga kiirendamine


Ma kiirendan püsikaga üsna tihti. Nt peale 70 ala lõppu, püsikas tagasi 102 peale.
Suht hea kiirendus on.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.06.2021 11:24:59 vasta tsitaadiga

Püsikaga kiirendus pole jah mingi vanaisa kiirendus. Vb teil vanaisa autod lihtsalt kel püsikas nagu tigu kiirendab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.06.2021 11:27:59 vasta tsitaadiga

nad on kadedad, et,
a)kas neil polegi püsikat
b) nad ei oska seda kasutada
c) veel midagi on ära külmunud...

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:30:52 vasta tsitaadiga

Ma just püsika järgi vaatasin, milline võiks normaalne/optimaalne kiirendus olla icon_biggrin.gif Mu tavapärane kiirendus oli pigem aeglasem, kui püsika oma. Seda muidugi juhul, kui kedagi taga pole.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:50:50 vasta tsitaadiga

Püsikas paneb ju lapaka põhja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:54:58 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Mul küll ei pane. See oleks
päris killer, kui püsikas lapaka põhja paneks icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:56:02 vasta tsitaadiga

Kas sa kardad oma autot?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 11:57:18 vasta tsitaadiga

Mina ei karda. Aga laba põhjas igakord kiirendada oleks veidi palju. 50kw jah lükkad pedaali igakord põhja.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.06.2021 11:58:26 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Markos kirjutas:
Draqula kirjutas:
Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab?


Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif See oli päris hea icon_lol.gif

Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine icon_smile.gif.


Polar, nagu lühend polariseerimisest. Üldiselt, kui on palju ekraane ja detaile vaja jälgida, siis tuleks polariseeritud prille vältida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 12:08:19 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine icon_smile.gif.


Siin oligi ju juttu enamasti just Polaroidi kaubamärgiga polariseeritud prillidest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 12:10:43 vasta tsitaadiga

Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 12:12:03 vasta tsitaadiga

No tal vaja ikka aeg-ajalt mainida, et ta kopteriga sõidab, edev inimene, ei saa pahaks panna thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 12:16:23 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck!


icon_lol.gif

Milliseid talverehve keegi kasutab?

Mina kasutan suvel võrri all ilma naastudeta suverehve.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 12:39:59 vasta tsitaadiga

Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.06.2021 12:53:18 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud.
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.06.2021 13:39:37 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck!


Vastus sisaldas infokildu, et polariseeritud prillid ei pruugi autos kasutamiseks kõige paremad olla, sobivad suusamäele ja randa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 14:49:22 vasta tsitaadiga

Cool story bro.

Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 14:57:25 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
hemmar kirjutas:
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud.
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must"


Mõistlikuma all mõtlesingi seda, et see nö polarisatsiooni suund on siis sellise vahepealse nurgaga, et nii püsti kui küllili on pilt nähtav.
Markos, kas polariseeritud prillid ei ole tavalistest paremad salongis analoognäidikute nägemiseks? Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.

Aga kui veidi autodest rääkida, siis mingi aeg tagasi kurtsin siin muret, et üks vana passat tõmbas mulle linnakiirendusvõistlusel koti pähe. Süüdistasin teda ka kollasega startimises. Nüüd avastasin, et sellest kurvast õhtust on ka video juutuubi laetud. Õhtuti viinapudel laual ja nutt kurgus seda videot kaader haaval analüüsides olen pidanud tõdema et kui keegi foori varastas, siis olin see mina ise.
https://youtu.be/ym6T7j5mjsI?t=906
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.06.2021 15:09:17 vasta tsitaadiga

hemmar, võid lihtsalt pead veidi küljele kallutada, kui see hädapärane nähtavus sulle passib
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 15:09:17 vasta tsitaadiga

Mul telefon ühte pidi 45 kraadi all läheb tumedamaks. Püsti ja pikali on ok.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.06.2021 15:22:46 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Mnator kirjutas:
hemmar kirjutas:
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud.
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must"


Mõistlikuma all mõtlesingi seda, et see nö polarisatsiooni suund on siis sellise vahepealse nurgaga, et nii püsti kui küllili on pilt nähtav.
Markos, kas polariseeritud prillid ei ole tavalistest paremad salongis analoognäidikute nägemiseks? Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.

Aga kui veidi autodest rääkida, siis mingi aeg tagasi kurtsin siin muret, et üks vana passat tõmbas mulle linnakiirendusvõistlusel koti pähe. Süüdistasin teda ka kollasega startimises. Nüüd avastasin, et sellest kurvast õhtust on ka video juutuubi laetud. Õhtuti viinapudel laual ja nutt kurgus seda videot kaader haaval analüüsides olen pidanud tõdema et kui keegi foori varastas, siis olin see mina ise.
https://youtu.be/ym6T7j5mjsI?t=906


888TWO
"Sisestatud andmetega sõidukit registris ei ole" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 15:27:44 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, See päev veel oli registris. Ma ei mäleta mis mootor tal ametlikult märgitud oli aga kindlasti mitte audi 4.2. Ilmselt omanik teadis, et numbrimärk läheb kohe vahetusse ja selle tõttu seda videos nii avalikult näitavadki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.06.2021 15:29:51 vasta tsitaadiga

Aaa, uurisid ka numbrit? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 15:35:11 vasta tsitaadiga

Tekkis tagasihoidlik huvi jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 17:35:43 vasta tsitaadiga

hemmar
Hea kanal thumbs_up.gif
Alates 15.45 icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 19:12:53 vasta tsitaadiga

Sai kahele autole michelin crossclimate+ rehvid ostetud. Maru head, vaiksed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 12:33:10 vasta tsitaadiga

Tartu - Haapsalu - Hiiumaa - Saaremaa - Pärnu - Viljandi - Tartu trip, 1099km ning keskmiseks 5.1l/100km... Ei oodanud nii vähe, arvestades, et 4 inimest autos ja pagass ka manti täis beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 13:05:53 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
raxz kirjutas:
Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck!


Vastus sisaldas infokildu, et polariseeritud prillid ei pruugi autos kasutamiseks kõige paremad olla, sobivad suusamäele ja randa.


Mulle tundub, et ma olin vist seekord ainuke, kes sinu vastusest just täpselt samamoodi aru sai icon_smile.gif

KillFrenzy kirjutas:
Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos?


Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.

hemmar kirjutas:
Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.


Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 13:41:31 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

KillFrenzy kirjutas:
Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos?


Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.



Täpsutan, milliseid olulisi detaile sa autos ei näe prillidega?


Täiesti poogen ju kui mingi kliima temp näit või mingi vanema maki lcd riba natuke tuhm on või kõige halvemal juhul ilma näiduta.

Rasmus kirjutas:


hemmar kirjutas:
Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.


Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem.


Hakkab tekkima jah neid, aga sellele on lihtne lahendus, ei osta sellist peldikut mille ekraan on nii halb, et prillidega ei näe või see veel lihtsam lahendus, ei kasuta prille.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 13:52:50 vasta tsitaadiga

HUD(head up display) pole ka polariseeritud klaasidega päikeseprillidega nähtav.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2021 16:19:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Rasmus kirjutas:

KillFrenzy kirjutas:
Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos?


Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.



Täpsutan, milliseid olulisi detaile sa autos ei näe prillidega?


Täiesti poogen ju kui mingi kliima temp näit või mingi vanema maki lcd riba natuke tuhm on või kõige halvemal juhul ilma näiduta.

Rasmus kirjutas:


hemmar kirjutas:
Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.


Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem.


Hakkab tekkima jah neid, aga sellele on lihtne lahendus, ei osta sellist peldikut mille ekraan on nii halb, et prillidega ei näe või see veel lihtsam lahendus, ei kasuta prille.

Ära peksa segast. Asi on puhtalt füüsikas, miks polariseeritud prillid moonutavad LCD ekraanide vaatamist.
On sul auto sitt või hea, ei muuda midagi, kui vastavaid prille kasutad.
Lisaks põhjustavad need prillid veel muidki huvitavaid nägemisnähtusi, see on aga igas indiviidis kinni, kes ja kuidas tajub asju enda ümber.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 16:23:08 vasta tsitaadiga

Julgeks väita, et tänapäevaste autode suured värvilised ekraanid (spidokad ja infotainment) paistavad ka polariseeritud prillidega sama hästi kui tavalistega. Vähemalt kõigis autodes millega ise sõitnud olen, on paistnud.
Aga jah, mingid vanemad passiivsed LCD'd ja HUD võivad tõesti kehvemini paista.
Aga isiklikult tunnen küll seda, et autoroolis silmade jaoks kõige retsimad olukorrad on need kus madal päike paistab otse vastu ja tee on märg/jääs. Ja samas need on just need olukorrad kus polariseeritud prillid "säravad".
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 16:26:42 vasta tsitaadiga

jägaja, mis segast sa ise peksad hetkel ma ei saa aru? On keegi vastipidist väitnud?

Normaalsed asjad on nähtavad püsti ja pikali ja tumedaks lähevad ühte pidi diagonaalis.

Mis mõttes ei muuda midagi? Kui keegi loll insener on valinud sellise ekraani mis on must prillidega, siis on see paras möödalaskmine ikka.

hemmar kirjutas:

Aga isiklikult tunnen küll seda, et autoroolis silmade jaoks kõige retsimad olukorrad on need kus madal päike paistab otse vastu ja tee on märg/jääs. Ja samas need on just need olukorrad kus polariseeritud prillid "säravad".


thumbs_up.gif


viimati muutis KillFrenzy 27.06.2021 16:43:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2021 16:28:44 vasta tsitaadiga

Auto ekraanid pole arvuti, et saad oma lauamonitori probleemide korral suvalt vahetada doh.gif
Ostja autot ostas saab probleemidest alles kasutades aru. Kui oled aastaid autoga sõitnud ja alles mingil hetkel juhuslikult rlariseerivad prillid prooviks ette paned, tuleva probleemid esile alles tollel hetkel.
Kas varasemad muretult sõidetud kilomeetri teevad auto seepärast halvaks?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 27.06.2021 16:30:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 16:30:10 vasta tsitaadiga

jägaja, mis segast sa peksad? Miks peaks ekraani keegi vahetama autol?

Kirjutasin juba enne lahenduse, ei osta sellist autot siis või ei kasuta selliseid prille. Miks on vaja mingi joga genereerida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.